Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59531 13 maja 2013, 17:40

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

facet powie, super felgi, a kobieta jaki piekny synuś... :)

o tak :) to jest ta roznica miedzy namii a samcami :) chociaz ja tez doceniam piekno aluskow :)

Zgłoś nadużycie #59532 13 maja 2013, 17:43

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wiem, ze to jest dobjające, w sobote usłyszałam to od wałsnego męża, może nie wprost, ale ogródkami miał taki sam wydźwiek, że jestem zła matką, załamałam się! :(
wczoraj powiedział, ze nie będzie się małym zajmował, bo sama sobie nieźle radzę, a on przed tv i pistacje dłubał...
nie odzywam się do niego...

przykre ze tak powiedzial :( dupek z niego :( ja bym swojego zaje...ala jakby mi cos takiego powiedzial. z reszta on bardzo malo przy malym pomaga wiec sie wcale nie odzywa i nie krytykuje mnie. wie ze robie wszystko zeby Kubus mial dobrze.

Zgłoś nadużycie #59533 13 maja 2013, 18:22

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a co jak nie mam masla kalrowanego?to na czym ?? czemu nei mozna solic predzej ?? bedzie to dobre jak dopiero na koniec przyprawie ??

możesz na maśle roslinnym, ale lepsze w smaku masło klarowane,
nie wiem tak robiłam z przepsiu, by solic na koniec, pewnie dlatego, ze inne rzeczy są słone i "puszczają " sól do wody i można przesolić

Zgłoś nadużycie #59534 13 maja 2013, 18:23

aniam Supermama

maryna napisał(a)

tez myslal ze nie mogl...ale jak sie potem okazalo... mogl..i wpadl z laska chyba na pierwszej randce... a kochal inna..i wogole odebral sobie zycie po tym wszystkim.... potem byla ekschumacja jego zwlok zeby sprawdzic czy dziecko jak sie urodzilo to rzeczywiscie jego...no i z dna niby wyszlo jego..... dluga historia wogole...jezu co ja przezylam z nim....ale niech mu ziemia lekka bedzie...zostaje mi sie modlic za niego !!!!!!!!!!

fajnie, nie ma co, a po co była ta eskumacja? alimenty od dziadków?

Zgłoś nadużycie #59535 13 maja 2013, 18:23

aniam Supermama

maryna napisał(a)

nieladnie z jego strony...mojj odpukac w weekendy nawet pospac mi kaze a sam sie zajmuje malym na spacer z nim idzie itd

dzisiaj wychodzi na piwo, bez zadnego słowa, czad, po prostu czad!!

Zgłoś nadużycie #59536 13 maja 2013, 18:23

aniam Supermama

maryna napisał(a)

nieladnie z jego strony...mojj odpukac w weekendy nawet pospac mi kaze a sam sie zajmuje malym na spacer z nim idzie itd

mój tez taki kiedys była, z naciskiem na słowo KIEDYŚ

Zgłoś nadużycie #59537 13 maja 2013, 18:24

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

juz troche odetchnelam, bo pieknie zjada obiadki :) dzisiaj zjadl wiecej jak maly sloiczek :) widze ze sie rozkreca :)

to bardzo dobrze, widac nadrabia :)

Zgłoś nadużycie #59538 13 maja 2013, 18:25

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no juz nie ma odruchow wymiotnych od paru dni, no chyba ze prubuje mu jakas kaszke dac, to wtedy tak, ale stwierdzilam ze on po prostu ich nie lubi

ano widzisz, czyli jednak co 3 h dajesz jeść?

Zgłoś nadużycie #59539 13 maja 2013, 18:26

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no juz nie ma odruchow wymiotnych od paru dni, no chyba ze prubuje mu jakas kaszke dac, to wtedy tak, ale stwierdzilam ze on po prostu ich nie lubi

może faktycznie kaszki nie lubi

Zgłoś nadużycie #59540 13 maja 2013, 18:28

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

przykre ze tak powiedzial :( dupek z niego :( ja bym swojego zaje...ala jakby mi cos takiego powiedzial. z reszta on bardzo malo przy malym pomaga wiec sie wcale nie odzywa i nie krytykuje mnie. wie ze robie wszystko zeby Kubus mial dobrze.

