Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59111 8 maja 2013, 8:50

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a czy pogoda nie miała być dzisiaj kiepska? deszcz? bo u mnie słońce na całego :) a Alan katarek coś dostał :/

no u nas zapowiadali 26 plus burze i deszcz, na razie tylko słońce jest :D
zdrówka dla Alanka
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59112 8 maja 2013, 8:52

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

no u nas zapowiadali 26 plus burze i deszcz, na razie tylko słońce jest :D
zdrówka dla Alanka

dziękuje, liczę że to przejściowe albo na zęby bo od 2 dni znowu marudny, nie chcę żadnego choróbska

Zgłoś nadużycie #59113 8 maja 2013, 9:00

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

jeszcze całe zycie przed Tobą, ale fakt,ze po kilku latach juz trudno.
Ja w tamtym roku leżałam w szpitalu z dziewczyną, której mąż po 10 latach postanowil zdawać....no i jej wyznaczyli termin oxytocyny akurat kiedy on zdawał angielski, a chciał być przy porodzie. I ona ubłagała lekarzy,żeby się wstrzymali z tym porodem, póki mąż z matury nie wróci :D kino było

hahahahaha ;) ale sie usmialam ;) dobre, dobre !!!
mala na co czekasz zapisuj sie na nastepny rok , nie trac czasu , dzis matura to podstawa , tzreba sie doksztalacac cale zycie , napewno dasz rade wierze w ciebie ;)

Zgłoś nadużycie #59114 8 maja 2013, 9:03

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

hahahahaha ;) ale sie usmialam ;) dobre, dobre !!!
mala na co czekasz zapisuj sie na nastepny rok , nie trac czasu , dzis matura to podstawa , tzreba sie doksztalacac cale zycie , napewno dasz rade wierze w ciebie ;)

będę musiała się przejechać do szkoły i dowiedzieć się co i jak, ale żałuję że nie zdawałam od razu, teraz brak chęci, czasu, nie chce się :/

Zgłoś nadużycie #59115 8 maja 2013, 9:22

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

i co? ugotowany?

wczoraj bylismy na spacerku, dzisiaj juz bez gotowania i w nosku nic nie zalega. Myslę, że żaba ugotowana :D

Zgłoś nadużycie #59116 8 maja 2013, 9:34

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

jeszcze całe zycie przed Tobą, ale fakt,ze po kilku latach juz trudno.
Ja w tamtym roku leżałam w szpitalu z dziewczyną, której mąż po 10 latach postanowil zdawać....no i jej wyznaczyli termin oxytocyny akurat kiedy on zdawał angielski, a chciał być przy porodzie. I ona ubłagała lekarzy,żeby się wstrzymali z tym porodem, póki mąż z matury nie wróci :D kino było

ale wstrzymali się?

Zgłoś nadużycie #59117 8 maja 2013, 9:34

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a czy pogoda nie miała być dzisiaj kiepska? deszcz? bo u mnie słońce na całego :) a Alan katarek coś dostał :/

bidulek :(

Zgłoś nadużycie #59118 8 maja 2013, 9:35

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

będę musiała się przejechać do szkoły i dowiedzieć się co i jak, ale żałuję że nie zdawałam od razu, teraz brak chęci, czasu, nie chce się :/

[poza tym brak czasu, ale dasz radę

Zgłoś nadużycie #59119 8 maja 2013, 9:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ale wstrzymali się?

jasne :D
dopiero jak przyjechał to ją wzięłi na usg i po sprawdzeniu co i jak podłaczyli pod kropłówkę

Zgłoś nadużycie #59120 8 maja 2013, 9:38

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

wczoraj bylismy na spacerku, dzisiaj juz bez gotowania i w nosku nic nie zalega. Myslę, że żaba ugotowana :D

to fajnie :D

Zgłoś nadużycie #59121 8 maja 2013, 9:39

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

jasne :D
dopiero jak przyjechał to ją wzięłi na usg i po sprawdzeniu co i jak podłaczyli pod kropłówkę

haha, wyrozumiali lekarze :)

Zgłoś nadużycie #59122 8 maja 2013, 9:39

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

to fajnie :D

mnie też ulżyło, ze zaczęło mu przechodzić

Zgłoś nadużycie #59123 8 maja 2013, 9:44

elka40 Fajna mama
kby miała owsiki, nie usiedziala w jednym miejscu spokojnie tylko ciagle męczyła pielegniarki i lekarzy, kiedy w końcu i kiedy w końcu i kiedy w końcu coś zrobią :D umówili ją na tą oxytocynę dla swiętego spokoju ( swojego i naszego ), bo jeż się nei dało słuchać tego marudzenia :D

