Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58711 2 maja 2013, 11:06

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

jest...moja Patrycja wybrała szminkę...co się sprawdza, bo na kosmetyki wydaje majatek

hihi co ?? szminke ??

Zgłoś nadużycie #58712 2 maja 2013, 11:10

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

moj Kubus to samo wyczynial poprzedniej nocy. wojowal nam od 0.30 d0 3.30. ciagle nosilismy go na rekach. juz wieczorem dal popalic, potem zasnal, ale ciagle plakal przez sen. od paru dni ma odparzona dupke, robilam sudokremem, bepanthenem i nic lepiej, wiec postanowilam ze go wykapie w kali, no i okazalo sie ze wsypalam jej za duzo. spanikowana o 22 dzwonilam do lekarza bo balam sie ze moze od tego tak plakal, balam sie ze go czasem poparzylam tym za mocnym roztworem. dziewczyny jak ja ryczalam :( ale lekarz mnie uspokoil ze to nie mozliwe, ze nic mu od tego nie bedzie. ale on i tak nadal plakal. kazal mu dac przeciwbolowy. no to my mu dalismy, a ten go zwymiotowal, razem z mlekiem. no i tak nam wojowal trzy godziny. na rekach spal, jak odkladalismy to budzil sie i mocno plakal. na obiad dalam mu kawaleczek piersi z kurczaka smazonej, myslelismy ze od tego, ale nie wiadomo co to bylo. mogla go tez ta odparzona pupcia bolec, albo meczyla go kupa bo juz trzy dni nie robil, albo tan katarek. potem maz go wkoncu uspil na rekach, odlozyl do kojca i bujal go chyba przez godzine na plozach. w tym wszystkim ja spalam na meza lozku, a maz na moim. wczoraj w dzien juz bylo wszystko oki, maly dsypial, bardzo duzo spal w dzien. dzisiejsza nocka spokojna. no i nie wiemy od czego to wszystko. za duzo rzeczy naraz sie zebralo.

ojej...to niezazdroszcze takiej nocki...ciekawe co ty?moze zeby ??
a co to ta kalia ?? czy jak tam sie zwie ??

Zgłoś nadużycie #58713 2 maja 2013, 11:12

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

może faktycznie kilka rzeczy na raz i dziecko było rozdrażnione...a może gardełko? no i brzuszek
a co do odparzeń..no kurczę..nie wiem co się dzieje...nasza mała nigdy nei miała z tym problemów a od jakiegos miesiąca tragedia....ciagle odparzona az jej sie jakies krosteczki robią...żadne kremy nie pomagają...zasypuję jej mąka ziemniaczaną i wtedy jest dobrze,ale jak tylko jeden dzień nie zasypie to od nowa.
Stwierdziłam,ze może coś w pieluchach się zmieniło...kupiłam teraz inne...zobaczymy

no a probowalas tej masci na recepte od lekarza co juz nieraz wam pisalam z eucerini ?? rewelacyjna..ona jest na wszystko!!ale musisz miec recepte i kosztuje ok 8 zl.a bez recepty tez chyba dostaniesz ale kosztyje ok 38 zl

Zgłoś nadużycie #58714 2 maja 2013, 11:16

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej...to niezazdroszcze takiej nocki...ciekawe co ty?moze zeby ??
a co to ta kalia ?? czy jak tam sie zwie ??

no ale na szczescie kolejna juz byla duzo duzo lepsza.fakt faktem budzi sie czesto, no ale juz nie placze i nie trzeba go nosic godzinami. to kalia, nadmanganian potasu, stosuje sie ja do przemywania ra, odparzen, na stany zapalne skory, mozna tez dodac do kapieli

