Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59011 7 maja 2013, 11:06

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, stary babciny, dzisiaj znów to zrobiłam, a robi sie tak:
bierzesz małego do swojego łóżka, przykrywasz kołdrą, by się nie wykopywał i powoli gotujesz, jak widzisz, ze jest mokry, przebierasz i znów gotujesz...
ja tak gotowałam 3 razy, i 4 razy przebierałam, a małemu ładnie katarek zszedł w ciągu 2 dni i rano jest rewelacyjnie, wczoraj już było lepiej

Pod warunkiem,ze dziecko goraczki nie ma.

Zgłoś nadużycie #59012 7 maja 2013, 11:06

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a ja mam taką koszule do Alanka na roczek

super koszula :)
gdzie kupiłas?

Zgłoś nadużycie #59013 7 maja 2013, 11:07

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No...moja Patrycja juz wyszła. Powiedziała,ze nie będzie sie wiecej zastanawiac i zmieniać bo źle pozmienia moze.
Z lektur było Przedwiośnie i Gloria victis do opracowania. ogólnie mówi,ze było trudne. Zobaczymy.

jak mówi, ze trudne, to na pewno napisała dobrze :)

Zgłoś nadużycie #59014 7 maja 2013, 11:07

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

My wczoraj 3 godziny na dworze...na rowerku rzecz jasna.Tak go uwielbia, że nie chce z niego wychodzić.nawet deser zjadla siedząc w rowerze :)

a ja nie mogę tego rowerka nigdzie kupić :(
jestem załamana

Zgłoś nadużycie #59015 7 maja 2013, 11:07

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...no dobre dobre...gotujesz :D ale sposób faktycznie dobry, dla dorosłych zresztą też...nie ma to jak się porządnie wypocić

Nie odwazylabym się.Przy temperaturze organizm ma mieć możliwość schładzania się...każdy lekarz tak twierdzi.

Zgłoś nadużycie #59016 7 maja 2013, 11:08

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

a ja nie mogę tego rowerka nigdzie kupić :(
jestem załamana

Nie ma na Allegro?

Zgłoś nadużycie #59017 7 maja 2013, 11:08

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Pod warunkiem,ze dziecko goraczki nie ma.

dokłądnie, ale mój nie miał

Zgłoś nadużycie #59018 7 maja 2013, 11:09

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

hehe...no dobre dobre...gotujesz :D ale sposób faktycznie dobry, dla dorosłych zresztą też...nie ma to jak się porządnie wypocić

gotujesz na wolnym ogniu jak żabę :P

Zgłoś nadużycie #59019 7 maja 2013, 11:09

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Nie ma na Allegro?

nie :(

Zgłoś nadużycie #59020 7 maja 2013, 11:10

Ulla Fajna mama
cześc dziewczynki :)
staram się was czytać i tu i tam, gorzej, żeby cos napisac :/
młody biega, jak szalony, nie patrzy pod nogi i łubudu!
dziś noc do dupy, szkoda gadać, cała noc cyckanie i swiatło zapalone :( co gorsza, tatuś z rana wyjeżdzał daleko i musiał się wyspac, i co? i sru... mam nadzieje, że szczęśliwie do celu dojedzie, bez glupich przygód i nie zasnie za kierownicą :/
a poprzednia noc super :) kolo 20ej zasnął, obudził sie 4:55, zjadł i poszedł dalej spać :) ale super, mówię wam! :) ale i tak się nie wyspałam, bo jakoś do 1ej buszowalismy :P

nakupowałam ostatnio Hirkowi takich innych kaszek- zwykłych: jęczmienna drobna, kukurydziana i jaglana. narazie tylko tą pierwszą otworzyłam i do zupki dałam. generalnie bunt obiadowy trwa w najlepsze :/

Hirek waży ok. 9500 według mojej wagi :) no, ale nie ma szans na potrojenie swojej wagi urodzeniowej :/ trudno.

Teścowa kupiła przepiękny komplecik na roczek. mój syn jest mega przystojny w nim....nie dam zdjęcia, bo to jest u niej- trzeba skrócic spodenki. tak po krótce: biała koszulka z kołnierzykiem, dlugi rekaw, srebrny krawacik, kamizelka (sweterek) i szare spodenki na kancik. wymysliła sobie jeszcze, ze koniecznie trzeba buciki do tego...bez sensu, jakby w tych co ma, nie mógł iść... w ogóle bez sensu jak dla mnei kupować coś co raz załozy...a tanie to to nie było. tym bardziej, że wystarczylo kupić koszulkę, a spodenki ma fajne, sztuksowe granatowe i fajna kamizelkę granatową bez rekawów... no ale ja nie płace, więc już kij z tym- tyle że ta kasa mogłaby być na coś, co mu naprawde by sie przydało. ale nie mam już sił gadać-jak grochem o scianę :/

Trzymamy kciuki za Patrycję :)

kto nie ma FB- wiecie że Olka będzie siedziec w piekle koło Hitlera? :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59021 7 maja 2013, 11:14

Ulla Fajna mama
http://allegro.pl/body-86-krotki-rekaw-smieszne-napisy-do3sztgratis-i3192798614....

fajne napisy :D jak będzie młodemu coś brakowało, to moze kupię :)

