Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59431 13 maja 2013, 10:11

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

dzień dobry! jakie pustki!!! mnie dzisiaj coś brzuch boli i to mocno, tabletki nic nie pomagają, boję się że to może być wyrostek tak jak było w styczniu, chodź lekarze stwierdzili że to nie było to wtedy :/

oby to nie byl wyrostek. a moze to jakis wirus, mnie od oaru dni tez pobolewa i ciagle na kibelek latam

Zgłoś nadużycie #59432 13 maja 2013, 10:12

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej..ciekawe co to ?? a mi dzis jakos slabo i w glowie sie kreci...nie wiem co ostatnio sie ze mna dzieje ?? chyba sie koncze....i ta krew z nosa.... glowa.... nieraz kłucie jakby nerwobóle... aj starosc...starosc....

albo to ciaza :) no objawy dosyc dziwne :) ah nerwobole to ja tez mam :( a ostatnio to coraz czesciej :(

Zgłoś nadużycie #59433 13 maja 2013, 10:13

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Jestem już po operacji. jednak to był wyrostek.

ojej, a jednak. oj bidulko, jak sie czujesz?

Zgłoś nadużycie #59434 13 maja 2013, 10:14

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Faktycznie pustki straszne
Ja w sobotę w pracy, wczoraj u szwagra w warszawie.Wzięlismy ze sobą Zuzię...kochane dziecko poza..podróżą w aucie...jak śpi to ok, jak się obudzi to po 15 min zaczyna marudzić. Cienko widzę nasz wyjazd na wakacje gdzie trzeba jechac 1000-1500 km...a własciwie to nie widze wogóle. Zrobimy na próbe jeszcze ze dwie dłuzsze wyprawy ale ogólnie nędza...dziecko się nudzi totalnie...pomimo tego,ze ma bardzo dobra widoczność na drogę, to wszystko działa na krótka metę niestety.
Nie mam pojęcia jak ją zabawiać...reklamówka zabawek nic nie dała na trasie 130 km....ech

u nas to samo sie dzieje w samochodzie. jak spi to oki, a potem juz kongo

Zgłoś nadużycie #59435 13 maja 2013, 10:17

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

to nasz torcik urodzinowy (nawet w 5 % nie tak wypasiony jak z cukierni, ale robiony od serca) i roczna Julcia :)

sliczny torcik :) a Juleczka przecudowna :)

Zgłoś nadużycie #59436 13 maja 2013, 10:18

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

oj to niedobrze, trzymam kciuki, by wszystko było w porządku, a moze dostałaś bliznowca? nie pamiętam, czt tak to cholerstwo się nazywa, ale wiem, że w tedy trudno blizny znikają

kurcze nawet nie wiem co to jest, musze zaraz w necie poszukac

Zgłoś nadużycie #59437 13 maja 2013, 10:19

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

gratuluję przesypiania nocy, u nas nadal podżera :(

u nas dwa dni ladnie spal, a teraz znowu sie budzi ciagle. bardzo ma spuchniete dolne trojki, moze czasem ida

Zgłoś nadużycie #59438 13 maja 2013, 10:20

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

to nasz torcik urodzinowy (nawet w 5 % nie tak wypasiony jak z cukierni, ale robiony od serca) i roczna Julcia :)

Julka przeurocza!! a tort napewno smaczny...narobilas mi smaka!!!akurat pije kawe i takim torcikiem bym nie pogardzila!!

Zgłoś nadużycie #59439 13 maja 2013, 10:21

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

ja robię w nd w domu, robię strogonova, pierś z kurczaka z pieczarkami zawijany boczkiem i karczek, jakies surówki, wypełniacze + słodkie, nic więcej, i tak wpadną na 2-3h, a później przez miesiac będe jeść to samo

zapodaj przepis na strogonowa..chyba juz dawalas ale mam to chyba na laptopie w pl zapisany a tu na meza lapku jestem

Zgłoś nadużycie #59440 13 maja 2013, 10:22

gwonka Fajna mama
dziewczyny wazylismy w sobote Kubusia, no i szok, wazy 9100, w trzy tygodnie przybral 400 g. jestem pod wrazeniem. no i zaznaczam ze bez syropku :) skacze z radosci :)

Zgłoś nadużycie #59441 13 maja 2013, 10:22

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

w nocy u nas odpada...długie trasy robi tylko mąż raczej, ja za wolno bym jechała ;-) A on nie umie się tak nastawić żeby usnąć po południu i wyjechać na noc...już próbowaliśmy...nic z tego nie wychodzi, bo jak na złośc nie umie usnąć.
Jedyna rzecz , która mi jeszcze przyszła do głowy to iśc do lekarza i poprosić o jakiś lek uspokajający dla dziecka...żeby spała trochę dłużej i nie miała za dużo energii...trochę drastyczne-wiem,ale tylko na czas podróży.
Urlop w Polsce też może być super,ale pogoda niepewna...dwa lata temu wybraliśmy się nad polskie morze i cały czas padało...mały koszmar...do tego bylismy jeszcze ze znajomymi, którzy nigdzie nie ruszają sie z miejsca więc dla nas nuda straszna ogólnie.Wyciągnęłismy ich tylko raz na wycieczkę całodniową ale to było wszystko...nie dla nas takei siedzenie na miejscu i picie tylko. Zeby nie wiem jak fajne było towarzystwo.
Jak wracalismy do domu to już liczylismy kasę, czy nam starczy na drugi wypad i za miesiąc wsiedliśmy do auta i do Czarnogóry...na tydzień tylko ale odczulismy,ze wakacje zaliczone.
A tu nic się nie zaplanuje bo pogoda do niczego ostatnimi latami :-(
Wiec może jeszcze spróbuję z jakimś syropkiem czy czymś...nie wiem.

ja jak jechalam to sie pytalam mojej lekarce a ona powiedziala ze takie dziecko jest za male na jakies leki zwlaszcza na chorobe lokomocyjna....diphergan napewno by sie tu dobrze sprawdizl ale czy to dobry pomysl tak dziecko truc ze tak powiem...

