Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58371 26 kwietnia 2013, 20:35

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

Kubulinek moj ukochany :P

śliczny kurczaczek :) i duży się wydaję, długi taki :)

Zgłoś nadużycie #58372 26 kwietnia 2013, 20:35

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

Ulcia, ale jest długi...
masz po prostu piskorza :)

73cm, a wy piszecie, ze wasze dzieci mają po 80cm :|
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #58373 26 kwietnia 2013, 20:59

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

73cm, a wy piszecie, ze wasze dzieci mają po 80cm :|

ja pisałam tak mniej więcej, nie da się tego mojego wiercipiętki zmierzyć na spokojnie

Zgłoś nadużycie #58374 26 kwietnia 2013, 21:14

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

e mi się wydaje że ilościowo wcale nie jest więcej. a kaszkę robisz na "cieńszym mleku" kurcze bo ja sypię normalnie na 180 ml 6 miarek i kaszka do tego. może za duzo?

no ja jak z kaszką to połowę mleka daję, ale mam kaszkę z mlekiem!

Zgłoś nadużycie #58375 26 kwietnia 2013, 21:15

Like Supermama

gwonka napisał(a)

no i dzisiaj tez sprobowala, mial trzy godziny przerwy przed obiadem, jadl az mu sie uszy trzesly, duzo zjadl, a mialam kalafiorowa, z czego jemu wyjelam marchewke, ziemniaczka i kalafiorka i troche wody z zupy dolalam, ale tak na gesto mu to zrobilam, popijal sokiem malinowym. kurcze widze ze rzeczywiscie lepiej je. ale ja glupia jestem, ze tez wczesniej tak nie robilam. no ale on od poczatku na piersi, zawsze bylo karmienie na zadanie, no i tez tak nam to pasowalo. maluszki ktore sa na mm to od samego poczatku jedzenie co 3 godziny, a u nas bylo z tym gorzej. mam nadzieje tylko ze szybko uda nam sie wprowadzic taki harmonogram posilkow :) bedziemy sie bardzo starac. a dzisiaj Kubus juz tak nie plakal przed obiadkiem, moze dlatego ze go na dworek wzielam, to sie zajal czyms innym i zapomnial o jedzeniu

ja do zupki zawsze dodaję troszkę masełka, tym bardziej do takiej bezmięsnej :)

Zgłoś nadużycie #58376 26 kwietnia 2013, 21:15

Like Supermama

gwonka napisał(a)

dziewczyny wyobrazcie sobie ze zrobilam Kubusiowi 80 ml soku z surowej marchwi i jabuszka i wiecie co sie stalo? Kubus to wszystko wypil :D :D :D bylam w szoku, kopara mi opadla. tyle razy mu go dawalam, a nigdy nie chcial, widze ze po prostu dojrzal do tego.ogolnie mowie o piciu herbatki, kompocikow , soczkow i a przede wszystkim tym soczku co dzisiaj wypil. ale jestem z niego dumna :) i szczesliwa :) bardzo :)

super! moja pewnie też by wypiła z chęcią

Zgłoś nadużycie #58377 26 kwietnia 2013, 21:16

Like Supermama

gwonka napisał(a)

superaśny! piękny chłopczyk i naprawdę wygląda na dużego.

Zgłoś nadużycie #58378 26 kwietnia 2013, 21:22

Kropka86 Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

Dziękujemy serdecznie wszystkim za życzenia :) )Jejku jak ten rok szybko minął.

100 LAT 100 LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ MAJÓWECZKI :)

Zgłoś nadużycie #58379 26 kwietnia 2013, 21:25

[QUOTE=gwonka;1615240]Kubulinek moj ukochany :P [/QUO
fajniutki i jakie włoski a moja córka dalej łysolek

Zgłoś nadużycie #58380 26 kwietnia 2013, 21:54

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

aaa!! super! i w tym koszyku, jak święconka :D haha!

Zgłoś nadużycie #58381 26 kwietnia 2013, 22:00

kasia17 Fajna mama
gwonka Kubunio przeslodziachny ;)

Zgłoś nadużycie #58382 26 kwietnia 2013, 22:04

kasia17 Fajna mama
Jeju wiktor dzis sie wybiegal caly dzien na dworku .
Nie chce na raczkach a ni w wozku tylko na nozkach biega , dzis jak strzala za kotem biegal i za pilka ;)
Ja widzi pilke to dzre sie na caly glos " opa " , hehe coraz smiesniejszy jest ;)
uciekam spac bo padnieta jestem ;)

