Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59271 9 maja 2013, 20:31

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no niech szybciutko nam zdrowieje Rozalka. a jakie krople do noska masz? ja to co chwila tylko stowy w aptece zostawiam, na dodatek jeszcze zawsze lekarz prywatnie, no i badania wszystkie tez. wydajemy na to fortune. no ale jak trzeba to trzeba.

mamy Euphorbium krople one niby od 2 lat ale takie zaleciła.

Zgłoś nadużycie #59272 9 maja 2013, 20:37

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

od wczoraj robie brzuszki :) Kubus ma ze mnie niezly ubaw, hehehhe. ale mam zakwasy

o widzę działasz na calego ja ostatnie dni jakos odpusciłam skakanie bo przez ta malą chorowitkę nie miałam juz sily tylko tych godzin jedzenia pilnuję cały czas

Zgłoś nadużycie #59273 9 maja 2013, 20:42

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a no wlasnie ;0
Wiktor wazy 10 kg , zwazyly go, zmierzyc sie nie dal bo beczal ale na koniec zrobil papa, powiedzial ze pileczka robi "opa " , pobiegal po gabinecie , gadal tata , baba i ogolnie tak gadaly ze mna te polozne o pierdolach, ten bilan to pewnie taki pic na wode , zeby tylko odbebnic.
P.S Dzis bylismy u mamy znow i rodzice maja psa borysa , Wiktor jak go zobaczy to biegnie do niego jak strzala , od killku dni mowilam do synka wolaj borys borys a dzis zapomnialam tak do niego powiedziec a Wiktorek podszedl do psa i krzyczy " iś iś iś " to chyba poczatek slowa boriś ;) rozsmieszylo mnie to , bo zaczyna zalapywac coraz wiecej slow .

gaduła z niego :) moja dalej po swojemu gada i mama jak coś chce od mnie a tak nic. przdtem mówiła i baba i tata a teraz w swoim języku nadaje

Zgłoś nadużycie #59274 9 maja 2013, 20:43

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

dziewczyny, czy któras dostaje dodatki mieszkaniowe?
nie chodzi mi o prawo do zasiłku z mopsu, tylko dodatki mieszkaniowe...
ostatnio przez przypadek natrafilam na artykuł gdzies w jakiejs prasie, ze jak nie przekraczasz jakos tysiaka na osobe w rodzinie to ci to przysługuje... tylko teraz nie pamietam jak to bylo, cyz brutto, czy netto, czy jak...wie któras jak sie do sprawy zabrać?

nigdy nie korzystałam niestety

Zgłoś nadużycie #59275 9 maja 2013, 20:45

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

http://www.zuhpartner.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=95:dodatki-mieszkaniowe-sosnowiec&catid=59:dodatki-mieszkaniowe&Itemid=93

hmmm te to i ja bym spelniła ale to chyba co mops czy gops to inne normy zalezy od miejscowości chyba ? ale musze się dowiedziec jak u mnie jest

Zgłoś nadużycie #59276 9 maja 2013, 20:47

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

znalazłam tort dla Hirka :D

http://www.marysienka.com.pl/torty-dla-dzieci.html

nie umiem pobrać obrazka ale to ten w trzecin rzędzie, srodkowy :D

będe tam dzwonić, pytac o smak i cene. jak będzie w porządku, to jadę po poludniu i kupuje, a jak nie, to wezme z sprawdzonej cukierni-tej co zawsze, podobny jak na chrzcie miał.

