Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58771 3 maja 2013, 20:37

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

laski gdzie wy dzis wszystkie ?? ?? aneta.ewelina.sashelka, i inne lasencje.... co robita ze was nie ma ?? ? :( :( :(

ja dzi.ś znów zapitalalam cały dzien a teraz padam na twarz stertę prasowania mam ale pierdzielę zostawiam do jutra. moi rodzice mi dzis niespodzianke zrobili i przyjechali więc wykorzystałam ich oni zajmowali sie Rozalka a ja na ogród, potem mycie okien i tak zeszło. a mała spała dwa razy po 15 minut dzisiaj w dzien więc teraz juz spi. ja może cos obejrzę jak dam radę. m na polowaniu więc mam spokoj ;)

Zgłoś nadużycie #58772 3 maja 2013, 20:42

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dla tych co nie maja fejsa wstawiam aktualne zdjęcia mojej pociechy kochanej ;)
1. Z pierwszych urodzinek mojej bratanicy Julki ;)
2.  Szymek i ja ;p
3. Ja z Julką i moja przyszła bratowa z Szymkiem ;)
4. Ja nieogarnięta z Szymkiem i Julką ;p

ależ on cudny a włosy ma zarabiste :)
zaglądaj częściej do nas

Zgłoś nadużycie #58773 3 maja 2013, 21:06

aneta74 Fajna mama

Anna77 napisał(a)

Witam ja na 0,5 mleka jak się zagotuje daje 3-4 łyżki kaszy do tego 1, łyżkę cukru gotuje jeszcze 5 min.i jest gotowa .Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzieciaczki :)

my tez pozdrawiamy :) napisz co u Was jak Filipek?

Zgłoś nadużycie #58774 3 maja 2013, 21:10

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dzwonilam do lekarki i zapytała ile czasu ten kleszcz tam był, więc rano jak wstała to na pewno nie było go a po 11 stej wróciłam przebierałam i był lekko wgryziony bo latwo go wyciągnęłam.powiedziała że jak zauważylam w tak krótkim czasie bo to ok. 3 godziny to na razie antybiotyk nie potrzebny kazala tylko obserwować cy gdziekolwiek rumień nie wyjdzie niby nie powinien bo mówiła że za krótko siedział.wiem ze to dziadostwo bo ja i m tez na bolerioze sie leczyliśmy a ja jeszcze w lesie praktycznie mieszkam więc łatwo łapac to cholerstwo

trzymam kciuki za moja synowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58775 3 maja 2013, 21:11

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja dzi.ś znów zapitalalam cały dzien a teraz padam na twarz stertę prasowania mam ale pierdzielę zostawiam do jutra. moi rodzice mi dzis niespodzianke zrobili i przyjechali więc wykorzystałam ich oni zajmowali sie Rozalka a ja na ogród, potem mycie okien i tak zeszło. a mała spała dwa razy po 15 minut dzisiaj w dzien więc teraz juz spi. ja może cos obejrzę jak dam radę. m na polowaniu więc mam spokoj ;)

no to niezle... a tak zmiana tematu...cos ty tez sie leczyliscie na bolerioze ?? i juz ok ?? i to oboje z mezem?

Zgłoś nadużycie #58776 3 maja 2013, 22:34

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no to niezle... a tak zmiana tematu...cos ty tez sie leczyliscie na bolerioze ?? i juz ok ?? i to oboje z mezem?

no niby jest ok. a strasznie sie balam jak zaszłam w ciążę specjalnie jeszcze poszlam na wizyte i lekarka powiedziała że jest dobrze , zaleczone i moge być spokojna o ciąże. a ja oczywiście naczytalam sie na necie strasznych rzeczy . a m ma boleriozę już ładnych pare lat choruje u leśników to norma niestety szlajaja się po krzakach i tyle ;)

Zgłoś nadużycie #58777 3 maja 2013, 22:43

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no to sie rozgadal :) super :) aKubus mowi mama :)

super :) Alan woła tata :)