my pracujmey w jednej firmie, i może to jest błąd, bo nie mamy kiedy od siebie odsapnąc

Zgłoś nadużycie #59541 13 maja 2013, 18:28

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

o tak :) to jest ta roznica miedzy namii a samcami :) chociaz ja tez doceniam piekno aluskow :)

hehe

Zgłoś nadużycie #59542 13 maja 2013, 19:25

mala24 Supermama
A ja mam jakiś kryzys. lekarz przyszedł na obchód a ja słowa nie mogłam wydusić bo. ryczałam :-(

Zgłoś nadużycie #59543 13 maja 2013, 22:56

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto Kubuniu z ttusia felgami :)

wow!!! rewelka! Kubulinka śliczniusi chłopczyk;*

Stęskniłam się za Wami dziewczyny;( nie mam ostatnio czasu na nic! mały ciągle na dworku chce być;/ najlepiej 24 godziny na dobę;/ co biorę go do domu to albo zapiera się nogami o futrynę albo się drze na całą wioskę;/ do tego przygotowania do imprezki Szymka;/ sama z tym wszystkim zostałam;( nie wiem jak ja ogarnę to wszystko sama :( mąż ciągle w pracy a ja muszę posprzątać, zrobić żarcie na ok 20 osób i jeszcze Szymkiem się zając;( pewnie będzie tak samo jak w nasz ślub i chrzciny Szymka...godzina 20 będę czekać aż połowa gości pojedzie do domu co się w końcu położe i odpocznę;( ( kilka osób zostaje do poniedziałku...)

Zgłoś nadużycie #59544 13 maja 2013, 23:06

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

A ja mam jakiś kryzys. lekarz przyszedł na obchód a ja słowa nie mogłam wydusić bo. ryczałam :-(

Biedulka nasza :( Trzymaj się kochana!
mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

Zgłoś nadużycie #59545 14 maja 2013, 5:19

mala24 Supermama
Extremalna21 współczuję takiej teściowej. jak można takie male dziecko zostawić samo bez opieki. szok normalnie.

Zgłoś nadużycie #59546 14 maja 2013, 6:58

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

pewnie tęsknisz :(

Zgłoś nadużycie #59547 14 maja 2013, 7:00

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Biedulka nasza :( Trzymaj się kochana!
mnie czeka operacja przepukliny;/ boję się strasznie;/ co ja zrobię z Szymkiem jak będę musiała do szpitala iść...mąż w życiu wolnego nie dostanie;/ a teściowej pod opiekę małego nie zostawię;/ jest strasznie nieodpowiedzialna ! tydzień temu w niedziele byłam chora...więc mąż miał się małym zajmować. A że jemu się nie chciało to zaniósł małego do swojej matki....ta wzięła go na podwórko...i wiecie co odwaliła ?? mały sam na podwórku raczkował za psem a ta w domu przez tel napierdaczała!!! Już raz ten pies buchnął w Szymka! na szczęście na strachu się skończyło! a co jeśli mały by zadławił się kamieniem? albo nie daj Boże powędrował by w rzepak który rośnie przy domu....przecież byśmy go nie znaleźli! 10 metrów od domu jest tez droga.... Podwórze jeszcze nie ogrodzone ... Boże nawet nie chcę myśleć o tym;/ jest tak nieodpowiedzialna że aż brak słów!!!!!!! zjebałam ją porządnie... męża również! ja już na nikogo liczyć nie mogę... tylko na siebie;/

co za babsztyl, małe dziecko samopoas zostawić, kuźwa, ja też bym zjeb.. od góry do dołu

Zgłoś nadużycie #59548 14 maja 2013, 7:22

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

pewnie tęsknisz :(

Tak bardzo :-( ja chce do domu. nie chce już tu leżeć :-(

Zgłoś nadużycie #59549 14 maja 2013, 7:23

mala24 Supermama
Wszystkiego najlepszego dla Hirusia z okazji pierwszych urodzinek ;-)

Zgłoś nadużycie #59550 14 maja 2013, 7:25

mala24 Supermama
Oraz spóźnione dla Kamilka. wszystkiego co najlepsze ;-)