Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58151 25 kwietnia 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

No i zdjęcia,
z piątku - przymiarka stroju
i z niedzieli ze spacerku :)
Lecę spać dobranoc!!
Napiszcie jakie rozmiary tych butów kupujecie!!
Ewelina jakie brałas Natalce ?? ?

slicznosci :) fajne ma golonusie :) wcale nie jest za gruba.slodziak z niej :)

Zgłoś nadużycie #58152 25 kwietnia 2013, 11:02

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Aha!! Kupiłyśmy dzisiaj sukieneczkę na roczek :)
Jak Wam się podoba?

sliczna sukienusia.
pytanko do mam chlopcow. co ubieracie synka na roczek? bo ja jestem w kropce, nie wiem w co go ubrac, moze jakies pomysly?

Zgłoś nadużycie #58153 25 kwietnia 2013, 11:04

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

na palcach jednej ręki zliczysz które dzieci same zasypiają w łóżeczku, w zasadzie to tylko Szymek mi się kojarzy

godzinę temu łobuziak tak zmęczony był że usnął sam w łóżeczku :D ale oczywiście nie na poduszce tylko na kołderce gdzieś w drugim końcu łóżeczka :)

Zgłoś nadużycie #58154 25 kwietnia 2013, 11:05

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

sliczna sukienusia.
pytanko do mam chlopcow. co ubieracie synka na roczek? bo ja jestem w kropce, nie wiem w co go ubrac, moze jakies pomysly?

ja chyba koszulę i dzinsy

Zgłoś nadużycie #58155 25 kwietnia 2013, 11:06

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

widzisz głód do dupki zajrzał, to od razu je...
a może wystarczy go przegłodzić? co ile godzin ci je? mój teraz je co 3 godziny

no ja staram dawac mu czesciej, bo boje sie ze jak zadziej mu bede dawac to wogole nie bedzie przybieral. nieraz spi dwie albo dwie i pol godziny to mozna powiedziec ze trzy godziny nie je, ale po tym czasie i tak malo zjada. a tak zazwyczaj ciagle mu cos podsuwam do jedzenia, no oczywiscie jakies tam godzinne dwu przerwy robie, bo zoladek tez musi odpoczac. u niego to wszystko zalezy od dnia, humoru. zazwyczaj do poludnia nie je duzo, wiekszy apetyt na popoludniu i wieczorem

Zgłoś nadużycie #58156 25 kwietnia 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

a ile tyg. kazał Ci podawać? mój dostawał przez miesiac 2xdziennie i kazał przyjść na kontrolę, późnij jeszcze tylko 2 tyg. 1xdziennie, bo takie leki nie są dobre przy dłuższm stosowaniu?
a o ile pamiętam mówiłaś coś o 3 m iesiącach?

no kontrole mamy za trzy miesiace. przepisal mi dwie buteleczki, czyli to tak wlasnie na trzy miechy starczy. mamy podawac po 2,5 ml dwa razy dziennie przed jedzeniemm. zobacze jak maly bedzie sie zachowywal po tym leku, najwyzej wczesniej do niego pojde jak cos bedzie nie tak.

Zgłoś nadużycie #58157 25 kwietnia 2013, 11:12

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

oo a fajne ??
muszę zbadać :D :D

jak podasz mi maila to prześlę Ci :)

Zgłoś nadużycie #58158 25 kwietnia 2013, 11:12

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

aaa głupia jestem!!! przecież ja jej "ciało" i "autopsja" już "czytałam" (tj. audiobooka słuchałam !!)

noooo

Zgłoś nadużycie #58159 25 kwietnia 2013, 11:12

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wiem, brak czasu, ale ja musze sobie go wygospodarować, bo inaczej ocipieje...
w ogóle ostatnio prze 4 dni do m ęża się nie odzywałam, wkur... mnie jeszcxze bardziej, jak wieczorem wyszedł i nie powiedział gdzie idzie, wrócił dopiero po 23...
a posżło o to, ze ja nie dość, ze do pracy, z małym musze się pobawić, posprzątać, poprasować, ugotować, to jeszcze mu niedobrze...
wcześniej przynajmniej pomagał, a teraz nic.
wkurzyłam sie i powiedziałam, ze jak chce mieć służącą to niech sobie ją zatrudni, ale ja wszystkiego sama robić nie będę..
no i wygadałam się , ulzyło mi przynamjniej, bo dusiłam to w sobie okrutnie

bardzo dobrze ze sie wygadalas :) brzydko postapil, zachowal sie jak rozwydzony dzieciak :) ania nie daj sie, walcz o swoje, o pomoc, o czas dla siebie. pamietaj, faceta trzeba sobie wychowac :) bedzie dobrze. zobaczysz za pare dni przyjdzie z podkulonym ogonem i przeprosi, no a w prezencie zrobi pranie, poprasuje, zrobbi obiad, wysprzata cala chate i jeszcze zajmie sie Piotrusiem :) :) :)

