Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58971 7 maja 2013, 9:24

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ojej....szybkiego wyzdrowienia dla Rozalci

dzieki.
przy okazji dowiedziałam się ze mała jest żle zgłoszona do ubezpieczenia?mąż do pracy poleciał do kadrowej a ona twierdzi że on jej wcale nie zgłaszał a pamietam że tak bo brał akt urodzenia do pracy i pesel.

Zgłoś nadużycie #58972 7 maja 2013, 9:29

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dzieki.
przy okazji dowiedziałam się ze mała jest żle zgłoszona do ubezpieczenia?mąż do pracy poleciał do kadrowej a ona twierdzi że on jej wcale nie zgłaszał a pamietam że tak bo brał akt urodzenia do pracy i pesel.

Powinien jeszcze wypisac taki druk zgłoszenia do ubezpieczenia,ale to już kadrowa powinna go pokierować.
W sumei do 6-go miesiąca dziecko ma ubezpieczenie samo z siebie, potem trzeba zgłosić. Tak przynajmniej powiedzieli mi w CZD
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58973 7 maja 2013, 9:31

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny trzymajcie kciuki...moja Patrycja dziś polski pisze o 9-ej :D

trzymamy!! :D

Zgłoś nadużycie #58974 7 maja 2013, 9:34

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Fajny wózeczek i chyba leciutki :-)
Co do gotowania obiadu to tez tak czasem mam...szczególnie z makaronem

no leciutki. Niecałe 4 kg. I jak na takie mikro kółeczka to prowadzi się świetnie i fajnie podbija.

Zgłoś nadużycie #58975 7 maja 2013, 9:35

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny trzymajcie kciuki...moja Patrycja dziś polski pisze o 9-ej :D

ooooooooooo ja :D :D :D to trzymam mocno. :D :D :D Ela a jak ty się trzymasz? Ja bym chyba się na niczym skupić nie mogła. Już to sobie wyobrażam :D :D

Zgłoś nadużycie #58976 7 maja 2013, 9:36

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super ze u Ciebie majówka udana :)
o może Asi tak zostanie i nie będzie w nocy cycolic?

:D :D Anetka dzisiejszej nocy już wróciło do normy :D ehhh szkoda :D

Zgłoś nadużycie #58977 7 maja 2013, 9:39

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

No...to nic nie zrobisz...a tesciowie niech sobie gadają.
Jakby był szczupły to by mieli pretensje,ze słabo go karmisz ;-)

ha ha tak moja babcia mojej mamie przygadywała ;) że pewnie cienko gotuje dlatego tata taki chudy :D :D

Zgłoś nadużycie #58978 7 maja 2013, 9:56

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

spokojnie, o nic Cię nie oskarżam, a tym bardziej nie osądzam.
Zrobiłaś to dla dobra małego :)

lala ja nawet tak nei odebralam tego!! ;)

Zgłoś nadużycie #58979 7 maja 2013, 9:57

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

ale teściowa mi żyć nie daje, że on gruby itp...
spoko, ale sobie odpuściłam, niech robi co chce :P

no to do dietetyka bo wyda je mi sie ze odchudzenie na wlasna reke to czlowiek wiele popelnia bledow...

Zgłoś nadużycie #58980 7 maja 2013, 9:58

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ja tymi kropelkami zakraplałam, a po chwili mąz odciągał gile, bo też mu leciało...
ale wiesz, mam domowy sposób na przeziębienie i juz go zastosowałam... dzisiaj teściow mówiła, ze jest zdecydowaie lepiej, bo nic mu z noska nie leci

o to dalej pisz jaki to sposob, szybciutko :)

Zgłoś nadużycie #58981 7 maja 2013, 10:01

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wygląda jakby był w 8 miesiącu ciąży :P

a moze jest :) hehheh. a nie ma czasem takiego brzucha od piwa?

Zgłoś nadużycie #58982 7 maja 2013, 10:05

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ooooooooooo ja :D :D :D to trzymam mocno. :D :D :D Ela a jak ty się trzymasz? Ja bym chyba się na niczym skupić nie mogła. Już to sobie wyobrażam :D :D

ja na spokojnie..co zrobic...jak będzie to będzie...jak nei zda to przeciez nie koniec swiata
ale póki co trzymam kciuka chociaz jednego cały czas :D
po wyjściu ma mi dac znać jak było
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58983 7 maja 2013, 10:06

