Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58431 28 kwietnia 2013, 13:11

elka40 Fajna mama

Emza napisał(a)

wogóle co to za ksiadz..nie lubie was to nie ochrzcze dziecka ?? ? ;/ ja chrzcze w innej parafii..tam gdzie mieszkałam od dziecinstwa i gdzie miałam komunie bo mam straszny sentyment do tego kościoła a i zaraz obok jest restauracja w której bedzie impreza..a i nasz ksiadz nie robił problemów że mu uciekamy :P chyba dobry humor miał

nasz ksiądz jest słynny na cała okolicę...ma swoje odbicia niestety, a my mamy z nim przez to na pieńku..jedyna nadzieja,że chory i zastąpi go w kancelarii drugi ksiądz
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58432 28 kwietnia 2013, 13:12

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haj!!!!!!!!!!! żyjemy! ale albo jestem w sklepie,albo na dworze :) załatwiliśmy co trzeba nad morzem, można sie przeprowadzać :) wykozystuje moją mame i wypędam jacka do tesciow z małym, wiec jest spoko :) Mój syn spał beż zarcia całą noc! zjadł ok. 22 i do 6 spał :D
Tęsknei!!!!!!!!!!!!

co to znczy,że załatwiliście wszysko? tzn pracę i mieszkanie?

Zgłoś nadużycie #58433 28 kwietnia 2013, 13:14

elka40 Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

ślicznie wyglądacie :-)

Zgłoś nadużycie #58434 28 kwietnia 2013, 13:21

elka40 Fajna mama
o! chyba jestem sama
u nas pada od wczoraj...nuuda..nie można iśc na spacer nawet
wklejam kilka zdjęć...Zuzka je sama deserek...skubana ostatnio nie pozwala mi się karmić tylko je sama wszystko...wyobrażacie sobie co się dzieje ?!A na ostatnim...poczęstowała się ciasteczkiem ze stołu :-)

Zgłoś nadużycie #58435 28 kwietnia 2013, 13:30

elka40 Fajna mama
cd

Zgłoś nadużycie #58436 28 kwietnia 2013, 13:33

elka40 Fajna mama
No nic...nie ma Was to spadam robić obiad i karpatkę.Jutro jedziemy do W-wy do lekarza, pewnie dopiero we wtorek się odezwę. Narka dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #58437 28 kwietnia 2013, 13:50

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

mam problem kurcze z ubieraniem Kubusiowi bucikow. jedna nozka ladnie sie ubiera, druga nie. ja nie wiem czy on tak paluszki podkurcza, czy co? bo oby dwie stupki tak samo wygladaja. i na siedzaco probujei na stojaco, ciezko jest. wczoraj wieczzorem na spacerze to wkoncu sie wkurzylam i ubralam mu zamiast butkow dwie pary skarpetek. ogolnie strasznie sie wscieka jak ma buty na nogach. wasze dzieciaczki tez sie tak denerwuja, czy tylko moj taki Cejrowski, boso przez swiat :)

my kupiliśmy Kornecki butki- paputki. jedyne co weszły mu na syre.

Zgłoś nadużycie #58438 28 kwietnia 2013, 15:14

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

cd

hii ale slodziachna Zuzanna panna jak 150 rośnie!!!i te hipnotyzujace oczęta!!

Zgłoś nadużycie #58439 28 kwietnia 2013, 17:31

Konto usunięte
ELKA za ten piernik to MOPS!!!!

Zgłoś nadużycie #58440 28 kwietnia 2013, 18:41

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

cd

ale jest fajniusia a jakie ma piękne oczka! u nas tez pada, szaro buro i ponuro...nic sie nie chce....

Zgłoś nadużycie #58441 28 kwietnia 2013, 20:00

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

cd

cudna :)

Zgłoś nadużycie #58442 28 kwietnia 2013, 20:50

Kasienka3b Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi dobrze powiedziane,.... a kasienka powiedz czy mialas cc czy jek ??

Mialam cc ze wskazaniami neurochirurgicznymi. A duzo majowek mialo cc?

Zgłoś nadużycie #58443 28 kwietnia 2013, 21:01

Kasienka3b Fajna mama

maryna napisał(a)

wszystkie sie spotkalyscie?czy tylko niektore ?? i juz z zadna neimasz kontaktu ?? ? a twoj maly juz drepta| ?? no i napisz wiecej cos o sobie..kiedy myslisz o drugim bobasku? ;) itd....pracujesz?czy w domku z malym?

