Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59331 10 maja 2013, 10:38

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

i od nas wszystkiego najlepszego Natalko :*

o! nie zauważyłam
I od nas... i od nas oczywiście tez 100 lat!!!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59332 10 maja 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a robaczki dziekujemy za pamiec!! i oczywiscie zdrowka dla synowej mojej!! a wiesz na zielone smarki to super jest euphorbium mimo ze to dopiero od 2 lat.jest homeopatyczne.nie szkodzi i moja lekarka zawsze to kaze przy takich smarkach,.i malemu pomaga... dostaniesz bez recepty za ok 35zl chyba jak dobrze pamietam

a tez to mam w domu, mi kiedys lekarka to polecila, ale to ja stosowalam sobie. rzeczywiscie jest super

Zgłoś nadużycie #59333 10 maja 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

laski a dominika do nas nie zaglada za bardzo a wiecie ze dzis pisala na fb ze fifiemu wyszly czworki!!! i ma juz 16 zebolkow~!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiecie to ?? najbardziej uzebiony majówek :) ;) ;)

o to niezly gryzon z niego :) duzo duzo zebolkkow :)

Zgłoś nadużycie #59334 10 maja 2013, 10:41

mala24 Supermama
Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy.
Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył.
BMW zatrzymało się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki.
Wysiada z niej dwóch byków:
- I co dziadek, przyj...eś...
- Tak (cienkim wystraszonym głosem).
- Masz kasę?
- Nie.
- A ubezpieczenie?
- Nie.
- A syna?
- Mam.
- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka, to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...
Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa,
Wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:
- I co tatuś? Przy*ierdolił jak cofał?

Zgłoś nadużycie #59335 10 maja 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

oj kochana a moze faktycznie znów masz malego lokatora albo lokatorkę ;) )

aaaaaaaaaaaaaa........kto ci to wie....czekam za okresem....a i cyce juz bola....

Zgłoś nadużycie #59336 10 maja 2013, 10:42

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

taki będzie
tylko jeszcze będzie mial napis "Roczek Hieronimka" i będzie taka świeczka jedynka. szczerze nie zachwyca mnie :( ale znalazłam do kupienia tę ciuchcię na allegro :) i za rok zrobie mu ten torcik ze wstążeczką i cicuchcią- kupię zwykły tort smietankowy w tej cukierni, powiem, zeby go tylko taką wstążką ozdobili, a ciuchcie juz sama tam postawie :)
no chyba, ze w ciągu nadchodzących miesięcy mój syn wykaże zywe zainteresonanie czyms innym, np. autkami :)

przeciez nei jest zly.... ja to powiem wam szczerze ze az tak sie nie podniecam tym tortem.... bo przeciez to jest tak ze to bardziej robimy dla siebie bo dziecko i tak tega az tak nie rozumie...

Zgłoś nadużycie #59337 10 maja 2013, 10:43

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

nie nie byli i dla rodzeństwa mojego m i jego babci która praktycznie go wychowywała też zabronili iśc ale babcia nie usłuchała i przyszła :) zresztą imię Rozalka ma własnie po niej :) potem jak się Hubi urodził to przyjechali jak by nic sie nie stało potem znów się obrazili i tak w kółko jest a mi szkoda zycia na takie nerwy i ich humory.

masz racje ...jak ktos nie jest wart to nie ma sensu sobie nim zaprzatac glowy a tymbardziej szarpac nerwow....

Zgłoś nadużycie #59338 10 maja 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o widzę działasz na calego ja ostatnie dni jakos odpusciłam skakanie bo przez ta malą chorowitkę nie miałam juz sily tylko tych godzin jedzenia pilnuję cały czas

no sie nie dziwie ze nie masz sily, jak Kuba mial katar to tez ciagle na rekach chcial byc, teraz troszke mi odpuscil , wiec moge pocwiczyc :)

Zgłoś nadużycie #59339 10 maja 2013, 10:45

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ulla bardzo fajny ten tort.Ja też mam plan na przyszły rok sama zrobic będę się bawic w lepienie figurek z tej masy marcepanowej trochę córa mi pomoże bo ona zdolności ma plastyczne. biszkopty i mase robie sama w sumie nie jest trudno jak pieczesz ciasta to i tort też bys zrobiła ;)

ja to w zyciu moze jeden lub 2 placki upieklam..nie umiem.i nie rozumiem tego....gotowac to kocham ale piec....nie!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #59340 10 maja 2013, 10:45

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaa........kto ci to wie....czekam za okresem....a i cyce juz bola....

a może bolą z innego powodu? hi hi

Zgłoś nadużycie #59341 10 maja 2013, 10:45

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

ja mam na strychu cały ekwipunek, brat przywiozl, ale stoi nieuzywane

hihi teraz raczej odpada...ale kiedys napewno sprobujesz ;)

Zgłoś nadużycie #59342 10 maja 2013, 10:46

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A wiesz...w środku może byc wszystko...tytoń z dodatkami smakowymi, maryśka...różne rzeczy tam dodaja....zamiast wody może byc jakiś alkohol wymieszany z wodą.Patrycja dostała z tytoniem o jakims smaku ale nie wiem jakim...do tego podlali to wodą z cytrynówką.
Na bliskim i dalekim wschodzie codziennie ciagną haszysz...co chcesz.
No Patrycja tez dostała w prezencie i atrakcja wieczoru się zrobiła....wszyscy chcieli spróbować.

