Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59571 14 maja 2013, 10:34

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Prawdopodobnie jutro

to wytrzymasz :D juz niedługo
nie płacz bo ciśnienie Ci skoczy i Cie nie wypuszczą ;-)
trzymaj sie dzielnie :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59572 14 maja 2013, 10:41

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

Prawdopodobnie jutro

akurat na urodzinki Alana :)

Zgłoś nadużycie #59573 14 maja 2013, 10:42

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

Prawdopodobnie jutro

ale fajnie, to już nieługo, szybko zleci :)

Zgłoś nadużycie #59574 14 maja 2013, 10:44

elka40 Fajna mama
Jej dziewczyny...ja się martwilam,ze mi się Zuzki chrzestna nei zgodzi byc chrzestną a ona jeszcze dziś do mnie dzwoniła co z ubrankiem i mówi,ze strasznie,ale to naprawdę strasznie sie cieszy,że ją wybralismy, bo Zuzia taka fajna jest i ona się czuje taka zaszczycona :D Czyli jednak dobrze wybrałam :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59575 14 maja 2013, 10:52

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jej dziewczyny...ja się martwilam,ze mi się Zuzki chrzestna nei zgodzi byc chrzestną a ona jeszcze dziś do mnie dzwoniła co z ubrankiem i mówi,ze strasznie,ale to naprawdę strasznie sie cieszy,że ją wybralismy, bo Zuzia taka fajna jest i ona się czuje taka zaszczycona :D Czyli jednak dobrze wybrałam :D

n widzisz jaką Zuzka będzie miała super chrzestną

Zgłoś nadużycie #59576 14 maja 2013, 10:53

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

super Zuzka to i super chrzestna, cieszę się!!

Zgłoś nadużycie #59577 14 maja 2013, 10:56

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

fajnie, nie ma co, a po co była ta eskumacja? alimenty od dziadków?

bo chodzilo zeby splacili malemu majatek po ojcu i rente po nim zeby mial

Zgłoś nadużycie #59578 14 maja 2013, 10:56

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

mój tez taki kiedys była, z naciskiem na słowo KIEDYŚ

buuuu...nie lubie!!!

Zgłoś nadużycie #59579 14 maja 2013, 10:57

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ano widzisz, czyli jednak co 3 h dajesz jeść?

tak trzy godziny ale to tak najbardziej do obiadu. potem to tak 2 2,5 , zalezy co je

Zgłoś nadużycie #59580 14 maja 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

my pracujmey w jednej firmie, i może to jest błąd, bo nie mamy kiedy od siebie odsapnąc

oj to rzeczywiscie nie macie kiedy odpoczac od siebie. ja mojego nieraz caly dzien nie widze

Zgłoś nadużycie #59581 14 maja 2013, 10:59

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

A ja mam jakiś kryzys. lekarz przyszedł na obchód a ja słowa nie mogłam wydusić bo. ryczałam :-(

ojjjj to pewnie z tesknoty!a kiedy wychodzisz?cos wiadomo juz ??

Zgłoś nadużycie #59582 14 maja 2013, 10:59

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Biedulka nasza :( Trzymaj się kochana!
mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

matko l..ona jest jakas nie halllooooo!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #59583 14 maja 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

A ja mam jakiś kryzys. lekarz przyszedł na obchód a ja słowa nie mogłam wydusić bo. ryczałam :-(

ej no co ty, nie mozesz miec zadnego kryzysu, szybciutko musisz dojsc do siebie i wracac do Alanka. wiem, tesknisz za nim, nie ma go przy tobie, ale juz zaraz go przytulisz. cierpliwosci kochana. usmiech na buziulce ma byc, nie smutac mi tam, bo przyjade i naczaskam po dupsku :)

Zgłoś nadużycie #59584 14 maja 2013, 11:04

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

wow!!! rewelka! Kubulinka śliczniusi chłopczyk;*

Stęskniłam się za Wami dziewczyny;( nie mam ostatnio czasu na nic! mały ciągle na dworku chce być;/ najlepiej 24 godziny na dobę;/ co biorę go do domu to albo zapiera się nogami o futrynę albo się drze na całą wioskę;/ do tego przygotowania do imprezki Szymka;/ sama z tym wszystkim zostałam;( nie wiem jak ja ogarnę to wszystko sama :( mąż ciągle w pracy a ja muszę posprzątać, zrobić żarcie na ok 20 osób i jeszcze Szymkiem się zając;( pewnie będzie tak samo jak w nasz ślub i chrzciny Szymka...godzina 20 będę czekać aż połowa gości pojedzie do domu co się w końcu położe i odpocznę;( ( kilka osób zostaje do poniedziałku...)

dziekuje :) witaj kochana. my tez tesknimy, ale wiemy ze nie masz czasu. teraz nasze maluchy sa bardzo aktywne wiec coraz mniej nas tu jest. ja tylko zasiadam do kompa jak maly spi. wtedy ja tez mam odpoczynek, bo tak to caly czas na pelnych obrotach. ciezko ci bedzie wszystko ogarnac, ale dasz rade :) musisz :) jestes pracowita bardzo no i jestes kobiete, a kobieta musia wszystko ogarnac :) Szymus juz chodzi czy jeszcze nie?

Zgłoś nadużycie #59585 14 maja 2013, 11:06

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

niezle rabnieta jest taa twoja tesciowa. bez mozgu totalnie. a moze bys swojej siostrze malego zawiozla, co? kieedy masz ten zabieg?

Zgłoś nadużycie #59586 14 maja 2013, 11:08

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Tak bardzo :-( ja chce do domu. nie chce już tu leżeć :-(

ej rybka glowa do gory, jestesmy z toba. a kiedy wychodzisz do domu? wiesz juz cos? nie ma zadnych komplikacji?

Zgłoś nadużycie #59587 14 maja 2013, 11:08

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

jest cos takiego jak opieka na cżłonka rodziny-twój mąz idzie do lekarza i mowi, ze masz operacje. tu tylko nie iwem, czy opieke dostaje wtedy na ciebie czy na dziecko. przysluguje 14 dni roboczych w roku.
moj mąz dostal  na mnie, jak bylam po cc.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59588 14 maja 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Hirusia z okazji pierwszych urodzinek ;-)

od nas rowniez wszystkiego naj naj dla Hirusia :)

Zgłoś nadużycie #59589 14 maja 2013, 11:10

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Oraz spóźnione dla Kamilka. wszystkiego co najlepsze ;-)

i od nas rowniez dla Kamilka naj naj :)

Zgłoś nadużycie #59590 14 maja 2013, 11:10

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie ma...nigdy nie miała swoich dzieci,ale pomaga troche w wychowaniu przyszywanych, tzn wnuków swojej siostry, bo ich matka nei zyje.
Wyobrażacie sobie...jedno dziecko 8 lat, drugie roczek i rzuciła sie pod pociag.

jaka tragedia :( dlaczego to zrobiła? :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.