Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58451 29 kwietnia 2013, 8:14

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

ooo  jak milusio, szkoda, ze zebra pokzała zad do foty :)

Zgłoś nadużycie #58452 29 kwietnia 2013, 8:14

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

W czwartek bylam z nim na szczepieniu to wazyl 10,5kg. Ale mierzyc niewiem ile ale nosi ciuszki na 80.

pultasek :)

Zgłoś nadużycie #58453 29 kwietnia 2013, 8:14

aniam Supermama

maryna napisał(a)

ze cooooooooooooo..prosze ?? !! toz to czytelnia..jak mozna tyle ksiazek meic w chacie ?? gdzie ty to trzymasz ??

haha, ale to w wersji elektronicznej :P

Zgłoś nadużycie #58454 29 kwietnia 2013, 8:15

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a tak z innej beczki kpiłam sobie spodnie, mąż też i poszliśmy do sklepu nad biedronką i wózek zostawiliśmy na dole i ktoś nam te spodnie zaj... jestem mega wk... !!!!!!!!!!!!!!

szok!!

Zgłoś nadużycie #58455 29 kwietnia 2013, 8:15

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

23 lata

łoo, kobito to przed Tobą całę życie, my tu juz stare :P

Zgłoś nadużycie #58456 29 kwietnia 2013, 8:17

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

o! chyba jestem sama
u nas pada od wczoraj...nuuda..nie można iśc na spacer nawet
wklejam kilka zdjęć...Zuzka je sama deserek...skubana ostatnio nie pozwala mi się karmić tylko je sama wszystko...wyobrażacie sobie co się dzieje ?!A na ostatnim...poczęstowała się ciasteczkiem ze stołu :-)

jesu, ile to kocisko waży? bo mam wrażenie , ze jest większy od Zuzki :P

Zgłoś nadużycie #58457 29 kwietnia 2013, 8:18

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cd

niemożliwa ta moja synowa. takie ielkie ciacho wpiernicza, a buziak super wysmarowany..

Zgłoś nadużycie #58458 29 kwietnia 2013, 8:18

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cd

mój tak szybko sam nie zacznie jeść. bo każde jedzenie wpycham :(

Zgłoś nadużycie #58459 29 kwietnia 2013, 8:20

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

Czesc pojechala i sie spotkala a czesc nie mogla. Wiec te co byly na zlocie to zrobily sie grupka wywyzszajaca sie na forum i od tego wsio sie zaczelo.
Z kilkoma mam kontach ale to tylko na fb no i z jedna dosc czesto sie widze bo mieszka w tym samym miescie co ja teraz bede mieszkac.
Moj Jasko zrobil mi prezent i na roczek swoj zaczol dreptac wiec wszedzie go pelno teraz ;p Ale dzis o niemal bym zawalu nie dostala. Szykowalam sie by wyjsc z Jasiem na spacer do mojej mamy a Jas sobie dreptal po pokoju no i gdy wyszedl z pokoju to odrazu sa kafelki w przedpokojach i sie przewrocil na buzinke(chyba glownie na brode) zaczol tak plakac ze sie zaniosl i chwilke nie oddychal ale na szczescie jak go mocniej klapnelam w dupcie to zaczol oddychac. Przytulilam go mocno i niewidzialam jego buzi a po chwili moj brat wszedl do mnie do pokoju i gada ze Jas ma buzie z krwi. Przestraszona zaraz wacikami ja wycieralam. A potem gdy sie uspokoil to zajrzalam do buzi i okazalo sie ze sobie skorke przy gornej wardze przygryzl. Jestem tak zla na siebie ze go nie przypilnowalam ze szok;/
Co do 2 bobo to narazie nie szykujemy nic z mezem bo nie mamy warunkow ale oczywiscie chcemy by Jas mial rodzenswo. Zreszta praktycznie wszystkie ciuszki po nim zostawiam.
Nie nie pracuje,siedze w domku z malym ale gdy juz tak na stale sie przeprowadze do Rybnika i skonczy sie ten nieszczesny remont to bede szykac pracy a mamy z moja tesciowa bedzie zostawal. Ale wiem ze bedzie to ciezkie bo Jas mnie ani na krok nie odstepuje ;p

niestety teraz tak będzie, mój co pradwa sam nie drepta, ale chce by go prowadzac, babce kegosłup wysiada, a ja jak przychodze wz pracy to nigdzie ruszyć sie nie mogę, zrobił się z niego starszny cycol :)

