Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58671 30 kwietnia 2013, 12:02

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hmmm to w ta plasikową wodę wleje i będzie basen zamiast piaskownicy ;)

a no jasne...pod tym wzgledem to racja...bardziej praktyczna i jak sie wybrudzi to umyjesz szlaufem i cześć.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58672 30 kwietnia 2013, 12:04

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wiem , cholerka tylko o sobie to juz się mysli w ostateczności. mam nadzieje ze to od kręgosłupa tak ten łokiec boli. zrobie to prześwietlenie i pomaszeruję chyba do m. kolegi on jest dobrym chirurgiem ortopedą. i tak kazal jeszcze z malą się pokazac z bioderkami

no widzisz...masz mozliwość konsultacji u dobrego lekarza, to tym bardziej zadbaj o siebie.

Zgłoś nadużycie #58673 30 kwietnia 2013, 12:07

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

no skoro u wszystkich dzieciaczków sa problemy, to moze kwestia diety w takim razie...jedza juz troche inaczej, inne składniki, nie takie łagodne...moze w takim razie kupka i siku mają bardziej drażniące składniki i dlatego to wszystko.
A może to znak,żeby się przesiąść na nocnik :D

u mnie chyba ze dwa tygodnie codziennie rano siku ładnie na nocnik robiła, ale jej się odwidziało niestety

Zgłoś nadużycie #58674 30 kwietnia 2013, 12:13

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

super..a u was tez jest taki zwyczaj ze daje sie dziecku rozaniec,pieniadze i kieliszek i to co dziecko wybierze tym bedzie sie kierowalo w zyciu ?? jak jest u innych mam rowniez ??

wiesz co niby tak ale jakoś tak wyszło że nie zrobiliśmy. ale kasy to by raczej nie wybrała ;) dostała od brata prezent i kartkę i zaczęła ja ogladac czytac po swojemu a tu nagle 50zł wyciągnela. zdziwko hapnęła jak nie wiem popatrzyła i wyrzuciła :) )

Zgłoś nadużycie #58675 30 kwietnia 2013, 12:21

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A wogóle to Wam powiem numer...ogladałam sobie w niedzielę powtórkę Lekarzy. I nawet mówiłam do mężą jak akurat była scena z Szymonem Bobrowskim ( on tam gra ginekologa , co się w Alicji podkochuje ) ,że bardzo lubie tego aktora i chetnie bym sobie z nim fotke cyknęła.
No i wczoraj w Jankach byłam w sklepie RTV i kto leci naprzeciwko mnie? No własnie on :D I co? I nic...poszłam dalej..co bede człowiekowi dupe zawracała :D
I kurna po zdjęciu!
Patrycja powiedziała,,że jakby wiedziała, to by za nim poleciała...ale ja mam inny charakter...a naprzwde go lubię jako aktora :-)

szkoda :( ale ja mam tak samo ja uwielbiam Roberta Janowskiego i jak bylismy w Pogorzelicy któregoś roku akurat w Niechorzu chyba miał być wystep kabaretowy i On tez miał być.idziemy sobie na plaże i patrzę idzie mój ulubieniec ale tez nie zatrzymywałam go pózniej oczywiście żalowalam.pózniej słyszałam jak np. Daniec narzekał że w spokoju zjęśc obiadu nie można bo cały czas ktoś chce fote albo autograf a akurat za nim siedzielismy w knajpce na obiedzie :)

Zgłoś nadużycie #58676 30 kwietnia 2013, 12:24

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

moj Kubus to samo wyczynial poprzedniej nocy. wojowal nam od 0.30 d0 3.30. ciagle nosilismy go na rekach. juz wieczorem dal popalic, potem zasnal, ale ciagle plakal przez sen. od paru dni ma odparzona dupke, robilam sudokremem, bepanthenem i nic lepiej, wiec postanowilam ze go wykapie w kali, no i okazalo sie ze wsypalam jej za duzo. spanikowana o 22 dzwonilam do lekarza bo balam sie ze moze od tego tak plakal, balam sie ze go czasem poparzylam tym za mocnym roztworem. dziewczyny jak ja ryczalam :( ale lekarz mnie uspokoil ze to nie mozliwe, ze nic mu od tego nie bedzie. ale on i tak nadal plakal. kazal mu dac przeciwbolowy. no to my mu dalismy, a ten go zwymiotowal, razem z mlekiem. no i tak nam wojowal trzy godziny. na rekach spal, jak odkladalismy to budzil sie i mocno plakal. na obiad dalam mu kawaleczek piersi z kurczaka smazonej, myslelismy ze od tego, ale nie wiadomo co to bylo. mogla go tez ta odparzona pupcia bolec, albo meczyla go kupa bo juz trzy dni nie robil, albo tan katarek. potem maz go wkoncu uspil na rekach, odlozyl do kojca i bujal go chyba przez godzine na plozach. w tym wszystkim ja spalam na meza lozku, a maz na moim. wczoraj w dzien juz bylo wszystko oki, maly dsypial, bardzo duzo spal w dzien. dzisiejsza nocka spokojna. no i nie wiemy od czego to wszystko. za duzo rzeczy naraz sie zebralo.