;)
ja cie krece teraz sobie mysle ze az zazdroszcze jaka masz juz duuuza córe!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #59343 10 maja 2013, 10:49

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

no nie?! super jest i bardzo stabilny
moja Zuzka chętnie w nim chodziła jak zdjęło jej się zabawkę, na tacke wsypałam jej ryżyku ( tak przy okazji Gosia dzięki za pomysł z ryżem - u nas ryżyk rządzi ), dałam butle z piciem i dziecko się relaksowało. Ale teraz to tez juz za bardzo nie chce. Ale kupiłam go za dobre pieniadze i teraz szkoda sprzedać- chyba wrzuce na strych i zostanie.

ja bym zostawila.... a co tam.. 
kurcze a tu ani chrupek kukurydzianych ani ryzu nie moge znalezc...nawet w niemczech w lidlu ostatnio szukalam i nie ma

Zgłoś nadużycie #59344 10 maja 2013, 10:52

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

heloł :) wrocilam :) u nas wszystko oki, wczoraj szalalam na zakupach, bylam u fryzjera grzywke podciac, u kosmetyczki. Kubusiowi katarek przeszedl :)

wow...super widac az optymizm od ciebie dzis bije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #59345 10 maja 2013, 10:56

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy.
Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył.
BMW zatrzymało się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki.
Wysiada z niej dwóch byków:
- I co dziadek, przyj...eś...
- Tak (cienkim wystraszonym głosem).
- Masz kasę?
- Nie.
- A ubezpieczenie?
- Nie.
- A syna?
- Mam.
- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka, to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...
Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa,
Wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:
- I co tatuś? Przy*ierdolił jak cofał?

hehe dobre! przypomniała mi się scena z filmu Job bodajże...to samo było.

Zgłoś nadużycie #59346 10 maja 2013, 11:02

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

;)
ja cie krece teraz sobie mysle ze az zazdroszcze jaka masz juz duuuza córe!!!!!!!!

e tam....już pewnei niedługo...kończy szkołę...chce iśc do pracy i ewentualnie gdzieś na zaoczne studia.Jej chłopak też ta sama sytuacja. Chłopak ma mieszkanie w centrum miasta...dwa pokoiki z kuchnią...do tej pory wynajmowali ale teraz powoli robia remont i pewnie jak tylko znajda pracę to się tam przeprowadzą...i tyle będę miała z dorosłej córki :-( Własnie przed sekunda do mnie dzwoniła,ze była z tesciowa wybierać żaluzje...no i co ja mogę ?!

Zgłoś nadużycie #59347 10 maja 2013, 11:28

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a u mnie wreszcie sie skonczyl. juz myslalam ze sie nie skonczy, trwal trwal i konca nie bylo, ale juz po i mozna wieczorkami brykac :)

hihi ach to bryyykanie :)

Zgłoś nadużycie #59348 10 maja 2013, 11:29

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a może bolą z innego powodu? hi hi

hihi juz z mezem tak gadamy.....

Zgłoś nadużycie #59349 10 maja 2013, 11:31

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

e tam....już pewnei niedługo...kończy szkołę...chce iśc do pracy i ewentualnie gdzieś na zaoczne studia.Jej chłopak też ta sama sytuacja. Chłopak ma mieszkanie w centrum miasta...dwa pokoiki z kuchnią...do tej pory wynajmowali ale teraz powoli robia remont i pewnie jak tylko znajda pracę to się tam przeprowadzą...i tyle będę miała z dorosłej córki :-( Własnie przed sekunda do mnie dzwoniła,ze była z tesciowa wybierać żaluzje...no i co ja mogę ?!

aa tak to jest dobrze ze sobie zuzke machnelas,,,hihi

Zgłoś nadużycie #59350 10 maja 2013, 11:49

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

aa tak to jest dobrze ze sobie zuzke machnelas,,,hihi

no...tez to samo sobie myślę...całe szczęście ,ze ją mamy :-)
hehe....jak chrzest załatwialiśmy to ksiądz nas o wiek pytał ,ale jakos tak bardzo nieśmiało: czy mogę zapytać ile państwo mają lat?
hehe