Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59151 8 maja 2013, 10:48

maryna Fajna mama
cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

Zgłoś nadużycie #59152 8 maja 2013, 10:50

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No własnie już wyszła z matmy.....mówi,ze trudna,ale ona z matmy generalnie noga jest....zrobiła kilkanascie zadań a reszte strzelała. Zobaczymy

dla mnie matma tokoszmar...tez zdawalam ale tylko dlatego ze moglam i wiedzialam ze sciagne....hihi no i na 3 zdalam...

Zgłoś nadużycie #59153 8 maja 2013, 10:51

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

cioteczki dziekujemy w imieniu Oliwiera za pamiec wasza!! a wogole to musze wam cos powiedzie.... mega przezywam to co dzialo sie w zeszlym roku...normlanie lzy mi sie do oczu cisna.jak sobie przypominam jak lezalam na porodowce,jak tetno malemu zanikalo... cesarka...itd!!! boze...wczoraj to juz tak przezywalam..o 22.15 mi wody rok temu odchodzily...dzis o 8.15 maly byl na swiecie...wylam jak bóbr jak mi go z brzuszka wyciagneli!a dzis lata po pokoju!!!Jezu dziekuje Bogu ze go mam!! mimo ze nieraz tak daje mi popalic!!!Kocham go jak nikogo innego!!!!!!!! znow rycze!!!!! wczoraj mialam kilka razy ze w brzuchu mi sie cos poruszylo!!jaka mialam schize...czy wszystko ze mna ok ?? !!!!!!!!!!!!!! bo m sie smial ze chyba ktos tam juz jest!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa....kto to wie ?? ?

haha....może faktycznie juz cos się tam ukluło i hormony Ci szaleją ;-)
ale tak na serio to się nie dziwię...roczek to wazne wydarzenie w końcu i chyba każdą mamę nachodza wspomnienia...a jesli były do tego problemy z porodem to juz wogóle wielka radość i szczęście,ze dziecko sie dobrze chowa
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59154 8 maja 2013, 10:51

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, stary babciny, dzisiaj znów to zrobiłam, a robi sie tak:
bierzesz małego do swojego łóżka, przykrywasz kołdrą, by się nie wykopywał i powoli gotujesz, jak widzisz, ze jest mokry, przebierasz i znów gotujesz...
ja tak gotowałam 3 razy, i 4 razy przebierałam, a małemu ładnie katarek zszedł w ciągu 2 dni i rano jest rewelacyjnie, wczoraj już było lepiej

kurde nie kumam tego..o co chodzi ?? jak ugotowac ?? calego przykryc zeby nie oddychal ?? ?!!!zielona jestem

Zgłoś nadużycie #59155 8 maja 2013, 10:58

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde nie kumam tego..o co chodzi ?? jak ugotowac ?? calego przykryc zeby nie oddychal ?? ?!!!zielona jestem

haha...dobre!
no coś Ty...po prostu przykryć "po samą szyję" ,żeby sie wypocił, potem zmienic mokre ubranka,żeby od nich nie zmarzł i znowu niech się wypoci.
jak z dorosłym...jak jestes przeziębiona to tez się wygrzewasz
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59156 8 maja 2013, 11:06

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

teściowej zakazałam małego wystawiac na zewnątzr ze względu na katar, ale sama po południu siedziałam z nim ponad 1,5h :)
nie wiedziałam, ze jest tak ciepło

no ja tez z nim wyszlam pod wieczor no i wkoncu sie uspokoil. brakowalo mu powietrza

Zgłoś nadużycie #59157 8 maja 2013, 11:10

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

my po wizycie , dostalismy krople, inhalacje bo osluchowo jest ok. pozwolila wychodzic na dwor jesli nie będzie mocno gorączkowała ale jak wrocilam koło 13 stej to miała 38 więc nie wychodziłam zresztą okna mam pootwierane caly czas bo tak ciepło.darła się jak by ja ze skóry obdzierali nie dala se zajrzeć do gardła i uszu we dwójkę z m ją trzymaliśmy. ogólnie marudna strasznie jest . pić nic nie chce tylko mleko.w aptece pękło 60dych krople + ibum i sól do inhalacji tragedia k..a trzeba być bogatym żeby sie leczyc w tym kraju

no niech szybciutko nam zdrowieje Rozalka. a jakie krople do noska masz? ja to co chwila tylko stowy w aptece zostawiam, na dodatek jeszcze zawsze lekarz prywatnie, no i badania wszystkie tez. wydajemy na to fortune. no ale jak trzeba to trzeba.

