Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59651 15 maja 2013, 0:42

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto Kubuniu z ttusia felgami :)

Śliczny Kubuś :)

Zgłoś nadużycie #59652 15 maja 2013, 0:52

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

powiem wam dziewczyny, że mam załamke. w sobote bylismy na zakupach i za sama spożywkę wydałam jakieś 400zł. zostało mi 75zł na koncie, a u męża 70zł :( a jeszcze tpsa nie zapłacona...kuźwa, jak w tym kraju mam żyć?! :(
z innej beczki-bylismy wczoraj u teściów i dostawąłam reklamowkę ze schabem i kiełbasami... kto ma fb ten wie o co kaman :D

oj nie mów nic Ulla ja to już też przez brak kasy nerwicy dostaję. w tym miesiącu dobrze że m ma dodatkową robotę to dziury troche połatamy ale dalej nie wiem jak będzie . jeszcze na koniec roku musze dla syna ksiązki kupić do szkoły , z jednej strony ciesze się że wakacje niedlugo ale już mnie przeraża zakup podręcznikow na obóz chća jechać co prawda mamy dofinansowanie do koloni ale najpierw musze calośc wyłożyć a potem cos mi tam oddadzą zależy od dochodu .jak nic znów m na urlop do sasiadów pojedzie dorobiić bo nie wydolimy

Zgłoś nadużycie #59653 15 maja 2013, 0:57

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

wow!!! rewelka! Kubulinka śliczniusi chłopczyk;*

Stęskniłam się za Wami dziewczyny;( nie mam ostatnio czasu na nic! mały ciągle na dworku chce być;/ najlepiej 24 godziny na dobę;/ co biorę go do domu to albo zapiera się nogami o futrynę albo się drze na całą wioskę;/ do tego przygotowania do imprezki Szymka;/ sama z tym wszystkim zostałam;( nie wiem jak ja ogarnę to wszystko sama :( mąż ciągle w pracy a ja muszę posprzątać, zrobić żarcie na ok 20 osób i jeszcze Szymkiem się zając;( pewnie będzie tak samo jak w nasz ślub i chrzciny Szymka...godzina 20 będę czekać aż połowa gości pojedzie do domu co się w końcu położe i odpocznę;( ( kilka osób zostaje do poniedziałku...)

o my też tęsknimy , zaglądaj do nas częściej

Zgłoś nadużycie #59654 15 maja 2013, 0:59

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Biedulka nasza :( Trzymaj się kochana!
mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

bez wyobrażni babsko , oj biedna Ty faktycznie

Zgłoś nadużycie #59655 15 maja 2013, 1:06

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Depresja...rodzina wiedziała,ze cos z nia nie tak ( chociaż na zewnątrz wogóle nie bylo widać...wiecie..to byla taka dziewczyna co wszędzie wlezie i wszystko załatwi ) Leczyła sie u lekarza,ale potem lekarz przestał jej przepisywac leki, bo juz niby lepiej było. A ona któregos dnia powiedziała ,ze idzie do kolezanki a z rozmysłem poszła pod pociąg. Wiecie co...to co te dzieci przezyły...nie opiszę...starszy chłopak bardzo długo sobie z tym nie radził, zamknął się w sobie. Młodszy ciagle wołał mama i mama...chodził na grób i próbował odkopywać...tragedia.
A mama sobie dobrze zrobiła...i tylko sobie...reszta rodziny nei mogła sobie z tym długo poradzić, nie mogli sobie wybaczyć,że jednak nei dopilnowali leczenia.
Wiem,ze depresja jest straszna...moja przyjaciółka przez to przechodziła...człowiek nie da sobie przetłumaczyć,ze ma dla kogo żyć..nie dociera...jest zamknięty we własnym świecie i z własnymi problemami :-( Ciężki temat....i bardzo się pogłębia. Ale samobójstwo w takim wypadku jest po prostu niewybaczalne...ze wzgledu na dzieci własnie :-(

straszna historia , biedne dzieci............

Zgłoś nadużycie #59656 15 maja 2013, 1:08

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jej dziewczyny...ja się martwilam,ze mi się Zuzki chrzestna nei zgodzi byc chrzestną a ona jeszcze dziś do mnie dzwoniła co z ubrankiem i mówi,ze strasznie,ale to naprawdę strasznie sie cieszy,że ją wybralismy, bo Zuzia taka fajna jest i ona się czuje taka zaszczycona :D Czyli jednak dobrze wybrałam :D

świetnego wyboru dokonalaś :)

Zgłoś nadużycie #59657 15 maja 2013, 1:13

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja nadal sie nie odzywam ze swoim mężem, a co? ciekawe jak na imprezie w nd

do niedzieli sie pogodzicie ;)

Zgłoś nadużycie #59658 15 maja 2013, 1:21

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Ale ja lubie tu pisać i czytać :-) można być tu i tu tym bardziej ze nie wszystkie mają fb

ja też :) ) zresztą to dzieki fm sie poznałyśmy :) )

