Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58691 30 kwietnia 2013, 17:19

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

tak tak moje obydwie to amatorki piany z wanny :D :D :D . Chwilę się na nie nie patrzę a one już myk myk :D - zlizują z rąk. heh

Kubus to samo :) a ostatnio dalam mu gabke do kapieli, pierwszy raz a ten ja zaczal gryzc, ja patrze a on cos zuje w buzce, no i okazalo sie ze odgryzl kawalek tej szorstkiej czesci z gabki. pogrzebalam mu w buzi i na szczescie wyciagnelam. a wczoraj zjadl papier w ktory opakowane sa worki na smieci, nowki wczoraj kupilam a ten zjadl. chyba za bardzo go glodze, hehhehe . podjada sam sobie w miedzy czasie, hehehhe

Zgłoś nadużycie #58692 30 kwietnia 2013, 17:21

gwonka Fajna mama
dzisiaj pieknie zjadl obiadek. ale byl tak glodny ze jak juz mu dawalam a on nadal plakal :( dopiero jak polowe obiadku zjadl to sie uspokoil. to co mu uszykowalam to zjadl, a potem jeszcze zapil cycem i zagryzl herbatnikiem :)

Zgłoś nadużycie #58693 30 kwietnia 2013, 17:23

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubus to samo :) a ostatnio dalam mu gabke do kapieli, pierwszy raz a ten ja zaczal gryzc, ja patrze a on cos zuje w buzce, no i okazalo sie ze odgryzl kawalek tej szorstkiej czesci z gabki. pogrzebalam mu w buzi i na szczescie wyciagnelam. a wczoraj zjadl papier w ktory opakowane sa worki na smieci, nowki wczoraj kupilam a ten zjadl. chyba za bardzo go glodze, hehhehe . podjada sam sobie w miedzy czasie, hehehhe

Natalka wyskubuje gabke i chce mnie tym karmic, a jak nie chce tego jesc to sie zlosci :)

Zgłoś nadużycie #58694 30 kwietnia 2013, 17:23

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dzisiaj pieknie zjadl obiadek. ale byl tak glodny ze jak juz mu dawalam a on nadal plakal :( dopiero jak polowe obiadku zjadl to sie uspokoil. to co mu uszykowalam to zjadl, a potem jeszcze zapil cycem i zagryzl herbatnikiem :)

Cudownie :)

Zgłoś nadużycie #58695 30 kwietnia 2013, 17:24

gwonka Fajna mama
a zapomnialam wam napisac, zrezygnowalam ze slodyczy w swojej diecie :) nie mowie ze wogole nie bede jadla, od swieta zjem, czasami, ale napewno nie tak duzo jak do tej pory. za bardzo sie rozkrecilam, stwierdzilam ze musze z tym skonczyc bo coraz grubsza sie robie.

Zgłoś nadużycie #58696 30 kwietnia 2013, 17:25

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wyskubuje gabke i chce mnie tym karmic, a jak nie chce tego jesc to sie zlosci :)

hehehh :) niezla jest :) widocznie mamusia za malo je, musi cie dokarmiac :)

Zgłoś nadużycie #58697 30 kwietnia 2013, 18:17

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Widzisz mama :D ty się złościsz jak Natalka nie chce jeść a Natalka się złości ja ty nie jesz :D :D :D
ahhh po jednych pieniądzach jesteście :D :D :D
ha ha już sobie to wyobrażam jak Cię Natalcia karmi :D

Zgłoś nadużycie #58698 1 maja 2013, 11:16

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

super..a u was tez jest taki zwyczaj ze daje sie dziecku rozaniec,pieniadze i kieliszek i to co dziecko wybierze tym bedzie sie kierowalo w zyciu ?? jak jest u innych mam rowniez ??

ale bzdura...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #58699 1 maja 2013, 11:32

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no dokladnie. z drugim bedzie latwiej ale raczej nie u mnie, bo mamy zamiar pozostac tylko z Kubusiem, no chyba ze sie trafi

jak to tylko z kubusiem ?? a rodzenstwo dla kubusia ?? no wiesz..ja tam nei chce jedynaka!

Zgłoś nadużycie #58700 1 maja 2013, 11:33

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

hehehhe ja mu jeszcze nawet nie dalam tego syropku, hehhehe. najpierw musielismy skonczyc zelazo. jutro na wieczor mu chyba podam pierwszy raz

hihi a to super ze bez syropku tak wpiernicza ;)

Zgłoś nadużycie #58701 2 maja 2013, 8:58

seshella Fajna mama
od wczoraj od 11 żadnego wpisu :( a pogoda taka słaba, gdzie wy jesteście? ja w pracy

Zgłoś nadużycie #58702 2 maja 2013, 10:36

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

jak to tylko z kubusiem ?? a rodzenstwo dla kubusia ?? no wiesz..ja tam nei chce jedynaka!