Zgłoś nadużycie #58778 3 maja 2013, 22:46

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

moj Kubus to samo wyczynial poprzedniej nocy. wojowal nam od 0.30 d0 3.30. ciagle nosilismy go na rekach. juz wieczorem dal popalic, potem zasnal, ale ciagle plakal przez sen. od paru dni ma odparzona dupke, robilam sudokremem, bepanthenem i nic lepiej, wiec postanowilam ze go wykapie w kali, no i okazalo sie ze wsypalam jej za duzo. spanikowana o 22 dzwonilam do lekarza bo balam sie ze moze od tego tak plakal, balam sie ze go czasem poparzylam tym za mocnym roztworem. dziewczyny jak ja ryczalam :( ale lekarz mnie uspokoil ze to nie mozliwe, ze nic mu od tego nie bedzie. ale on i tak nadal plakal. kazal mu dac przeciwbolowy. no to my mu dalismy, a ten go zwymiotowal, razem z mlekiem. no i tak nam wojowal trzy godziny. na rekach spal, jak odkladalismy to budzil sie i mocno plakal. na obiad dalam mu kawaleczek piersi z kurczaka smazonej, myslelismy ze od tego, ale nie wiadomo co to bylo. mogla go tez ta odparzona pupcia bolec, albo meczyla go kupa bo juz trzy dni nie robil, albo tan katarek. potem maz go wkoncu uspil na rekach, odlozyl do kojca i bujal go chyba przez godzine na plozach. w tym wszystkim ja spalam na meza lozku, a maz na moim. wczoraj w dzien juz bylo wszystko oki, maly dsypial, bardzo duzo spal w dzien. dzisiejsza nocka spokojna. no i nie wiemy od czego to wszystko. za duzo rzeczy naraz sie zebralo.

biedny, oby się więcej taka nocka nie powtórzyła :/ bo i wy się męczycie i Kubuś

Zgłoś nadużycie #58779 3 maja 2013, 22:54

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

jestem jestem :) bylismy rano z malym u lekarza, katar na calego, leci jak cholera, az mu sie gotuje w nosku :( no ale dobrze ze sam wylatuje, gorzej jakby zalegal. no i rano maly zaczal pokaslywac wiec pojechalismy do lekarza. osluchowo czysty, gardelko tez. pani doktor stwierdzila ze to przeziebienie. mam nadal psikac do noska nasivin, podawac wit c, no i drosetuks na kaszelek. biedaczek sie meczy :( ja razem z nim bo gardlo mnie boli i kaszel mam. a na dodatek jeszcze wczoraj okres dostalam. a takie mielismy plany z mezem na najblzsze noce, a tu dupa blada :(

zdrówka dla Ciebie i Kubusia

Zgłoś nadużycie #58780 4 maja 2013, 8:37

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

super :) zdony chłopczyk :)
a jak majówka nad morzem?

Zgłoś nadużycie #58781 4 maja 2013, 9:22

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

super :) zdony chłopczyk :)
a jak majówka nad morzem?

super, pogoda Nam dopisała, cały czas słoneczko mieliśmy :) Alan w drodze nawet grzeczny, czasem marudził ale ogólnie mało. W drodze powrotnej przy siory aucie pękła im siatka czy coś takiego, a mieli ze sobą tylko dojazdówkę ale na szczęście my zapasówkę mieliśmy i pasowała.

Zgłoś nadużycie #58782 4 maja 2013, 9:25

mala24 Supermama
Dla tych co nie mają fb i nk :)

Zgłoś nadużycie #58783 4 maja 2013, 9:27

mala24 Supermama
cd.

