Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58131 25 kwietnia 2013, 10:09

aneta74 Fajna mama
wczoraj widziałam to w ddtvn uchichrałam się http://www.youtube.com/watch?v=iUcqT5zpZ5E

Zgłoś nadużycie #58132 25 kwietnia 2013, 10:13

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mam pytanie jak Wasze maluchy zasypiają?
same, tzn. wkładacie do łóżeczka, gasicie światło i idziecie sobie do drugiego pokoju,
czy np. lulacie, kołyszecie?
czy np. jesteście obok i czekacie aż padnie?

w ciągu dnia czekam az padnie. daje do łóżeczka i wychodze zpokoju. czasami nie pada... :/
na noc fajnei, jesli przy piersi zasypia. jak nie, to daje do łóżeczka, modle sie z nim, czytam mu bajke i tyle. po tym najczesciej wychodze z pokoju. a czasem nie.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #58133 25 kwietnia 2013, 10:15

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

tak samo, ale teściowa chce, by zostawić, by sam usypiał...
a on się drze tak mocno i głośno, ze póxniej trzeba go bardzo długo uspakajać...
uwazą, ze w tym czasie kiedy mały zasypia i spi można coś zrobić, ciekawe co ona miałaby do roboty, przecież nic nie robi u mnie  w domu

taaa....tesiowa ci bedzie gadac jak masz dziecko usypiac...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #58134 25 kwietnia 2013, 10:27

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wczoraj chyba taki dzień było bo moja tez a to paluchy przytrzasnęla szuflada oczywiście wrzask ryk łzy jak grochy a za 5 minut znów sie pchała do tych szufladtez do tyłu wywineła orla na dywanie ale też ryk a i weczorem to juz takiej histeri dostała że maskakra. z usypianiem tęz wczoraj ciężko było. w nocy wierci sie kręci rozkopuje. tylko teraz nie wiem czy moze głodna nie jest i dlatego tak sie wierci, zjadła o 20stej kasze na gęsto z 220 i poszla spać koło 23cie a od 3ciej latała po całym łóżeczku. wzięlam ja do siebie to mnie skopała i o 5 tej dalam jej mleko i potem spała w miarę grzecznie do siódmej.

no u nas tez noc ciężko, wstawałam do niej trzy razy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58135 25 kwietnia 2013, 10:27

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wczoraj chyba taki dzień było bo moja tez a to paluchy przytrzasnęla szuflada oczywiście wrzask ryk łzy jak grochy a za 5 minut znów sie pchała do tych szufladtez do tyłu wywineła orla na dywanie ale też ryk a i weczorem to juz takiej histeri dostała że maskakra. z usypianiem tęz wczoraj ciężko było. w nocy wierci sie kręci rozkopuje. tylko teraz nie wiem czy moze głodna nie jest i dlatego tak sie wierci, zjadła o 20stej kasze na gęsto z 220 i poszla spać koło 23cie a od 3ciej latała po całym łóżeczku. wzięlam ja do siebie to mnie skopała i o 5 tej dalam jej mleko i potem spała w miarę grzecznie do siódmej.

no u nas tez noc ciężko, wstawałam do niej trzy razy

Zgłoś nadużycie #58136 25 kwietnia 2013, 10:29

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja też uwielbiam czytac ale jakos ostatnio zebrac się nie mogę. została mi ostatnia częśc z serii Camilli Lackberg i tak trzymam , na razie mam książki z biblioteki i filmy do obejrzenia . ale mała żadko zasypia wczesniej niz o 22giej .a ja padam razem z nią ostatnio :(

a ja przestałam wypożyczać książki...ostatnio nie mam kiedy czytać , wieczorem padam jak mucha

Zgłoś nadużycie #58137 25 kwietnia 2013, 10:30

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój syn też wczoraj mial koszmarny dzień... wymęczył mnei psychicznie swoim marudzeniem. nic mu nei pasowalo... dziś do prababci jedziemy, moze bedzie lepiej...

