Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58591 30 kwietnia 2013, 10:17

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

podoba mi się taka, z tym daszkiem fajne rozwiązanie, bo i od słońca ochroni  i od kocich sików, tylko moja gwiazda jeszcze nie dorosła do piaskownicy

ja chyba wezme bo w sumie latem to juz chyba będa wiedziały o co chodzi w paiskownicy. tak mi się wydaje

Zgłoś nadużycie #58592 30 kwietnia 2013, 10:17

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a tak z innej beczki kpiłam sobie spodnie, mąż też i poszliśmy do sklepu nad biedronką i wózek zostawiliśmy na dole i ktoś nam te spodnie zaj... jestem mega wk... !!!!!!!!!!!!!!

zlodzieje, szkoda :(

Zgłoś nadużycie #58593 30 kwietnia 2013, 10:19

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no widzisz to super!!!! ja tez wiele bledów popelnilamm i wiem ze z drugim bedzie latwiej... ale skad czlowiek ma to czy tamto wiedziec jak to pierwszy raz ma sie do czynienia z takimi  bąbelkami

no dokladnie. z drugim bedzie latwiej ale raczej nie u mnie, bo mamy zamiar pozostac tylko z Kubusiem, no chyba ze sie trafi

Zgłoś nadużycie #58594 30 kwietnia 2013, 10:20

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie mamuski. w niedziele bylismy na zakupach, wczoraj tez. troche ciuszkow kupilismy :) a i wczoraj tez bylismy z Kubusiem na pobraniu krewki. hemoglobinka dwa miesiace temu byla 11,9 a wczoraj 11,8. nie jest zle. juz coraz mniej spada. ale szkoda ze w gore nie idzie. a tak poza tym Kubus ma leciutki katarek. dziwny taki bo czasami mu troche poleci i to tylko z jednej dziurki. mam nadzieje ze to nie jest objaw jakies alergi, bo tyle teraz tych drzewek kwitnie ze az strach

o to nie jest zle z ta hemoglobiną. zobaczysz zacznie w końcu rosnąć.a tym katakiem to chyba ta pogoda teraz taka zdradliwa jest bynajmniej u mnie. niby 15 stopni na słońcu ciepło ale wiatr chłodny wieje. sama smarkam jak wracam ze spaceru do domu ale tylko chwilę a potem spokój

Zgłoś nadużycie #58595 30 kwietnia 2013, 10:20

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no i pewnie syropek tez zadzialal bo widzisz ze wpiernicza az uszka mu sie trzęsą!! :)

hehehhe ja mu jeszcze nawet nie dalam tego syropku, hehhehe. najpierw musielismy skonczyc zelazo. jutro na wieczor mu chyba podam pierwszy raz

Zgłoś nadużycie #58596 30 kwietnia 2013, 10:21

maryna Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Twoj dal sobie zrobic zdjecie? Moj to po wypadku nie dotykalski byl tylko przytulil sie ale nic mu nie moglam zrobic. Ale sliczny chlopczyk :)

on to maly diabeł jest...moment powyje i zaraz znow lata jak diabeł!!i zapomina ze przed chwila alka sobie zrobil ;)

Zgłoś nadużycie #58597 30 kwietnia 2013, 10:21

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi maly cejrowski... moj jako tako ubieranie znosi a caly czas w butach lata nawet po domu....i tylko mu sie pytam gdize sa oliwierka buciki?choc poszukamy...a ten od razu...wstaje i szuka...zawsze znajdzie!!i jak sie cieszy!!!

no to super, przynajmniej nie masz z tym problemu. moj to maly terrorysta jest i nerwus jak buty trzeba ubrac

Zgłoś nadużycie #58598 30 kwietnia 2013, 10:23

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

proszę prosze jaki śliczny wielkanocny zajączek w koszyczku :D
słodki Kubuś...aniołeczek taki :D

hehhehe slodki tylko na zdjeciu i jak spi, heheheh :) nie no zrtuje :) ale diabelka za uszami ma :)