Zgłoś nadużycie #59124 8 maja 2013, 9:45

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kby miała owsiki, nie usiedziala w jednym miejscu spokojnie tylko ciagle męczyła pielegniarki i lekarzy, kiedy w końcu i kiedy w końcu i kiedy w końcu coś zrobią :D umówili ją na tą oxytocynę dla swiętego spokoju ( swojego i naszego ), bo jeż się nei dało słuchać tego marudzenia :D

o nie wkleiło całego....napisałam,ze ta dziewczyna wogóle była dobra....chodzila ciągle po korytarzu, nie usiedziała spokojnie

Zgłoś nadużycie #59125 8 maja 2013, 10:04

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej..a moze to ząbki ?? oby nic powaznego...no i jak sie wali to sie wali.....

chyba faktycznie zeby, bo infekcje dróg moczowych i przeziebienie wykluczylismy.
Wszystkiego najlepszego dla Oliwiera z okazji roczku, STO LAT :*

Zgłoś nadużycie #59126 8 maja 2013, 10:05

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

o nie wkleiło całego....napisałam,ze ta dziewczyna wogóle była dobra....chodzila ciągle po korytarzu, nie usiedziała spokojnie

to najpierw chciała jak najszybciej, a później, by czekać? niezła aparatka :)

Zgłoś nadużycie #59127 8 maja 2013, 10:06

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Super :D :D :D Nawet 3 dni ale można chwilę wypocząć i oddechu złapać :D .  A jak Alanek na piach reagował ?? widzę że siedział grzecznie do zdjęcia :D . Moja Asia się piasku boi :D :D :D . Wczoraj jak weszłam z nią do piaskownicy to wpadła w taki popłoch i zaczęła wyć :D

moja uwielbia piach, oglądałam te piaskownice z daszkiem, ale jakoś takie niestabilne się wydają i w koncu nie kupiłam, zwykła trzeba zrobic

Zgłoś nadużycie #59128 8 maja 2013, 10:06

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
"absolutnie" szyje fraczek dla tropka- na konkurs. i jeszcze "ubranko sherlocka holmesa"... porąbana... na dodatek sie okazało, ze poniważ tropek jest płci męskiej, to prowadzić ma go jego pan, a nie pani :P " w rzeczy samej" kopara opadla do ziemi, jeśli nie niżej, gdy się o tym dowiedział :P
mmmaciek wystepował w programie zyty o niepełnosprawnych ludziach sukcesu. wziąl ze soba martynkę i w pewnym momencie wprowadził ją na plan i gadał, ze chca wziąc slub, a sąd im nie pozwala i ze to niesprawiedliwe, bo oni się kochają...
agata chce kupić to mieszkanie, które teraz wynajmują, ale musieliby zapłacić sporo więcej niż jest warte, bo gośc od dawna ma kupca, tylko czekał, az tamten kase bedzie miał. agata rozmawia ze swoją matką, czy by im pieniędy nie pozyczyła, a a, ze pozyczyla miesiąc temu jakiemuś tam kuzynowi, bo jego synek miał miec jakąs operacje ratująca zycie, czy cos w ten deseń. na co agata do jacka, "jakiego to mają pecha, bo się miesiąc spóżnili"... no rzeczywiście... tak by dziecko umarlo, bo waćpanna chce akuart to mieszkanie, a nie inne :/ idiotka.
kij z nia...co tam jeszcze było... nie pamiętam...
bozenka dzisiaj będzie u wojewódzkiego :D

dzieki za recenzje

Zgłoś nadużycie #59129 8 maja 2013, 10:07

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

a Ty myslisz, ze on chce się odchudzać ??

hihi no widzisz...to on ma problem...sie nie przejmowac przeciez nikt mu do gardła nie wpycha tak ??

Zgłoś nadużycie #59130 8 maja 2013, 10:08

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

on zawsze tylko chrupal herbatniczki, a ostatnio wlasnie na probe kupilam krakersiki i mu zasmakowaly :) wcina tezwafle ryzowe :) ale juz sie nnie da karmic, zabiera mi z reki i sam chrupie. nieraz to jego jedzenie konczy sie duszeniem albo wymiotami, bo tan lakomczuch cala buzke napcha a potem sie dusi. ale ja to rozumiem, on dopiero sie uczy sam jesc :)

gwonka ale pamietaj ze za duzo nie dawaj ich bo od tego jest twarda kupka!!!!