Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59551 14 maja 2013, 7:48

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

a mnie skarbówka ścignęła..nie zwróca kasy jak im papierków nie zaniosę do sprawdzenia...dobrze,ze chcą tylko kilka

a to jakie papierki chcą?

Zgłoś nadużycie #59552 14 maja 2013, 7:53

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

Tak bardzo :-( ja chce do domu. nie chce już tu leżeć :-(

a kiedy wychodzisz?

Zgłoś nadużycie #59553 14 maja 2013, 7:54

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Hirusia z okazji pierwszych urodzinek ;-)

dołączam się do życzeń, STO LAT :*

Zgłoś nadużycie #59554 14 maja 2013, 7:57

aneta74 Fajna mama
hej. wreszcie jestem tylko pare dni mnie nie było ale tęskno mi za wami ;)
w piątek up i rodzice przyjechali mała sie zając i tak zleciał dzień że nie bylo jak usiąść w sobotę siostra m nas nawiedziła od rana też dzień zleciał a wieczorem choróbsko mnie rozłozyło na krtań mi zeszło wszystko i chrypie jak rod steward.dzis juz troche lepiej na szczęscie nażarłam sie jakis tabsów homeo co znalazłam w apteczce ale byłam nie do życia masakra.U małej jeszcze cos tam leci z noska ale już jest dużo dużo lepiej.

Spóznione ale szczere najlepsze zyczenia dla naszych solenizantów Natalki, Ewci.Także dla Kamila i FIlipa Ani no i dzisiejsze dla Hireczka :) duzo duzo zdrówka !!!

Zgłoś nadużycie #59555 14 maja 2013, 7:59

aneta74 Fajna mama
Estera tobie tez duzo zdrówka że tez musiał Cie ten wyrostek dopaść :( wracaj szybko do domku bo nam się tam zatęsknisz...a jak sie czujesz? lekarze cos mówili kiedy Cie puszczą?

Zgłoś nadużycie #59556 14 maja 2013, 8:02

aneta74 Fajna mama
musze smyknąc dzieciaki do szkoly wyprawić pewnie bedę mogla usiąść jak mała zasnie bo tak stoi przy mnie i nie daje pisać . z oczu nie mozna spuscic bo wszedzie wlezie wszystko do buzi bierze jest lepsza niz odkurzacz ;)

Zgłoś nadużycie #59557 14 maja 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

a wnuki?

nie ma...nigdy nie miała swoich dzieci,ale pomaga troche w wychowaniu przyszywanych, tzn wnuków swojej siostry, bo ich matka nei zyje.
Wyobrażacie sobie...jedno dziecko 8 lat, drugie roczek i rzuciła sie pod pociag.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59558 14 maja 2013, 8:20

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

A ja mam jakiś kryzys. lekarz przyszedł na obchód a ja słowa nie mogłam wydusić bo. ryczałam :-(

Ojej...trzymaj sie dzielnie ! Tęsknisz ??
Dlugo musisz lezeć?

Zgłoś nadużycie #59559 14 maja 2013, 8:22

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a długo jeszcze musisz leżeć?

Zgłoś nadużycie #59560 14 maja 2013, 8:22

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

STO LAT!!

Zgłoś nadużycie #59561 14 maja 2013, 8:22

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Biedulka nasza :( Trzymaj się kochana!
mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

no to się babcia nei popisała, oj nie...brak słów

Zgłoś nadużycie #59562 14 maja 2013, 8:23

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Od nas też :D

Zgłoś nadużycie #59563 14 maja 2013, 8:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

nie ma...nigdy nie miała swoich dzieci,ale pomaga troche w wychowaniu przyszywanych, tzn wnuków swojej siostry, bo ich matka nei zyje.
Wyobrażacie sobie...jedno dziecko 8 lat, drugie roczek i rzuciła sie pod pociag.

jesu, jaka tragedia, ale dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #59564 14 maja 2013, 8:24

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a to jakie papierki chcą?

nic takiego: pit-11, męża zdrowotne i Patrycji legitymację ze szkoły...jak się wysyła elektronicznie i jest zwrot powyzej 3 tys to kontrolują, jak składasz w skarbowym to powyżej 6 tys.

