Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59191 8 maja 2013, 13:57

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

hehe, nie chce nic mówić, ale jak ja byłam w Kościele na roczek Julii to też głowę do góry podnosiłam i rzesami trzepotałam, tak się wzruszyłam, zwaliłam to na hormony :)

;) :)

Zgłoś nadużycie #59192 8 maja 2013, 14:00

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

a moja wogóle przestała ogladac telewizję...najbardziej zajmuje ją pokaz zdjęć rodzinnych i jej własnych...przynajmniej pół godzinki spokoju

ej no moj to samo...tv juz go nie interesuje..moze dlatego ze tu wszystko po niemiecku.... a w pl to non stop reklamy mial swoje ulubione.. no i uwielbia dzidzie ogladac na zdjeciach i pokazuje gdzie tata,oliwierek mama...hi

Zgłoś nadużycie #59193 8 maja 2013, 14:02

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

od nas rowniez wszystkiego najlepszego dla cudownego Oliwierka z okazji pierwszych urodzinek :) duzo zdrowka maluszku :)

dzieki!!

Zgłoś nadużycie #59194 8 maja 2013, 14:02

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

100 lat dla Oliwierka :)
jejku, tez się wzruszam jak sobie tak przypomnę :) a jak pomyślę, ile mnie i męża ta ciąża kosztowała strachu, to normalnie nie mogę... niech mi Hirek na łeb włazi, wrzeszczy i robi co chce, byle by był cały i zdrowy :)

no wlasnei ..byle zdrowy!!!! dziekujemy rowniez!!!!!

Zgłoś nadużycie #59195 8 maja 2013, 14:09

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

chore to trochę raczej

Ela, wiem, ale ponoc tak któraś matka robiła, jak nie mogła sobie poradzić z płaczącym i marudzącym dzieckiem

Zgłoś nadużycie #59196 8 maja 2013, 14:17

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

Ela, wiem, ale ponoc tak któraś matka robiła, jak nie mogła sobie poradzić z płaczącym i marudzącym dzieckiem

nie...no rozumiem raz na jakis czas...ale co noc? przecież dziecko się przyzwyczai a potem co? nie usnie normalnie?
swoja drogą..na naszą Zuzę to żadne syropy przeciwgorączkowe ani przeciwbólowe nie działaja usypiająco...wiekszośc dzieci dobrze po nich spi a jej nic nie rusza :D żwawa jak zawsze
ale generalnie coraz lepiej juz przesypia noce..jeszcze się kręci i popiskuje przez sen ale nawet nie trzeba do niej wstawac zazwyczaj
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59197 8 maja 2013, 14:44

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

nie...no rozumiem raz na jakis czas...ale co noc? przecież dziecko się przyzwyczai a potem co? nie usnie normalnie?
swoja drogą..na naszą Zuzę to żadne syropy przeciwgorączkowe ani przeciwbólowe nie działaja usypiająco...wiekszośc dzieci dobrze po nich spi a jej nic nie rusza :D żwawa jak zawsze
ale generalnie coraz lepiej juz przesypia noce..jeszcze się kręci i popiskuje przez sen ale nawet nie trzeba do niej wstawac zazwyczaj

ja przyznaję się, ze czasem daje małumu paracetamol albo nurofen, po co ma się męczyć jak widze, zę dokuczają mu ząbki, ale sama nie piję, a dziecku nigdy w życiu bym nie podała

Zgłoś nadużycie #59198 8 maja 2013, 17:01

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

juz nie placz gluptasku :) rozumiem cie w 100 % , tez strasznie przezywalam caly porod i do dzisiaj przezywam. to jesst wielkie wydarzenie w naszym zyciu. tak dziekujmy Bogu ze nasze skarby sa cale i zdrowwe