Świetny ale pewnie cena tez ;) jak szukałam wtedy na necie to był u takiej babeczki tortulaor i wychodziło coś kolo dwóch stówek za taki z masa marcepanową i ozdobami

Zgłoś nadużycie #59277 9 maja 2013, 20:50

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Wczoraj już dobrze było, w miarę pogodna była, a zębów nie widać, więc nie mam pojęcia o co chodziło z tą gorączką

nie wiem czy pamiętasz ale u mnie tez jakis czas temu Rozala tak miala , myslałam że trzydniowka ale nie bylo wysypki i temperatura to z dwa dni była w sumie. tez nie wiem co to było

Zgłoś nadużycie #59278 9 maja 2013, 20:51

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

a robaczki dziekujemy za pamiec!! i oczywiscie zdrowka dla synowej mojej!! a wiesz na zielone smarki to super jest euphorbium mimo ze to dopiero od 2 lat.jest homeopatyczne.nie szkodzi i moja lekarka zawsze to kaze przy takich smarkach,.i malemu pomaga... dostaniesz bez recepty za ok 35zl chyba jak dobrze pamietam

no wlasnie te mamy, mam nadzieje że pomogą

Zgłoś nadużycie #59279 9 maja 2013, 20:54

aneta74 Fajna mama
u mnie grzmi ide auto schować. dzieciaki wracaja ze stajni motorem pewnie córa kiesiel w gatkach ma bo boi się burzy. ale sama sobie winna bo się zasiedziała...
a ja dzis sama m na " szkoleniu" wraca jutro po południu , sama w wyrku :) )pewnie mala wezme ale i tak sie lepiej wyspię z nia niż z nim . te łapska zawsze mu lataja ;)
i jutro nie mam prądu od 9tej do 14tej więc zajrze pózniej

Zgłoś nadużycie #59280 9 maja 2013, 21:05

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

laski a dominika do nas nie zaglada za bardzo a wiecie ze dzis pisala na fb ze fifiemu wyszly czworki!!! i ma juz 16 zebolkow~!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiecie to ?? najbardziej uzebiony majówek :) ;) ;)

wow ale zeboli ma :) kurcze szkoda że nie zagląają dziewczyna na fm. ja bym może i sie udzielala bardziej tam ale ta moja teściowa tam siedzi bo gada z córunia i nie chcę żeby widziała co pisze wolę byc tutaj. ostatnio m mi podniósł cisnienie , kumpela do mnie przyjechała gadamy cos o chrzcinach i gosciach itp. a on że teściowie to raczej nie przyjda bo poobrazani strasznie ze moze powinnam ich przeprośić!!!! k. a za co ? za to ze żyje ?oni mnie nie przeprosili jak braliśmy slub tez nie przyszli ani do urzędu ani do koscioła a jak poszliśmy ich prościć przed kościołem to jeszcze się na nas wydarła tesciowa a jego ojczym to nawet głowy z nad talerza nie podniósł . wczesniej tez zawsze jakieś cyrki robili jak starszaki były mniejsze na pokaz tylko to oni wnuki kochaja i i wszystkie dzieci . a szkoda słow

Zgłoś nadużycie #59281 9 maja 2013, 21:06

aneta74 Fajna mama
ale grzmi mocno !!! wyłaczam kompa spokojnej nocki

Zgłoś nadużycie #59282 9 maja 2013, 22:19

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

sposobem ja podchodze oczywiscie musza byc reklamy w tv maski nie da sobie przyłorzyć ale mam końcowke ze smoczkiem co Like kiedyś podawała i co prawda tego smoczka nie ciągnie al bawi się nim a ja tak kieruje tym inhalatorem żeby jak najwięcej nawciągala się tej soli

a jest taki smoczek ?? kurde nawet nie wiedzialm..dobrze ze moj maly dal sobie maske zalozyc...

Zgłoś nadużycie #59283 9 maja 2013, 22:25

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wow ale zeboli ma :) kurcze szkoda że nie zagląają dziewczyna na fm. ja bym może i sie udzielala bardziej tam ale ta moja teściowa tam siedzi bo gada z córunia i nie chcę żeby widziała co pisze wolę byc tutaj. ostatnio m mi podniósł cisnienie , kumpela do mnie przyjechała gadamy cos o chrzcinach i gosciach itp. a on że teściowie to raczej nie przyjda bo poobrazani strasznie ze moze powinnam ich przeprośić!!!! k. a za co ? za to ze żyje ?oni mnie nie przeprosili jak braliśmy slub tez nie przyszli ani do urzędu ani do koscioła a jak poszliśmy ich prościć przed kościołem to jeszcze się na nas wydarła tesciowa a jego ojczym to nawet głowy z nad talerza nie podniósł . wczesniej tez zawsze jakieś cyrki robili jak starszaki były mniejsze na pokaz tylko to oni wnuki kochaja i i wszystkie dzieci . a szkoda słow

to neizle przeboje masz.. ale wkoncu dotarli na ten wasz slub czy nie ?? ale wiara

