Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58571 30 kwietnia 2013, 9:37

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Nie..jakos daje sobie radę...no pakuje do buzi ile zmieści, potem ładnie to przeżuwa z zamknieta buzią, popycha sobie rączką jak nie daje rady, a potem jak jej się zwolni miejsce to zaraz napycha sie od nowa.
Czasem troszkę się zadławi ale zaraz ładnie da sobie radę. Staram sie nei dawac jej duzych kawałków ,żeby sie nei napychała ale czasem trudno upilnować...jak dostanie kawałek chleba to pcha do oporu. Zaraz bierze butle..popija i git.

haha zdolniacha z niej z tym jedzeniem :)

Zgłoś nadużycie #58572 30 kwietnia 2013, 9:37

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

imprezka na spokojnie, Rozalka zdziwiona trochę tort jej nie interesowal rowerek tylko sie liczył i żadnego siedzenia w ruchu musiala być. mojego brata się bała osmieliła sie juz pod koniec jak się zbierali do domu. i najlepsza zabawe miała w kartonie z owocami. brat pracuje w hurtowni owoców i przywiózł caly karton pomarańczy mandarynek cytryn śliwek więc tylko siedziała przy tym kartonie i wyrzucała i wrzucała te owoce

To fajnie,że imprezka udana...no moja Zuzka tez by miała radochę z takimi owocami.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58573 30 kwietnia 2013, 9:39

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

to super ze w CZD tak szybko poszło no i fajnie że leczenia nie trzeba. O to Zuzia wczoraj miała mega duzo wrażeń ;)

haha...nooooo...my też :D

Zgłoś nadużycie #58574 30 kwietnia 2013, 9:41

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

zosia samosia, ja niestety  nie mam co liczyć, ze sam szybko nauczy się jeść, skoro musze pilnować, by zjadł cokolwiek :)

ja wczoraj mojej też dałam łyżeczke miseczkę z zupą i ja ją karmilam a ona rozlewała ;) ale w sumie zjadła cala miseczkę rosolu - bo dolewalam to co rozlała. a potem pulpecika z kasza jaglaną.smakowało jej . także na razie mam sposób na jedzenie ;)
a ostatnio robiłam taka potrawkę tylko zmodyfikowalam bo zrobilam z piersi kurczaka i dodalam mrożonkę warzywa w słupkach i wyszło super. wszyscy sie zajadali mala też

Zgłoś nadużycie #58575 30 kwietnia 2013, 9:44

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No moja to mały żarłok...wszystko jej smakuje,ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę.Inaczej wyrzuca butelkę, albo odrtaca mi ręke z łyżeczka i koniec. A propos..wczoraj potłukła następną butelkę...tym razem od picia...jak walnęła u szwagra w osrodku o podłogę to butelka na części się rozpadła...co za chory nawyk....je albo pije i w sekundzie zamiast mi oddac albo odłozyć....luuu na podłogę. Wogóle chorobcia pokazuje taki charakterek,że jestem przerażona

zbankrutujesz na te butelki

Zgłoś nadużycie #58576 30 kwietnia 2013, 9:44

elka40 Fajna mama
A co do CZD to jestem pod wrażeniem...bardzo miła obsługa we wszystkich rejestracjach i sekretariatach, niczego nie szukaja, wszystko zorganizowane, dobrze kierują dalej, czeka się w poczekalni, kazde dziecko wywołują z gabinetu po nazwisku, bardzo mili lekarze...przyjmowało ich tam kilku, czasem wychodzili po dzieciaki, czasem wołali przez megafon...wszyscy usmiechnięci, gadają z dzieciaczkami...nie wiem jak to wszystko wyglada na oddziale w szpitalu ale w przychodni mi się podobało. Lekarzy chirurgów przyjmowało chyba trzech na raz, wiec nie czekało sie długo ( tego się najbardziej bałam ). Szpital moloch straszny ale zorganizowane fajnie miejsca do zabawy, do przewijania ...z wyposazeniem...Ściany fajnie kolorowo pomalowane...to wszystko sprawia od razu inne wrazenie niż taka bezosobowa przychodnia czy szpital.

Zgłoś nadużycie #58577 30 kwietnia 2013, 9:46

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurcze...moja wszystko do picia co mokre...nawet wode zwykłą...robie jej wszystkiego po trochu..trochę ziółek, trochę wody z sokiem malinowym, troche z soczkami,ale zazwyczaj rozcieńczam wodą, tak,że starcza jej na dwa-trzy razy jedna butelka, czasem granulowaną herbatke ale też słabą...w sumie co jej dam to wydoi w ilosciach litra dziennie....nie wiem gdzie jej się to mieści...chyba dlatego tak szybko jej włosy rosna bo ciagle podlewane :D

hihih no patrz a moja tez sporo pije ale włosów jak na lekarstwo :) :)
ale wczoraj zajrzałam w paszczu a tam dwie górne jedynki jedna przebita a druga tuż tuż :)

Zgłoś nadużycie #58578 30 kwietnia 2013, 9:46

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja wczoraj mojej też dałam łyżeczke miseczkę z zupą i ja ją karmilam a ona rozlewała ;) ale w sumie zjadła cala miseczkę rosolu - bo dolewalam to co rozlała. a potem pulpecika z kasza jaglaną.smakowało jej . także na razie mam sposób na jedzenie ;)
a ostatnio robiłam taka potrawkę tylko zmodyfikowalam bo zrobilam z piersi kurczaka i dodalam mrożonkę warzywa w słupkach i wyszło super. wszyscy sie zajadali mala też

no ja tez takie robię tylko bez kaszy i najlepiej Zuzi smakują z miesa indyka...zresztą ja też je uwielbiam

Zgłoś nadużycie #58579 30 kwietnia 2013, 9:47

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zbankrutujesz na te butelki

na to wygląda :-( nie mam juz siły...tłumaczę jej ,żeby podniosła buteleczkę z ziemi i postawiła na stole albo dała mi...e tam...smieje się i kiwa głową,ze nie i tyle.