Zgłoś nadużycie #58599 30 kwietnia 2013, 10:25

aneta74 Fajna mama
idziemy na dwór bo mała już krzyczy :)
ja wczoraj paskudnie się czułam ta ręka mi tak dokucza masakra. ja jestem wytrzymala na ból ale tu już zaczyna =m niewyrabiać. i wzięłam wczoraj tabletki z naproxenem ale nic nie pomogło :( mam zrobic usg ortopedyczne ale oczywiście prywatnie :/rtg kręgosłupa tez ale to już na nfz. no i jednak drugi wynik z moczu mam zły teraz w ciągu miesiaca muszę zrobić trzeci i jak tez będzie zły to skierowanie do jakiegos specjalisty. a w ogóle to sikam ostatnio jak facet chory na prostatę- z przerwami ;) dobra wygadałam się

Zgłoś nadużycie #58600 30 kwietnia 2013, 10:25

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

o! chyba jestem sama
u nas pada od wczoraj...nuuda..nie można iśc na spacer nawet
wklejam kilka zdjęć...Zuzka je sama deserek...skubana ostatnio nie pozwala mi się karmić tylko je sama wszystko...wyobrażacie sobie co się dzieje ?!A na ostatnim...poczęstowała się ciasteczkiem ze stołu :-)

slodka Zuzanka :) sliczniutkie oczeta ma, takie niebiesciutkie :) sliczne. fajnie z tym ciachem wyglada :) zosia samosia :)

Zgłoś nadużycie #58601 30 kwietnia 2013, 10:27

gwonka Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Mialam cc ze wskazaniami neurochirurgicznymi. A duzo majowek mialo cc?

dosys sporo, ja tez mialam

Zgłoś nadużycie #58602 30 kwietnia 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ale się cieszę, że w końcu je...
a mój dla odmiany zaczął rzygać :(
i nie wiem od czego :(

ojej, niedobrze. moze cos z gardelkiem co? bo Kuba pare dni ladnie jadl, bez odruchow i wymiotow, a od soboty znowu to samo :( a daje mu jesc z duzymi przerwami, staram sie co trzy godziny. juz nie mam pojecia o co chodzi.

Zgłoś nadużycie #58603 30 kwietnia 2013, 10:30

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o znalazłam piaskownicę z daszkiem co Asi sie podoba http://allegro.pl/piaskownica-drewniana-z-laweczkami-i-daszkiem-4kol-i3212956139.... zamawiam zjeżdżalnie dla małej żeby było co robic na podwórku i piaskownicę ale plastikową

o...no o takij własnie Ci kiedyś mówiłam..widzialam w Jankach wczoraj taką...tylko byla pomalowana jeszcze na kolorowo...199 zł chcieli...takie mi się podobają,ale piaskownica dopiero za rok..na razie wszystko laduje w buzi...odpada...w tym roku basenik z wodą na lato
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58604 30 kwietnia 2013, 10:34

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

jaką poduchę ma wielką, a to w koszyku super :)

na mojej podusi spi, uwielbia :) ale pod dupke i mozki mu zawsze klade jaska zeby nie bylo za duzej roznicy miedzy kregoslupem a dupka i nozkami

Zgłoś nadużycie #58605 30 kwietnia 2013, 10:35

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

to moja jakiś wielkolud, bo ma minimum 82 cm ( a może i już więcej)

ale ona chyba dluga sie urodzila co? moj mial tylko 55 jak sie urodzil. ale ogolnie i tak na dlugiego wyglada