Zgłoś nadużycie #59022 7 maja 2013, 11:15

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

dziś noc do dupy, szkoda gadać, cała noc cyckanie i swiatło zapalone :( co gorsza, tatuś z rana wyjeżdzał daleko i musiał się wyspac, i co? i sru... mam nadzieje, że szczęśliwie do celu dojedzie, bez glupich przygód i nie zasnie za kierownicą :/
a poprzednia noc super :) kolo 20ej zasnął, obudził sie 4:55, zjadł i poszedł dalej spać :) ale super, mówię wam! :) ale i tak się nie wyspałam, bo jakoś do 1ej buszowalismy :P
nakupowałam ostatnio Hirkowi takich innych kaszek- zwykłych: jęczmienna drobna, kukurydziana i jaglana. narazie tylko tą pierwszą otworzyłam i do zupki dałam. generalnie bunt obiadowy trwa w najlepsze :/
Hirek waży ok. 9500 według mojej wagi :) no, ale nie ma szans na potrojenie swojej wagi urodzeniowej :/ trudno.
Teścowa kupiła przepiękny komplecik na roczek. mój syn jest mega przystojny w nim....nie dam zdjęcia, bo to jest u niej- trzeba skrócic spodenki. tak po krótce: biała koszulka z kołnierzykiem, dlugi rekaw, srebrny krawacik, kamizelka (sweterek) i szare spodenki na kancik. wymysliła sobie jeszcze, ze koniecznie trzeba buciki do tego...bez sensu, jakby w tych co ma, nie mógł iść... w ogóle bez sensu jak dla mnei kupować coś co raz załozy...a tanie to to nie było. tym bardziej, że wystarczylo kupić koszulkę, a spodenki ma fajne, sztuksowe granatowe i fajna kamizelkę granatową bez rekawów... no ale ja nie płace, więc już kij z tym- tyle że ta kasa mogłaby być na coś, co mu naprawde by sie przydało. ale nie mam już sił gadać-jak grochem o scianę :/

to super, ładna waga :)
cieszę się, ze tak się Hiruś rozbrykał...
a odnośnie Olki, coś słyszałam, ze Hitler grzeje dla niej miejsce obok siebie :P

Zgłoś nadużycie #59023 7 maja 2013, 11:25

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

http://allegro.pl/body-86-krotki-rekaw-smieszne-napisy-do3sztgratis-i3192798614.html

czaderskie body :)

Zgłoś nadużycie #59024 7 maja 2013, 11:35

Ulla Fajna mama
w klanie
"absolutnie" szyje fraczek dla tropka- na konkurs. i jeszcze "ubranko sherlocka holmesa"... porąbana... na dodatek sie okazało, ze poniważ tropek jest płci męskiej, to prowadzić ma go jego pan, a nie pani :P " w rzeczy samej" kopara opadla do ziemi, jeśli nie niżej, gdy się o tym dowiedział :P
mmmaciek wystepował w programie zyty o niepełnosprawnych ludziach sukcesu. wziąl ze soba martynkę i w pewnym momencie wprowadził ją na plan i gadał, ze chca wziąc slub, a sąd im nie pozwala i ze to niesprawiedliwe, bo oni się kochają...
agata chce kupić to mieszkanie, które teraz wynajmują, ale musieliby zapłacić sporo więcej niż jest warte, bo gośc od dawna ma kupca, tylko czekał, az tamten kase bedzie miał. agata rozmawia ze swoją matką, czy by im pieniędy nie pozyczyła, a a, ze pozyczyla miesiąc temu jakiemuś tam kuzynowi, bo jego synek miał miec jakąs operacje ratująca zycie, czy cos w ten deseń. na co agata do jacka, "jakiego to mają pecha, bo się miesiąc spóżnili"... no rzeczywiście... tak by dziecko umarlo, bo waćpanna chce akuart to mieszkanie, a nie inne :/ idiotka.

kij z nia...co tam jeszcze było... nie pamiętam...

bozenka dzisiaj będzie u wojewódzkiego :D

Zgłoś nadużycie #59025 7 maja 2013, 11:53

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

pod koniec czerwca będą

napewno dobrze jej poszło :) tyle osób kciuki trzymało :P

Zgłoś nadużycie #59026 7 maja 2013, 11:53

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

super koszula :)
gdzie kupiłas?

pepco :P

Zgłoś nadużycie #59027 7 maja 2013, 11:54

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

wiemy :) już dawno zarezerwowała tam miejsce :) hi hi

Zgłoś nadużycie #59028 7 maja 2013, 11:59

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

pepco :P

ooo... to oże się przejdę, ja ostatnio kupiłam koszulę na 86 i w barkach przymała :( musiałam oddać

Zgłoś nadużycie #59029 7 maja 2013, 12:04

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie odwazylabym się.Przy temperaturze organizm ma mieć możliwość schładzania się...każdy lekarz tak twierdzi.

no temperatura tak ale przeziębienie czy sam katar bez temperatury to co innego
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59030 7 maja 2013, 12:08

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

http://allegro.pl/body-86-krotki-rekaw-smieszne-napisy-do3sztgratis-i3192798614.html

Fajne bodziaki. My mamy duzo rzeczy z tej firmy, bo męża siostra nam podrzuca jak bierze od dostawcy bezpośrednio. Ogólnie fajne ciuszki chociaz do takiego nexta to im daleko jednak. I zawsze odrobinke się zbiegna w praniu...nie duzo ale jednak.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.