Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58791 4 maja 2013, 13:31

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Postaram się ;) zawsze co chcę tu zajrzeć to młody się budzi;/ albo marudzi;/ Teraz znowu przygotowania do roczku;/ muszę zrobić porządną listę zakupów na roczek;/ 18-20 ludzi będzie u nas;/ a ja z tym wszystkim sama ;/ nie mam kogo nawet o pomoc poprosić żeby chociaż Szymkiem się ktoś zajął ;/ ehh

u nas podobne, ok 23 osób na roczku

Zgłoś nadużycie #58792 4 maja 2013, 13:33

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

super;D Szymuś też mama woła jak coś chce ;p Tata to podstawa;D mówi też - gdzie, jedzie, jadę dada, idę, dzidzia, piciu, mniam-mniam ,baba , dziadzia, kotka woła"kicikici" psiiik robi;D
Pocieszny jest strasznie piorunek mały;D
Wczoraj rano mnie rozbroił;D nie chciało mi się do niego wstać o 4 rano a ten się wkurzył i rzucił butelką od mleka we mnie;D prosto w głowę ;D myślałam, ze się zleję z niego :D

haaaa :D

Zgłoś nadużycie #58793 4 maja 2013, 13:34

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Laski w biedronce mają książeczki pamiątkowe dla dzieci po 7,99zł ;) ja wzięłam dla Szymka "Nasze maleństwo" bo nie miałam jeszcze takiej książeczki;D Można tu wklejać zdjęcia, opisywać kiedy ząbki wyszły, opisać pierwszy spacer, kąpiel, a nawet pierwszy dzień w szkole ;) bardzo fajna ta książeczka ;) ma 45 str ;)

mam taką :) w zeszłym roku o tej porze były też :) super jest :)

Zgłoś nadużycie #58794 5 maja 2013, 9:29

gwonka Fajna mama
witajcie. u nas kiepsciutko. maly nadal ma katarek i czasami pokasluje, ogolnie marudny. mnie rozlozylo na calego, wczoraj bylam na pogotowiu, mam antybiotyk. :( jednym slowem masakra. ale dajemy rade

Zgłoś nadużycie #58795 5 maja 2013, 9:31

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

super :) ja też ograniczyłam i zamienilam jasne pieczywo na ciemne nie em juz bułeczek ;) i wiekszośc delikatnych gotowanych rzeczy no i staram się co 3 godziny jeśc małe porcje i przez dwa tygodnie 1kg na minusie. tak mnie to podbudowało ze juz nie odpuszcze teraz :) )

no i super :) gratuluje, najwazniejsza silna wola :) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #58796 5 maja 2013, 9:33

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

super. ja tez tyle zamierzam zrzucić to będziemy się nawzajem motywować ;) )

oj tak tak :) tyle ze ja narazie jeszcze tak stopniowo bo jeszcze cycola karmie :)

Zgłoś nadużycie #58797 5 maja 2013, 9:36

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a i wiecie co wyciągnęłam dziś małej z rączki kleszcza .zaraz zadzwoniędo przychodni co dalej.długo go nie miała bo rano nie widziałam jak ją przebierałam i jak sie obudziła koło 12stej musiałam ją cala przebrać- m tak zalozyła pampka ze oczywiście cala osikana była- i na rączce była dziad:///

ojej oby nic z tego powaznego nie wyszlo. ja kiedys mialam duzo kleszczy. jeden wbil mi sie w piers, nie wyciagnelam go do konca, ale to dopiero po paru dniach zauwazylam, pojechalam do lekarza i od razu antybiotyk dostalam. to bylo gdzies z 8 9 lat temu

Zgłoś nadużycie #58798 5 maja 2013, 9:37

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny pytanie za 100pkt. jak robicie mannę na zwykłym mleku ?? ?rozcieńczacie słodzicie?

ja nie robie, bo Kubus kaszkami zyga na kilometr, hehheeh

Zgłoś nadużycie #58799 5 maja 2013, 9:41

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

aa i mozesz psikać octeniseptem ..ale najlepsze klamry i tamponowanie ...powinno przejść

dziekuje ci bardzo kochana za rady :) a i jeszcze zamin cos zrobie z tym paluchem to mam zamiar zrobic wymaz tej ropy co mi sie zbiera, bo calkiem mozliwe ze tam jest jakas bakteria.