Zgłoś nadużycie #58606 30 kwietnia 2013, 10:36

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

idziemy na dwór bo mała już krzyczy :)
ja wczoraj paskudnie się czułam ta ręka mi tak dokucza masakra. ja jestem wytrzymala na ból ale tu już zaczyna =m niewyrabiać. i wzięłam wczoraj tabletki z naproxenem ale nic nie pomogło :( mam zrobic usg ortopedyczne ale oczywiście prywatnie :/rtg kręgosłupa tez ale to już na nfz. no i jednak drugi wynik z moczu mam zły teraz w ciągu miesiaca muszę zrobić trzeci i jak tez będzie zły to skierowanie do jakiegos specjalisty. a w ogóle to sikam ostatnio jak facet chory na prostatę- z przerwami ;) dobra wygadałam się

no to faktycznie przebadaj się i weź się za siebie, bo to nie zarty...ręka faktycznie moze być od kregosłupaale lepiej sprawdzić...tym bardziej,że co jak co ale ręce i kręgosłupy to my teraz mamy ponadwyrężane
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58607 30 kwietnia 2013, 10:38

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Dla naszej kochanej Juleczki wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!!

od nas rowniez spozione zyczonka dla Juleczki, duzo zdrowka :)

Zgłoś nadużycie #58608 30 kwietnia 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan od wczoraj wie że buzia nie służy tylko do jedzenia, gada, gada i gada, non stop :) wcześniej tez gadał ale nie tyle :)

no to sie rozgadal :) super :) aKubus mowi mama :)

Zgłoś nadużycie #58609 30 kwietnia 2013, 10:41

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No dziewczyny! zaraz Was nadrobię, ale najpierw napisze co u nas.
Wczoraj byliśmy w W-wie w CZD...dorga do W-wy...koszmarek...Zuzkę chyba coś uwierało w foteliku w plecki, bo oprócz tego,że była strasznie znudzona i marudna w ciagu drogi to do W-wy wjechalismy z syrena alarmową...trzeba się było biegiem zatrzymać i dać jej chwilę bo nie byłoby dalszej jazdy, połozyłam kocyk na fotelik i jakos dojechaliśmy.
W CZD jej się podobało bo duzo dzieciaków i zabawek...nie czekalismy do lekarza nawet pół godziny, wszystko sprawnie...nie zakwalifikowali jej do leczenia, bo za małe naczyniaki i juz zaczynają sie wchłaniać...lekarz zrrobił zdjęcia i kazał sie pokazać w sierpniu ,żeby porównać co sie dzieje. Ale ogólnie nie przejmować się tylko czekać.
Potem pojechalismy do szwagra w centrum rehabilitacyjnym...Zuzia była zachwycona schodami do ćwiczeń....całą wizytę po nich przedreptała.
Potem pojechaliśmy do Ikei...musiała sie porozwalać po każdym łóżku, poprzytulać do kazdej poduszki, pobawić zabawkami...a najwiekszą radochę miałą na koniu na biegunach, sama się fajnie bujała.
Ale ogólnie...strasznie marudziła w czasie drogi, nie chciala wogóle jeździć w wózku, tylko na rękach albo na nogach, ale gównie na rękach. Troche spała w czasie drogi ale ogólnie strasznie sie umęczyliśmy.
Wyjechalismy z domu o 8 rano wróciliśmy o 21...a do 23 jeszcze wojowała w łóżeczku....wyła, bo niby zmęczona ale jeszcze by się chciała bawić.
Jakby nie powiedzieć..dzis w pracy odpoczywam :D
Następnym razem weźmiemy inny samochód, w którym ma widok na całą drogę....może będzie lepiej, bo jeśli nei...to wakacje w chorwacji niestety odejda w zapomnienie :-/

no tak to jest z tymi dzieciakami.. ja nie wiem bo my jechalismy tutaj 1200 km i w miare ..nieraz byl ryk..a teraz neiraz jedziemy kilka km do znajomych czy na zakupy i masakra.. no i w sklepach to tez oczywiscie nei we wozku tylko nogi lub rece!!!

Zgłoś nadużycie #58610 30 kwietnia 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

narobiliśmy tego jedzenia jak dla jakiegoś plutonu, ale wszystko poza pogodą się udało, Julcia trochę w szoku była, że tyle ludzi w domu, z prezentów zadowolona, siedzieliśmy do 18. no i wczoraj poinformowałam rodzinke o ciąży :)

aneta, seshella super ze imprezki udane :)