Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58611 30 kwietnia 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

imprezka na spokojnie, Rozalka zdziwiona trochę tort jej nie interesowal rowerek tylko sie liczył i żadnego siedzenia w ruchu musiala być. mojego brata się bała osmieliła sie juz pod koniec jak się zbierali do domu. i najlepsza zabawe miała w kartonie z owocami. brat pracuje w hurtowni owoców i przywiózł caly karton pomarańczy mandarynek cytryn śliwek więc tylko siedziała przy tym kartonie i wyrzucała i wrzucała te owoce

super..a u was tez jest taki zwyczaj ze daje sie dziecku rozaniec,pieniadze i kieliszek i to co dziecko wybierze tym bedzie sie kierowalo w zyciu ?? jak jest u innych mam rowniez ??

Zgłoś nadużycie #58612 30 kwietnia 2013, 10:43

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

jak u Waszych maluchów z myciem zębów, bo Natalce niestety przestalo się podobać :(

Kuba uwielbia ale ta szczoteczka co mam na palec. ale jak mu wczoraj mylam to tak mnie pogryzl ze stwierdzilam ze czas na inna, taka co uchroni mojego palca od tego gryzonia, al al

Zgłoś nadużycie #58613 30 kwietnia 2013, 10:44

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

oj mój zięć łobuzuje ;) słodziak kochany :)

no prawdziwy łobuz......nieraz niemam do niego sil....a zrobilam ci przed chwila dziekuje i wydaje mi sie ze  781 od razu ci wskoczylo na 785 a nacislam raz...chtba ze mam jakies zwidy dzis...

Zgłoś nadużycie #58614 30 kwietnia 2013, 10:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

nic mi nie mow... moj to samo... non stop mi przy nodze..do wc musze go brac i non stop ze mna... a wogoel to straszne co piszesz...az nieoddychal....jeju dobrze ze nei spanikowalas...
moj to wogole dzis doprowadza mnie do szalu...albo mu napier...albo nie wiem co ?? non stop wyje.jest zlosliwy. slowo niewolno.to masakra tak wyje... w nocy zamiast spac to cala noc sie wircil..nie mam dzis do niego cierpliwosci... no i mam wrazenei ze zamiast coraz lepiej chodzic to chodzi coraz gorzej.... non stop sie gdzies obala i potyka...jeny..niewytrzymuje..... a w sobote jak przypier....w pudelko od zabawek to tez mu krew leciala...pierwszy raz w zyciu mu krew leciala...ale lazi jak pokraka i to przez to.... a przeciez chodzi juz odkad skonczyl 9,5miesiaca!!!!!!!!!!!!!mam dzis agresje

biedaczek maly. a moze za szybko chodzi, nieostroznie dlatego tak sie obala. mysli ze juz umie wszystko i juz tak nie uwaza.potykacz maly

Zgłoś nadużycie #58615 30 kwietnia 2013, 10:46

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No moja to mały żarłok...wszystko jej smakuje,ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę.Inaczej wyrzuca butelkę, albo odrtaca mi ręke z łyżeczka i koniec. A propos..wczoraj potłukła następną butelkę...tym razem od picia...jak walnęła u szwagra w osrodku o podłogę to butelka na części się rozpadła...co za chory nawyk....je albo pije i w sekundzie zamiast mi oddac albo odłozyć....luuu na podłogę. Wogóle chorobcia pokazuje taki charakterek,że jestem przerażona

chyba musisz sie zaopatrzec w plastikowe bo zbankrutujesz na te butelczyny!! ;)  
no wlasnie moj to tez neiaz taki charakter ze jestem w szoku i mowie za kim to nasienie male sie wydalo ?? ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #58616 30 kwietnia 2013, 10:47

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tu prosze moj lobuz po sobotnim wypadku i uderzeniu w pudelko od zabawek

oj biedaczek :( niech sie szybko ranka zagoi :)

Zgłoś nadużycie #58617 30 kwietnia 2013, 10:47

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wiem :( ale kurcze z innym piciem jest problem. mój błąd bo tak nauczyłam

ja uczylam picia wody od 3 miesiąca zycia, codziennie i nic z tego, nie chce i już

Zgłoś nadużycie #58618 30 kwietnia 2013, 10:48

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurcze...moja wszystko do picia co mokre...nawet wode zwykłą...robie jej wszystkiego po trochu..trochę ziółek, trochę wody z sokiem malinowym, troche z soczkami,ale zazwyczaj rozcieńczam wodą, tak,że starcza jej na dwa-trzy razy jedna butelka, czasem granulowaną herbatke ale też słabą...w sumie co jej dam to wydoi w ilosciach litra dziennie....nie wiem gdzie jej się to mieści...chyba dlatego tak szybko jej włosy rosna bo ciagle podlewane :D

hihi to super..bo moj to nei bardzo...tylko sok marchewkowy i sok jablkowy... na tym koniec... wody null.. herbat null....