Zgłoś nadużycie #58383 26 kwietnia 2013, 22:05

Ulla Fajna mama
w klanie
dzieciak, który się urodził u koziełłow, będzie miał na imie Tadeusz- na cześć doktorka :)
"absolutnie" się prawie popłakała ze szczęścia, bo rodzice jednak postanowili, że moga zatrzymać tropka (wszak dziecko już mają :P )
schizol powiedział, ze zgodzi sie na leczenie i przesuniecie wyjazdu na stypendium o rok, pod warunkiem, ze za rok ruda z nim pojedzie... ( głupia, sie zastanawia...)
mmama mmmaciek chce wiedziec, co w gazetach napisali o jego wystepie, a tam nieciekawie i grazynka kombinuje, jak mu tego nie pokazac. w koncu powiedziala mu, ze o sztuce nie napisali zbyt dobrze, ale ze jego wystep byl udany :P
olbrychski wychodzi do domu ze szpitala, bedzie regenerowal sily sam, nie chce niczyich odwiedzin
ekipa budowlana wyjezdza do niemiec, renatka zaopatrzyla ich w drozdzowki i pączki :P

Zgłoś nadużycie #58384 26 kwietnia 2013, 22:06

Ulla Fajna mama
aha, i jeszcze był wątek kingi (byłej michała) i mariusza - taksówkarza. kinga bada teren i ostrzy kły na niego :D

Zgłoś nadużycie #58385 26 kwietnia 2013, 22:08

Ulla Fajna mama
ale to jest nic-z innej beczki, nie z klanu.

program typu ukryta prawda- baba idzie do wrozki zeby sie skontaktowac z ezmarlym mezem. i ta wrozka takie cos: "jesli ty jestes mezem (dajmy na to) haliny, powiedz cos, o czym tylko wy dwoje wiecie..... (chwila ciszy)... zemdlałaś podczas orgazmu w wasza noc poslubną..."

o ja jebie :D

Zgłoś nadużycie #58386 26 kwietnia 2013, 22:36

jak tak czytam co wasze dzieci jedza i ile to jestem zdumiona bo u nas to
rano kaszka tak 90-110,
potem przed snem jogurt + bułeczka, spi rónie ale najczesciej 2godz czasami dłużej
po snie obiadek zupka tak 100-150 na deser jakis owoc najczesciej jabłuszko
ok 16.30 jak wracamz pracy znowu jemy zupke tak ok 100ml
o 20 kolacja kaszka tak ok150
w nocy cyc 1-2razy.

mało pije podstawiamy soki herbatki wode ale zachwytu nie ma

pytacie jak usypiamy dzieci
wiec u nas to na rekach ale na prosto jak do odbicia chodzimy po pokoju Ola sie wtuli i usypia.

Zgłoś nadużycie #58387 26 kwietnia 2013, 22:46

Like napisał(a)

No i zdjęcia,
z piątku - przymiarka stroju
i z niedzieli ze spacerku :)
Lecę spać dobranoc!!
Napiszcie jakie rozmiary tych butów kupujecie!!
Ewelina jakie brałas Natalce ?? ?

emilka to prawdziwa elegantka slicznie wyglada amusia ja stroi :P
ja kupuje 20 i sandałki na lato pewnie tez 20 wezme

Zgłoś nadużycie #58388 27 kwietnia 2013, 2:13

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

no własnie wczoraj przycisnęłam męża...namówiłam go,żeby jednak zrobić razem z roczkiem, trzeba teraz iść do kościoła i załatwić...ale najpierw jeszcze chce zobaczyc co mi w tej warszawie powiedza u lekarza w poniedziałek i dopiero pojedziemy termin ustalać
Jeszcze kwestia organizacji...ja chciałam w lokalu...mąż raczej w domu...wiadomo czemu...mnie się flaki przewracają jak mam to wszystko szykowac w takich warunkach...uzgodnilismy,że ewentualnie catering...musze popytać,ale jeak będzie niewielka różnica między salą a cateringiem , to sala...nie będe wszystkiego sama szykować, bo nie mam jak, chyba,że dziecko na dwa dni "wydalę" z domu. No ale przynajmniej się jakoś dogadałam
Aha...nasza zuzia wczoraj usnęła po 23...bije własne rekordy skubana

o nie ja w domu nein..najpierw full gotowania itd a potem wez to wszystko sprz ataj bo załoze sie ze mój po chrzcinach byłby "wykończony" i ja wszystko sama lub z mama bym sprzatala...u nas to przeważyło jak mu powiedziałam ze bedzie sprzatał :) no i wypadało by zeby wszystko było ciepłe jak sie zbierzemy po chrzcinach wiec co mam sama zostac czy mame zostawic bez sensu...

Zgłoś nadużycie #58389 27 kwietnia 2013, 2:18

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

faktycznie super opisane...u mnie na stronie nic nie ma...zreszta ja jeszcze nei wiem, czy ksiądz będzie chciał nam ochrzcic Zuzke ze wzgledu na to,że nas nei lubi. Musimy brac pod uwagę,że trzeba bedzie szukac innego kościoła niestety

wogóle co to za ksiadz..nie lubie was to nie ochrzcze dziecka ?? ? ;/ ja chrzcze w innej parafii..tam gdzie mieszkałam od dziecinstwa i gdzie miałam komunie bo mam straszny sentyment do tego kościoła a i zaraz obok jest restauracja w której bedzie impreza..a i nasz ksiadz nie robił problemów że mu uciekamy :P chyba dobry humor miał

Zgłoś nadużycie #58390 27 kwietnia 2013, 2:27

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

suuu[per chłopak :)