Zgłoś nadużycie #59158 8 maja 2013, 11:10

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

mojego szybko przestawiłam na jedno spanie, w ciągu 3 dni...

my probowalismy, ale wieczorem meczarania z nia była a i tak wstawała o 5, wiec stwierdzilismy ze chyba za wczesnie

Zgłoś nadużycie #59159 8 maja 2013, 11:11

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja wczoraj byłam u chrzestnego Zuzki...oni juz miesięczną córcię przestawili na spanie cała noc :D
ale to zalezy od dziecka niestety

ludzie to mają szczęście :)

Zgłoś nadużycie #59160 8 maja 2013, 11:11

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

hehe moj tez nie da sie karmic , ma tylko 2 zebole ale i tak super sobie radzi, rypie takie kawaly i memle ;)

o to zdolny Wiktorek :) moj ma siedem to mu latwiej :) ale dwa to az podziw bierze :)

Zgłoś nadużycie #59161 8 maja 2013, 11:12

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

zazdroszcze moj na chwile nie usiadzie ciagle w ruchu, no chyba ze reklamy sa to wtedy zawiecha na maxa ;0

Kuba tak samo ma z reklamami :) maniak reklamowy :)

Zgłoś nadużycie #59162 8 maja 2013, 11:13

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

hehe, nie chce nic mówić, ale jak ja byłam w Kościele na roczek Julii to też głowę do góry podnosiłam i rzesami trzepotałam, tak się wzruszyłam, zwaliłam to na hormony :)

Zgłoś nadużycie #59163 8 maja 2013, 11:13

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a mnie się wydaje, zę to po prostu pschika Ci tak podpowiada, ze masz w brzuszku małego... tyle wspomnień i trosk przeszłaś, a teraz zaczęłaś wspominać... masz wspaniałego, kochanego łobuziaka i to się tylko liczy:*

Zgłoś nadużycie #59164 8 maja 2013, 11:14

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hania juz w domku, wszytko ok, jest bardzo gzreczniutka, spi ladnie na dworku i cycocha wcina , pucolek taki maly sie robi , usmiechy wali od ucha do ucha, poprostu co na nia spojrze to mam ochote zacalowac, ehh tylko wiktor jest tak absorbujacy ze rzadko mam okazje nacieszyc sie Hanią ;)

to super ze z malutka juz dobrze :) biedna miala ciezki start :( ale teraz juz bedzie super :) zdrowka dla niej

Zgłoś nadużycie #59165 8 maja 2013, 11:14

aniam Supermama

maryna napisał(a)

hehe, przykrywasz całego, ale łepek musi wystawać, to tak jak musi się dorosły człowiek wygrzac pod pierzyną, ten sam mechanizm :)

Zgłoś nadużycie #59166 8 maja 2013, 11:15

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

haha...dobre!
no coś Ty...po prostu przykryć "po samą szyję" ,żeby sie wypocił, potem zmienic mokre ubranka,żeby od nich nie zmarzł i znowu niech się wypoci.
jak z dorosłym...jak jestes przeziębiona to tez się wygrzewasz

dokłądnie tak

Zgłoś nadużycie #59167 8 maja 2013, 11:15

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no ja tez z nim wyszlam pod wieczor no i wkoncu sie uspokoil. brakowalo mu powietrza

mojemu też, widac się przyzwyczajają do okreslonych rzeczy

Zgłoś nadużycie #59168 8 maja 2013, 11:16

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

jej zazdroszcze ;)
u mojej mamy 2 rowerki stoja a ten uparciuch drze sie i wygina jak go do nich wkladam ale uwielbia przy nich stac i majstrowac, kolami krecic itp.
Mowie wam moje dziecko jest jakies inne. On od poczatku nigdzie nie chcial siedziec, hustawka dla noworodkow spakowana nieuzywana, skoczek spakowany nieuzywany , hustawka stacjonarna spakowana, rowerki be , i o co mu chodzi? nie wiem ;)

no po prostu maly dzikusek z twojego Wiktorka. Kubus tez nigdzie nie wysiedzi, ani lezaczek ani hustawka, jedyne co to troche we wozku na dworku

Zgłoś nadużycie #59169 8 maja 2013, 11:16

aniam Supermama

seshella napisał(a)

my probowalismy, ale wieczorem meczarania z nia była a i tak wstawała o 5, wiec stwierdzilismy ze chyba za wczesnie

ehh... to pokazuje jak różne są dzieci, jedne już mając miesiąc będą przesypiać caą noc, a inne 3 lata i nadal podjadać w nocy

Zgłoś nadużycie #59170 8 maja 2013, 11:17

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

moj tez dzis mial taki dzien ;) zeby mu wylaza i dalego pewnie ;)

no pewnie tak :) no u nas juz dzisiaj lepiej :)