a może ząbki mu jakies idą?ile on juz ma zeboli?

Zgłoś nadużycie #58677 30 kwietnia 2013, 12:27

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie...no my to w sumie bylismy spokojni...u patrycji bylo to samo tylko mniejsze...ale pediatra powiedziała,że lecza to lekami i ładnie się wchłanianie przyspiesza to co szkodziło spróbować...w sumie tak myslałam,ze nie zakwalifikuja nas do tego leczenia bo za małe
Kurcze...dziewczyny, ale jak ja w tej poczekalni popatrzyłam na dzieciaki...jezu....tyle chorych ciężko dzieci było...jedna dziewczynka na wózku..chyba z porażeniem mózgowym, chłopczyk juz po kilka transplantacjach różnych narządów, dzieciaczek z naczyniakiem na buźce duzo większym niż u nas...Bogu dziękować,ze mamy zdrowe dzieciaki, nawet jeśli mają diabła za skórą

o tak masz racje , to najważniejsze żeby były zdrowe a niech lobuzuja ile wlezie :)

Zgłoś nadużycie #58678 30 kwietnia 2013, 12:33

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj mojemu bratu urodzil sie drugi syn :) Filipek :)

gratulacje :) )

Zgłoś nadużycie #58679 30 kwietnia 2013, 12:38

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no skoro u wszystkich dzieciaczków sa problemy, to moze kwestia diety w takim razie...jedza juz troche inaczej, inne składniki, nie takie łagodne...moze w takim razie kupka i siku mają bardziej drażniące składniki i dlatego to wszystko.

też mi się wydaje że teraz bardziej drazniace te kupy i siuski. przecież jedzą już wszystko a nie tylko mleko. u mnie też teraz jest tak ze często musze przebierać a po kupie to w ogole szybcikiem bo zaraz tyłek czerwony się robi najgorzej że cięzko schodzi to pózniej

Zgłoś nadużycie #58680 30 kwietnia 2013, 12:42

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

szkoda :( ale ja mam tak samo ja uwielbiam Roberta Janowskiego i jak bylismy w Pogorzelicy któregoś roku akurat w Niechorzu chyba miał być wystep kabaretowy i On tez miał być.idziemy sobie na plaże i patrzę idzie mój ulubieniec ale tez nie zatrzymywałam go pózniej oczywiście żalowalam.pózniej słyszałam jak np. Daniec narzekał że w spokoju zjęśc obiadu nie można bo cały czas ktoś chce fote albo autograf a akurat za nim siedzielismy w knajpce na obiedzie :)

ja miałam przyjemność ściskać dłoń Roberta Janowskiego, jak byłam na jednej z konferencji, on tam był niespodzianką wieczpru :)

Zgłoś nadużycie #58681 30 kwietnia 2013, 12:49

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

No dokładnie...z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony trzeba dać życ ludziom. Co innego jak idziesz na koncert i tam rozdaje autografy,albo przy innej okazji służbowej,ale prywatnie...kazdy chce miec troche spokoju

Zgłoś nadużycie #58682 30 kwietnia 2013, 12:51

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja miałam przyjemność ściskać dłoń Roberta Janowskiego, jak byłam na jednej z konferencji, on tam był niespodzianką wieczpru :)

zazdroszczę :) ))

Zgłoś nadużycie #58683 30 kwietnia 2013, 13:14

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zazdroszczę :) ))

