Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58071 25 kwietnia 2013, 8:00

aniam Supermama

Emza napisał(a)

dzień dobry dziewczyny...matko ja tez zaniedbuje fm;/ no kurcze nie ma na nic czasu..dla dziewczyn które nie maja fb to szykujemy sie do chrzcino-urodzin 19 maja......a teraz postaram sie troszke nadrobic..no i witam również nassza nową kolezanke :)

koleżanko, wieki Ciebie tu nie było
kolejna która nas zanieduje, ale dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #58072 25 kwietnia 2013, 8:01

aniam Supermama

Like napisał(a)

straszne to jest, bo ja co jestem gdzies na zakupach to coś kupuję, mam już tyle ciuchów, że mogłabym dwie dziewczynki ubrać :)

ja tez małego wyposażam w ciuszki, ale ostatnio już nie chodzę , bo zauważyłam, zę mały ma tyle ubranek, że niektórych ani razu nei założył :(

Zgłoś nadużycie #58073 25 kwietnia 2013, 8:09

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

gigant

moja 80 cm to miała 2 miesiące temu, a teraz widzę że podrosła, bo parę ubranek musiałam schować

Zgłoś nadużycie #58074 25 kwietnia 2013, 8:11

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

No i zdjęcia,
z piątku - przymiarka stroju
i z niedzieli ze spacerku :)
Lecę spać dobranoc!!
Napiszcie jakie rozmiary tych butów kupujecie!!I
Ewelina jakie brałas Natalce ?? ?

No nie ! strój zabójczy! Emilka jaka zadowolona :D Ja Zuzce kupiłam buty 20.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #58075 25 kwietnia 2013, 8:12

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

Aha!! Kupiłyśmy dzisiaj sukieneczkę na roczek :)
Jak Wam się podoba?

cudna !!!!
gdzie kupiłaś?

Zgłoś nadużycie #58076 25 kwietnia 2013, 8:14

aniam Supermama

seshella napisał(a)

moja 80 cm to miała 2 miesiące temu, a teraz widzę że podrosła, bo parę ubranek musiałam schować

długaśna :P

Zgłoś nadużycie #58077 25 kwietnia 2013, 8:15

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No nie ! strój zabójczy! Emilka jaka zadowolona :D Ja Zuzce kupiłam buty 20.

ja tez mam 20, ale kupiłam o nr większe

Zgłoś nadużycie #58078 25 kwietnia 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

wiem, brak czasu, ale ja musze sobie go wygospodarować, bo inaczej ocipieje...
w ogóle ostatnio prze 4 dni do m ęża się nie odzywałam, wkur... mnie jeszcxze bardziej, jak wieczorem wyszedł i nie powiedział gdzie idzie, wrócił dopiero po 23...
a posżło o to, ze ja nie dość, ze do pracy, z małym musze się pobawić, posprzątać, poprasować, ugotować, to jeszcze mu niedobrze...
wcześniej przynajmniej pomagał, a teraz nic.
wkurzyłam sie i powiedziałam, ze jak chce mieć służącą to niech sobie ją zatrudni, ale ja wszystkiego sama robić nie będę..
no i wygadałam się , ulzyło mi przynamjniej, bo dusiłam to w sobie okrutnie

dobrze Cie rozumiem, bo mojemu też się babel zbiera i chyba juz niedługo nie wytrzymam...co prawda nei marudzi ,że mu cos nei pasuje ( niechby spróbował ) ale pomocy to ja z niego nie mam , a ja jakos ostatnio wysiadam psychicznie: w domu zaleglosci ze sprzataniem, prasowaniem, papiery do uporzadkowania bo się walają po całym domu...a tu jeszcze nad głową roczek i chrzciny ciagle wiszą...no chciałam zrobic w jednym terminie 2 czerwca i było by z glowy, ale nei..nie moge się dogadać...jak zaczynam temat to mój mąż ma minę " ojej znowu mi głowe zawracasz "...ręce opadają...i tym sposobem trzeba bedzie zrobić dwie imprezy, bo przecież na chciny prosic już za późno by było :-/

Zgłoś nadużycie #58079 25 kwietnia 2013, 8:18

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

9 książek w ciągu miesiaca, tyle przeczytałam, matko jak mi tego brakowało w ciągu kilku lat :)

kiedy?