to może cos w powietrzu jednak,ze dzieciaki niemozliwe

Zgłoś nadużycie #58138 25 kwietnia 2013, 10:31

aniam Supermama

seshella napisał(a)

to niech ona usypia go jak chce, a Ty rób swoje

wiesz, ale po prosut szkoda mi dziecka, jak wiem, ze się drze, a ona czeka w drugim pokoju, aż uśnie... mam ochotę czasami włączyć dyktafon i posłuchac co robi

Zgłoś nadużycie #58139 25 kwietnia 2013, 10:32

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

może głodna, a jaka kaszkę dajesz, przez butelkę? czy z łyżeczki gęstą?
bo ja z łyżeczki i zjada mi ok. 140-150ml

Zgłoś nadużycie #58140 25 kwietnia 2013, 10:34

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

aniam czyta nowele, dlatego jej wyszło 9 książek w ciągu miesiąca :P

haha, złosnica,
ostatnio czytałam thrilery medyczne Tess Gerristen :P maja po ok. 250str.

Zgłoś nadużycie #58141 25 kwietnia 2013, 10:37

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

taaa....tesiowa ci bedzie gadac jak masz dziecko usypiac...

dlatego byłam ciekawa jak Wy usypiacie...
bo mnie wczoraj wkur.., ze tak nauczyliśmy usypiać

Zgłoś nadużycie #58142 25 kwietnia 2013, 10:39

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mam pytanie jak Wasze maluchy zasypiają?
same, tzn. wkładacie do łóżeczka, gasicie światło i idziecie sobie do drugiego pokoju,
czy np. lulacie, kołyszecie?
czy np. jesteście obok i czekacie aż padnie?

taaaa :D :D same....
Wiesz mówię jej o 20:15 "Joanno idź zrób siusiu do nocniczka" po czym daje mi buziaka w policzek i wchodzi do łóżeczka, żegna się i zasypia ... :/
koniec bajki...
Kuźwa u mnie zawsze wieczorna rozpier..cha. Ani jedna ani druga nie chce sama zasnąć. Iwona mi się wczepia w nogi, marudzi. Już był taki super okres gdzie sama wchodziła do łóżeczka i zasypiała ale jej się odwidziało. Czasem ją spod stołu wywlekam, czasem pod fotelikiem do karmienia uśnie. A Asia to albo bujanie na rękach albo przy cycu. Z pół roku temu był taki okres kiedy leżąc gugała do siebie i po pewnym czasie wchodzę do pokoju a ta śpi. No ale to było dawno i przez krótko.

Zgłoś nadużycie #58143 25 kwietnia 2013, 10:41

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, złosnica,

oo a fajne ??
muszę zbadać :D :D

Zgłoś nadużycie #58144 25 kwietnia 2013, 10:50

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju jak moglAm zapomniec...od cioci maryny i oliwiera tez naj naj i zdrowia przede wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slicznie wszystkim dziekujemy :) tuli tuli od Kubusia :)

Zgłoś nadużycie #58145 25 kwietnia 2013, 10:52

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, złosnica,

aaa głupia jestem!!! przecież ja jej "ciało" i "autopsja" już "czytałam" (tj. audiobooka słuchałam !!)

Zgłoś nadużycie #58146 25 kwietnia 2013, 10:53

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

wiesz, ale po prosut szkoda mi dziecka, jak wiem, ze się drze, a ona czeka w drugim pokoju, aż uśnie... mam ochotę czasami włączyć dyktafon i posłuchac co robi

moja mama znowu odwrotnie, nawet sekundy nie da jej poplakac, chociaz czasem to ewidentne wymuszanie i nic sie jej nie dzieje

Zgłoś nadużycie #58147 25 kwietnia 2013, 10:53

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

bylam jak miał ostatnio kaszel i katar i przy okazji go ważyła i mierzyła. i powiedziała, ze jest tych dzieci drobniejszych i szczuplejszych, ale taka jego uroda i rozwija sie prawidłowo.

a Hirus od urodzenia byl taki drobniutki? ile wazyl jak sie urodzil?