Zgłoś nadużycie #59659 15 maja 2013, 1:40

aneta74 Fajna mama
a to moja Rozalka w dniu imprezki urodzinowej. w wersji terenowej bo w altance siedzieliśmy a doś chlodno było a potem przebrałam ją w sukienkę ;) i tort chyba jej smakował ;)

Zgłoś nadużycie #59660 15 maja 2013, 1:41

aneta74 Fajna mama
trochę ozdoby sie roztopily bo mama ułozyła je wcześniej i od masy zaczeły się rozpuszczać ale przynajmniej teraz wiemy że na ostatnia chwile trzeba je położyc na torcie ;)

Zgłoś nadużycie #59661 15 maja 2013, 1:48

aneta74 Fajna mama
najlepsze zyczenia z okazji pierwszych urodzin dla Sandry , Alanka i Piotrusia:*

Zgłoś nadużycie #59662 15 maja 2013, 7:02

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

a to moja Rozalka w dniu imprezki urodzinowej. w wersji terenowej bo w altance siedzieliśmy a doś chlodno było a potem przebrałam ją w sukienkę ;) i tort chyba jej smakował ;)

dwa torty ?? mniam, piekna Rozalinda :)

Zgłoś nadużycie #59663 15 maja 2013, 7:02

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

trochę ozdoby sie roztopily bo mama ułozyła je wcześniej i od masy zaczeły się rozpuszczać ale przynajmniej teraz wiemy że na ostatnia chwile trzeba je położyc na torcie ;)

a ja myślałam, ze tak ma być :P

Zgłoś nadużycie #59664 15 maja 2013, 7:11

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

Cudna :-)

Zgłoś nadużycie #59665 15 maja 2013, 7:13

mala24 Supermama
Wszystkiego najlepszego dla Sandruni i Piotrusia z okazji pierwszych urodzinek :-*

Zgłoś nadużycie #59666 15 maja 2013, 7:47

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o tak urlop w pl to gra w ruletke i te ceny!!! mój m ma teraz szkolenie w czerwcu w Pogorzelicy 24-25 i pomyslelismy sobie ze może sie razem wybierzemy z dzieciakami no tak od 22go . ale jak zobaczylam ofertę same noclegi ze śniadaniem 1044 zl + do tego obiad 20 a kolacja 19 od osoby to 5 stówek ponad za trzy dni!!!to w tej cenie mam obóz dla jednego dziecka na 13 dni.masakra znalazłam co prawda na innym ośrodku ofertę tańsza ale pobyt musi byc ponad 7 dni ... starszaki stwierdzili że nie jadą wolą na obóz jeżdziecki oczywiście musi być może ja sama pojadę z Rozalką zmienic otoczenie

No dokładnie...ceny sa takie same...jedynym dodatkowym kosztem wyjazdu daleko jest paliwo....to wszystko. Bo opłaty drogowe to bez porównania...w Polsce jazda autostradą w budowie albo remoncie kosztuje chore pieniadze. W Chorwacji za 100 zł przejadę 500 - 600 km. Więc tylko paliwo wiecej kosztuje. Jedzenie mniej wiecej w tych samych cenach, minimalnie drozsze w duzych miejscowościach ale to tak jak u nas. Mieszkanie...u nas za 45 zł od osoby dostaniesz pokój z łazienką...tam za te same pieniadze albo niewiele większe dostaniesz całe mieszkanie z kilkoma pokojami, kuchnia z pełnym wyposazeniem i tarasami. Bez porównania. Porównuje normalne kwatery bo my po hotelach nie jeździmy. No i za granicą nastawiamy się raczej na gotowanie obiadów, bo jedzenie w knajpach faktycznie drogie.Ale cos za coś. I pogoda gwarantowana. Dla mnie bez porównania.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59667 15 maja 2013, 7:50

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Anetka...tort wyszedł super! A Rozalka świetna..na ostatnim zdjęciu ma minę jak księżna pani :D Cudna!

Zgłoś nadużycie #59668 15 maja 2013, 7:51

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Sandruni i Piotrusia z okazji pierwszych urodzinek :-*

Od nas też i dla Alanka oczywiście 100 LAT!!!!!

Zgłoś nadużycie #59669 15 maja 2013, 8:02

elka40 Fajna mama
Wczoraj byłam z Patrycją w sklepie dla dzieci, bo chciałam kupić fartuszek do jedzenia, fartuszków nie było ale kupiłysmy rowerek...Zuzia zachwycona :-) Co nie zmienia faktu ,ze po jakims czasie z niego po prostu wyszła...w ostatniej chwili ja złapałam :D
Aha..no i wyłazi nam dolna dwójka.Dziś w nocy miała 38 gorączki ale patrzyłam przez sen i nic nie dawałam...zobaczymy jak w ciagu dnia.Pewnie na te zęby jej się zdarzyło.

Zgłoś nadużycie #59670 15 maja 2013, 8:14

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

e to fajne zebranie :)
super że chrzestna się zgodziła , to najważniejsze zalatwione :)
ja małej kupuje zjeżdżalnie i piaskownicę na podwórko jednak bo w domu to już nic nie zmieszczę

ja oglądałam tą z daszkiem na żywo, ale strasznie niestabilna jest, wiekszy podmuch i po daszku