Zgłoś nadużycie #58080 25 kwietnia 2013, 8:19

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

cos ty?jeszcze sie nie wybierasz ?? mowisz ze w pracy mniej zapier...jak w domu przy malej?a kto jest teraz z mala?

mąż z nią siedzi, a jak będzie miał jedynki  biorę urlop lub z moją mamą zostaje. I z perspektywy czasu musze przyznać, że takie rozwiązanie jest super, jakbym nie pracowała całe dnie by ze mną spędzała, a tak to po równo z mamusią i tatusiem, mąż wie co to znaczy zajmować się dzieckiem, wszystko musi przy niej zrobić. jedynie co to przy kąpieli zawsze jestem :)

Zgłoś nadużycie #58081 25 kwietnia 2013, 8:24

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

co do tego Peritolu na apetyt to mam pewne obawy. w ulotce napisane jest ze mozna podawac dopiero od drugiego roku zycia :( boje sie kurcze zeby mu to nie zaszkodzilo bardziej jak pomoglo. no ale chyba lekarz wie co robi. mam metlik w glowie. bede musiala malego bacznie obserwowac, jak cos tylko bedzie nie tak to odstawie.

pewnie dostaje mniejszą dawkę niż dwulatek, my tak mielismy z lekiem przeciwirusowym, też było od 2 lat, ale dawka była mniejsza i lek bardzo szybko pomógł, infekcja się nie rozwinela

Zgłoś nadużycie #58082 25 kwietnia 2013, 8:25

aniam Supermama

seshella napisał(a)

kiedy?

hehe, jak mały zaśnie i czekam do 22, by dac butle

Zgłoś nadużycie #58083 25 kwietnia 2013, 8:29

aniam Supermama
polecam do poczytania

http://www.joemonster.org/art/21163/Kup_przyczepe_na_Allegro

Zgłoś nadużycie #58084 25 kwietnia 2013, 8:32

aniam Supermama

seshella napisał(a)

mąż z nią siedzi, a jak będzie miał jedynki  biorę urlop lub z moją mamą zostaje. I z perspektywy czasu musze przyznać, że takie rozwiązanie jest super, jakbym nie pracowała całe dnie by ze mną spędzała, a tak to po równo z mamusią i tatusiem, mąż wie co to znaczy zajmować się dzieckiem, wszystko musi przy niej zrobić. jedynie co to przy kąpieli zawsze jestem :)

dobry pomysł, dziecko czuje, ze ma oboje rodziców

Zgłoś nadużycie #58085 25 kwietnia 2013, 8:33

elka40 Fajna mama
Kurczę..moja zuzka wczoraj miala straszny dzień. Pisałam Wam,że rano nie chciała męża wypuscic z domu do pracy. Caly dzień tak było...zadne z nas nei mogło sie ruszyć.. Wyła o wszystko strasznie. Do tego się przewróciła do tyłu i walnęła główką w podłogę..płacz pół godziny - fakt,że mocno walnęła dość. A wieczorem przed 20-ą niby spiąca ale jak ją zaniosłam do łóżeczka to zjadła butle i wstała...do 22 latala po pokoju , bawiła się, wygladała przez okno, wołała na hustawkę po czym z niej złaziła i ciagle coś nie tak....jak zaczęła kolejny raz wyć wkurzyłam sie w końcu, wsadziłam do łóżeczka i sobie wyszłam. Na co przyleciał tatuś,żeby ratowac dziecko przed " złą mamusią" i znów dla świętego spokoju wypuscił ja na podłogę. Padła dopiero po 22, bo oczywiście w końcu zawołąła do mamusi na rączki...uśpiłam ja na fotelu bujanym...tragedia. Mam nadzieję,ze dziś będzie miała lepszy dzień, bo takie mnie wykańczają.

