Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58831 6 maja 2013, 8:08

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no i super :) gratuluje, najwazniejsza silna wola :) trzymam kciuki :)

i nawzajem :)

Zgłoś nadużycie #58832 6 maja 2013, 8:10

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja nie robie, bo Kubus kaszkami zyga na kilometr, hehheeh

ja zrobilam wciągnęla że hej ale noc byla do kitu wiercila sie kręcila marudziła popłakiwala. dziś na noc dałam mm i w nocy ok. spróbuję jeszcze raz zrobic i zobaczymy

Zgłoś nadużycie #58833 6 maja 2013, 8:12

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

mój mały i ja tez chorzy :(

zdrówka kochani.
cóz to za choróbska się czepiają :/
u mnie m łazi smarka kaszle gardło go boli mam nadzieję że mi małej nie zarazi

Zgłoś nadużycie #58834 6 maja 2013, 8:15

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

jak bylismy w lesie z małym na spacerze, to tez go oglądałam...
z tym dziadostwem nie ma żartów

kurcze u mnie nie da rady się za bardzo ochronic mieszkamy w lesie , m ma taka pracę a nie inną i dodatkowo znosi to dziadostwo , wczoraj u niego dwa wyciągałam.nic będę oglądac ta kundzię z kazdej strony

Zgłoś nadużycie #58835 6 maja 2013, 8:15

elka40 Fajna mama
cześc dziewczyny :-)
Mala24 zdjecia super...fajny weekend mieliscie...widzę,ze zaliczyliście muzeum figur woskowych...ja dwa lata temu tam szalałam z rodziną.
Dziewczyny...dla wszystkich chorych dzieciaczków i dla Was duzo zdrówka
Książeczka z biedry faktycznie fajna...kupię. Niech dziecko ma potem pamiątkę.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58836 6 maja 2013, 8:17

aneta74 Fajna mama
a moję dziecie samo wstaje i stoi przy wszystkim co sie da . i pierwsze kroczki przy kanapie robi. a radoche ma:0 tylko ja nic zrobic nie moge bo muszę za nia latać i na każdym kroku pilnować teraz jeszcze spi. i tak smiesznie stopy stawia do zewnątrz chyba żeby równowagę łatwiej jej bylo utrzymać?

Zgłoś nadużycie #58837 6 maja 2013, 8:17

elka40 Fajna mama
My przez weekend trzy dni balowalismy na rodzinnym zjeździe, w sobotę rano na giełdzie, potem spacerek.
Wczoraj też byłysmy na długim spacerku i na placu zabaw...Zuzce bardzo się zjeżdżalnia podobała :D
Wczoraj u nas bylo 25 stopni..wreszcie ciepło. No i jak tylko rano otworzyłam drzwi to od razu uderzył mnei dookoła zapach kwitnących drzew....cuuuudnie. Może wreszcie humor jakos mi się poprawi, bo ostatnio mam doła jak nigdy, sama nei wiem czemu..podejrzewam ,ze przez tabletki anty :-/

Zgłoś nadużycie #58838 6 maja 2013, 8:18

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

kurcze u mnie nie da rady się za bardzo ochronic mieszkamy w lesie , m ma taka pracę a nie inną i dodatkowo znosi to dziadostwo , wczoraj u niego dwa wyciągałam.nic będę oglądac ta kundzię z kazdej strony

no wiem, praca, ale trzeba teraz ogladać, by czegoś nie załapała, jakiegos darmozjada

Zgłoś nadużycie #58839 6 maja 2013, 8:19

elka40 Fajna mama
Aha...dziewczyny...jak bedziecie kupować bramki zabezpieczajace dla dzieciaczków...nie polecam bramki Safety ...w Lidlu je sprzedają czasem.
Bardzo ciężki mechanizm- nieporozumienie.

Zgłoś nadużycie #58840 6 maja 2013, 8:19

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cześc dziewczyny :-)
Mala24 zdjecia super...fajny weekend mieliscie...widzę,ze zaliczyliście muzeum figur woskowych...ja dwa lata temu tam szalałam z rodziną.
Dziewczyny...dla wszystkich chorych dzieciaczków i dla Was duzo zdrówka
Książeczka z biedry faktycznie fajna...kupię. Niech dziecko ma potem pamiątkę.

mały dostał podobną od chrzestnej, ale jakoś nie miałam kiedy to wszystko uzupełniac :(

Zgłoś nadużycie #58841 6 maja 2013, 8:20

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

kurcze, a faktycznei tego dziadostwa jest teraz coraz wiecej...u nas na łąkach za domem też pełno bo kot przynosi. Strach wyjśc na spacer z dzieckiem tam gdzie trochę trawy i krzaków :-(

Zgłoś nadużycie #58842 6 maja 2013, 8:21

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

a moję dziecie samo wstaje i stoi przy wszystkim co sie da . i pierwsze kroczki przy kanapie robi. a radoche ma:0 tylko ja nic zrobic nie moge bo muszę za nia latać i na każdym kroku pilnować teraz jeszcze spi. i tak smiesznie stopy stawia do zewnątrz chyba żeby równowagę łatwiej jej bylo utrzymać?

dziewczyny, jaki ja miłam weekend, mały przez to że praktycznie cały czas lało, siedzieliśmy w wodmu, a on tylko by chodził, kręgosłup mnie napierdziela, ale oczywiście sam nei wstanie, przy kanapie zasuwa, ale musze go podnieść , jaśnie wielmożnego hrabiego...

