Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58491 29 kwietnia 2013, 11:09

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

cd

ło matko :) , ona nie dławi się takimi kawałkami? Natalce to musze takie maleńkie kawałeczki dawac.
Sliczna Zuzanka...oczka to ma piękne po prostu.

Zgłoś nadużycie #58492 29 kwietnia 2013, 11:11

ewelina6660 Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Mialam cc ze wskazaniami neurochirurgicznymi. A duzo majowek mialo cc?

Sporo...w tym ja :)

Zgłoś nadużycie #58493 29 kwietnia 2013, 11:13

ewelina6660 Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Czesc pojechala i sie spotkala a czesc nie mogla. Wiec te co byly na zlocie to zrobily sie grupka wywyzszajaca sie na forum i od tego wsio sie zaczelo.
Z kilkoma mam kontach ale to tylko na fb no i z jedna dosc czesto sie widze bo mieszka w tym samym miescie co ja teraz bede mieszkac.
Moj Jasko zrobil mi prezent i na roczek swoj zaczol dreptac wiec wszedzie go pelno teraz ;p Ale dzis o niemal bym zawalu nie dostala. Szykowalam sie by wyjsc z Jasiem na spacer do mojej mamy a Jas sobie dreptal po pokoju no i gdy wyszedl z pokoju to odrazu sa kafelki w przedpokojach i sie przewrocil na buzinke(chyba glownie na brode) zaczol tak plakac ze sie zaniosl i chwilke nie oddychal ale na szczescie jak go mocniej klapnelam w dupcie to zaczol oddychac. Przytulilam go mocno i niewidzialam jego buzi a po chwili moj brat wszedl do mnie do pokoju i gada ze Jas ma buzie z krwi. Przestraszona zaraz wacikami ja wycieralam. A potem gdy sie uspokoil to zajrzalam do buzi i okazalo sie ze sobie skorke przy gornej wardze przygryzl. Jestem tak zla na siebie ze go nie przypilnowalam ze szok;/
Co do 2 bobo to narazie nie szykujemy nic z mezem bo nie mamy warunkow ale oczywiscie chcemy by Jas mial rodzenswo. Zreszta praktycznie wszystkie ciuszki po nim zostawiam.
Nie nie pracuje,siedze w domku z malym ale gdy juz tak na stale sie przeprowadze do Rybnika i skonczy sie ten nieszczesny remont to bede szykac pracy a mamy z moja tesciowa bedzie zostawal. Ale wiem ze bedzie to ciezkie bo Jas mnie ani na krok nie odstepuje ;p

Natalka wczoraj tez tak uderzyla buziom o kafelki, jak ja podnosiłam to ryczałam razem z nią, bo oczami wyobraźni już widziałam złamany nos :(

Zgłoś nadużycie #58494 29 kwietnia 2013, 11:15

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja soczku to też trocę wypije, ale wody za nic nie chce, mam nadzieję że kiedyś się nauczy

A moja tylko wode i jak miała ta straszną biegunkę i lekarz kazal jej dawac Orsalit na uzupełnienie elektrolitów to za nic w swiecie nie wypila bo smak miał malinowy.

Zgłoś nadużycie #58495 29 kwietnia 2013, 11:28

aniam Supermama

seshella napisał(a)

narobiliśmy tego jedzenia jak dla jakiegoś plutonu, ale wszystko poza pogodą się udało, Julcia trochę w szoku była, że tyle ludzi w domu, z prezentów zadowolona, siedzieliśmy do 18. no i wczoraj poinformowałam rodzinke o ciąży :)

i jak? szczęsliwi?

Zgłoś nadużycie #58496 29 kwietnia 2013, 11:28

aniam Supermama

seshella napisał(a)

jak najbardziej pozytywnie :)

super!!!

Zgłoś nadużycie #58497 29 kwietnia 2013, 11:29

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wczoraj tez tak uderzyla buziom o kafelki, jak ja podnosiłam to ryczałam razem z nią, bo oczami wyobraźni już widziałam złamany nos :(

nos? a jakby nie daj Boże, wybiła sobie ząbka ??
brrr.., nie chcę nawet o tym mysleć

Zgłoś nadużycie #58498 29 kwietnia 2013, 11:33

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

nos? a jakby nie daj Boże, wybiła sobie ząbka ??
brrr.., nie chcę nawet o tym mysleć

Nic się nie stało...na szczęście.Skończylo się na placzu :(

Zgłoś nadużycie #58499 29 kwietnia 2013, 11:34

ewelina6660 Fajna mama
jak u Waszych maluchów z myciem zębów, bo Natalce niestety przestalo się podobać :(

Zgłoś nadużycie #58500 29 kwietnia 2013, 11:58

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

jak u Waszych maluchów z myciem zębów, bo Natalce niestety przestalo się podobać :(

mojego dziąsełka bolą i nie pozwala

Zgłoś nadużycie #58501 29 kwietnia 2013, 11:59

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Alan póki co chętnie myje ząbki :)

