Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59311 10 maja 2013, 9:47

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

no fakt, dziecku się nie odmawia, ale rodzicon owszem...
nba pewno się zgodzi, dlaczego miałaby się nie zgodziC?:G

no z różnych wzgledów
ksiądz nie chciał żadnych zaswiadczeń od chrzestnych i w tym cała nadzieja...nie wiem czy dostałaby u siebie bo żyje w konkubinacie a wtedy sa problemy
no ale w sumie najpierw spytam, potem sie bede martwic
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59312 10 maja 2013, 10:17

gwonka Fajna mama
heloł :) wrocilam :) u nas wszystko oki, wczoraj szalalam na zakupach, bylam u fryzjera grzywke podciac, u kosmetyczki. Kubusiowi katarek przeszedl :)

Zgłoś nadużycie #59313 10 maja 2013, 10:18

mala24 Supermama
jak dzisiaj humorki? mój średnio słońca nie ma :( najchętniej przespała bym taką pogodę

Zgłoś nadużycie #59314 10 maja 2013, 10:18

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

heloł :) wrocilam :) u nas wszystko oki, wczoraj szalalam na zakupach, bylam u fryzjera grzywke podciac, u kosmetyczki. Kubusiowi katarek przeszedl :)

super że Kubuś zdrowy :)

Zgłoś nadużycie #59315 10 maja 2013, 10:21

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

asia wkoncu bedzie spala , nie pisze tego by cie zdenerwowac ale pamietasz co u nas bylo ze spaniem a teraz maly spi od 19.30 do 7.20 czasem 8 mej rano ;) bywalo juz ze bez pobudek no ale teraz znowu zeby i niestety zdarza sie ze 3 razy sie budzi.

no u nas nocki tez sa o wiele lepsze :) wczoraj Kuba zasnal o 22 i spal do 6, jedna pobudke mial na cyca o 2 :) ale sie wyspalam :)

Zgłoś nadużycie #59316 10 maja 2013, 10:23

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

co Ty wiktor nawet w wozku , tak mu sie w glowie poprzestawialo, nie mam sily do niego, daje mi popalic, ciagle biega w swoje strony , najlepiej zbierac kamienie z z iemi i paprochy i ladowac do buzi, musze go pilnowac non stop, za reke nie da sie oprowadzac wyrywa sie jak dziki , maskara !!! po dzisiejszym dniu biegania za nim, szrpania sie z nim i jego ciaglego placzu , bo dzis mial ciagle placzki nie wiadomo o co? mam dosc!!! Beczal ciagle bo chcial na raczki a jak go wzielam to beczal bo chcial zejsc i tak w kolo !!!
Niech te zeby wylaza bo oszaleje !!!

oj no to rzeczywiscie daje ci popalic. Kuba tez nieraz tak ma. ja mysle ze oni maja juz swoje himerki, wymuszacze paskudne :) hihihi

Zgłoś nadużycie #59317 10 maja 2013, 10:24

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a no wlasnie ;0
Wiktor wazy 10 kg , zwazyly go, zmierzyc sie nie dal bo beczal ale na koniec zrobil papa, powiedzial ze pileczka robi "opa " , pobiegal po gabinecie , gadal tata , baba i ogolnie tak gadaly ze mna te polozne o pierdolach, ten bilan to pewnie taki pic na wode , zeby tylko odbebnic.
P.S Dzis bylismy u mamy znow i rodzice maja psa borysa , Wiktor jak go zobaczy to biegnie do niego jak strzala , od killku dni mowilam do synka wolaj borys borys a dzis zapomnialam tak do niego powiedziec a Wiktorek podszedl do psa i krzyczy " iś iś iś " to chyba poczatek slowa boriś ;) rozsmieszylo mnie to , bo zaczyna zalapywac coraz wiecej slow .

no to pieknie wazy :) coraz bardziej kumaty Wiktorek :) zdolniacha :)

