Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59171 8 maja 2013, 11:18

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kuba tak samo ma z reklamami :) maniak reklamowy :)

a moja wogóle przestała ogladac telewizję...najbardziej zajmuje ją pokaz zdjęć rodzinnych i jej własnych...przynajmniej pół godzinki spokoju
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59172 8 maja 2013, 11:20

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor u mamy dzis ;)
http://www.youtube.com/watch?v=CS6_rdzAUG4&feature=youtu.be

swietny Wiktorek :) jak ladnie biega, a jakie fajne zachwiania ma czasami :) fajnie to wyglada, heheh

Zgłoś nadużycie #59173 8 maja 2013, 11:23

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-)
Kasia...Wiktorek cudny...jak on juz dobrze lata :D Super chłopak!
Wczoraj bylismy u naszego księdza załatwiac chrzest...załatwiał nas nie proboszcz, tylko inny ksiadz...bez problemu. ustalilismy na 9 czerwca.( nie dalo się z urodzinami bo chrzty sa u nas w druga i czwartą niedzielę zawsze )...od razu z biegu pojechalismy poprosic chrzestnego, teraz tylko chrzestną musimy zaklepać.
Wiec w sumie imprezke urodzinową i chrzest zrobimy jednocześnie, bo tylko tydzien różnicy. Teraz trzeba poszukac sali, bo jednak sala...nie zaryzykuje w domu , bo nic nie zrobię, a nawet jakbym katering wzięła to i tak kłopot. Wiec zdecydowalismy się jednak na lokal.
Patrycja przegladała wyniki matur w necie...nie wie czy zaliczy ten polak. Zobaczymy. Dzis matma od 9-ej..trzymajcie kciuki ciotki :D
Biorę sie do roboty.

trzymamy kciuki :) super ze chrzciny zalatwione :) no i dobrze ze w lokalu robicie, placisz i nie musisz sie o nic martwic :) ja tez bym zrobila jakbym nie miala nikogo do pomocy, a tak to tesciowa mi praktycznie wszystko przygotuje

Zgłoś nadużycie #59174 8 maja 2013, 11:25

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Piekny dzien dzis u nas ;)
Noc koszmarna bidulek moj nie mogl spac , wszytko gryzie z nerwami, jedziemy zaraz na bilans; ;)

zdaj relacje po wizycie. bidulek z tymi zabkami, jak tyle naraz mu idzie to wspolczuje

Zgłoś nadużycie #59175 8 maja 2013, 11:27

maagdda Zadomowiona
Ja jeszcze czekam na swojego skarbeczka !! ;* termin mam na 15-stego maja ;) tuż tuż ;) !!!!

Zgłoś nadużycie #59176 8 maja 2013, 11:27

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a czy pogoda nie miała być dzisiaj kiepska? deszcz? bo u mnie słońce na całego :) a Alan katarek coś dostał :/

kolejny zakatarzony :( zdrowka. to ta cholerna pogoda :(

Zgłoś nadużycie #59177 8 maja 2013, 11:29

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj bylismy na spacerku, dzisiaj juz bez gotowania i w nosku nic nie zalega. Myslę, że żaba ugotowana :D

hehhehehe fajnie to ujelass. ja jeszcze nie gotowalam, narazie zakraplam swoim mleczkiem nosek. widze poprawe.

Zgłoś nadużycie #59178 8 maja 2013, 11:31

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

chyba faktycznie zeby, bo infekcje dróg moczowych i przeziebienie wykluczylismy.
Wszystkiego najlepszego dla Oliwiera z okazji roczku, STO LAT :*

no moze rzeczywiscie zabki, oby zadne chorobsko tak jak piszesz.