Zgłoś nadużycie #58502 29 kwietnia 2013, 12:11

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, ale to w wersji elektronicznej :P

a no chyba ze tak bo juz myslalamze jakas czytelnie masz w domu ;)

Zgłoś nadużycie #58503 29 kwietnia 2013, 12:15

maryna Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Czesc pojechala i sie spotkala a czesc nie mogla. Wiec te co byly na zlocie to zrobily sie grupka wywyzszajaca sie na forum i od tego wsio sie zaczelo.
Z kilkoma mam kontach ale to tylko na fb no i z jedna dosc czesto sie widze bo mieszka w tym samym miescie co ja teraz bede mieszkac.
Moj Jasko zrobil mi prezent i na roczek swoj zaczol dreptac wiec wszedzie go pelno teraz ;p Ale dzis o niemal bym zawalu nie dostala. Szykowalam sie by wyjsc z Jasiem na spacer do mojej mamy a Jas sobie dreptal po pokoju no i gdy wyszedl z pokoju to odrazu sa kafelki w przedpokojach i sie przewrocil na buzinke(chyba glownie na brode) zaczol tak plakac ze sie zaniosl i chwilke nie oddychal ale na szczescie jak go mocniej klapnelam w dupcie to zaczol oddychac. Przytulilam go mocno i niewidzialam jego buzi a po chwili moj brat wszedl do mnie do pokoju i gada ze Jas ma buzie z krwi. Przestraszona zaraz wacikami ja wycieralam. A potem gdy sie uspokoil to zajrzalam do buzi i okazalo sie ze sobie skorke przy gornej wardze przygryzl. Jestem tak zla na siebie ze go nie przypilnowalam ze szok;/
Co do 2 bobo to narazie nie szykujemy nic z mezem bo nie mamy warunkow ale oczywiscie chcemy by Jas mial rodzenswo. Zreszta praktycznie wszystkie ciuszki po nim zostawiam.
Nie nie pracuje,siedze w domku z malym ale gdy juz tak na stale sie przeprowadze do Rybnika i skonczy sie ten nieszczesny remont to bede szykac pracy a mamy z moja tesciowa bedzie zostawal. Ale wiem ze bedzie to ciezkie bo Jas mnie ani na krok nie odstepuje ;p

nic mi nie mow... moj to samo... non stop mi przy nodze..do wc musze go brac i non stop ze mna... a wogoel to straszne co piszesz...az nieoddychal....jeju dobrze ze nei spanikowalas...
moj to wogole dzis doprowadza mnie do szalu...albo mu napier...albo nie wiem co ?? non stop wyje.jest zlosliwy. slowo niewolno.to masakra tak wyje... w nocy zamiast spac to cala noc sie wircil..nie mam dzis do niego cierpliwosci... no i mam wrazenei ze zamiast coraz lepiej chodzic to chodzi coraz gorzej.... non stop sie gdzies obala i potyka...jeny..niewytrzymuje..... a w sobote jak przypier....w pudelko od zabawek to tez mu krew leciala...pierwszy raz w zyciu mu krew leciala...ale lazi jak pokraka i to przez to.... a przeciez chodzi juz odkad skonczyl 9,5miesiaca!!!!!!!!!!!!!mam dzis agresje

Zgłoś nadużycie #58504 29 kwietnia 2013, 12:16

maryna Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Mialam cc ze wskazaniami neurochirurgicznymi. A duzo majowek mialo cc?

z tego co kojarze bo nie jestem w stanie zapamietac wszystkiegho to dosyc duzo  mialo cc

Zgłoś nadużycie #58505 29 kwietnia 2013, 12:17

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

ja oczywiście byłam tak zarobiona od piątku, że nie złożyłam życzeń Rozalce, więc spóźnione sto lat Słoneczko

sto lat dla Julki!!!

Zgłoś nadużycie #58506 29 kwietnia 2013, 12:19

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

spoko , a jak imprezka?u nas pogoda troche kiepska była ale i tak grilowalismy i większą częśc imprezki w altance przesiedzielismy tam więcej miejsca ;)

udala sie imprezka?rozalka zadowolona ??

Zgłoś nadużycie #58507 29 kwietnia 2013, 12:20

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

narobiliśmy tego jedzenia jak dla jakiegoś plutonu, ale wszystko poza pogodą się udało, Julcia trochę w szoku była, że tyle ludzi w domu, z prezentów zadowolona, siedzieliśmy do 18. no i wczoraj poinformowałam rodzinke o ciąży :)

wow super okazja do takiej wiadomosci.. wszyscy pewnie w szoku co ??

Zgłoś nadużycie #58508 29 kwietnia 2013, 12:20

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a no chyba ze tak bo juz myslalamze jakas czytelnie masz w domu ;)

tylu książek bym nie zmieściła :D

Zgłoś nadużycie #58509 29 kwietnia 2013, 12:21

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan póki co chętnie myje ząbki :)

moj tez w miare jeszcze myje...

Zgłoś nadużycie #58510 29 kwietnia 2013, 12:44

maryna Fajna mama
tu prosze moj lobuz po sobotnim wypadku i uderzeniu w pudelko od zabawek