Zgłoś nadużycie #58843 6 maja 2013, 8:22

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

My przez weekend trzy dni balowalismy na rodzinnym zjeździe, w sobotę rano na giełdzie, potem spacerek.
Wczoraj też byłysmy na długim spacerku i na placu zabaw...Zuzce bardzo się zjeżdżalnia podobała :D
Wczoraj u nas bylo 25 stopni..wreszcie ciepło. No i jak tylko rano otworzyłam drzwi to od razu uderzył mnei dookoła zapach kwitnących drzew....cuuuudnie. Może wreszcie humor jakos mi się poprawi, bo ostatnio mam doła jak nigdy, sama nei wiem czemu..podejrzewam ,ze przez tabletki anty :-/

zazdroszczę, ja niestety przez najbliższe kilka dni nie wypuszczam małego z domu, dzisiaj 3 razy go ptrzebierałam taki spocony był, nie chcę by ponownie gdzieś go zawiało

Zgłoś nadużycie #58844 6 maja 2013, 8:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

kurcze, a faktycznei tego dziadostwa jest teraz coraz wiecej...u nas na łąkach za domem też pełno bo kot przynosi. Strach wyjśc na spacer z dzieckiem tam gdzie trochę trawy i krzaków :-(

była długa zima, to teraz wypełzły na zer, przyczepią sie do wszystkiego co ma krew

Zgłoś nadużycie #58845 6 maja 2013, 8:40

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

super :) to cieplutko u was u mnie kolo 20 ale w słońcu bo jak w cięn się wejdzie to o wiele zimniej i ten wiatr zimny.chyba dlatego tak łatwo się teraz zalatwić bo zdradliwa ta pogoda :(
oj to chyba musisz wrocic do spiralki , ja po tym zastrzyku to do niczego byłam

Zgłoś nadużycie #58846 6 maja 2013, 8:45

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

super :) to cieplutko u was u mnie kolo 20 ale w słońcu bo jak w cięn się wejdzie to o wiele zimniej i ten wiatr zimny.chyba dlatego tak łatwo się teraz zalatwić bo zdradliwa ta pogoda :(
oj to chyba musisz wrocic do spiralki , ja po tym zastrzyku to do niczego byłam

no tak..niby powinnam,ale po spiralce tyłam dla odmiany, bo ja musze miec tą z hormonem...zwykłej nie mogę bo mam mięśniaka i okres miałabym trzy tygodnie w miesiacu

Zgłoś nadużycie #58847 6 maja 2013, 8:47

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, jaki ja miłam weekend, mały przez to że praktycznie cały czas lało, siedzieliśmy w wodmu, a on tylko by chodził, kręgosłup mnie napierdziela, ale oczywiście sam nei wstanie, przy kanapie zasuwa, ale musze go podnieść , jaśnie wielmożnego hrabiego...

oj to nie zazdroszczę , u mnie też się meksyk zaczyna...
no i koniec pisania bo mala wstała i oczywiście woda z nosa leci szlag by wrrrrrr

Zgłoś nadużycie #58848 6 maja 2013, 8:49

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no tak..niby powinnam,ale po spiralce tyłam dla odmiany, bo ja musze miec tą z hormonem...zwykłej nie mogę bo mam mięśniaka i okres miałabym trzy tygodnie w miesiacu

kurcze tak zle a tak niedobrze :(

Zgłoś nadużycie #58849 6 maja 2013, 8:52

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

kurcze tak zle a tak niedobrze :(

no dokładnie
kup[ilam wczoraj Aseqrellę...może troche pomoze a jak nie to nie bedę miała wyjścia i spiralka
niby njie jestem po tych tabletkach zła jak osa ( po niektórych mi się zdarzało ), ale ogólnie nic mnie nie cieszy, wszystko drażni, jestem jakaś taka przybita co zupełnie nie jest zgodne z moim charakterem optymistki...jestem przerażona po prostu. Niby wszystko było ok,ale jednak stopniowo jest coraz gorzej i mysle,ze to jednak po tabletkach. A o checi na seks to nawet nei wspomnę bo dla mnie może nie istnieć :-(

Zgłoś nadużycie #58850 6 maja 2013, 9:07

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no dokładnie
kup[ilam wczoraj Aseqrellę...może troche pomoze a jak nie to nie bedę miała wyjścia i spiralka
niby njie jestem po tych tabletkach zła jak osa ( po niektórych mi się zdarzało ), ale ogólnie nic mnie nie cieszy, wszystko drażni, jestem jakaś taka przybita co zupełnie nie jest zgodne z moim charakterem optymistki...jestem przerażona po prostu. Niby wszystko było ok,ale jednak stopniowo jest coraz gorzej i mysle,ze to jednak po tabletkach. A o checi na seks to nawet nei wspomnę bo dla mnie może nie istnieć :-(

no to ja mialam identycznie po tym zastrzyku + jeszcze waga do przodu mi poszła co niby nie powinna