Zgłoś nadużycie #58160 25 kwietnia 2013, 11:12

aniam Supermama

seshella napisał(a)

moja mama znowu odwrotnie, nawet sekundy nie da jej poplakac, chociaz czasem to ewidentne wymuszanie i nic sie jej nie dzieje

to tak jak ja, nie chcę by płakał :(

Zgłoś nadużycie #58161 25 kwietnia 2013, 11:13

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ja staram dawac mu czesciej, bo boje sie ze jak zadziej mu bede dawac to wogole nie bedzie przybieral. nieraz spi dwie albo dwie i pol godziny to mozna powiedziec ze trzy godziny nie je, ale po tym czasie i tak malo zjada. a tak zazwyczaj ciagle mu cos podsuwam do jedzenia, no oczywiscie jakies tam godzinne dwu przerwy robie, bo zoladek tez musi odpoczac. u niego to wszystko zalezy od dnia, humoru. zazwyczaj do poludnia nie je duzo, wiekszy apetyt na popoludniu i wieczorem

ja daje co 4 godziny i ostatnio coraz mniej przekąsek typu chrupki pomiedzy, tylko wieczorem o 18 je deser a o 20 kaszke

Zgłoś nadużycie #58162 25 kwietnia 2013, 11:13

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mnie tez tak powiedziała :)

no ale u nas jest gorzej bo dochodza te odruchy wymiotne i wymioty, a to jest pewnie poloczane z tym slabym przybieraniem na wadze

Zgłoś nadużycie #58163 25 kwietnia 2013, 11:14

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

sliczna sukienusia.

ja mam plan kupić fajne spodenki i białą koszulkę, ale jak mi czasu zabraknie to mam ogrodniczki i zielona koszulkę :)

Zgłoś nadużycie #58164 25 kwietnia 2013, 11:15

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

jesu, to może ja też nie będę się wywyższać, bo jeszcze mnie wyrzucicie i nie będę miała w ogóle do kogo gęby otworzyć :P

a czy ty lobuzico jedna sie wywyzszasz? zawsze pomozesz, doradzisz, a to nie jest wywyzszanie :)

Zgłoś nadużycie #58165 25 kwietnia 2013, 11:15

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

ja tez tak robiłam i dlatego mi rzygał, a jak wydłużyłam do 3 godizn, to chętniej je i więcej... moze to też jest jakiś sposób, nie wiem, musisz spróbować

Zgłoś nadużycie #58166 25 kwietnia 2013, 11:16

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no kontrole mamy za trzy miesiace. przepisal mi dwie buteleczki, czyli to tak wlasnie na trzy miechy starczy. mamy podawac po 2,5 ml dwa razy dziennie przed jedzeniemm. zobacze jak maly bedzie sie zachowywal po tym leku, najwyzej wczesniej do niego pojde jak cos bedzie nie tak.

no nie wiem, nie ejstem lekarzem, ale wydaje mi się, ze bardzo długo to stosowanie, nam tez przepisałm 2 butelki przy 2,5 ml (zależało wówczas od masy ciała) 2x dziennie rano i wieczorem, ale kazał przyjść po miesiącu

Zgłoś nadużycie #58167 25 kwietnia 2013, 11:17

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

bardzo dobrze ze sie wygadalas :) brzydko postapil, zachowal sie jak rozwydzony dzieciak :) ania nie daj sie, walcz o swoje, o pomoc, o czas dla siebie. pamietaj, faceta trzeba sobie wychowac :) bedzie dobrze. zobaczysz za pare dni przyjdzie z podkulonym ogonem i przeprosi, no a w prezencie zrobi pranie, poprasuje, zrobbi obiad, wysprzata cala chate i jeszcze zajmie sie Piotrusiem :) :) :)

ta jasne, w sumie się pogodzilismy, ale nic nie zrobił, powiedział, ze może iść z małym na spacer, a ja w tym czasi zrobię obiad, zajebisty odpoczynek

Zgłoś nadużycie #58168 25 kwietnia 2013, 11:18

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

pewnie dostaje mniejszą dawkę niż dwulatek, my tak mielismy z lekiem przeciwirusowym, też było od 2 lat, ale dawka była mniejsza i lek bardzo szybko pomógł, infekcja się nie rozwinela

no to mnie troszke uspokoilas :) dziekuje :) ale i tak musze go obserwowac

Zgłoś nadużycie #58169 25 kwietnia 2013, 11:20

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no ale u nas jest gorzej bo dochodza te odruchy wymiotne i wymioty, a to jest pewnie poloczane z tym slabym przybieraniem na wadze

a nie sądzisz, ze mały ma za mały żołądek i nie może tego wszystkiego pomieścić i dlatego rzyga?
pamiętam, ze małemu zrobiłam kiedyś pół dnia głodówki, w sumie bardziej sam sobie tak zrobił i nic nie jadł, jedynie wodę pił, bo przy kaszce obiedzie mleku ryk niemiłosierny, potem pięknie jadł i nie wymiotował
spórbuj go przegłodzić, to co kiedys Kasi napisałam, jak głód zajrzy do dupy to będzie jadł...
pamiętam, ze poskutkowało, u mojego też... :)

Zgłoś nadużycie #58170 25 kwietnia 2013, 11:23

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale wymęczony już był jak tak usnął :) 2 godziny spał a potem jak na noc zasnął?

dwie godziny spal na ogrodzie, potem wjechalam wozkiem do domu, spal jeszcze z pol godziny, potem halas go obudzil, przebudzill sie, chcielism ygo rozbawic, ale nie dalo rady, marudzil strasznie, wiec nie kapalam go nawet, zmienilam pampka, dostal cyca i dalej spal :) juz na noc. no i pospal do wpoldo szostej, oczywiscie ciagle budzac sie na jedzenie.