Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58411 27 kwietnia 2013, 13:39

gwonka Fajna mama
mam problem kurcze z ubieraniem Kubusiowi bucikow. jedna nozka ladnie sie ubiera, druga nie. ja nie wiem czy on tak paluszki podkurcza, czy co? bo oby dwie stupki tak samo wygladaja. i na siedzaco probujei na stojaco, ciezko jest. wczoraj wieczzorem na spacerze to wkoncu sie wkurzylam i ubralam mu zamiast butkow dwie pary skarpetek. ogolnie strasznie sie wscieka jak ma buty na nogach. wasze dzieciaczki tez sie tak denerwuja, czy tylko moj taki Cejrowski, boso przez swiat :)

Zgłoś nadużycie #58412 27 kwietnia 2013, 14:03

Kasienka3b Fajna mama

gwonka napisał(a)

prosimy o jakies fotki Jasienka no i twoje :)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

Zgłoś nadużycie #58413 27 kwietnia 2013, 14:05

Kasienka3b Fajna mama

gwonka napisał(a)

a ileJasiem wazy?

W czwartek bylam z nim na szczepieniu to wazyl 10,5kg. Ale mierzyc niewiem ile ale nosi ciuszki na 80.

Zgłoś nadużycie #58414 27 kwietnia 2013, 14:08

Kasienka3b Fajna mama

gwonka napisał(a)

mam problem kurcze z ubieraniem Kubusiowi bucikow. jedna nozka ladnie sie ubiera, druga nie. ja nie wiem czy on tak paluszki podkurcza, czy co? bo oby dwie stupki tak samo wygladaja. i na siedzaco probujei na stojaco, ciezko jest. wczoraj wieczzorem na spacerze to wkoncu sie wkurzylam i ubralam mu zamiast butkow dwie pary skarpetek. ogolnie strasznie sie wscieka jak ma buty na nogach. wasze dzieciaczki tez sie tak denerwuja, czy tylko moj taki Cejrowski, boso przez swiat :)

Moj tez buty niechetnie ubiera ale po paru probach jakos mi sie uda ubrac. Wczesniej strasznie podkurczal paluszki a czasmi teraz mi daje bucika do raczki i pokazuje ze mam mu ubrac :)

Zgłoś nadużycie #58415 27 kwietnia 2013, 15:24

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

mam ponad 100.000 książek, jakby która chciała to podeślę :)

ze cooooooooooooo..prosze ?? !! toz to czytelnia..jak mozna tyle ksiazek meic w chacie ?? gdzie ty to trzymasz ??

Zgłoś nadużycie #58416 27 kwietnia 2013, 18:56

mala24 Supermama

Kasienka3b napisał(a)

Nie mam zabardzo aktualnych bo wszystkie fotki ma maz wiec poki co tylko takie zdjecie wrzucam z srodowego wypadu do zoo :)

super :) ile masz lat?

Zgłoś nadużycie #58417 27 kwietnia 2013, 18:58

mala24 Supermama
a tak z innej beczki kpiłam sobie spodnie, mąż też i poszliśmy do sklepu nad biedronką i wózek zostawiliśmy na dole i ktoś nam te spodnie zaj... jestem mega wk... !!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58418 27 kwietnia 2013, 20:30

Emza Fajna mama

mala24 napisał(a)

a tak z innej beczki kpiłam sobie spodnie, mąż też i poszliśmy do sklepu nad biedronką i wózek zostawiliśmy na dole i ktoś nam te spodnie zaj... jestem mega wk... !!!!!!!!!!!!!!

matko ale zostawiliscie spodnie w wózku ?? dobrze ze wam wózka nie zabrali ;/ słuchaj trzeba wszystko zabierac ci ludzie to jacyś chorzy są..ja byłam w biedrze 3 dni temu i mała miała taką zabawke gumową takiego smoczka zielonego jak do kąpieli i ktoś tez nam to zakosił no normalnie porąbani ci ludzie są

Zgłoś nadużycie #58419 27 kwietnia 2013, 21:51

Kasienka3b Fajna mama

mala24 napisał(a)

super :) ile masz lat?

23 lata

Zgłoś nadużycie #58420 27 kwietnia 2013, 22:54

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no mi tez te mleka proszkowe smierdza, nie ma jak to mamine :) hehhehe. Kuba nienawidzi proszkowych, a juz chyba wszystkie probowalam mu dawac. nie chce i koniec. a Hirkowi dawalas juz jakies mm ? Kuba wcale nie jada kaszek, zadnych, ani tych dla dzieci ani kaszki mannej, zyga nimi na kilometr :( po prostu nie podchodzi mu ta konsystencja, ani na gesto, ani na zadko, NIC !!!!!!!!!!!!

moj tez nic a nic zadnych kaszek..ostatnio nawet lyzeczki nei zjadl i powiedzialam sobie ze juz mu wiecej nei ugotuje..szkoda mleka bo wszystko w koszu ląduje....basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58421 27 kwietnia 2013, 23:01

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyno, więcej odwagi pisz co u Ciebie, co Ci lezy na atrobie? my tu wszystkie żale wylewamy

hihi dobrze powiedziane,.... a kasienka powiedz czy mialas cc czy jek ??