Zgłoś nadużycie #59565 14 maja 2013, 8:32

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

jesu, jaka tragedia, ale dlaczego ??

Depresja...rodzina wiedziała,ze cos z nia nie tak ( chociaż na zewnątrz wogóle nie bylo widać...wiecie..to byla taka dziewczyna co wszędzie wlezie i wszystko załatwi ) Leczyła sie u lekarza,ale potem lekarz przestał jej przepisywac leki, bo juz niby lepiej było. A ona któregos dnia powiedziała ,ze idzie do kolezanki a z rozmysłem poszła pod pociąg. Wiecie co...to co te dzieci przezyły...nie opiszę...starszy chłopak bardzo długo sobie z tym nie radził, zamknął się w sobie. Młodszy ciagle wołał mama i mama...chodził na grób i próbował odkopywać...tragedia.
A mama sobie dobrze zrobiła...i tylko sobie...reszta rodziny nei mogła sobie z tym długo poradzić, nie mogli sobie wybaczyć,że jednak nei dopilnowali leczenia.
Wiem,ze depresja jest straszna...moja przyjaciółka przez to przechodziła...człowiek nie da sobie przetłumaczyć,ze ma dla kogo żyć..nie dociera...jest zamknięty we własnym świecie i z własnymi problemami :-( Ciężki temat....i bardzo się pogłębia. Ale samobójstwo w takim wypadku jest po prostu niewybaczalne...ze wzgledu na dzieci własnie :-(

Zgłoś nadużycie #59566 14 maja 2013, 9:15

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

Sto lat!!!! :D :D Wszystkiego najlepszego! moc uścisków i buziaków od cioci Gosi :D

Zgłoś nadużycie #59567 14 maja 2013, 9:19

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

Esterka nie martw się !!!! Już niedługo przytulisz swoje małe bobo :) które da Ci zdrowo popalić. Musisz się trzymać dzielnie żeby szybko dojść do siebie i wyjść ze szpitala. Trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Zgłoś nadużycie #59568 14 maja 2013, 9:46

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Depresja...rodzina wiedziała,ze cos z nia nie tak ( chociaż na zewnątrz wogóle nie bylo widać...wiecie..to byla taka dziewczyna co wszędzie wlezie i wszystko załatwi ) Leczyła sie u lekarza,ale potem lekarz przestał jej przepisywac leki, bo juz niby lepiej było. A ona któregos dnia powiedziała ,ze idzie do kolezanki a z rozmysłem poszła pod pociąg. Wiecie co...to co te dzieci przezyły...nie opiszę...starszy chłopak bardzo długo sobie z tym nie radził, zamknął się w sobie. Młodszy ciagle wołał mama i mama...chodził na grób i próbował odkopywać...tragedia.
A mama sobie dobrze zrobiła...i tylko sobie...reszta rodziny nei mogła sobie z tym długo poradzić, nie mogli sobie wybaczyć,że jednak nei dopilnowali leczenia.
Wiem,ze depresja jest straszna...moja przyjaciółka przez to przechodziła...człowiek nie da sobie przetłumaczyć,ze ma dla kogo żyć..nie dociera...jest zamknięty we własnym świecie i z własnymi problemami :-( Ciężki temat....i bardzo się pogłębia. Ale samobójstwo w takim wypadku jest po prostu niewybaczalne...ze wzgledu na dzieci własnie :-(

nie wiem co napisać, po prostu się poryczałam :(

Zgłoś nadużycie #59569 14 maja 2013, 9:56

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

nie wiem co napisać, po prostu się poryczałam :(

:-(

Zgłoś nadużycie #59570 14 maja 2013, 10:12

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

a kiedy wychodzisz?

Prawdopodobnie jutro