mi to nie robi ze Kubus bedzie jedynakiem. moj maz tez jest i jakos sobie w zyciu radzi. nie jest rozpieszczony, zadufany w sobie. jest normalnym fajowym facetem, Kubus bedzie taki sam :) ja mam trojke rodzenstwa, nie ukrywam ciesze sie z tego, ale w sumie nie kazdy musi je miec. jak narazie nie stac nas na drugie dziecko. mamy w planie troszke odchowac Kubusia, wtedy ja pojde do pracy, chcemy kupic mieszkanie isc na swoje, a do tego potrzebne sa pieniadze. moze kiedys pomyslimy o drugim, ale to taka dalsza przyszlosc :)

Zgłoś nadużycie #58703 2 maja 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

od wczoraj od 11 żadnego wpisu :( a pogoda taka słaba, gdzie wy jesteście? ja w pracy

jestem jestem :) bylismy rano z malym u lekarza, katar na calego, leci jak cholera, az mu sie gotuje w nosku :( no ale dobrze ze sam wylatuje, gorzej jakby zalegal. no i rano maly zaczal pokaslywac wiec pojechalismy do lekarza. osluchowo czysty, gardelko tez. pani doktor stwierdzila ze to przeziebienie. mam nadal psikac do noska nasivin, podawac wit c, no i drosetuks na kaszelek. biedaczek sie meczy :( ja razem z nim bo gardlo mnie boli i kaszel mam. a na dodatek jeszcze wczoraj okres dostalam. a takie mielismy plany z mezem na najblzsze noce, a tu dupa blada :(

Zgłoś nadużycie #58704 2 maja 2013, 10:43

gwonka Fajna mama
no my z Kubusiem wczoraj w domku, choc troszke i tak na dworek wyszlismy bo piekna pogoda byla. maz pol dnia pracowal, a potem pojechal na zlot samochodowy. no i wczoraj tez grila robilismy. dzisiaj juz maz znowu w pracy, my w domku. wyjazd do zoo przelozylismy, az Kubuniu wyzdrowieje

Zgłoś nadużycie #58705 2 maja 2013, 10:44

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

jestem jestem :) bylismy rano z malym u lekarza, katar na calego, leci jak cholera, az mu sie gotuje w nosku :( no ale dobrze ze sam wylatuje, gorzej jakby zalegal. no i rano maly zaczal pokaslywac wiec pojechalismy do lekarza. osluchowo czysty, gardelko tez. pani doktor stwierdzila ze to przeziebienie. mam nadal psikac do noska nasivin, podawac wit c, no i drosetuks na kaszelek. biedaczek sie meczy :( ja razem z nim bo gardlo mnie boli i kaszel mam. a na dodatek jeszcze wczoraj okres dostalam. a takie mielismy plany z mezem na najblzsze noce, a tu dupa blada :(

Zdrówka kochani!

Zgłoś nadużycie #58706 2 maja 2013, 10:45

gwonka Fajna mama
a ja wczoraj nie zagladalam bo jak Kubus spal to sobie ksiazke czytalam :) oj wieki tego nie robilam. od razu innaczej sie poczulam jak moglam sobie polezec, poczytac, wyciszyc sie. normalnie sie zrelaksowalam. brakowalo mi tego

Zgłoś nadużycie #58707 2 maja 2013, 10:46

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

to zdrówka dla Was, a jeszcze pogoda majowa nas nie rozpieszcza. ja muszę o 13 wyjść z pracy, bo maż idzie na drugą zmianę i Julię przejmuje. siostra z rodziną dziś wyjeżdza i zostaniemy same.

Zgłoś nadużycie #58708 2 maja 2013, 10:47

gwonka Fajna mama
wczoraj okazalo sie ze Kubusia chrzestna nie przyjedzie na roczek :( no szkoda, mowila ze wpadnie w innym terminie. kurcze a myslalam ze bedzie z nami w tak waznym dniu. trzeba bedzie dwa razy sie szykowac, bo kurcze z golymi rekami jej nie przyjmiemy.

Zgłoś nadużycie #58709 2 maja 2013, 10:50

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

to zdrówka dla Was, a jeszcze pogoda majowa nas nie rozpieszcza. ja muszę o 13 wyjść z pracy, bo maż idzie na drugą zmianę i Julię przejmuje. siostra z rodziną dziś wyjeżdza i zostaniemy same.

no dziwna ta pogoda :( raz cieplo, raz zimko, cos sie chmurzy, ale drzewka pieknie kwitna :) czeresnia juz jest cala biala :) dwa dni nie bylismy na dworku, a tu takie zmiany :) pieknie :) oj same :( to tak jak ja z Kubusiem :( tesciowa tez wyjechala, pojechala sobie do zoo z kuzynka.

Zgłoś nadużycie #58710 2 maja 2013, 10:52

gwonka Fajna mama
dziewczyny nie zrem slodyczy, nie objadam sie juz zarciem, waga pomalutku spada. od razu lepiej czlowiek sie czuje :) ale to narazie tak minimalnie spada ta waga. ogolnie mam w planach zrzucic 15 kg, ale to jak juz przestane Kubunia karmic.