Zgłoś nadużycie #59318 10 maja 2013, 10:26

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

super :) spacerki i dworek mu służą lepiej niż syropek :P

na to wychodzi ze tak :) a co do jedzenia to Kubus potrafi zjesc na kolacje cala bule z szyneczka, no ale bez skorki :) uwielbia :)

Zgłoś nadużycie #59319 10 maja 2013, 10:27

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no u nas nocki tez sa o wiele lepsze :) wczoraj Kuba zasnal o 22 i spal do 6, jedna pobudke mial na cyca o 2 :) ale sie wyspalam :)

ja też tak chcę!!! Alan teraz przez zęby ciągle się wierci a mleko pije w nocy 2-3 razy nawet

Zgłoś nadużycie #59320 10 maja 2013, 10:28

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

prezent od Nas na roczek dla synka :) i dzisiaj na dworku :) no i zobaczcie jak małemu ślinka cieknie, tak non stop od 2 dni, kolejne zęby idą :P

ale wypasiona fura :) super. no chyba to na zeby, bo moj tez tak sie slini ciagle. co rusz ma koszulki mokre i ciagle przebierac trzeba. a Kuba to caly dzien jeszcze potrafi z wywalonym jezorkiem latac to juz wogole ta slina litrami sie leje :)

Zgłoś nadużycie #59321 10 maja 2013, 10:28

kinga20 Gotowa na wszystko
Witam.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do grupy na fecebooku, gdzie można oddać rzeczy już Wam niepotrzebne ( za małe ubrania waszych pociech, wasze , zabawki , itp. ) są tam osoby potrzebujące ,a także możecie otzymać taką pomoc .
https://www.facebook.com/groups/eko.mama/
więcej szczegółów na priv. Zapraszam

Zgłoś nadużycie #59322 10 maja 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa...czekam za okresem.... cyce bola i jajniki,,,,wiec mam nadzieje lada dzien

a u mnie wreszcie sie skonczyl. juz myslalam ze sie nie skonczy, trwal trwal i konca nie bylo, ale juz po i mozna wieczorkami brykac :)

Zgłoś nadużycie #59323 10 maja 2013, 10:30

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

super :D

Zgłoś nadużycie #59324 10 maja 2013, 10:31

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

jak dzisiaj humorki? mój średnio słońca nie ma :( najchętniej przespała bym taką pogodę

u mnie tak sobie..lenia mam totalnego dzis a roboty full...a do tego jutro i nastepną mam pracujace soboety za wolne dni majowe

Zgłoś nadużycie #59325 10 maja 2013, 10:35

mala24 Supermama
Jak blondynki zabijają ryby?
Topią je.

Siedzi sobie Rusek nad brzegiem jeziora i łowi ryby.
Nagle złapał złotą rybkę, a ta oczywiście powiedziała:
- Wypuść mnie a spełnię twoje najskrytsze życzenie.
- Ale ja tam nie wiem co bym chciał.
- Zastanów się. Mercedesa chciałbyś?
- Nie no, Mercedesa to ja mam.
- A willę z basenem chciałbyś?
- Nie no, willę to ja mam.
- A pełno wódy i dziewczyn chciałbyś?
- Nie no, wódę i dziewczyny to ja mam.
- A medal za odwagę masz?
- Medalu to ja nie mam.
- A chciałbyś?
- Medal to bym chciał.
Rybka machnęła pletwą. Nagle Rusek otwiera oczy, trzyma w każdej ręce po 5 granatów, jedzie na niego 20 czołgów i krzyczy:
- Kur** pośmiertny mi dała!!

- Mamo, tata jak jechaliśmy autobusem kazał mi ustąpić miejsca starszej kobiecie.
- To dobrze synku.
- Mamo ale ja siedziałem u taty na kolanach.