Zgłoś nadużycie #58422 27 kwietnia 2013, 23:06

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no i dzisiaj tez sprobowala, mial trzy godziny przerwy przed obiadem, jadl az mu sie uszy trzesly, duzo zjadl, a mialam kalafiorowa, z czego jemu wyjelam marchewke, ziemniaczka i kalafiorka i troche wody z zupy dolalam, ale tak na gesto mu to zrobilam, popijal sokiem malinowym. kurcze widze ze rzeczywiscie lepiej je. ale ja glupia jestem, ze tez wczesniej tak nie robilam. no ale on od poczatku na piersi, zawsze bylo karmienie na zadanie, no i tez tak nam to pasowalo. maluszki ktore sa na mm to od samego poczatku jedzenie co 3 godziny, a u nas bylo z tym gorzej. mam nadzieje tylko ze szybko uda nam sie wprowadzic taki harmonogram posilkow :) bedziemy sie bardzo starac. a dzisiaj Kubus juz tak nie plakal przed obiadkiem, moze dlatego ze go na dworek wzielam, to sie zajal czyms innym i zapomnial o jedzeniu

no widzisz to super!!!! ja tez wiele bledów popelnilamm i wiem ze z drugim bedzie latwiej... ale skad czlowiek ma to czy tamto wiedziec jak to pierwszy raz ma sie do czynienia z takimi  bąbelkami

Zgłoś nadużycie #58423 27 kwietnia 2013, 23:08

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewczyny wyobrazcie sobie ze zrobilam Kubusiowi 80 ml soku z surowej marchwi i jabuszka i wiecie co sie stalo? Kubus to wszystko wypil :D :D :D bylam w szoku, kopara mi opadla. tyle razy mu go dawalam, a nigdy nie chcial, widze ze po prostu dojrzal do tego.ogolnie mowie o piciu herbatki, kompocikow , soczkow i a przede wszystkim tym soczku co dzisiaj wypil. ale jestem z niego dumna :) i szczesliwa :) bardzo :)

no i pewnie syropek tez zadzialal bo widzisz ze wpiernicza az uszka mu sie trzęsą!! :)

Zgłoś nadużycie #58424 27 kwietnia 2013, 23:10

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

maly blondasek.... a powiem ci ze po zdjeciach to na takiego szczuplego to on nei wyglada...

Zgłoś nadużycie #58425 27 kwietnia 2013, 23:13

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
dzieciak, który się urodził u koziełłow, będzie miał na imie Tadeusz- na cześć doktorka :)
"absolutnie" się prawie popłakała ze szczęścia, bo rodzice jednak postanowili, że moga zatrzymać tropka (wszak dziecko już mają :P )
schizol powiedział, ze zgodzi sie na leczenie i przesuniecie wyjazdu na stypendium o rok, pod warunkiem, ze za rok ruda z nim pojedzie... ( głupia, sie zastanawia...)
mmama mmmaciek chce wiedziec, co w gazetach napisali o jego wystepie, a tam nieciekawie i grazynka kombinuje, jak mu tego nie pokazac. w koncu powiedziala mu, ze o sztuce nie napisali zbyt dobrze, ale ze jego wystep byl udany :P
olbrychski wychodzi do domu ze szpitala, bedzie regenerowal sily sam, nie chce niczyich odwiedzin
ekipa budowlana wyjezdza do niemiec, renatka zaopatrzyla ich w drozdzowki i pączki :P

dziękowac :)

Zgłoś nadużycie #58426 27 kwietnia 2013, 23:25

maryna Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Tak bylo spotkanie i to pare razy.

wszystkie sie spotkalyscie?czy tylko niektore ?? i juz z zadna neimasz kontaktu ?? ? a twoj maly juz drepta| ?? no i napisz wiecej cos o sobie..kiedy myslisz o drugim bobasku? ;) itd....pracujesz?czy w domku z malym?

Zgłoś nadużycie #58427 27 kwietnia 2013, 23:27

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

hihi maly cejrowski... moj jako tako ubieranie znosi a caly czas w butach lata nawet po domu....i tylko mu sie pytam gdize sa oliwierka buciki?choc poszukamy...a ten od razu...wstaje i szuka...zawsze znajdzie!!i jak sie cieszy!!!

Zgłoś nadużycie #58428 27 kwietnia 2013, 23:28

maryna Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

fajnie wygladacie..a ty jaka mloda..ile masz latek ?

Zgłoś nadużycie #58429 27 kwietnia 2013, 23:30

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

co za chamstwoooo!!!cala polska!!

Zgłoś nadużycie #58430 28 kwietnia 2013, 13:08

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

proszę prosze jaki śliczny wielkanocny zajączek w koszyczku :D
słodki Kubuś...aniołeczek taki :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.