Zgłoś nadużycie #59442 13 maja 2013, 10:24

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

albo to ciaza :) no objawy dosyc dziwne :) ah nerwobole to ja tez mam :( a ostatnio to coraz czesciej :(

i biore co dzien magnez i nic nie pomaga.... i od srebra mi widze sie czarne uszy robia...a kiedys mi ktos mowil ze to swiadczy o chorobie serca...aaaaaaa ciekawe czy to prawda ??
sie zdrzemnelam wczoraj a maz pilnowal malego i bylo lepiej... mi sie wydaje ze to ze zmeczenia i na okres

Zgłoś nadużycie #59443 13 maja 2013, 10:25

gwonka Fajna mama
wczoraj bylismy u moich rodzicow z kubusiem, bylo tez jego kuzynostwo, dwojka moich chrzesniakow, Oliwka 5 latek i Oliwier 2,5 roczku, no i Kubis najmlodszy. ale bylo super :) wszyscy tak szaleli ze szok :) bylo wesolo :)

Zgłoś nadużycie #59444 13 maja 2013, 10:26

maryna Fajna mama
wow....zoBACZ jak kubus super przybral!!!!!!! super... i oby tak dalej!

Zgłoś nadużycie #59445 13 maja 2013, 10:26

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja jak jechalam to sie pytalam mojej lekarce a ona powiedziala ze takie dziecko jest za male na jakies leki zwlaszcza na chorobe lokomocyjna....diphergan napewno by sie tu dobrze sprawdizl ale czy to dobry pomysl tak dziecko truc ze tak powiem...

Moje zdanie jest takie, że absolutnie bym nie dawala żadnego leku tylko po to żeby na wakacje jechać. My planujemy w lipcu do Hamburga jechać, Natalka tez marudzi w aucie.Pojedziemy gdzies na próbe 150-200 km i jk będzie kijowo to po prostu zrezygnujemy w tym roku i już.

Zgłoś nadużycie #59446 13 maja 2013, 10:26

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

i biore co dzien magnez i nic nie pomaga.... i od srebra mi widze sie czarne uszy robia...a kiedys mi ktos mowil ze to swiadczy o chorobie serca...aaaaaaa ciekawe czy to prawda ??
sie zdrzemnelam wczoraj a maz pilnowal malego i bylo lepiej... mi sie wydaje ze to ze zmeczenia i na okres

no calkiem mozliwe ze to ze zmeczenia. w koncu pracujemy 24 na dobe przy naszych maluszkach, no i jeszcze na dodatek przy mezach, hehhehe. zadbaj o siebie kochana

Zgłoś nadużycie #59447 13 maja 2013, 10:28

mala24 Supermama
Czuje się już w miarę teraz- boli wiadomo ale pocieszam się że teraz tylko lepiej. kubuś super przybrał :-)
Julki minka boska. tort też super, aż bym zjadła a ja teraz dieta. a dzisiaj jeszcze na głodzie :-(

Zgłoś nadużycie #59448 13 maja 2013, 10:28

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

w nocy u nas odpada...długie trasy robi tylko mąż raczej, ja za wolno bym jechała ;-) A on nie umie się tak nastawić żeby usnąć po południu i wyjechać na noc...już próbowaliśmy...nic z tego nie wychodzi, bo jak na złośc nie umie usnąć.
Jedyna rzecz , która mi jeszcze przyszła do głowy to iśc do lekarza i poprosić o jakiś lek uspokajający dla dziecka...żeby spała trochę dłużej i nie miała za dużo energii...trochę drastyczne-wiem,ale tylko na czas podróży.
Urlop w Polsce też może być super,ale pogoda niepewna...dwa lata temu wybraliśmy się nad polskie morze i cały czas padało...mały koszmar...do tego bylismy jeszcze ze znajomymi, którzy nigdzie nie ruszają sie z miejsca więc dla nas nuda straszna ogólnie.Wyciągnęłismy ich tylko raz na wycieczkę całodniową ale to było wszystko...nie dla nas takei siedzenie na miejscu i picie tylko. Zeby nie wiem jak fajne było towarzystwo.
Jak wracalismy do domu to już liczylismy kasę, czy nam starczy na drugi wypad i za miesiąc wsiedliśmy do auta i do Czarnogóry...na tydzień tylko ale odczulismy,ze wakacje zaliczone.
A tu nic się nie zaplanuje bo pogoda do niczego ostatnimi latami :-(
Wiec może jeszcze spróbuję z jakimś syropkiem czy czymś...nie wiem.

a może herbatka z melisy? a jesli smak nie bedzie odpowiadał, to melisa z jabłkiem :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59449 13 maja 2013, 10:29

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

wow....zoBACZ jak kubus super przybral!!!!!!! super... i oby tak dalej!

no bardzo bym chciala zeby nadal tak przybieral :) ale inni w rodzinie nie widza nadal tego :( w sobote ktos mi powiedzial ze do konca malego zaglodze jak bede go karmic co trzy godziny :( :( :( BOze jak mnie to zabolalo :(

Zgłoś nadużycie #59450 13 maja 2013, 10:29

ewelina6660 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Czuje się już w miarę teraz- boli wiadomo ale pocieszam się że teraz tylko lepiej. kubuś super przybrał :-)
Julki minka boska. tort też super, aż bym zjadła a ja teraz dieta. a dzisiaj jeszcze na głodzie :-(

Zdrówka kochana.Dla Kubusia gratulacje :)