Zgłoś nadużycie #58800 5 maja 2013, 9:44

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Jak tam Kubuś? pleśniawki zeszły już? Robiłaś mu kolejny posiew siusiów? znikła już ta bakteria? jak tam? opowiadaj ;)
u nas 8 ząbków jest :)

no witaj kochana :) gdzie ty sie podziewalas? opowiadaj co u was. u nas oki, obecnie chorzy z Kubusiem jestesmy, plesniawki zeszly, nastepny posiew siuskow wykazal kolejna bakterie, ale juz sie z nia uporalismy. jak narazie czysto jeest :) oto Kubus sciga Szymonka, bo juz ma 7 zabkow a 8 idzie :)

Zgłoś nadużycie #58801 5 maja 2013, 9:46

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dla tych co nie maja fejsa wstawiam aktualne zdjęcia mojej pociechy kochanej ;)
1. Z pierwszych urodzinek mojej bratanicy Julki ;)
2.  Szymek i ja ;p
3. Ja z Julką i moja przyszła bratowa z Szymkiem ;)
4. Ja nieogarnięta z Szymkiem i Julką ;p

slicznnioch z Szymka :) jaki on juz duzy :) mamusia tez lala niezla :) fajne fotki :)

Zgłoś nadużycie #58802 5 maja 2013, 9:50

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Dla tych co nie mają fb i nk :)

sliczne fotki :) fajowa z was rodzinka :) super ze wyjazd udany :) troszke odpoczeliscie no aa maly jodu sobie nawdychal :)

Zgłoś nadużycie #58803 5 maja 2013, 9:52

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Postaram się ;) zawsze co chcę tu zajrzeć to młody się budzi;/ albo marudzi;/ Teraz znowu przygotowania do roczku;/ muszę zrobić porządną listę zakupów na roczek;/ 18-20 ludzi będzie u nas;/ a ja z tym wszystkim sama ;/ nie mam kogo nawet o pomoc poprosić żeby chociaż Szymkiem się ktoś zajął ;/ ehh

oj to wspolczuje :( ja na szczescie mam tesciowa ktora pomoze mi roczek wyprawic

Zgłoś nadużycie #58804 5 maja 2013, 9:53

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

super;D Szymuś też mama woła jak coś chce ;p Tata to podstawa;D mówi też - gdzie, jedzie, jadę dada, idę, dzidzia, piciu, mniam-mniam ,baba , dziadzia, kotka woła"kicikici" psiiik robi;D
Wczoraj rano mnie rozbroił;D nie chciało mi się do niego wstać o 4 rano a ten się wkurzył i rzucił butelką od mleka we mnie;D prosto w głowę ;D myślałam, ze się zleję z niego :D

pomyslowy ten twoj lobuziak :) ladnie rypnal mamusi :) hehehehhe Kuba to mnie za wlosy ciagnie albo za rzesy, hehhehe

Zgłoś nadużycie #58805 5 maja 2013, 9:54

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Laski w biedronce mają książeczki pamiątkowe dla dzieci po 7,99zł ;) ja wzięłam dla Szymka "Nasze maleństwo" bo nie miałam jeszcze takiej książeczki;D Można tu wklejać zdjęcia, opisywać kiedy ząbki wyszły, opisać pierwszy spacer, kąpiel, a nawet pierwszy dzień w szkole ;) bardzo fajna ta książeczka ;) ma 45 str ;)

super ta ksaizeczka, jak bede w biedrze to wezme sobie. wczoraj bylam ale tak na szybko i nie widzialam

Zgłoś nadużycie #58806 5 maja 2013, 9:56

gwonka Fajna mama
nadrobilam to zmykam sie polozyc poki maly rojberek spi. do juterka

Zgłoś nadużycie #58807 5 maja 2013, 10:35

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

hihi maly asiorek...

Zgłoś nadużycie #58808 5 maja 2013, 10:36

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. u nas kiepsciutko. maly nadal ma katarek i czasami pokasluje, ogolnie marudny. mnie rozlozylo na calego, wczoraj bylam na pogotowiu, mam antybiotyk. :( jednym slowem masakra. ale dajemy rade

ojej...no to  zdrowiejcie mi tam szybciutko.....

Zgłoś nadużycie #58809 5 maja 2013, 19:07

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

biedna :/ zdrowiejcie szybciutko

Zgłoś nadużycie #58810 6 maja 2013, 7:09

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

jestem jestem :) bylismy rano z malym u lekarza, katar na calego, leci jak cholera, az mu sie gotuje w nosku :( no ale dobrze ze sam wylatuje, gorzej jakby zalegal. no i rano maly zaczal pokaslywac wiec pojechalismy do lekarza. osluchowo czysty, gardelko tez. pani doktor stwierdzila ze to przeziebienie. mam nadal psikac do noska nasivin, podawac wit c, no i drosetuks na kaszelek. biedaczek sie meczy :( ja razem z nim bo gardlo mnie boli i kaszel mam. a na dodatek jeszcze wczoraj okres dostalam. a takie mielismy plany z mezem na najblzsze noce, a tu dupa blada :(

mój mały i ja tez chorzy :(