Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58171 25 kwietnia 2013, 11:26

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

super , prosze jak spacerki wzmagaja apetyt :) )moją tak musze pomęczyc przed obiadem ;) wczoraj swojej zupy nie chciała ale nasz obiad jadła az sie uszy trzęsły a byłu ziemniczki i kurczak pieczony. przedwczoraj racuchy z jabłkami jej dałam to zjadła dwa

no super :) ja juz tez daje malemu wiekszosc z naszego obiadu, swoich jesc nie chce, nasze tak. dzisiaj dostanie pyrke z sosem pomidorowym i farsz z golabka :) a wczoraj jadl ze mna prince polo :) ale mu to szlo :) i herbatniki i biszkopty wpierdziela jak dziki :) uwielbia przekaski :)

Zgłoś nadużycie #58172 25 kwietnia 2013, 11:29

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no a wczoraj maly wogole nie chcial obiadu, ani swojej zupki, ani naszej, nic. wkurzylam sie, wzielam go glodnego na dwor, spacerowalismy godzine moze poltorej, wrocilismy do domku, podziabalam mu makaron widelcem, marchew tez, dolalam zupy pomidorowej do tego i wpierdzielal az mu sie uszy trzesly. i nawet poradzil sobie z tym makaronem :) bylam w szoku :) ale jak mu wczesniej to samo dawalam to nie chcial. a dzisiaj zajadal sie szyneczka :) kolejny sukces :) musze mu zrobic tego omleta z szyneczka. Ewelina napisz mi prosze jak robisz, bede wdzieczna.

Iwonko, roztrzepuje dwa jajka z drobniutko pokrojoną szyneczką i wylewam na gorącą patelnię...smaże na maselku.Oczywiscie z dwoch jajek to taki spory wyjdzie, wiec jemy obie.

Zgłoś nadużycie #58173 25 kwietnia 2013, 11:30

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mam pytanie jak Wasze maluchy zasypiają?
same, tzn. wkładacie do łóżeczka, gasicie światło i idziecie sobie do drugiego pokoju,
czy np. lulacie, kołyszecie?
czy np. jesteście obok i czekacie aż padnie?

w dzien to maly zasypia zazwyczaj przy cycu, wczesnie we wozku, potem odkladam go do kojca. a na noc to roznie. jak jest bardzo padniety to przy cycu, a jak nie to na rekach. chwile go ponosimy i spi, a jak odloze go do lozka i sie przebudza, to tatus go buja troszke za dupke, a ja to cyca daje na dospienie.

Zgłoś nadużycie #58174 25 kwietnia 2013, 11:32

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

No i zdjęcia,
z piątku - przymiarka stroju
i z niedzieli ze spacerku :)
Lecę spać dobranoc!!
Napiszcie jakie rozmiary tych butów kupujecie!!
Ewelina jakie brałas Natalce ?? ?

Rozmiar 19, ale cudna Emilka i jaki strój zarabisty jak płetwonurek :)

Zgłoś nadużycie #58175 25 kwietnia 2013, 11:33

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Aha!! Kupiłyśmy dzisiaj sukieneczkę na roczek :)
Jak Wam się podoba?

baaardzo, bo my tez ją chcemy kupic hihihihi

Zgłoś nadużycie #58176 25 kwietnia 2013, 11:36

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę..moja zuzka wczoraj miala straszny dzień. Pisałam Wam,że rano nie chciała męża wypuscic z domu do pracy. Caly dzień tak było...zadne z nas nei mogło sie ruszyć.. Wyła o wszystko strasznie. Do tego się przewróciła do tyłu i walnęła główką w podłogę..płacz pół godziny - fakt,że mocno walnęła dość. A wieczorem przed 20-ą niby spiąca ale jak ją zaniosłam do łóżeczka to zjadła butle i wstała...do 22 latala po pokoju , bawiła się, wygladała przez okno, wołała na hustawkę po czym z niej złaziła i ciagle coś nie tak....jak zaczęła kolejny raz wyć wkurzyłam sie w końcu, wsadziłam do łóżeczka i sobie wyszłam. Na co przyleciał tatuś,żeby ratowac dziecko przed " złą mamusią" i znów dla świętego spokoju wypuscił ja na podłogę. Padła dopiero po 22, bo oczywiście w końcu zawołąła do mamusi na rączki...uśpiłam ja na fotelu bujanym...tragedia. Mam nadzieję,ze dziś będzie miała lepszy dzień, bo takie mnie wykańczają.

U nas wczoraj wieczorem też istny armagedon.

Zgłoś nadużycie #58177 25 kwietnia 2013, 11:36

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja chyba koszulę i dzinsy

a koszule taka w krate czy biala?

Zgłoś nadużycie #58178 25 kwietnia 2013, 11:38

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mam pytanie jak Wasze maluchy zasypiają?
same, tzn. wkładacie do łóżeczka, gasicie światło i idziecie sobie do drugiego pokoju,
czy np. lulacie, kołyszecie?
czy np. jesteście obok i czekacie aż padnie?

lezymy na lozku i czekam aż padnie)

Zgłoś nadużycie #58179 25 kwietnia 2013, 11:39

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja daje co 4 godziny i ostatnio coraz mniej przekąsek typu chrupki pomiedzy, tylko wieczorem o 18 je deser a o 20 kaszke

no to duze przerwy ma miedzy posilkami. ja bym nie potrafila mu tak dlugo nie dawac jesc. od razu bym miala czarna wizje ze zleci z wagi

Zgłoś nadużycie #58180 25 kwietnia 2013, 11:40

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja tam musze głupka z siebie robic żeby obiad zjadła wybrzydzioch jeden.

My z mezem przy jedzeniu to za dwa klauny robimy :(

Zgłoś nadużycie #58181 25 kwietnia 2013, 11:40

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ja tez tak robiłam i dlatego mi rzygał, a jak wydłużyłam do 3 godizn, to chętniej je i więcej... moze to też jest jakiś sposób, nie wiem, musisz spróbować

kurcze chyba musze sprobowac robic dluzsze te przerwy. ale nie za dlugie :) tak stopniowo bede mu wydluzac :)

Zgłoś nadużycie #58182 25 kwietnia 2013, 11:41

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wczoraj widziałam to w ddtvn uchichrałam się http://www.youtube.com/watch?v=iUcqT5zpZ5E

haha...dobreeeeeeeeeeeeee ! szczególnie nosorozec i jaszczurka
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58183 25 kwietnia 2013, 11:42

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no to duze przerwy ma miedzy posilkami. ja bym nie potrafila mu tak dlugo nie dawac jesc. od razu bym miala czarna wizje ze zleci z wagi

i może dlatego wydaje Ci się, że mało je, moja też już nie pochłania takich ilości jak wcześniej mimo 5 posiłków dziennie (widocznie już tak intensywnie nie rośnie i nie potrzebuje tak dużo)

Zgłoś nadużycie #58184 25 kwietnia 2013, 11:42

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

no nie wiem, nie ejstem lekarzem, ale wydaje mi się, ze bardzo długo to stosowanie, nam tez przepisałm 2 butelki przy 2,5 ml (zależało wówczas od masy ciała) 2x dziennie rano i wieczorem, ale kazał przyjść po miesiącu

ja i tak pewnie pojde wczesniej. bo mamy za pare dni morfologie zrobic wiec z wynikami podjade wiec jeszcze go podpytam co i jak

Zgłoś nadużycie #58185 25 kwietnia 2013, 11:44

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ta jasne, w sumie się pogodzilismy, ale nic nie zrobił, powiedział, ze może iść z małym na spacer, a ja w tym czasi zrobię obiad, zajebisty odpoczynek

no ale chociaz malego zabral , to juz cos :) ja wszystko ciagle sama musze robic bo meza calymi dniami nie ma :( a przepraszam, nie sama bo z Kubusiem :)

Zgłoś nadużycie #58186 25 kwietnia 2013, 11:45

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja daje co 4 godziny i ostatnio coraz mniej przekąsek typu chrupki pomiedzy, tylko wieczorem o 18 je deser a o 20 kaszke

Czyli jak konkretnie to u Was wygląda?

Zgłoś nadużycie #58187 25 kwietnia 2013, 11:46

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

a nie sądzisz, ze mały ma za mały żołądek i nie może tego wszystkiego pomieścić i dlatego rzyga?
pamiętam, ze małemu zrobiłam kiedyś pół dnia głodówki, w sumie bardziej sam sobie tak zrobił i nic nie jadł, jedynie wodę pił, bo przy kaszce obiedzie mleku ryk niemiłosierny, potem pięknie jadł i nie wymiotował
spórbuj go przegłodzić, to co kiedys Kasi napisałam, jak głód zajrzy do dupy to będzie jadł...
pamiętam, ze poskutkowało, u mojego też... :)

no ale tak jak juz pisalam on jak spidwi dwie i pol godziny, no to jesc dostanie cos okolo po trzech godzinach to i tak ma odruchy wymiotne. to zalezy jeszcze od tego co lubi. ale sprobuje z tymi przerwami, zobaczymy

Zgłoś nadużycie #58188 25 kwietnia 2013, 11:47

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Iwonko, roztrzepuje dwa jajka z drobniutko pokrojoną szyneczką i wylewam na gorącą patelnię...smaże na maselku.Oczywiscie z dwoch jajek to taki spory wyjdzie, wiec jemy obie.

dziekuje :) slicznie :) dzisiaj sprobuje mu zrobic

Zgłoś nadużycie #58189 25 kwietnia 2013, 11:48

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ale chociaz malego zabral , to juz cos :) ja wszystko ciagle sama musze robic bo meza calymi dniami nie ma :( a przepraszam, nie sama bo z Kubusiem :)

ardzo chciała,żeby mój zabrał dziecko mna spacer a ja mogłabym wtedy poprasować albo wypucować łazienkę chociazby...ale to się nie zdarza...mój nei spaceruje z dzieckiem
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58190 25 kwietnia 2013, 11:49

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

i może dlatego wydaje Ci się, że mało je, moja też już nie pochłania takich ilości jak wcześniej mimo 5 posiłków dziennie (widocznie już tak intensywnie nie rośnie i nie potrzebuje tak dużo)

no moze i tak jest.