Zgłoś nadużycie #58148 25 kwietnia 2013, 10:54

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

dlatego byłam ciekawa jak Wy usypiacie...
bo mnie wczoraj wkur.., ze tak nauczyliśmy usypiać

na palcach jednej ręki zliczysz które dzieci same zasypiają w łóżeczku, w zasadzie to tylko Szymek mi się kojarzy

Zgłoś nadużycie #58149 25 kwietnia 2013, 10:56

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny strasznie mi przykro ze nie moge byc z wami na biezaco , normalnie tak mi Was brakuje !!!
Az ciagle mam poczucie ze czegos waznego nie zrobilam w ciagu dnia, to chyba chore co nie ?
Niestety goracy okres u mnie , obrona i jescze teraz zajmuje sie gabrysia i wiktorkiem bo monika z Hania w szpitalu a maz Moniki ciagle w terenie bo stawiaja mieszkanko i ciagle cos jejs to zalatwienia, ehh nie jest lekko , jeszcze cieplo to ten sroszzek maly ciagle chce na dwor , dzis u mamy na hustawce byjalam go godzine co go chcialam wyciagnac to beczal .

Poczytalam was tak w miare szybko bo nie mam czasu .

Aniam takkkk Wiktorek spi ladnie czasem jeszcze zjada butle w nocy , ale jak dla mnie spi ladnie, spimy do 8 lub 9 rano ;)
Like Wiktor cos kolo 10 kg wazy , a Emilka w baseniku cudna ;)
Gwonka super ze bakterii nie ma , ciesze sie razem z Tobą ;)
Ewelina Natalcia to modelka , dlugasnie zgrabne nozki ;)

Widze ze mamy kwietniowa mamusie , super Kasienka ze dolaczylas do nas , taaak tu jest jak w domciu , byla tu taka jedna co ciagle chciala byc lepsza ale szybko sie zawinela biedaczka ;) My tu jestesmy od tego by sie wspirac a nie wywyzszac ;) wszytkie dzieci sa tak samo kochane i wspaniale ;) a my poprostu jestesmy normalnymi mamuskami ;)

nie wiem co mialam jeszcze napisac , aaaaa Ula ja naprawde jestem jednym wielkim chodzacym kompleksem , nie wiem jakos tak po porodzie mi sie ten stan poglebil ;)

Mam do WAAS PROSBE chodzi o moja ankiete , moglybyscie udostepnic ja u siebie na nk albo na fb , zalezy mi by w szybkim tempie bylo jak najwiecej uzupelnien , mozecie nawet wy wypelnic sciemniajac , pliss od tego zalezy czy obronie sie w 1 terminie !!!

Drogie mamy ;)
Bardzo proszę o wypelnienie mojej ankiety , dotyczacej problemu samotnego macierzynstwa. Pytania służą celom badawczym mojej pracy dyplomowej ;)
Z gory dziękuje za udział w ankiecie ;)
http://www.ankietka.pl/ankieta/112579/samotne-macierzynstwo.html

kasienko kochana dla ciebie udam samotna matke i wypellnie ankiete :) w sumie mozna powiedziec ze jestem samotna bo caly dzien sama z Kubisiem :) hehhehehe buziaki

Zgłoś nadużycie #58150 25 kwietnia 2013, 10:59

gwonka Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

je ladnie, pięc razy dziennie plus jakies chrupki, płatki czy biszkopty. ostatnio jak lekarce mowilam ze nie tyje to powiedziala ze buleczki tu gdzie miec powinna to ma i ze dziecko sie teraz wiecej rusza to spala. zreszta teraz w miesnie raczej idzie niz w sadelko :)

no to pewnie rzeczywiscie spala wszystko :) niech rosnie nam Ewunia kochana :)