Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59051 7 maja 2013, 14:59

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

mój mały rozrabiaka wiecie co zrobił? wysypał zabawki z kosza, przystawił do ławy i wszedł na skrzynkę i już był prawie na tej ławie, skąd on wziął pomysł na takie coś?! oj rozrabiaka mi rośnie :P

heehehhe pomyslowy :) widze ze Kuba to by sie zgral z Alankiem :)

Zgłoś nadużycie #59052 7 maja 2013, 15:01

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

kobito, w nocy najlpesza pora, w dzień to nawet ja nie wyleżę jak stara, a Ty się dziwisz maluchowi, jak będzie spał, a nie ma goraczki jak Ewelina wspominała, to możesz zacząć gotować Kubusia :)

no tak, ale w nocy jeszcze gorzej bo wedzie strasznie wyl jak go bede przebierala. strasznie nie lubi jak sie go przebudza w nocy. zobaczymy jak to bedzie

Zgłoś nadużycie #59053 7 maja 2013, 15:05

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

to niech mniej je :P
wiem, ze łatwo powiedzieć, ale to już łakomstwo u Twojego dziecka przemawia... widac je oczami, a pojemność brzuszka mała...
raczej to nie jest reflux, a jedynie mały żoładek, taką bym diagnozę postawiła, z tego co mówisz...

tak ale zyga jak sam sobie napakuje bo za duzo i za szybko. jak ja go karmie ciastkami to jest oki. ale nieraz bardzo duzo potrafi zjesc i nic mu nie jest. wczoraj mu zrobilam bulke z maslem i szynka i wyobrazcie sobie ze zjadl cala. tak samo na obiad bardzo duzo wrabal lanych kluseczek, tylko donosilam ciagle. nie potrafil przestac jesc. i nie bylo wymiotow.

Zgłoś nadużycie #59054 7 maja 2013, 15:05

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny dostałam zaproszenie do wywiadu na fajnej mamie :)
tak jak dawno temu Ola, Dominika, Nika, ciekawe co u niej ??

no to dalej, pisz :) poczytamy :)

Zgłoś nadużycie #59055 7 maja 2013, 15:07

gwonka Fajna mama
moj lobuz jest dzisiaj nieznosny. nic nie moge zrobic, ciagle by na rekach chcial, jesc nie, pic nie, bawic nie, spac nie, oszaleje z nim dzisiaj. potem na dwor go wywioze bo innaczej zwariuje. chyba brakuje mu powietrza. albo kolejne zebole ida

Zgłoś nadużycie #59056 7 maja 2013, 16:05

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

a tak w ogóle to cze kobitki :D :D :D
piękny dzień dzisiaj :D
doczytałam :D nie dużo było :D widzę że wszystkie majówkowałyście.
Miałam tylko zajrzeć no i tak się wczytałam że najpierw mi się woda na makaron gotowała z 40 min zanim go wrzuciłam, potem jak już ten makaron wrzuciłam to go trochę przegotowałam :/ a na końcu okazało się że go nie posoliłam ...
My bardzo fajnie spędziliśmy te kilka dni. Dużo chodziliśmy (chodź pogoda nie zachęcała) połaziliśmy po sklepach w czw i sb. Kupiliśmy ten fotel wreszcie i zdecydowaliśmy się jednak na tego maclarena volo. Ela oglądałam zappa i on rzeczywiście płytki jest.
Wczoraj 3/4 dnia spędziliśmy na placu zabaw. Iwona szalała jak dzikus :D . Obydwie wieczorem padły jak kawki :D . Asia przespała od przed 22 do 9 rano :D (bez cyca dodam ;) ) Ale się wyspałam :D nareszcie ;)

wow..to mega dlugo spala... no i bez cyca...gratulowac...
i super ze milo spedziliscie czas!!

Zgłoś nadużycie #59057 7 maja 2013, 16:09

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u nas noc do d--y. mala tak ma nos zawalony ze oddychać ciężko. zanim zalapala ze buzią mozna to zeszło od pólnocy do czwartej rano. do tego jeszcze temp. 38,5.więc jadę na 10,40 do lekarza niech ja obejrzy.najgorzej że nie da nic przy nosie zro bić ani kropli zakroplić o fridzie i inchalatorze nie wspomne . na sam widok sę drze niemilosiernie

ojej...zdrowka ..... daj znac co lekarz powiedzial

Zgłoś nadużycie #59058 7 maja 2013, 16:09

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ania jakos nie moge sie zorganizowac ostanio, bo ciagle mam cos do zrobienia, gotowanie, pranie , prasowanie, szkola, no i najwazniejszy Wiktor teraz jak cieplo to na dworku siedzimy, ja sama maz ciagle w pracy i tak codzien,. jeszcze wczesniej spal mi 2 razy dziennie to bylo jakos inaczej a teraz tylko 1 raz , a to znowu Monia zazwoni przyjed na kawe i jak juz ta,m pojade to caly dzien mnie nie ma , no i to neta mam przewodowego i nie moge rtak jak wczesniej wszedzie pojsc sobie z laptkiem i to tez w jakims stopniu ogranicza moj dostep do Was ;(

kasia a jak malutka sie ma ?? jest juz w domku?czy juz wszystko ok ??