Wiesz Aneta...z drugiej strony...czasem lepiej nie poznawac osobiście naszych idoli, bo moze się okazać,że nie warto było ;-) znamy tylko postać z ekranu a czasem prywatnie ten człowiek może byc baaaardzo nieciekawy.
Ja mam takie szczeście ,ze co się rusze do Łodzi albo do Warszawy, to zawsze kogos znanego zobaczę...ale nigdy specjalnie się nie podniecam, bo to w sumie normalni ludzie są...zresztą ja jakos nigdy nie miałam pędu na gwiazdy :D
Chociaz akurat Janowski w porządku podobno...byl kiedyś u nas na koncercie i Patrycja poleciała po autograf.
Ja osobiście kiedyś zamieniłam kilka słów z Szycem...bylismy na walce bokserskiej i on był jednym z gosci...bardzo miły facet i wesoły...ale zdjęcia sobie nawet nie robiłam

Zgłoś nadużycie #58684 30 kwietnia 2013, 13:47

elka40 Fajna mama
o...sama jestem..pewnie wszystkie poleciały obiad gotować :-)
zmykam do domu...mam jutro u rodziców zjad rodzinny z całej polski...częśc gosci bedzie pewnie spała u mnie...musze uszykować trochę żarcia i ogarnąć chałupę, a moje dziecko podobno dzis znowu marudne strasznie...wcisnę ja Patrycji i niech sie zajmuje siostrą najwyzej :-)
na razie dziewuszki :-)

Zgłoś nadużycie #58685 30 kwietnia 2013, 13:53

aniam Supermama
dziewczynki, spadam do domu, zatem życzę miłego weekenda :)

dużo zdrówka i sto lat dla solenizantów i jubilatów;*

Zgłoś nadużycie #58686 30 kwietnia 2013, 15:20

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Gosia...a sadzaliście w nim Iwonkę? Wiesz co...my mamy Quinny Zappa dla Zuzki...świetny jest, zwrotny, składa sie do małych rozmiarów, ogólnie fajny,ale...przez to siedzenie kubełkowe i brak pałąka Zuzce nie bardzo pasuje. po pierwsze jest przyklejona do siedzenia przez pasy i się zsuwa bardzo do przodu..może jak będzie starsza to bedzie lepiej ale na razie dupka bardzo jej zjeźdża do tyłu i dziecko siedzi wygiete w pałak....do tego ona by chciała usiąść tak jak w duzej spacerówce...całkiem prosto i przytrzymac sie pałaka.
I po wczorajszej wyprawie zaczynam sie jednak zastanawiac nad zmianą spacerówki. Może dla Iwonki byłby taki wózek fajny bo jest juz duza.

no sadzaliśmy :) Jak dla mnie bomba :D . Iwona mówiła że jej się fajnie siedzi i nie chciała wychodzić z wózka. Choć jeśli mam być do końca szczera bo trochę płytki jest. Ale to nie ma być jakaś super komfortowa wielka spacerówa tylko taki mikro przemieszczacz. Poza tym Iwona to już duża dziewczyna i większość drogi przemierza na nogach.
Mówisz że Zuzi nie bardzo pasuje brak pałąka ?? Moja Asia to właśnie z tego braku pałąka najbardziej zadowolona. Naprawdę lubi jeździć w parasolce. Zdecydowanie woli niż w dużym mutsiaku.

Zgłoś nadużycie #58687 30 kwietnia 2013, 15:23

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

no..i tak ją ciągle pije i robi sobie duzo piany i ta piane zjada :D

tak tak moje obydwie to amatorki piany z wanny :D :D :D . Chwilę się na nie nie patrzę a one już myk myk :D - zlizują z rąk. heh

Zgłoś nadużycie #58688 30 kwietnia 2013, 17:08

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

hhe nocnik, dobre sobie :) Kuba i nocnik, marzenie :) no u nas kupa zelazowa, wiec jeszcze gorsza. straszne cuchnaca, wiec i musi podrazniac.

Zgłoś nadużycie #58689 30 kwietnia 2013, 17:09

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

to zalezy czy maść czy krem...krem jest fajny
maść tłusta i gorzej się rozprowadza, ale i skuteczniejsza

ja mam w masci i naprawde pomaga. tak mowia ze masc skuteczniejsza.kremu nie mialam

Zgłoś nadużycie #58690 30 kwietnia 2013, 17:12

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a może ząbki mu jakies idą?ile on juz ma zeboli?

no zabek to swoja droga :) idzie dolna lewa dwojka. ma juz 7 zabkow, ten bedzie 8