Zgłoś nadużycie #59284 9 maja 2013, 22:40

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

niech nie przesadzaja......... i tak bedziesz miala ladniejszy od tego....zobaczysz

taki będzie
tylko jeszcze będzie mial napis "Roczek Hieronimka" i będzie taka świeczka jedynka. szczerze nie zachwyca mnie :( ale znalazłam do kupienia tę ciuchcię na allegro :) i za rok zrobie mu ten torcik ze wstążeczką i cicuchcią- kupię zwykły tort smietankowy w tej cukierni, powiem, zeby go tylko taką wstążką ozdobili, a ciuchcie juz sama tam postawie :)
no chyba, ze w ciągu nadchodzących miesięcy mój syn wykaże zywe zainteresonanie czyms innym, np. autkami :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59285 9 maja 2013, 23:17

aneta74 Fajna mama
pogrzmiało popadało i poszlo sobie

maryna napisał(a)

a jest taki smoczek ?? kurde nawet nie wiedzialm..dobrze ze moj maly dal sobie maske zalozyc...

jest , też bym nie wiedziala gdyby nie Like. u mnie maski nie ma szans załozyć

Zgłoś nadużycie #59286 9 maja 2013, 23:21

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

nie widzieliby, bo my mamy kanał- tylko dla naszej grupy :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59287 9 maja 2013, 23:23

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

to neizle przeboje masz.. ale wkoncu dotarli na ten wasz slub czy nie ?? ale wiara

nie nie byli i dla rodzeństwa mojego m i jego babci która praktycznie go wychowywała też zabronili iśc ale babcia nie usłuchała i przyszła :) zresztą imię Rozalka ma własnie po niej :) potem jak się Hubi urodził to przyjechali jak by nic sie nie stało potem znów się obrazili i tak w kółko jest a mi szkoda zycia na takie nerwy i ich humory.

Zgłoś nadużycie #59288 9 maja 2013, 23:28

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

taki będzie
tylko jeszcze będzie mial napis "Roczek Hieronimka" i będzie taka świeczka jedynka. szczerze nie zachwyca mnie :( ale znalazłam do kupienia tę ciuchcię na allegro :) i za rok zrobie mu ten torcik ze wstążeczką i cicuchcią- kupię zwykły tort smietankowy w tej cukierni, powiem, zeby go tylko taką wstążką ozdobili, a ciuchcie juz sama tam postawie :)
no chyba, ze w ciągu nadchodzących miesięcy mój syn wykaże zywe zainteresonanie czyms innym, np. autkami :)

Ulla bardzo fajny ten tort.Ja też mam plan na przyszły rok sama zrobic będę się bawic w lepienie figurek z tej masy marcepanowej trochę córa mi pomoże bo ona zdolności ma plastyczne. biszkopty i mase robie sama w sumie nie jest trudno jak pieczesz ciasta to i tort też bys zrobiła ;)

Zgłoś nadużycie #59289 9 maja 2013, 23:35

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie widzieliby, bo my mamy kanał- tylko dla naszej grupy :D

tylko ze ja ciemna w te klocki i nie wiem jak pisać na tym kanale ot co ;)

Zgłoś nadużycie #59290 9 maja 2013, 23:36

aneta74 Fajna mama
uciekam. jutro do Up musze jechać odstać swoje i tego prądu będzie brak zajrzę wieczorem pewnie.