Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59251 9 maja 2013, 12:59

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
u mnie masakra mała marudna strasznie nic nie moge zrobić ciągle na rękach albo na czterech popyla i wstaje . temperatury nie ma ale katar dalej jest. teraz zielony jak shrek , inhalacje robi e przy reklamach bo tylko wtedy da a przy kroplach to tak się drze że maskara jeszcze troche to sąsaidka policje wezwie.i jeszcze m mi wczoraj neta zabrał bo instalował na swoim kompie w pracy i nie mialam jak zajrzec :( ((a widze że będę miała co nadrabiać :) to dobrze ale moze jak córa wróci to chwilke będę miala jak się z Rozalka pobawi touda mi się nadrobić.
Asia a jak tam Julcia?

i dla mojego zięcia Oliwierka serdeczne życzenia z okazji Pierwszych Urodzin.Dużo zdrówka i mnóstwo buzioli od Rozalki i ciotki Anety :)

ojej! duzo zdrówka dla Rozalci....niech ten paskudny katar szybko przejdzie
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59252 9 maja 2013, 13:00

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
u mnie masakra mała marudna strasznie nic nie moge zrobić ciągle na rękach albo na czterech popyla i wstaje . temperatury nie ma ale katar dalej jest. teraz zielony jak shrek , inhalacje robi e przy reklamach bo tylko wtedy da a przy kroplach to tak się drze że maskara jeszcze troche to sąsaidka policje wezwie.i jeszcze m mi wczoraj neta zabrał bo instalował na swoim kompie w pracy i nie mialam jak zajrzec :( ((a widze że będę miała co nadrabiać :) to dobrze ale moze jak córa wróci to chwilke będę miala jak się z Rozalka pobawi touda mi się nadrobić.
Asia a jak tam Julcia?

i dla mojego zięcia Oliwierka serdeczne życzenia z okazji Pierwszych Urodzin.Dużo zdrówka i mnóstwo buzioli od Rozalki i ciotki Anety :)

Wczoraj już dobrze było, w miarę pogodna była, a zębów nie widać, więc nie mam pojęcia o co chodziło z tą gorączką

Zgłoś nadużycie #59253 9 maja 2013, 13:18

aniam Supermama

seshella napisał(a)

Wczoraj już dobrze było, w miarę pogodna była, a zębów nie widać, więc nie mam pojęcia o co chodziło z tą gorączką

trzydniówka?

Zgłoś nadużycie #59254 9 maja 2013, 13:26

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

trzydniówka?

nie, bo gorączka była sporadyczna

Zgłoś nadużycie #59255 9 maja 2013, 13:43

aniam Supermama

seshella napisał(a)

nie, bo gorączka była sporadyczna

no to faktycznie nie wiadomo skąd się wzięła

Zgłoś nadużycie #59256 9 maja 2013, 15:11

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas w cukierni zrobia kazdy tort, ale za te z masa marcepanową i jeszcze jakies niewymiarowe to chca chore pieniądze. Chciałam Wam wlasnie wkleic, jaki tort miała Patrycja na 18-kę : różowy kapelusz z kokardą....i okazuje się,ze nei ma go na zadnym zdjęciu cholera! Jak mogłam przeoczyć cykniecie fotki tortu?!
Za to główna atrakcją u mojej córki była szisza...nawet babcie ciągnęły ! tylka ja biedna matka w ciąży nei mogłam :-(

hihi ale jaja...ja jeszcze tego nei palilam..a co tam w srodku jest ?? to podobno teraz na 18 takie modne sie zrobilo...kilka dni temu ide z malym na spacer a tam dwoch mlodych lepkow na lawce sobie siedza ....to cos rozwiniete i se pala...hihi ta szisze czy jak tam sie zwie

Zgłoś nadużycie #59257 9 maja 2013, 15:12

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

nici z tortu... :( chyba się zapłaczę! babka mi dwie stówy zaśpiewała... no kurde, co ja bank obrabowałam?! jedziemy po południu do naszej sprawdzonej cukierni :( juz tam dzwoniłam, wiem, ze takiego mi nie zrobia, nie mają ozbody-ciuchci...

niech nie przesadzaja......... i tak bedziesz miala ladniejszy od tego....zobaczysz

Zgłoś nadużycie #59258 9 maja 2013, 15:15

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
Asia a jak tam Julcia?

a robaczki dziekujemy za pamiec!! i oczywiscie zdrowka dla synowej mojej!! a wiesz na zielone smarki to super jest euphorbium mimo ze to dopiero od 2 lat.jest homeopatyczne.nie szkodzi i moja lekarka zawsze to kaze przy takich smarkach,.i malemu pomaga... dostaniesz bez recepty za ok 35zl chyba jak dobrze pamietam

Zgłoś nadużycie #59259 9 maja 2013, 15:17

maryna Fajna mama
laski a dominika do nas nie zaglada za bardzo a wiecie ze dzis pisala na fb ze fifiemu wyszly czworki!!! i ma juz 16 zebolkow~!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiecie to ?? najbardziej uzebiony majówek :) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #59260 9 maja 2013, 17:04

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

a robaczki dziekujemy za pamiec!! i oczywiscie zdrowka dla synowej mojej!! a wiesz na zielone smarki to super jest euphorbium mimo ze to dopiero od 2 lat.jest homeopatyczne.nie szkodzi i moja lekarka zawsze to kaze przy takich smarkach,.i malemu pomaga... dostaniesz bez recepty za ok 35zl chyba jak dobrze pamietam

tez uzywalismy, dziala antybakteryjnie.