Zgłoś nadużycie #58715 2 maja 2013, 11:25

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie...no my to w sumie bylismy spokojni...u patrycji bylo to samo tylko mniejsze...ale pediatra powiedziała,że lecza to lekami i ładnie się wchłanianie przyspiesza to co szkodziło spróbować...w sumie tak myslałam,ze nie zakwalifikuja nas do tego leczenia bo za małe
Kurcze...dziewczyny, ale jak ja w tej poczekalni popatrzyłam na dzieciaki...jezu....tyle chorych ciężko dzieci było...jedna dziewczynka na wózku..chyba z porażeniem mózgowym, chłopczyk juz po kilka transplantacjach różnych narządów, dzieciaczek z naczyniakiem na buźce duzo większym niż u nas...Bogu dziękować,ze mamy zdrowe dzieciaki, nawet jeśli mają diabła za skórą

no masz racje..az serce sie kroi..za co te dzieci musza tak cierpiec ?? ? :(

Zgłoś nadużycie #58716 2 maja 2013, 11:28

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

to jest kalia, nadmanganian potasu.

a doczytalam... to wysusza ladnie.ja go kapalam jak mial 3 miesiace i weicznie byl obsypany od czegos...wygladal katastrofalnie a ja to ryczec chcialam jak na neigo patrzylam....do dzis nie wiem co to to to bylo ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!od stóp do głów

Zgłoś nadużycie #58717 2 maja 2013, 11:34

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no a probowalas tej masci na recepte od lekarza co juz nieraz wam pisalam z eucerini ?? rewelacyjna..ona jest na wszystko!!ale musisz miec recepte i kosztuje ok 8 zl.a bez recepty tez chyba dostaniesz ale kosztyje ok 38 zl

no u nas juz wyleczone odparzenie :) bepanthen dal rade :)

Zgłoś nadużycie #58718 2 maja 2013, 11:35

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a doczytalam... to wysusza ladnie.ja go kapalam jak mial 3 miesiace i weicznie byl obsypany od czegos...wygladal katastrofalnie a ja to ryczec chcialam jak na neigo patrzylam....do dzis nie wiem co to to to bylo ?? ?? !!!!!!!!!!!!!!!od stóp do głów

ale juz mu wszystko poschodzilo tak?

Zgłoś nadużycie #58719 2 maja 2013, 11:39

gwonka Fajna mama
po roczku ide do chirurga z tym moim paluchem, zobaczymy co powie, moze bedzie chcial zerwac paznokcia. ale bede z nim gadala o tej klamrze na paznokiec. no ale nie wiem kurcze czy beda mogli mi to zalozyj jak ropa mi sie zbiera no i jak juz jest dzikie mieso :( pewnie znowu do wyciecia albo zerwania bedzie. kurcze nie ma oll, nie ma emzy, one by mi powiedzialy bo sie znaja na tym. wracac dziolchy

Zgłoś nadużycie #58720 2 maja 2013, 11:41

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

mi to nie robi ze Kubus bedzie jedynakiem. moj maz tez jest i jakos sobie w zyciu radzi. nie jest rozpieszczony, zadufany w sobie. jest normalnym fajowym facetem, Kubus bedzie taki sam :) ja mam trojke rodzenstwa, nie ukrywam ciesze sie z tego, ale w sumie nie kazdy musi je miec. jak narazie nie stac nas na drugie dziecko. mamy w planie troszke odchowac Kubusia, wtedy ja pojde do pracy, chcemy kupic mieszkanie isc na swoje, a do tego potrzebne sa pieniadze. moze kiedys pomyslimy o drugim, ale to taka dalsza przyszlosc :)

no wlasnei.... kazdy ma jakies swoje plany.marzenia.... ale mam nadzieje ze jakas siostrzyczka albo braciszek sie przydarzą kubusiowi...hihi

Zgłoś nadużycie #58721 2 maja 2013, 11:44

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewczyny nie zrem slodyczy, nie objadam sie juz zarciem, waga pomalutku spada. od razu lepiej czlowiek sie czuje :) ale to narazie tak minimalnie spada ta waga. ogolnie mam w planach zrzucic 15 kg, ale to jak juz przestane Kubunia karmic.

