Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59211 8 maja 2013, 19:46

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no po prostu maly dzikusek z twojego Wiktorka. Kubus tez nigdzie nie wysiedzi, ani lezaczek ani hustawka, jedyne co to troche we wozku na dworku

co Ty wiktor nawet w wozku , tak mu sie w glowie poprzestawialo, nie mam sily do niego, daje mi popalic, ciagle biega w swoje strony , najlepiej zbierac kamienie z z iemi i paprochy i ladowac do buzi, musze go pilnowac non stop, za reke nie da sie oprowadzac wyrywa sie jak dziki , maskara !!! po dzisiejszym dniu biegania za nim, szrpania sie z nim i jego ciaglego placzu , bo dzis mial ciagle placzki nie wiadomo o co? mam dosc!!! Beczal ciagle bo chcial na raczki a jak go wzielam to beczal bo chcial zejsc i tak w kolo !!!
Niech te zeby wylaza bo oszaleje !!!

Zgłoś nadużycie #59212 8 maja 2013, 19:53

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

zdaj relacje po wizycie. bidulek z tymi zabkami, jak tyle naraz mu idzie to wspolczuje

a no wlasnie ;0
Wiktor wazy 10 kg , zwazyly go, zmierzyc sie nie dal bo beczal ale na koniec zrobil papa, powiedzial ze pileczka robi "opa " , pobiegal po gabinecie , gadal tata , baba i ogolnie tak gadaly ze mna te polozne o pierdolach, ten bilan to pewnie taki pic na wode , zeby tylko odbebnic.
P.S Dzis bylismy u mamy znow i rodzice maja psa borysa , Wiktor jak go zobaczy to biegnie do niego jak strzala , od killku dni mowilam do synka wolaj borys borys a dzis zapomnialam tak do niego powiedziec a Wiktorek podszedl do psa i krzyczy " iś iś iś " to chyba poczatek slowa boriś ;) rozsmieszylo mnie to , bo zaczyna zalapywac coraz wiecej slow .

Zgłoś nadużycie #59213 8 maja 2013, 19:57

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

e tam, nawciskali nam kitu ze matura, studia to koniecznosc, zeby dobrze zarabiac, mieć prace, a psinco prawda...zobacz sobie ilu teraz jest bezrobotnych absolwentów... szkoda gadać...

Ula masz racje a co jesli nie masz znajomosci zeby znalezc prace bez wyksztalcenia, wtedy jestes na przegranej.
A tak przynajmniej jest nadzieja .

Zgłoś nadużycie #59214 8 maja 2013, 20:19

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ale Kubus dzisiaj pieknie zjadl obiadek. zrobilam mu papke, ziemniak, marchew, kalafior, brukselka, kurczaczek, dodalam wode z naszej zupy, ale troche zeby geste bylo, objetosciowo maly sloiczek wyszedl. dziewczyny on to wszystko zjadl :) potem zapil mleczkiem i zagryzl herbatnikami :) rozkreca mi sie Kubus i to bez syropku :)

super :) spacerki i dworek mu służą lepiej niż syropek :P

Zgłoś nadużycie #59215 8 maja 2013, 20:20

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

moj sam sie przestawil ;) Zasypia o 12 po obiadku i spi do 14 tej a po 19 -tej po kapieli lulu a tak wczesniej gdy byly 2 dzremki zasypial o 22 ej i daltego nie mialam tez czasu zajrzec do was , bo musialam potem isc sie wykapac itd .

a rano o której wstaje? Alan tak wstaje ok 6 potem zasypia ok 8:30 i potem śpi ok 13 czasem 14

Zgłoś nadużycie #59216 8 maja 2013, 20:22

mala24 Supermama
prezent od Nas na roczek dla synka :) i dzisiaj na dworku :) no i zobaczcie jak małemu ślinka cieknie, tak non stop od 2 dni, kolejne zęby idą :P

Zgłoś nadużycie #59217 8 maja 2013, 21:34

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale Kubus dzisiaj pieknie zjadl obiadek. zrobilam mu papke, ziemniak, marchew, kalafior, brukselka, kurczaczek, dodalam wode z naszej zupy, ale troche zeby geste bylo, objetosciowo maly sloiczek wyszedl. dziewczyny on to wszystko zjadl :) potem zapil mleczkiem i zagryzl herbatnikami :) rozkreca mi sie Kubus i to bez syropku :)

no to superrrr!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #59218 8 maja 2013, 21:35

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Olwierku buziaki dla ciebie z okazji roczku, wielkie buziaki bo jestes tak daleko ;)

Dzięki Kaśka i Wiktorek!!

Zgłoś nadużycie #59219 8 maja 2013, 21:35

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

juz nie placz gluptasku :) rozumiem cie w 100 % , tez strasznie przezywalam caly porod i do dzisiaj przezywam. to jesst wielkie wydarzenie w naszym zyciu. tak dziekujmy Bogu ze nasze skarby sa cale i zdrowwe

aj jakos mi sie udzielilo...ale juz ok.. moi mezczyzni juz spia a ja obczajke robie na fb i fm ;)

Zgłoś nadużycie #59220 8 maja 2013, 21:37

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

jej mi tez sie az ryczec zachcialo ;) no juz rok ale mysle ze zawsze w ten dzien wspomnienia beda wracac wkoncu to cudowny dzien , jeden z najwazniejszych . Hihihihih może siostrzyczka w dniu urodzin braciszka daje o sobie znac ;)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa...czekam za okresem.... cyce bola i jajniki,,,,wiec mam nadzieje lada dzien