Czesc pojechala i sie spotkala a czesc nie mogla. Wiec te co byly na zlocie to zrobily sie grupka wywyzszajaca sie na forum i od tego wsio sie zaczelo.
Z kilkoma mam kontach ale to tylko na fb no i z jedna dosc czesto sie widze bo mieszka w tym samym miescie co ja teraz bede mieszkac.
Moj Jasko zrobil mi prezent i na roczek swoj zaczol dreptac wiec wszedzie go pelno teraz ;p Ale dzis o niemal bym zawalu nie dostala. Szykowalam sie by wyjsc z Jasiem na spacer do mojej mamy a Jas sobie dreptal po pokoju no i gdy wyszedl z pokoju to odrazu sa kafelki w przedpokojach i sie przewrocil na buzinke(chyba glownie na brode) zaczol tak plakac ze sie zaniosl i chwilke nie oddychal ale na szczescie jak go mocniej klapnelam w dupcie to zaczol oddychac. Przytulilam go mocno i niewidzialam jego buzi a po chwili moj brat wszedl do mnie do pokoju i gada ze Jas ma buzie z krwi. Przestraszona zaraz wacikami ja wycieralam. A potem gdy sie uspokoil to zajrzalam do buzi i okazalo sie ze sobie skorke przy gornej wardze przygryzl. Jestem tak zla na siebie ze go nie przypilnowalam ze szok;/
Co do 2 bobo to narazie nie szykujemy nic z mezem bo nie mamy warunkow ale oczywiscie chcemy by Jas mial rodzenswo. Zreszta praktycznie wszystkie ciuszki po nim zostawiam.
Nie nie pracuje,siedze w domku z malym ale gdy juz tak na stale sie przeprowadze do Rybnika i skonczy sie ten nieszczesny remont to bede szykac pracy a mamy z moja tesciowa bedzie zostawal. Ale wiem ze bedzie to ciezkie bo Jas mnie ani na krok nie odstepuje ;p

Zgłoś nadużycie #58444 28 kwietnia 2013, 21:06

Kasienka3b Fajna mama

elka40 napisał(a)

o! chyba jestem sama
u nas pada od wczoraj...nuuda..nie można iśc na spacer nawet
wklejam kilka zdjęć...Zuzka je sama deserek...skubana ostatnio nie pozwala mi się karmić tylko je sama wszystko...wyobrażacie sobie co się dzieje ?!A na ostatnim...poczęstowała się ciasteczkiem ze stołu :-)

Wyglada na duza dziewczynke. Ladna :) A ile ma zabkow?

Zgłoś nadużycie #58445 29 kwietnia 2013, 8:04

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no i dzisiaj tez sprobowala, mial trzy godziny przerwy przed obiadem, jadl az mu sie uszy trzesly, duzo zjadl, a mialam kalafiorowa, z czego jemu wyjelam marchewke, ziemniaczka i kalafiorka i troche wody z zupy dolalam, ale tak na gesto mu to zrobilam, popijal sokiem malinowym. kurcze widze ze rzeczywiscie lepiej je. ale ja glupia jestem, ze tez wczesniej tak nie robilam. no ale on od poczatku na piersi, zawsze bylo karmienie na zadanie, no i tez tak nam to pasowalo. maluszki ktore sa na mm to od samego poczatku jedzenie co 3 godziny, a u nas bylo z tym gorzej. mam nadzieje tylko ze szybko uda nam sie wprowadzic taki harmonogram posilkow :) bedziemy sie bardzo starac. a dzisiaj Kubus juz tak nie plakal przed obiadkiem, moze dlatego ze go na dworek wzielam, to sie zajal czyms innym i zapomnial o jedzeniu

ale się cieszę, że w końcu je...
a mój dla odmiany zaczął rzygać :(
i nie wiem od czego :(

Zgłoś nadużycie #58446 29 kwietnia 2013, 8:05

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a no to on juz od urodzenia taki drobniutki. moze rzeczywiscie taka jego natura

no wiesz mama z metra cięta :P

Zgłoś nadużycie #58447 29 kwietnia 2013, 8:06

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

oo.. jaki słodziak,
w koszu najlepsze :)

Zgłoś nadużycie #58448 29 kwietnia 2013, 8:07

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

73cm, a wy piszecie, ze wasze dzieci mają po 80cm :|

ja tam nic takiego nie pisałam, spoko nadrobi jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #58449 29 kwietnia 2013, 8:11

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

haj!!!!!!!!!!! żyjemy! ale albo jestem w sklepie,albo na dworze :) załatwiliśmy co trzeba nad morzem, można sie przeprowadzać :) wykozystuje moją mame i wypędam jacka do tesciow z małym, wiec jest spoko :) Mój syn spał beż zarcia całą noc! zjadł ok. 22 i do 6 spał :D
Tęsknei!!!!!!!!!!!!

Olka, ale Ty masz dobrze, jak nie góry to może...
nie wspomnę, ze z Ciebie lasencja pierwszej wody :D

Zgłoś nadużycie #58450 29 kwietnia 2013, 8:12

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

Powiem Ci ze mialam ja taki czas ze chcialam oduczyc Jasia jedzenia w nocy to zas moj tato mi gadal ze go glodze bo chce jesc(bo faktycznie maly darl sie niesamowicie a tylko chwile go szlo przetrzymac). A po jakims czasie sam Jasko przestal jesc i mleczko wypija zawsze kolo 6 a potem spi jeszcze do 8 wiec ja nie moge narzekac.

a no widzisz, mój dzisiaj wyjątkowo spoał do 3, ale mieliśmy otwarte okno, myślę, ze mu było za gorąco, zreszta tak jak i mnie...