Zgłoś nadużycie #58460 29 kwietnia 2013, 8:21

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

Czesc pojechala i sie spotkala a czesc nie mogla. Wiec te co byly na zlocie to zrobily sie grupka wywyzszajaca sie na forum i od tego wsio sie zaczelo.
Z kilkoma mam kontach ale to tylko na fb no i z jedna dosc czesto sie widze bo mieszka w tym samym miescie co ja teraz bede mieszkac.
Moj Jasko zrobil mi prezent i na roczek swoj zaczol dreptac wiec wszedzie go pelno teraz ;p Ale dzis o niemal bym zawalu nie dostala. Szykowalam sie by wyjsc z Jasiem na spacer do mojej mamy a Jas sobie dreptal po pokoju no i gdy wyszedl z pokoju to odrazu sa kafelki w przedpokojach i sie przewrocil na buzinke(chyba glownie na brode) zaczol tak plakac ze sie zaniosl i chwilke nie oddychal ale na szczescie jak go mocniej klapnelam w dupcie to zaczol oddychac. Przytulilam go mocno i niewidzialam jego buzi a po chwili moj brat wszedl do mnie do pokoju i gada ze Jas ma buzie z krwi. Przestraszona zaraz wacikami ja wycieralam. A potem gdy sie uspokoil to zajrzalam do buzi i okazalo sie ze sobie skorke przy gornej wardze przygryzl. Jestem tak zla na siebie ze go nie przypilnowalam ze szok;/
Co do 2 bobo to narazie nie szykujemy nic z mezem bo nie mamy warunkow ale oczywiscie chcemy by Jas mial rodzenswo. Zreszta praktycznie wszystkie ciuszki po nim zostawiam.
Nie nie pracuje,siedze w domku z malym ale gdy juz tak na stale sie przeprowadze do Rybnika i skonczy sie ten nieszczesny remont to bede szykac pracy a mamy z moja tesciowa bedzie zostawal. Ale wiem ze bedzie to ciezkie bo Jas mnie ani na krok nie odstepuje ;p

biedna, na pewna miałam big stracha, jak nie oddychał, ja chyba bym się posrała ze strachu :(

Zgłoś nadużycie #58461 29 kwietnia 2013, 8:32

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

śliczny kawaler mały :) i bardzo się ciesze ża takie postepy z jedzonkiem robi superr :) )

Zgłoś nadużycie #58462 29 kwietnia 2013, 8:35

aneta74 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1615240]Kubulinek moj ukochany :P [/QUO
fajniutki i jakie włoski a moja córka dalej łysolek

moja tez trzy włosy na krzyż i tak dzidziusiowato wygląda :)

Zgłoś nadużycie #58463 29 kwietnia 2013, 8:41

aneta74 Fajna mama

Emza napisał(a)

o nie ja w domu nein..najpierw full gotowania itd a potem wez to wszystko sprz ataj bo załoze sie ze mój po chrzcinach byłby "wykończony" i ja wszystko sama lub z mama bym sprzatala...u nas to przeważyło jak mu powiedziałam ze bedzie sprzatał :) no i wypadało by zeby wszystko było ciepłe jak sie zbierzemy po chrzcinach wiec co mam sama zostac czy mame zostawic bez sensu...

ja juz tez chyba więcej imprezy w domu większej nie zrobię. ostatnio robiłam komunie córy było ponad 20 osób. teraz się zastanawiam jak to zrobilam ?? :) głownie to ze względu na brak miejsca w domu niestety. nawet wczoraj byli tylko moi rodzice brat z żoną my i nie było jak usiaśc przy stole. masakra. także jak będę chrzciła mała to obiad w lokalu albo u nas na świetlicy babeczki robią takie imprezki małetypu chrzciny , komunie.

Zgłoś nadużycie #58464 29 kwietnia 2013, 8:45

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haj!!!!!!!!!!! żyjemy! ale albo jestem w sklepie,albo na dworze :) załatwiliśmy co trzeba nad morzem, można sie przeprowadzać :) wykozystuje moją mame i wypędam jacka do tesciow z małym, wiec jest spoko :) Mój syn spał beż zarcia całą noc! zjadł ok. 22 i do 6 spał :D
Tęsknei!!!!!!!!!!!!

dobrze że się odezwalaś podrózniku :) super że wszystko się udało załatwić :) podziwiam Was bardzo no ale jak nic tu się sprawdza powiedzenie do odważnych świat należy i tyle :) )

Zgłoś nadużycie #58465 29 kwietnia 2013, 8:46

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haj!!!!!!!!!!! żyjemy! ale albo jestem w sklepie,albo na dworze :) załatwiliśmy co trzeba nad morzem, można sie przeprowadzać :) wykozystuje moją mame i wypędam jacka do tesciow z małym, wiec jest spoko :) Mój syn spał beż zarcia całą noc! zjadł ok. 22 i do 6 spał :D
Tęsknei!!!!!!!!!!!!

dobrze że się odezwalaś podrózniku :) super że wszystko się udało załatwić :) podziwiam Was bardzo no ale jak nic tu się sprawdza powiedzenie do odważnych świat należy i tyle :) )

Zgłoś nadużycie #58466 29 kwietnia 2013, 8:46

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewczyny wyobrazcie sobie ze zrobilam Kubusiowi 80 ml soku z surowej marchwi i jabuszka i wiecie co sie stalo? Kubus to wszystko wypil :D :D :D bylam w szoku, kopara mi opadla. tyle razy mu go dawalam, a nigdy nie chcial, widze ze po prostu dojrzal do tego.ogolnie mowie o piciu herbatki, kompocikow , soczkow i a przede wszystkim tym soczku co dzisiaj wypil. ale jestem z niego dumna :) i szczesliwa :) bardzo :)

moja soczku to też trocę wypije, ale wody za nic nie chce, mam nadzieję że kiedyś się nauczy

Zgłoś nadużycie #58467 29 kwietnia 2013, 8:47

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hhiiiii chlopy jełopy!!!!!!! :)

no mówię Ci ostatnio mi działa na nerwy jak cholera

Zgłoś nadużycie #58468 29 kwietnia 2013, 8:47

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

jaką poduchę ma wielką, a to w koszyku super :)

Zgłoś nadużycie #58469 29 kwietnia 2013, 8:49

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

mam problem kurcze z ubieraniem Kubusiowi bucikow. jedna nozka ladnie sie ubiera, druga nie. ja nie wiem czy on tak paluszki podkurcza, czy co? bo oby dwie stupki tak samo wygladaja. i na siedzaco probujei na stojaco, ciezko jest. wczoraj wieczzorem na spacerze to wkoncu sie wkurzylam i ubralam mu zamiast butkow dwie pary skarpetek. ogolnie strasznie sie wscieka jak ma buty na nogach. wasze dzieciaczki tez sie tak denerwuja, czy tylko moj taki Cejrowski, boso przez swiat :)

u mnie to samo z zakladanie butków i tez chodzi w skarpetkach :)

Zgłoś nadużycie #58470 29 kwietnia 2013, 8:50

aneta74 Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

ślicznie wyglądacie :)