Zgłoś nadużycie #59179 8 maja 2013, 11:31

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

hehhehehe fajnie to ujelass. ja jeszcze nie gotowalam, narazie zakraplam swoim mleczkiem nosek. widze poprawe.

to dobrze, ja niestety nie jestem już krowa dojną i nie miałabym czym zakroplić, dlatego wybrałam gotowanie :)

Zgłoś nadużycie #59180 8 maja 2013, 11:32

gwonka Fajna mama
od nas rowniez wszystkiego najlepszego dla cudownego Oliwierka z okazji pierwszych urodzinek :) duzo zdrowka maluszku :)

Zgłoś nadużycie #59181 8 maja 2013, 11:36

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

gwonka ale pamietaj ze za duzo nie dawaj ich bo od tego jest twarda kupka!!!!

no dzieki ze mowisz, nie wiedzialam. ale Kubus chyba sobie poradzi :) juz dwa dni nie robil kupki, ale u niego to norma. no zobaczymy jak bedzie

Zgłoś nadużycie #59182 8 maja 2013, 12:16

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

hahahahaha ;) ale sie usmialam ;) dobre, dobre !!!
mala na co czekasz zapisuj sie na nastepny rok , nie trac czasu , dzis matura to podstawa , tzreba sie doksztalacac cale zycie , napewno dasz rade wierze w ciebie ;)

e tam, nawciskali nam kitu ze matura, studia to koniecznosc, zeby dobrze zarabiac, mieć prace, a psinco prawda...zobacz sobie ilu teraz jest bezrobotnych absolwentów... szkoda gadać...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59183 8 maja 2013, 12:24

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

100 lat dla Oliwierka :)

jejku, tez się wzruszam jak sobie tak przypomnę :) a jak pomyślę, ile mnie i męża ta ciąża kosztowała strachu, to normalnie nie mogę... niech mi Hirek na łeb włazi, wrzeszczy i robi co chce, byle by był cały i zdrowy :)

Zgłoś nadużycie #59184 8 maja 2013, 12:27

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

hehe, nie chce nic mówić, ale jak ja byłam w Kościele na roczek Julii to też głowę do góry podnosiłam i rzesami trzepotałam, tak się wzruszyłam, zwaliłam to na hormony :)

oj mnie tez tak często bierze, dlatego prawie sie nie maluję :P a masakry to wcale nie używam :P

Zgłoś nadużycie #59185 8 maja 2013, 12:27

Ulla Fajna mama

Ulla napisał(a)

oj mnie tez tak często bierze, dlatego prawie sie nie maluję :P a masakry to wcale nie używam :P

no i oczywiście w razie czego "coś mi wpadlo do oka" :P

Zgłoś nadużycie #59186 8 maja 2013, 12:32

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

ehh... to pokazuje jak różne są dzieci, jedne już mając miesiąc będą przesypiać caą noc, a inne 3 lata i nadal podjadać w nocy

no to jest przegięcie...
przegięcie w druga stronę- mam koleżankę, która 14 miesięcznemu dziecku podaje leki na uspokojenie, "bo nocy nei przesypia". pediatra wypisał. :| troche to dziwne, ale moze to ja sie nie znam...

Zgłoś nadużycie #59187 8 maja 2013, 12:35

Ulla Fajna mama
Fajnie, ze Hania już w domku, a Wiktorek super popyla i śmiesznie kwaitki łapie :D

Dziś tez za Patrycję kciuki trzymam :)

Duzo zdrówka dla forumowych chorowitków :*

Fajowa koszulke ma Alanek :)

i co to ja miałam jeszcze napisac...

Zgłoś nadużycie #59188 8 maja 2013, 13:09

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

no to jest przegięcie...
przegięcie w druga stronę- mam koleżankę, która 14 miesięcznemu dziecku podaje leki na uspokojenie, "bo nocy nei przesypia". pediatra wypisał. :| troche to dziwne, ale moze to ja sie nie znam...

matka chce mieć święty spokój w nocy, a może powinna dawać alkohol ??

Zgłoś nadużycie #59189 8 maja 2013, 13:39

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

matka chce mieć święty spokój w nocy, a może powinna dawać alkohol ??

chore to trochę raczej
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59190 8 maja 2013, 13:57

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...dobre!
no coś Ty...po prostu przykryć "po samą szyję" ,żeby sie wypocił, potem zmienic mokre ubranka,żeby od nich nie zmarzł i znowu niech się wypoci.
jak z dorosłym...jak jestes przeziębiona to tez się wygrzewasz

hihi..myslalam ze calego az na twarz!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaa