Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58211 25 kwietnia 2013, 12:30

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a moja kumpela wczoraj poszła do szpitala i kawałek miałam do niej a dzisiaj już zawieźli ją do innego szpitala :( jest w ciąży i szyjkę ma za krótką i coś będą robić :( oby było dobrze, to dopiero 22 tydzień

trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Zgłoś nadużycie #58212 25 kwietnia 2013, 12:39

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

a moja kumpela wczoraj poszła do szpitala i kawałek miałam do niej a dzisiaj już zawieźli ją do innego szpitala :( jest w ciąży i szyjkę ma za krótką i coś będą robić :( oby było dobrze, to dopiero 22 tydzień

moja szwagierka też tak miała, ale założyli jej krążek i na razie jest ok

Zgłoś nadużycie #58213 25 kwietnia 2013, 12:57

elka40 Fajna mama
Kasia ankieta wypełniona..powodzenia
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58214 25 kwietnia 2013, 12:59

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja dzisiaj wszystko wysprzątałam jak mały spał.

u mnie sie tak nie da...Zuzka ma bardzo czujny sen, nic przy niej nie zrobie...moge poprasować ale popołudniami wogóle nie spi ostatnio a do południa pracuję.
Dobrze,że Patrycja ma trochę wolnego, to mi czasem cos zrobi....teraz na przykład myje okna

Zgłoś nadużycie #58215 25 kwietnia 2013, 13:01

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

oj tak, nieraz nawet i czesciej

dziewczyno, to kiedy żołądek ma odpoczać?
mnie pediatra powiedziała, ze dziecko potrzebuje 4-5h przerwy na niejedzenie. Albo w dzień, albo w nocy musisz go przegłodzić, wiem, że to czasami trudno zrobić... ale w dzień zawsze możesz go zabawić i zapomni o jedzeniu, może dlatego tez rzyga, bo nie jest w stanie do końca wszystko przetrawić?
nie wiem, tak sobie głośno myślę

Zgłoś nadużycie #58216 25 kwietnia 2013, 13:01

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

u mnie sie tak nie da...Zuzka ma bardzo czujny sen, nic przy niej nie zrobie...moge poprasować ale popołudniami wogóle nie spi ostatnio a do południa pracuję.
Dobrze,że Patrycja ma trochę wolnego, to mi czasem cos zrobi....teraz na przykład myje okna

farciara, ja od roku nie myłam :P

Zgłoś nadużycie #58217 25 kwietnia 2013, 13:02

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

tesciowe, heh

a ...szkoda gadac...dziś do mnie dzwoniła i o młodszą wnuczkę spytała, ale o starszej to chyba wogóle nie pamieta, bo nigdy nawet nei spyta...a tej młodszej też wpadnie raz na dwa-trzy miesiące, nakupi rzeczy , posiedzi dwie godziny i spada...dziecko nawet nei wie,ze ma babcię i dziadka....moich rodziców widzi co najmniej dwa razy w tygodniu, tamtych prawie wogóle...no ale to nie moja wina...wiedzą gdzie mieszkamy

Zgłoś nadużycie #58218 25 kwietnia 2013, 13:03

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

farciara, ja od roku nie myłam :P

no ja tez nie...ostatnio myłam przed porodem ale w sumie same szyby...ostatnio zawsze Patrycja mi myje

Zgłoś nadużycie #58219 25 kwietnia 2013, 13:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

no ja tez nie...ostatnio myłam przed porodem ale w sumie same szyby...ostatnio zawsze Patrycja mi myje

zasuwam oletyu i nie patrzę jak sa brudne :P

Zgłoś nadużycie #58220 25 kwietnia 2013, 13:52

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

zasuwam oletyu i nie patrzę jak sa brudne :P

haha...no dobry sposób...niestety u mnie się nei sprawdza...okno w salonie mam pozbawione jakichkolwiek firanek i rolet, bo Zuzka wszystko zrywa a uwiebia stac na kanapie i wygladac przez okno...firanki się nie utrzymają, a szyby sa ciągle wypaćkane paluszkami

Zgłoś nadużycie #58221 25 kwietnia 2013, 14:11

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

haha...no dobry sposób...niestety u mnie się nei sprawdza...okno w salonie mam pozbawione jakichkolwiek firanek i rolet, bo Zuzka wszystko zrywa a uwiebia stac na kanapie i wygladac przez okno...firanki się nie utrzymają, a szyby sa ciągle wypaćkane paluszkami

to mam tak samo z oknem balkonowym i wszystkie lustra, wszedzie te małe paluszki :P

Zgłoś nadużycie #58222 25 kwietnia 2013, 15:43

phoenix212 Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

to super, ze apetyt dopisuje :)
a chodzi już? wiem, ze kiedyś pisałaś, ale w natłoku innych spraw torszkę mi umknęło, poza tym za rzadko tu bywasz, dlaczego ??

nie chodzi, ale raczkuje. a czytam codziennie :)

Zgłoś nadużycie #58223 25 kwietnia 2013, 21:28

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

koleżanko, wieki Ciebie tu nie było
kolejna która nas zanieduje, ale dlaczego ??

eh duzo zajec ,,zwłaszcza z moją łobuziarą plus szkoła i pomagam mężowi w firmie....

Zgłoś nadużycie #58224 25 kwietnia 2013, 21:29

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

dobrze Cie rozumiem, bo mojemu też się babel zbiera i chyba juz niedługo nie wytrzymam...co prawda nei marudzi ,że mu cos nei pasuje ( niechby spróbował ) ale pomocy to ja z niego nie mam , a ja jakos ostatnio wysiadam psychicznie: w domu zaleglosci ze sprzataniem, prasowaniem, papiery do uporzadkowania bo się walają po całym domu...a tu jeszcze nad głową roczek i chrzciny ciagle wiszą...no chciałam zrobic w jednym terminie 2 czerwca i było by z glowy, ale nei..nie moge się dogadać...jak zaczynam temat to mój mąż ma minę " ojej znowu mi głowe zawracasz "...ręce opadają...i tym sposobem trzeba bedzie zrobić dwie imprezy, bo przecież na chciny prosic już za późno by było :-/

a czemu za pózno...my robimy 19 maja a prosilismy wszystkich tydzien temu

Zgłoś nadużycie #58225 25 kwietnia 2013, 21:51

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

a Hirus od urodzenia byl taki drobniutki? ile wazyl jak sie urodzil?

3650 i 57cm
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #58226 25 kwietnia 2013, 21:54

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

no super :) ja juz tez daje malemu wiekszosc z naszego obiadu, swoich jesc nie chce, nasze tak. dzisiaj dostanie pyrke z sosem pomidorowym i farsz z golabka :) a wczoraj jadl ze mna prince polo :) ale mu to szlo :) i herbatniki i biszkopty wpierdziela jak dziki :) uwielbia przekaski :)

mnie już szlag trafia z jego obiadami! protestuję! >:/ nie będę robić! nie chce niech nei je! dzis u prababci w ramach obiadu zjadał ogrókowa z mojego talerza :P smolę- nie będę specjalnie dla niego gotować, jak on i tak nie je! foch!

Zgłoś nadużycie #58227 25 kwietnia 2013, 21:55

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Iwonko, roztrzepuje dwa jajka z drobniutko pokrojoną szyneczką i wylewam na gorącą patelnię...smaże na maselku.Oczywiscie z dwoch jajek to taki spory wyjdzie, wiec jemy obie.

a jak to roztrzepujesz? widelcem? taką trzepaczką? czy mikserem?

Zgłoś nadużycie #58228 25 kwietnia 2013, 21:59

Ulla Fajna mama
moje dziecko nie dosc, ze nie chce obiadów jesc, to zaczęło przy kaszy protestować! dzis na sniadanie nie zjadło wcale, a na kolacje chyba 3-4 łyżeczki :|
skończyła mi się mleczno ryżowa i miałam taka tylko ryżową, ze trzeba najpierw mleko zrobic ( tesciowa sie jebła przy zakupie, bo miała brac mleczno ryzowe, ale nic jej nawet nei gadalam, zeby nie robic przykrosci...)
wzielam zaszetki, jednorazowki, ktore gdzies tam kiedys dostalam Nan2. i powiem wam, ze to smierdzi :/ tudno sie dziwic dziecku, ze jesc nie chce... :(

Zgłoś nadużycie #58229 25 kwietnia 2013, 22:01

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

ardzo chciała,żeby mój zabrał dziecko mna spacer a ja mogłabym wtedy poprasować albo wypucować łazienkę chociazby...ale to się nie zdarza...mój nei spaceruje z dzieckiem

mój też nie. chyba ze wszyscy razem.

Zgłoś nadużycie #58230 25 kwietnia 2013, 22:03

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

6- 200 ml mleka
10- bułeczka z jajecznica, kanapka z dzemem, bułka z jogurtem (zamiennie
)
14 obiad, warzywka z mieskiem kiedys zjadała miseczke, teraz pół
18 jak mało obiadu zjadła to jeszcze troche zupki dostaje, a po niej deser- owoce, kisiel
20 180 ml kaszki na gesto

200 mleka? :O ja mogę zapomniec że 140 zje...