no i oby tak dalej...ja odkad jestem na diecie to jadlam na palcach zliczyc slodycze... no i trzeba jesc co 3 godz.a nie podjadac...bo to mnie gubilo zawsze ...dzis sie waze a tam 62,2 a poczatkowa waga byla prawie 71 kg!!! szok!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58722 2 maja 2013, 11:45

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnei.... kazdy ma jakies swoje plany.marzenia.... ale mam nadzieje ze jakas siostrzyczka albo braciszek sie przydarzą kubusiowi...hihi

My raczej podtrzymamy tradycje :) i na Natalce poprzestaniemy.Oboje z mezem tez jesteśmy jedynakami.

Zgłoś nadużycie #58723 2 maja 2013, 11:45

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale juz mu wszystko poschodzilo tak?

tak tak....dzieki Bogu!!!!ja mysle ze ja cos nei tak jadlam jak go karmilam.. bo potem na sztucznym mleku zeszlo wszystko z biegiem czasu.a lekarze ze to skaza bialkowa.wydaje misie ze nie...

Zgłoś nadużycie #58724 2 maja 2013, 11:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

sie zobaczy, heheheheh

Zgłoś nadużycie #58725 2 maja 2013, 11:46

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

no i oby tak dalej...ja odkad jestem na diecie to jadlam na palcach zliczyc slodycze... no i trzeba jesc co 3 godz.a nie podjadac...bo to mnie gubilo zawsze ...dzis sie waze a tam 62,2 a poczatkowa waga byla prawie 71 kg!!! szok!!!!!!!!!

Super, tak posiłki co 3h to podstawa.Jak miałam cukrzyce ciazowa to tez tak zdrowo jadlam...a teraz... :(

Zgłoś nadużycie #58726 2 maja 2013, 11:46

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

po roczku ide do chirurga z tym moim paluchem, zobaczymy co powie, moze bedzie chcial zerwac paznokcia. ale bede z nim gadala o tej klamrze na paznokiec. no ale nie wiem kurcze czy beda mogli mi to zalozyj jak ropa mi sie zbiera no i jak juz jest dzikie mieso :( pewnie znowu do wyciecia albo zerwania bedzie. kurcze nie ma oll, nie ma emzy, one by mi powiedzialy bo sie znaja na tym. wracac dziolchy

ojej..juz widze jak boli..a jakbys riwanolem robila ??

Zgłoś nadużycie #58727 2 maja 2013, 11:47

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no super :) duzo juz schudlas, brawo :) oj tak slodycze to najgorsze co moze byc, hehehhe :) z podjadaniem u mnie to samo, huhu

Zgłoś nadużycie #58728 2 maja 2013, 11:48

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tak tak....dzieki Bogu!!!!ja mysle ze ja cos nei tak jadlam jak go karmilam.. bo potem na sztucznym mleku zeszlo wszystko z biegiem czasu.a lekarze ze to skaza bialkowa.wydaje misie ze nie...

no ale najwazniejsze ze juz jest dobzie :)

Zgłoś nadużycie #58729 2 maja 2013, 11:49

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Super, tak posiłki co 3h to podstawa.Jak miałam cukrzyce ciazowa to tez tak zdrowo jadlam...a teraz... :(

a ja wczoraj jadlam skrzydelka z grila, miam mniam :)

Zgłoś nadużycie #58730 2 maja 2013, 11:52

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej..juz widze jak boli..a jakbys riwanolem robila ??

ja juz wszystkim robilam, riwanolem tez , roznymi masciami z antybiotykiem, moczylam w mydlinach i nic. on i tak sie wrasta i tak, a ropa ciagle leci. a na dodatek zawsze gdzies sie pierdylne tym paluchem, wtedy to az rycze :( ja juz chce miec zdrowy paluch. juz nie mam sil sie z tym meczyc :( nawet zadnych butow nie moge kupic