Młody mężczyzna klęczy na kolanach przed grobem i lamentuje:
- Dlaczego musiałeś umrzeć? Dlaczego musiałeś odejść?
A sąsiad się go pyta:
- Kogo pan tak żałuje? Ojca, syna?
- Pierwszego męża mojej żony!

kilka kawałów na poprawienie humorku :)

Zgłoś nadużycie #59326 10 maja 2013, 10:36

elka40 Fajna mama
Dziewczyny , które robiły chrzciny w lokalu....ile zamawiałyscie posiłków? ja brałam pod uwagę dwa gorace,ale słyszę,ze dużo osób zamawia tylko obiad...nie bardzo wiem co zrobić...rodzinę mam taka,ze lubi zjeść i się zabawić.

Zgłoś nadużycie #59327 10 maja 2013, 10:36

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A ja zamówiłam tort hello Kitty, nie bylo wyboru, a nie bede miala czasu w sobote jezdzic daleko gdzies po tort, ten zamowilam blisko domu.

wszystkiego najlepszego dla Natalki kochaniutkiej z okazji pierwszych urodzinek. dduzo duzo zdrowka :)

Zgłoś nadużycie #59328 10 maja 2013, 10:37

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

wszystkiego najlepszego dla Natalki kochaniutkiej z okazji pierwszych urodzinek. dduzo duzo zdrowka :)

i od nas wszystkiego najlepszego Natalko :*

Zgłoś nadużycie #59329 10 maja 2013, 10:37

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Jak blondynki zabijają ryby?
Topią je.

Siedzi sobie Rusek nad brzegiem jeziora i łowi ryby.
Nagle złapał złotą rybkę, a ta oczywiście powiedziała:
- Wypuść mnie a spełnię twoje najskrytsze życzenie.
- Ale ja tam nie wiem co bym chciał.
- Zastanów się. Mercedesa chciałbyś?
- Nie no, Mercedesa to ja mam.
- A willę z basenem chciałbyś?
- Nie no, willę to ja mam.
- A pełno wódy i dziewczyn chciałbyś?
- Nie no, wódę i dziewczyny to ja mam.
- A medal za odwagę masz?
- Medalu to ja nie mam.
- A chciałbyś?
- Medal to bym chciał.
Rybka machnęła pletwą. Nagle Rusek otwiera oczy, trzyma w każdej ręce po 5 granatów, jedzie na niego 20 czołgów i krzyczy:
- Kur** pośmiertny mi dała!!

- Mamo, tata jak jechaliśmy autobusem kazał mi ustąpić miejsca starszej kobiecie.
- To dobrze synku.
- Mamo ale ja siedziałem u taty na kolanach.

Młody mężczyzna klęczy na kolanach przed grobem i lamentuje:
- Dlaczego musiałeś umrzeć? Dlaczego musiałeś odejść?
A sąsiad się go pyta:
- Kogo pan tak żałuje? Ojca, syna?
- Pierwszego męża mojej żony!

kilka kawałów na poprawienie humorku :)

haha...dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
o medalu najlepszy

Zgłoś nadużycie #59330 10 maja 2013, 10:38

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
u mnie masakra mała marudna strasznie nic nie moge zrobić ciągle na rękach albo na czterech popyla i wstaje . temperatury nie ma ale katar dalej jest. teraz zielony jak shrek , inhalacje robi e przy reklamach bo tylko wtedy da a przy kroplach to tak się drze że maskara jeszcze troche to sąsaidka policje wezwie.i jeszcze m mi wczoraj neta zabrał bo instalował na swoim kompie w pracy i nie mialam jak zajrzec :( ((a widze że będę miała co nadrabiać :) to dobrze ale moze jak córa wróci to chwilke będę miala jak się z Rozalka pobawi touda mi się nadrobić.
Asia a jak tam Julcia?

i dla mojego zięcia Oliwierka serdeczne życzenia z okazji Pierwszych Urodzin.Dużo zdrówka i mnóstwo buzioli od Rozalki i ciotki Anety :)

biedna Rozalcia. a taki zielony to wirusowy albo bakteryjny co nie? co na to lekarka? Kuba mial bialy, przezroczysty katarek