Zgłoś nadużycie #58580 30 kwietnia 2013, 9:48

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A co do CZD to jestem pod wrażeniem...bardzo miła obsługa we wszystkich rejestracjach i sekretariatach, niczego nie szukaja, wszystko zorganizowane, dobrze kierują dalej, czeka się w poczekalni, kazde dziecko wywołują z gabinetu po nazwisku, bardzo mili lekarze...przyjmowało ich tam kilku, czasem wychodzili po dzieciaki, czasem wołali przez megafon...wszyscy usmiechnięci, gadają z dzieciaczkami...nie wiem jak to wszystko wyglada na oddziale w szpitalu ale w przychodni mi się podobało. Lekarzy chirurgów przyjmowało chyba trzech na raz, wiec nie czekało sie długo ( tego się najbardziej bałam ). Szpital moloch straszny ale zorganizowane fajnie miejsca do zabawy, do przewijania ...z wyposazeniem...Ściany fajnie kolorowo pomalowane...to wszystko sprawia od razu inne wrazenie niż taka bezosobowa przychodnia czy szpital.

no to świetnie. ale i tak życze nam wszystkim żebyśmy nie musiały tam zaglądać jednak

Zgłoś nadużycie #58581 30 kwietnia 2013, 9:49

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hihih no patrz a moja tez sporo pije ale włosów jak na lekarstwo :) :)
ale wczoraj zajrzałam w paszczu a tam dwie górne jedynki jedna przebita a druga tuż tuż :)

hehe...czyli Twojej idzie w zęby :D

Zgłoś nadużycie #58582 30 kwietnia 2013, 9:51

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no ja tez takie robię tylko bez kaszy i najlepiej Zuzi smakują z miesa indyka...zresztą ja też je uwielbiam

ja uwielbiam kasze jaglana ale moje dzieciaki za kasza nie przepadają ale to wciągnęły :)

Zgłoś nadużycie #58583 30 kwietnia 2013, 9:54

aneta74 Fajna mama
o znalazłam piaskownicę z daszkiem co Asi sie podoba http://allegro.pl/piaskownica-drewniana-z-laweczkami-i-daszkiem-4kol-i3212956139.... zamawiam zjeżdżalnie dla małej żeby było co robic na podwórku i piaskownicę ale plastikową

Zgłoś nadużycie #58584 30 kwietnia 2013, 9:55

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...czyli Twojej idzie w zęby :D

:) :) na to wygląda :) )

Zgłoś nadużycie #58585 30 kwietnia 2013, 10:03

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja herbatki te granulowane najchęteniej , słabe robię niby ale już np. takich z saszetki to już niechętnie a soczków tez nie daję. nie wiem czy akurat to miało wplyw ale moja córa jak byla mala piła duzo soczków i niestety próchnice butelkową miała

tylko w tych herbatkach granulowanych niestety tez jest cukier, ale moja ich nie chce pić

Zgłoś nadużycie #58586 30 kwietnia 2013, 10:08

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o znalazłam piaskownicę z daszkiem co Asi sie podoba http://allegro.pl/piaskownica-drewniana-z-laweczkami-i-daszkiem-4kol-i3212956139.... zamawiam zjeżdżalnie dla małej żeby było co robic na podwórku i piaskownicę ale plastikową

podoba mi się taka, z tym daszkiem fajne rozwiązanie, bo i od słońca ochroni  i od kocich sików, tylko moja gwiazda jeszcze nie dorosła do piaskownicy

Zgłoś nadużycie #58587 30 kwietnia 2013, 10:14

gwonka Fajna mama
witajcie mamuski. w niedziele bylismy na zakupach, wczoraj tez. troche ciuszkow kupilismy :) a i wczoraj tez bylismy z Kubusiem na pobraniu krewki. hemoglobinka dwa miesiace temu byla 11,9 a wczoraj 11,8. nie jest zle. juz coraz mniej spada. ale szkoda ze w gore nie idzie. a tak poza tym Kubus ma leciutki katarek. dziwny taki bo czasami mu troche poleci i to tylko z jednej dziurki. mam nadzieje ze to nie jest objaw jakies alergi, bo tyle teraz tych drzewek kwitnie ze az strach

Zgłoś nadużycie #58588 30 kwietnia 2013, 10:14

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

tylko w tych herbatkach granulowanych niestety tez jest cukier, ale moja ich nie chce pić

wiem :( ale kurcze z innym piciem jest problem. mój błąd bo tak nauczyłam

Zgłoś nadużycie #58589 30 kwietnia 2013, 10:15

gwonka Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

sliczna mamusia :) synus przeuroczy :) lladnie :)

Zgłoś nadużycie #58590 30 kwietnia 2013, 10:16

gwonka Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

W czwartek bylam z nim na szczepieniu to wazyl 10,5kg. Ale mierzyc niewiem ile ale nosi ciuszki na 80.

piekna waga :)