Zgłoś nadużycie #59221 8 maja 2013, 21:38

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

co Ty wiktor nawet w wozku , tak mu sie w glowie poprzestawialo, nie mam sily do niego, daje mi popalic, ciagle biega w swoje strony , najlepiej zbierac kamienie z z iemi i paprochy i ladowac do buzi, musze go pilnowac non stop, za reke nie da sie oprowadzac wyrywa sie jak dziki , maskara !!! po dzisiejszym dniu biegania za nim, szrpania sie z nim i jego ciaglego placzu , bo dzis mial ciagle placzki nie wiadomo o co? mam dosc!!! Beczal ciagle bo chcial na raczki a jak go wzielam to beczal bo chcial zejsc i tak w kolo !!!

ap
ojjjj.bidula mala ... no to napewno go mecza zeby..... niech juz mu wyjda!!!!!!!!!!!moj tez zbiera ciagle kamienie...nawet pety na ziemi...ale na szczescie nie bierze do buzi...bo mowi nawet bebe..hihi

Zgłoś nadużycie #59222 8 maja 2013, 21:39

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

asia wkoncu bedzie spala , nie pisze tego by cie zdenerwowac ale pamietasz co u nas bylo ze spaniem a teraz maly spi od 19.30 do 7.20 czasem 8 mej rano ;) bywalo juz ze bez pobudek no ale teraz znowu zeby i niestety zdarza sie ze 3 razy sie budzi.

jeju...on tak szybko zasypia ?? i tak dlugo spi ?? jestem w szoku...moj to o 21 zasypia.dzis wyjatkowo o 20.30 bo malo spal w dzien.ciekawe jaka noc bedzie ??

Zgłoś nadużycie #59223 8 maja 2013, 21:47

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

prezent od Nas na roczek dla synka :) i dzisiaj na dworku :) no i zobaczcie jak małemu ślinka cieknie, tak non stop od 2 dni, kolejne zęby idą :P

hihi widzialam wlasnie na fb ten jego slinotok..hihi

Zgłoś nadużycie #59224 9 maja 2013, 7:08

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

piekny prezent :)
a fotka na trawie super

Zgłoś nadużycie #59225 9 maja 2013, 7:58

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a rano o której wstaje? Alan tak wstaje ok 6 potem zasypia ok 8:30 i potem śpi ok 13 czasem 14

rano wstaje miedzy 7 a 8 -ma bywalo ze i o 9tej sie budzil.

Zgłoś nadużycie #59226 9 maja 2013, 8:02

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

asia wkoncu bedzie spala , nie pisze tego by cie zdenerwowac ale pamietasz co u nas bylo ze spaniem a teraz maly spi od 19.30 do 7.20 czasem 8 mej rano ;) bywalo juz ze bez pobudek no ale teraz znowu zeby i niestety zdarza sie ze 3 razy sie budzi.

może dopiero jak będzie miała jedną drzemkę w ciągu dnia, ale na razie nie pozostało nic innego jak zaczynać dzień o 5, dobrze ze jest lato, to przynajmniej widno i tylko śpiew ptaków słychać

Zgłoś nadużycie #59227 9 maja 2013, 8:03

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

u mnie jest podobnie, płacze że chce na ręce a jak wezmę na ręce to zlazi, nie wiem o co jej chodzi, ale zębów nie widać i dziąsełka raczej nie rozpulchnione

Zgłoś nadużycie #59228 9 maja 2013, 8:15

elka40 Fajna mama
cześc dziewczyny :-)
u nas noc spokojna
a co do tego złazenia i włażenia na ręce..u nas to samo...naszą jakby ciagle cos gnało...najchetniej ciagle siedziałaby na dworze, duzo chodzi...az za dużo, bo ja nie czuje pleców, trzeba ja za obie rączki trzymac, bo za jedną sie boi...stanie w miejscu i koniec...a za dwie...biegnie jak szalona...nie chce wogóle wracac do domu
drzemkę tez już zazwyczaj ma tylko jedną w ciagu dnia koło południa, ale to wcale nie pomaga jej usnąc wczesniej...wczoraj wieczorem niby padnięta była strasznie a i tak w łóżeczku godzinę sie jeszcze przewalała.Chyba ją nagram jak usypia...dziwne,że jeszcze włóżeczku dziury nei wywierciła...100 razy się przewala z miejsca na miejsce...nawrzucam jej tylko poduszek ,żeby się miała do czego poprzytulać i tak szaleje...ale w samotnosci nei chce, tylko trzeba siedzieć przy łóżeczku. Wczoraj chciałam,zeby na dole usnęła, bo na górze było goraco jak diabli,ale co tam...ciagle pokazywała na schody i w końcu ją wyniosłam na górę
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59229 9 maja 2013, 8:25

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

Ela, wiem, ale ponoc tak któraś matka robiła, jak nie mogła sobie poradzić z płaczącym i marudzącym dzieckiem

to niania robiła... wódke z cukirem dziecku dawala, dziecko spało, a ona miała lajt... rodzice nic nie wiedzieli oczywiscie. nie pamiętam tylko, jak sprawa na jaw wyszła
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59230 9 maja 2013, 8:29

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

to niania robiła... wódke z cukirem dziecku dawala, dziecko spało, a ona miała lajt... rodzice nic nie wiedzieli oczywiscie. nie pamiętam tylko, jak sprawa na jaw wyszła

jejku! przerażające
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.