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mój wczoraj tak niefortunnie wylądował, tzn. niefortunnie bo nie zdazyłam złapać, popatrzył na mnie z wyrzutem, że nie zdażyłam, a potem Znów łapki w górę i do chodzenia gotów

no bo dzieciaczki szybko zapominaja o upadkach, heheh :) ja zawsze pilnowalam Kubusia jak szafki otwieral zeby sobie lapek nie przyczasnal, raz sie odwrocilam i bach lapka przyczasnieta, to go niczego nie nauczylo, potem znowu wlozyl paluszki, placz byl niesampwity, zaczelam mu tlumaczyc ze trzeba uwazac, ze paluszki musi zabierac jak zamyka szafke, no i sie nauczyl. teraz otwiera i zamyka i uwaza na paluszki :) juz sa bezpieczne :)

Zgłoś nadużycie #58984 7 maja 2013, 10:07

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, mam identyczną koszulkę, dla mojego robaczka :)

no widze ze nasze maluszki maja coraz wiecej wspolnego :) heheh . a tez mu ja na roczek zakladasz? gdzie kupilas? bo ja w pepco

Zgłoś nadużycie #58985 7 maja 2013, 10:09

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jak to się stało?Przeciez nie ma możliwości żeby do woreczka mocz nie wpadl.Woreczek może być chyba godzine przyklejony.

oj jest taka mozliwosc. ja wiele razy zakladalam, a siuski zamiast do woreczka to w pampersa :) od tego czasu lapie w kubeczek :) i juz nie ma problemu :)

Zgłoś nadużycie #58986 7 maja 2013, 10:11

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

no jakie ubranko śliczne, a Kubuś na 2 zdjęciu rozrabiaka :) widać po oczkach :D

oj straszny rozrabiaka :) wszedzie go pelno, jest coraz bardziej odwazny, szalony, dziki :) zastanawiam sie czy on nie ma adhd. no i strasznie lubi sie psocic, jak cos zbroi to ucieka i sie smieje :)

Zgłoś nadużycie #58987 7 maja 2013, 10:12

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

:(

:( :( :( straszne to :( :( :(

Zgłoś nadużycie #58988 7 maja 2013, 10:18

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

fajny chlopak..i widze ze tez krakersy uwielbia jak moj ;) ...no i elegant bedzie jak ta lala!!!!!!!!!!

on zawsze tylko chrupal herbatniczki, a ostatnio wlasnie na probe kupilam krakersiki i mu zasmakowaly :) wcina tezwafle ryzowe :) ale juz sie nnie da karmic, zabiera mi z reki i sam chrupie. nieraz to jego jedzenie konczy sie duszeniem albo wymiotami, bo tan lakomczuch cala buzke napcha a potem sie dusi. ale ja to rozumiem, on dopiero sie uczy sam jesc :)

Zgłoś nadużycie #58989 7 maja 2013, 10:28

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jak tam moje kochane po majowce? My cala spedzilismy u rodzinki, ciiagle gdzies w trasie, nie powiem bo dobrze nam to zrobilo . Dzis wiktor caly dzien spedzil na dworku, nawet spal 2 godziny na dworku .
Dziewczyny mam do Was pytanie czy jak wychodzily zabki waszym skarbom to miewaly takie dni ze nic wogole nie jadly ? Wiktor ma cale gorne dziasla zawalone , chyba beda wylazic jeden za drugim , normalnie pod dziaslami czuc ze 6 zebow !!!
Budzi mi sie od 4 nocy i placze, piszczy tuli sie a dzis jak rano zjadl butle tak dopiero teraz na dobranoc znowu butle, nie ruszyl ani obiadu, ani deserku ani podwieczorku;(
Martwie sie ;(
Jutro musze jechac na bilans roczniaka ;) polozna dzwonila i zapraszala a Wy bylyscie juz?
Jeszcze musze na bioderka jechac bo tez kazal lekarz przyjechac jak bedzie dobrze maly smigal a smiga juz git , po podworku po traiwe po pagórkach, wzgorkach, nawet nie musze za nim biegac tylko siedze sobie i patrze na niego ;) lajcik superowo jest teraz, czuje jakas mega ulge na tym etapie, jest mi o wiele lzej ;)

super ze Wiktorek tak juz smiga :) Kubusiowi jak szly jedynki i dwojki gorne, a szly na raz, to tez nie mial apetytu, ale cos tam zawsze jadl. u nas to sie zbieglo wtedy z tymi jego zastrzykami, to nam goraczkowal i katarek jeden dzien mial.

Zgłoś nadużycie #58990 7 maja 2013, 10:29

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

oj straszny rozrabiaka :) wszedzie go pelno, jest coraz bardziej odwazny, szalony, dziki :) zastanawiam sie czy on nie ma adhd. no i strasznie lubi sie psocic, jak cos zbroi to ucieka i sie smieje :)

po prostu żywe dziecko :) ale Alan tak samo, jak się czymś zajmie to potrafi posiedzieć ale tak to ciągle w ruchu :)