Zgłoś nadużycie #59199 8 maja 2013, 17:04

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

to dobrze, ja niestety nie jestem już krowa dojną i nie miałabym czym zakroplić, dlatego wybrałam gotowanie :)

ajwazniejsze ze pomaga :) gotowany Piotrus :) hihihiih

Zgłoś nadużycie #59200 8 maja 2013, 17:10

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kubuniuu tez sie budzi w nocy, ale mi przez mysl nawet nie przeszlo zeby go uspokajac lekami. bzdura totalna. brak slow na takie zachowanie rodzicow. ja nawet boje sie mu podac ten syropek na apetyt :( bo po tym moze byc ospaly, anemiczny, a ja nie chce zeby byl inny jak teraz, taki inny wbrew sobie. kocham takiego mojego dzikusa :)

Zgłoś nadużycie #59201 8 maja 2013, 17:14

gwonka Fajna mama
ale Kubus dzisiaj pieknie zjadl obiadek. zrobilam mu papke, ziemniak, marchew, kalafior, brukselka, kurczaczek, dodalam wode z naszej zupy, ale troche zeby geste bylo, objetosciowo maly sloiczek wyszedl. dziewczyny on to wszystko zjadl :) potem zapil mleczkiem i zagryzl herbatnikami :) rozkreca mi sie Kubus i to bez syropku :)

Zgłoś nadużycie #59202 8 maja 2013, 17:15

gwonka Fajna mama
a no i byla kupka :) bez problemu zrobil, takze krakersy jemu nie zatwardzaja :) no w sumie on jest na moim mleku wiec jemu tez latwiej jest sie zalatwic

Zgłoś nadużycie #59203 8 maja 2013, 17:17

gwonka Fajna mama
jutro jedziemy do mioch rodzicow na caly dzionek, maz rano ma dentyste wiec po drodze nas podrzuci do nich. znowu musze zakupy porobic

Zgłoś nadużycie #59204 8 maja 2013, 17:17

gwonka Fajna mama
coraz cieplej mamy w pokoju, dzis juz 26 stopni. maly juz na samych bodach smiga, a i tak ciagle spocony.

Zgłoś nadużycie #59205 8 maja 2013, 17:19

gwonka Fajna mama
od wczoraj robie brzuszki :) Kubus ma ze mnie niezly ubaw, hehehhe. ale mam zakwasy

Zgłoś nadużycie #59206 8 maja 2013, 17:22

gwonka Fajna mama
do naszych zwierzat w gospodarstwie doloczyly dzisiaj dwa kucyki :) ale Kubis bedzie mial frajde :) potem idziemy je zobaczyc :)

Zgłoś nadużycie #59207 8 maja 2013, 19:33

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

mojego szybko przestawiłam na jedno spanie, w ciągu 3 dni...

moj sam sie przestawil ;) Zasypia o 12 po obiadku i spi do 14 tej a po 19 -tej po kapieli lulu a tak wczesniej gdy byly 2 dzremki zasypial o 22 ej i daltego nie mialam tez czasu zajrzec do was , bo musialam potem isc sie wykapac itd .

Zgłoś nadużycie #59208 8 maja 2013, 19:34

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

STO LAT!!
super, ze nic nie dolega :)

Olwierku buziaki dla ciebie z okazji roczku, wielkie buziaki bo jestes tak daleko ;)

Zgłoś nadużycie #59209 8 maja 2013, 19:36

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja marze żeby moja do 6 spała, ale chyba nierealne

asia wkoncu bedzie spala , nie pisze tego by cie zdenerwowac ale pamietasz co u nas bylo ze spaniem a teraz maly spi od 19.30 do 7.20 czasem 8 mej rano ;) bywalo juz ze bez pobudek no ale teraz znowu zeby i niestety zdarza sie ze 3 razy sie budzi.

Zgłoś nadużycie #59210 8 maja 2013, 19:40

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

jej mi tez sie az ryczec zachcialo ;) no juz rok ale mysle ze zawsze w ten dzien wspomnienia beda wracac wkoncu to cudowny dzien , jeden z najwazniejszych . Hihihihih może siostrzyczka w dniu urodzin braciszka daje o sobie znac ;)