Zgłoś nadużycie #58784 4 maja 2013, 10:25

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

cd.

fajne fotki..a alan widac ze zadowolony.wyjazd nad morze zaliczyl do udanych....to z epoka lodowcowa fajne ;) a no i Alan to czysta mamusia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58785 4 maja 2013, 10:26

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no niby jest ok. a strasznie sie balam jak zaszłam w ciążę specjalnie jeszcze poszlam na wizyte i lekarka powiedziała że jest dobrze , zaleczone i moge być spokojna o ciąże. a ja oczywiście naczytalam sie na necie strasznych rzeczy . a m ma boleriozę już ładnych pare lat choruje u leśników to norma niestety szlajaja się po krzakach i tyle ;)

hihi ach te krzaczory ;)
no bo to jest wlasnie niebezpieczne dla kobiet w ciazy.mam kumpele co od dziecka z tym walczy ale 2 lata temu urodzila dziecko i tez bylo wszystko ok....

Zgłoś nadużycie #58786 4 maja 2013, 10:27

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

moj to wolal tylko tata i tata ale od jakies poltora tyg to tylko mama ;) wkoncu sie doczekalam,,bylismy w sklepie i tak jechal we wozku a ja do niego mama i mama i tak zaczal wolac na caly sklep!!! a teraz to zwlaszcza jak cos chce...jak mu sie muzyka skonczy w lapku to mamaaaa....mam.... ;)

Zgłoś nadużycie #58787 4 maja 2013, 10:57

Extremalna21 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ależ on cudny a włosy ma zarabiste :)
zaglądaj częściej do nas

Postaram się ;) zawsze co chcę tu zajrzeć to młody się budzi;/ albo marudzi;/ Teraz znowu przygotowania do roczku;/ muszę zrobić porządną listę zakupów na roczek;/ 18-20 ludzi będzie u nas;/ a ja z tym wszystkim sama ;/ nie mam kogo nawet o pomoc poprosić żeby chociaż Szymkiem się ktoś zajął ;/ ehh

Zgłoś nadużycie #58788 4 maja 2013, 11:03

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

moj to wolal tylko tata i tata ale od jakies poltora tyg to tylko mama ;) wkoncu sie doczekalam,,bylismy w sklepie i tak jechal we wozku a ja do niego mama i mama i tak zaczal wolac na caly sklep!!! a teraz to zwlaszcza jak cos chce...jak mu sie muzyka skonczy w lapku to mamaaaa....mam.... ;)

super;D Szymuś też mama woła jak coś chce ;p Tata to podstawa;D mówi też - gdzie, jedzie, jadę dada, idę, dzidzia, piciu, mniam-mniam ,baba , dziadzia, kotka woła"kicikici" psiiik robi;D
Pocieszny jest strasznie piorunek mały;D
Wczoraj rano mnie rozbroił;D nie chciało mi się do niego wstać o 4 rano a ten się wkurzył i rzucił butelką od mleka we mnie;D prosto w głowę ;D myślałam, ze się zleję z niego :D

Zgłoś nadużycie #58789 4 maja 2013, 11:07

Extremalna21 Fajna mama
[QUOTE=mala24;1629433]Dla tych co nie mają fb i nk :)

Zdjęcia piękne ;) Alanek to podobny do mamusi :)
Jak ja Wam zazdroszczę takich wyjazdów;( ja ciągle w domu siedzę z małym;( kurrrwicy już dostaję;( cały dzień sama :( wyjśc tu nawet nie mam gdzie;/ znajomych też tu nie mam;( same mohery tu mieszkają;/ jak idę to do sklepu, na cmentarz i do domu;/ taka moja rozrywka;/

Zgłoś nadużycie #58790 4 maja 2013, 11:24

Extremalna21 Fajna mama
Laski w biedronce mają książeczki pamiątkowe dla dzieci po 7,99zł ;) ja wzięłam dla Szymka "Nasze maleństwo" bo nie miałam jeszcze takiej książeczki;D Można tu wklejać zdjęcia, opisywać kiedy ząbki wyszły, opisać pierwszy spacer, kąpiel, a nawet pierwszy dzień w szkole ;) bardzo fajna ta książeczka ;) ma 45 str ;)