Zgłoś nadużycie #58619 30 kwietnia 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

My też mieliśmy wczoraj wypadek- Asia przywaliła czołem w parapet (z łóżka). I beczała strasznie... :( Ma taki płaski siniak. Wczoraj to wyglądała jakby jej ktoś sztachetą przywalił.... ehhh.

astepna kaskaderka, co sie dzieje z tymi maluchami, wszedzie ich pelno. oj oj lobuzy

Zgłoś nadużycie #58620 30 kwietnia 2013, 10:48

elka40 Fajna mama
A wogóle to Wam powiem numer...ogladałam sobie w niedzielę powtórkę Lekarzy. I nawet mówiłam do mężą jak akurat była scena z Szymonem Bobrowskim ( on tam gra ginekologa , co się w Alicji podkochuje ) ,że bardzo lubie tego aktora i chetnie bym sobie z nim fotke cyknęła.
No i wczoraj w Jankach byłam w sklepie RTV i kto leci naprzeciwko mnie? No własnie on :D I co? I nic...poszłam dalej..co bede człowiekowi dupe zawracała :D
I kurna po zdjęciu!
Patrycja powiedziała,,że jakby wiedziała, to by za nim poleciała...ale ja mam inny charakter...a naprzwde go lubię jako aktora :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58621 30 kwietnia 2013, 10:51

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

super..a u was tez jest taki zwyczaj ze daje sie dziecku rozaniec,pieniadze i kieliszek i to co dziecko wybierze tym bedzie sie kierowalo w zyciu ?? jak jest u innych mam rowniez ??

jest...moja Patrycja wybrała szminkę...co się sprawdza, bo na kosmetyki wydaje majatek

Zgłoś nadużycie #58622 30 kwietnia 2013, 10:51

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hihih no patrz a moja tez sporo pije ale włosów jak na lekarstwo :) :)
ale wczoraj zajrzałam w paszczu a tam dwie górne jedynki jedna przebita a druga tuż tuż :)

gratulujemy zebolkow!!

Zgłoś nadużycie #58623 30 kwietnia 2013, 10:53

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie moj to tez neiaz taki charakter ze jestem w szoku i mowie za kim to nasienie male sie wydalo ?? ;) ;) ;)

ale ja mam plastikowe! i one je normalnie rozwala, teraz będe kupować z innego plastiku, bo ten jest taki ładny, przezroczysty, czyściutki ale bardziej kruchy :D , teraz bede kupować z takiego bbardziej matowego ale bardziej jest "gumowy"

Zgłoś nadużycie #58624 30 kwietnia 2013, 10:53

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

ale ja mam plastikowe! i one je normalnie rozwala, teraz będe kupować z innego plastiku, bo ten jest taki ładny, przezroczysty, czyściutki ale bardziej kruchy :D , teraz bede kupować z takiego bbardziej matowego ale bardziej jest "gumowy"

Zgłoś nadużycie #58625 30 kwietnia 2013, 10:53

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

o...no o takij własnie Ci kiedyś mówiłam..widzialam w Jankach wczoraj taką...tylko byla pomalowana jeszcze na kolorowo...199 zł chcieli...takie mi się podobają,ale piaskownica dopiero za rok..na razie wszystko laduje w buzi...odpada...w tym roku basenik z wodą na lato

gdzie w Jankach?

Zgłoś nadużycie #58626 30 kwietnia 2013, 10:54

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale ona chyba dluga sie urodzila co? moj mial tylko 55 jak sie urodzil. ale ogolnie i tak na dlugiego wyglada

średnia, 57 cm miała, ale chyba wysoka będzie, bo jestr trochę wyższa od siostry Jaśka

Zgłoś nadużycie #58627 30 kwietnia 2013, 10:55

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

u nas też się tak robi, ale my zapomnieliśmy

Zgłoś nadużycie #58628 30 kwietnia 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

No moj tez dzis w nocy mial chyba ciezki okres bo plakal,zastypial na 10 minut i to samo i tak do 5 a bylo tak od 1. W koncu o 3 dalam mu mleko bo myslalam ze glodny a on tylko troszke wypil i zglupialam co mu bylo;/

moj Kubus to samo wyczynial poprzedniej nocy. wojowal nam od 0.30 d0 3.30. ciagle nosilismy go na rekach. juz wieczorem dal popalic, potem zasnal, ale ciagle plakal przez sen. od paru dni ma odparzona dupke, robilam sudokremem, bepanthenem i nic lepiej, wiec postanowilam ze go wykapie w kali, no i okazalo sie ze wsypalam jej za duzo. spanikowana o 22 dzwonilam do lekarza bo balam sie ze moze od tego tak plakal, balam sie ze go czasem poparzylam tym za mocnym roztworem. dziewczyny jak ja ryczalam :( ale lekarz mnie uspokoil ze to nie mozliwe, ze nic mu od tego nie bedzie. ale on i tak nadal plakal. kazal mu dac przeciwbolowy. no to my mu dalismy, a ten go zwymiotowal, razem z mlekiem. no i tak nam wojowal trzy godziny. na rekach spal, jak odkladalismy to budzil sie i mocno plakal. na obiad dalam mu kawaleczek piersi z kurczaka smazonej, myslelismy ze od tego, ale nie wiadomo co to bylo. mogla go tez ta odparzona pupcia bolec, albo meczyla go kupa bo juz trzy dni nie robil, albo tan katarek. potem maz go wkoncu uspil na rekach, odlozyl do kojca i bujal go chyba przez godzine na plozach. w tym wszystkim ja spalam na meza lozku, a maz na moim. wczoraj w dzien juz bylo wszystko oki, maly dsypial, bardzo duzo spal w dzien. dzisiejsza nocka spokojna. no i nie wiemy od czego to wszystko. za duzo rzeczy naraz sie zebralo.

Zgłoś nadużycie #58629 30 kwietnia 2013, 10:59

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

gdzie w Jankach?

przed sklepami na parkingu stoi stoisko z drewnem...płoty, meble, piaskownice właśnie
firma andrewex
są tez w necie, możesz spojrzeć

Zgłoś nadużycie #58630 30 kwietnia 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Międzyzdroje :)

udanego wypoczynku zyczymy :)