Zgłoś nadużycie #59059 7 maja 2013, 18:11

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

tak ale zyga jak sam sobie napakuje bo za duzo i za szybko. jak ja go karmie ciastkami to jest oki. ale nieraz bardzo duzo potrafi zjesc i nic mu nie jest. wczoraj mu zrobilam bulke z maslem i szynka i wyobrazcie sobie ze zjadl cala. tak samo na obiad bardzo duzo wrabal lanych kluseczek, tylko donosilam ciagle. nie potrafil przestac jesc. i nie bylo wymiotow.

cóż widac nie ma reguły, musisz to przetrwać,

Zgłoś nadużycie #59060 7 maja 2013, 18:12

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no tak, ale w nocy jeszcze gorzej bo wedzie strasznie wyl jak go bede przebierala. strasznie nie lubi jak sie go przebudza w nocy. zobaczymy jak to bedzie

ja tez nie lubię, mój tez płakał, ale ostatnio nic go nie rusza, może sie przyzwyczaił?
spróbowac warto

Zgłoś nadużycie #59061 7 maja 2013, 18:13

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

moj lobuz jest dzisiaj nieznosny. nic nie moge zrobic, ciagle by na rekach chcial, jesc nie, pic nie, bawic nie, spac nie, oszaleje z nim dzisiaj. potem na dwor go wywioze bo innaczej zwariuje. chyba brakuje mu powietrza. albo kolejne zebole ida

teściowej zakazałam małego wystawiac na zewnątzr ze względu na katar, ale sama po południu siedziałam z nim ponad 1,5h :)
nie wiedziałam, ze jest tak ciepło

Zgłoś nadużycie #59062 7 maja 2013, 19:23

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Powinien jeszcze wypisac taki druk zgłoszenia do ubezpieczenia,ale to już kadrowa powinna go pokierować.
W sumei do 6-go miesiąca dziecko ma ubezpieczenie samo z siebie, potem trzeba zgłosić. Tak przynajmniej powiedzieli mi w CZD

to juz nie pierwszy raz jakies nieścislosci wychodzą kiedys mnie nie zglosila też jakies jaja były więc już mnie nic nie dziwi. zreszta miałam okazje popracowac u niej jak bylam na stazu tragedia po prostu długo by opisywać

Zgłoś nadużycie #59063 7 maja 2013, 19:28

aneta74 Fajna mama
my po wizycie , dostalismy krople, inhalacje bo osluchowo jest ok. pozwolila wychodzic na dwor jesli nie będzie mocno gorączkowała ale jak wrocilam koło 13 stej to miała 38 więc nie wychodziłam zresztą okna mam pootwierane caly czas bo tak ciepło.darła się jak by ja ze skóry obdzierali nie dala se zajrzeć do gardła i uszu we dwójkę z m ją trzymaliśmy. ogólnie marudna strasznie jest . pić nic nie chce tylko mleko.w aptece pękło 60dych krople + ibum i sól do inhalacji tragedia k..a trzeba być bogatym żeby sie leczyc w tym kraju

Zgłoś nadużycie #59064 7 maja 2013, 19:29

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja mam taką koszule do Alanka na roczek

no elegancki chlopczyk będzie na urodzinki :)

Zgłoś nadużycie #59065 7 maja 2013, 19:30

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No...moja Patrycja juz wyszła. Powiedziała,ze nie będzie sie wiecej zastanawiac i zmieniać bo źle pozmienia moze.
Z lektur było Przedwiośnie i Gloria victis do opracowania. ogólnie mówi,ze było trudne. Zobaczymy.

bedzie dobrze tyle ciotek trzyma kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #59066 7 maja 2013, 21:36

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

on zawsze tylko chrupal herbatniczki, a ostatnio wlasnie na probe kupilam krakersiki i mu zasmakowaly :) wcina tezwafle ryzowe :) ale juz sie nnie da karmic, zabiera mi z reki i sam chrupie. nieraz to jego jedzenie konczy sie duszeniem albo wymiotami, bo tan lakomczuch cala buzke napcha a potem sie dusi. ale ja to rozumiem, on dopiero sie uczy sam jesc :)

hehe moj tez nie da sie karmic , ma tylko 2 zebole ale i tak super sobie radzi, rypie takie kawaly i memle ;)

Zgłoś nadużycie #59067 7 maja 2013, 21:37

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

po prostu żywe dziecko :) ale Alan tak samo, jak się czymś zajmie to potrafi posiedzieć ale tak to ciągle w ruchu :)

zazdroszcze moj na chwile nie usiadzie ciagle w ruchu, no chyba ze reklamy sa to wtedy zawiecha na maxa ;0

Zgłoś nadużycie #59068 7 maja 2013, 21:38

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja mam taką koszule do Alanka na roczek

cudna krateczka ;)

Zgłoś nadużycie #59069 7 maja 2013, 21:40

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zdrówka wszystkim chorowikom!
My w sobotę PIERWSZE urodzinki :) .Planuję co by tu podac.Obiadu robic nie bedę, bo i tak nie mam duzego stolu żeby wszyscy mogli spokojnie zjesc.Bedzie tort, ciasto.Zrobie tez zimną plyte  tzn. wędliny, sery, pomidory z mozarella i bazylią, dwie salatki i może jajka z sosem jakimś.

oj i ja tez zdrowka bidaczkom naszym zyczę ;0
Ewelinko ja tez takie urodzinki robilam wlasnie z tego samego powodu co i Ty , bo nie mam stolu ;0)

Zgłoś nadużycie #59070 7 maja 2013, 21:42

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, napisz jak z mała? wszystko w porządku? bo ja nie urzęduję na fb więc nic nie wiem :(

Hania juz w domku, wszytko ok, jest bardzo gzreczniutka, spi ladnie na dworku i cycocha wcina , pucolek taki maly sie robi , usmiechy wali od ucha do ucha, poprostu co na nia spojrze to mam ochote zacalowac, ehh tylko wiktor jest tak absorbujacy ze rzadko mam okazje nacieszyc sie Hanią ;)