Zgłoś nadużycie #59261 9 maja 2013, 19:58

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

zazdroszcze moj na chwile nie usiadzie ciagle w ruchu, no chyba ze reklamy sa to wtedy zawiecha na maxa ;0

:) ) moja tez jak reklamy są to wniebowzieta :) )

Zgłoś nadużycie #59262 9 maja 2013, 20:04

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hania juz w domku, wszytko ok, jest bardzo gzreczniutka, spi ladnie na dworku i cycocha wcina , pucolek taki maly sie robi , usmiechy wali od ucha do ucha, poprostu co na nia spojrze to mam ochote zacalowac, ehh tylko wiktor jest tak absorbujacy ze rzadko mam okazje nacieszyc sie Hanią ;)

Świetne wieści :) )

Zgłoś nadużycie #59263 9 maja 2013, 20:06

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor u mamy dzis ;)
http://www.youtube.com/watch?v=CS6_rdzAUG4&feature=youtu.be

alez on juz biega:0 mały następca lewandowskiego rosnie ;)

Zgłoś nadużycie #59264 9 maja 2013, 20:10

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-)
Kasia...Wiktorek cudny...jak on juz dobrze lata :D Super chłopak!
Wczoraj bylismy u naszego księdza załatwiac chrzest...załatwiał nas nie proboszcz, tylko inny ksiadz...bez problemu. ustalilismy na 9 czerwca.( nie dalo się z urodzinami bo chrzty sa u nas w druga i czwartą niedzielę zawsze )...od razu z biegu pojechalismy poprosic chrzestnego, teraz tylko chrzestną musimy zaklepać.
Wiec w sumie imprezke urodzinową i chrzest zrobimy jednocześnie, bo tylko tydzien różnicy. Teraz trzeba poszukac sali, bo jednak sala...nie zaryzykuje w domu , bo nic nie zrobię, a nawet jakbym katering wzięła to i tak kłopot. Wiec zdecydowalismy się jednak na lokal.
Patrycja przegladała wyniki matur w necie...nie wie czy zaliczy ten polak. Zobaczymy. Dzis matma od 9-ej..trzymajcie kciuki ciotki :D
Biorę sie do roboty.

szybko załatwlaś oby z sala tez się tak udało. ja cały czas myslę nad tym chrztem u nas taka pokazówa jest ale widzialam na fotach jakiś że też chrzcil dziecko nie na mszy tylko chyba w tygodniu bo była tylko sama rodzina i chyba tak bym wolala. u nas na wiosce takie to wszystko obłudne ze wszystko mi się wywraca w srodku jak sobie pomyslę o tym wszystkim...
kciuki za Patrycję trzymamy dalej więc będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #59265 9 maja 2013, 20:12

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

tez 5 lat temu tak myślałam :P ale matury nie mam jakby co, byłam głupia i na ustny nie poszłam z polskiego no i chemię oblałam :/ zabrakło dosłownie kilku pkt :(

ja tak jak Ty tylko na matme nie poszlam ustna , a potem zaczełam pracowac i juz nie zrobiłam

Zgłoś nadużycie #59266 9 maja 2013, 20:14

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

znalazłam, coś takiego rowerek Alan dostanie :

fajny , taki dla starszaka juz ale Alanek duzy więc chyba szybko do niego dorośnie ;)

Zgłoś nadużycie #59267 9 maja 2013, 20:16

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a czy pogoda nie miała być dzisiaj kiepska? deszcz? bo u mnie słońce na całego :) a Alan katarek coś dostał :/

biedny niech szybko przejdzie

Zgłoś nadużycie #59268 9 maja 2013, 20:21

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

oj...zdrowiej nam kruszynko!!!!!!!!!!1 inhalacje musisz robic inhalatorem ?? jak mala reaguje?dala rade ??

sposobem ja podchodze oczywiscie musza byc reklamy w tv maski nie da sobie przyłorzyć ale mam końcowke ze smoczkiem co Like kiedyś podawała i co prawda tego smoczka nie ciągnie al bawi się nim a ja tak kieruje tym inhalatorem żeby jak najwięcej nawciągala się tej soli

Zgłoś nadużycie #59269 9 maja 2013, 20:23

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ale to ortopeda Ci kazał przyjść jak będzie chodzić ? bo u nas nic nie mówil, a mieliśmy problemy z bioderkami

kazał się pokazać jak mała bedzie chodzić dobrze sama, zdziwiłam się trochę no ale pójdę

Zgłoś nadużycie #59270 9 maja 2013, 20:28

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

oj kochana a moze faktycznie znów masz malego lokatora albo lokatorkę ;) )