Zgłoś nadużycie #58086 25 kwietnia 2013, 8:34

Like Supermama

elka40 napisał(a)

cudna !!!!
gdzie kupiłaś?

w h&m :) http://www.hm.com/pl/product/10596?article=10596-A
kupiłam 9-12 (80cm) bo przymierzyłam jej żeby pasowała i leży idelanie, w sumie miałam juz na allegro zamówić (są po 85zł) ale stwierdziałm, że nie będę kolejnej odsyłać i pojechaliśmy wczoraj z Emilą żeby przymierzyć :)

i w ogóle to już 3 nasza sukienka, dwie w ZARA oddałam
Masakra dziewczyny, ale tamte sukienki jakoś na Emilce źle leżą, jedną miałyśmy 12-18miesięcy i jakaś taka mała, krótka, więc kolejna jaką kupiłam to 18-24, ale też dziwnie się podwijała, dlatego one dobre ale dla dziewczynek, które już chodzą, bo na siedząco to jakoś beznadzieja!
Ostatniopodpatrzyłam tą i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo wygodna i naprawdę śliczna, na allegro znalazłam idelanie pasujący kapelusik bo w sklepie nie było http://allegro.pl/hm-kapelusik-r-80-9-12-m-haft-bialy-i3184537422.html

Zgłoś nadużycie #58087 25 kwietnia 2013, 8:41

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

dobrze Cie rozumiem, bo mojemu też się babel zbiera i chyba juz niedługo nie wytrzymam...co prawda nei marudzi ,że mu cos nei pasuje ( niechby spróbował ) ale pomocy to ja z niego nie mam , a ja jakos ostatnio wysiadam psychicznie: w domu zaleglosci ze sprzataniem, prasowaniem, papiery do uporzadkowania bo się walają po całym domu...a tu jeszcze nad głową roczek i chrzciny ciagle wiszą...no chciałam zrobic w jednym terminie 2 czerwca i było by z glowy, ale nei..nie moge się dogadać...jak zaczynam temat to mój mąż ma minę " ojej znowu mi głowe zawracasz "...ręce opadają...i tym sposobem trzeba bedzie zrobić dwie imprezy, bo przecież na chciny prosic już za późno by było :-/

ja prosiłam 2 tygodnie przed, chrzciny to nie wesele

Zgłoś nadużycie #58088 25 kwietnia 2013, 8:44

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja prosiłam 2 tygodnie przed, chrzciny to nie wesele

bvyle chrzestni wczesniej wiedzieli :)

Zgłoś nadużycie #58089 25 kwietnia 2013, 8:44

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

polecam do poczytania

http://www.joemonster.org/art/21163/Kup_przyczepe_na_Allegro

haha..no posikałam się !

Zgłoś nadużycie #58090 25 kwietnia 2013, 8:44

aniam Supermama

Like napisał(a)

w h&m :) http://www.hm.com/pl/product/10596?article=10596-A
kupiłam 9-12 (80cm) bo przymierzyłam jej żeby pasowała i leży idelanie, w sumie miałam juz na allegro zamówić (są po 85zł) ale stwierdziałm, że nie będę kolejnej odsyłać i pojechaliśmy wczoraj z Emilą żeby przymierzyć :)
i w ogóle to już 3 nasza sukienka, dwie w ZARA oddałam
Masakra dziewczyny, ale tamte sukienki jakoś na Emilce źle leżą, jedną miałyśmy 12-18miesięcy i jakaś taka mała, krótka, więc kolejna jaką kupiłam to 18-24, ale też dziwnie się podwijała, dlatego one dobre ale dla dziewczynek, które już chodzą, bo na siedząco to jakoś beznadzieja!
Ostatniopodpatrzyłam tą i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo wygodna i naprawdę śliczna, na allegro znalazłam idelanie pasujący kapelusik bo w sklepie nie było http://allegro.pl/hm-kapelusik-r-80-9-12-m-haft-bialy-i3184537422.html

no no, to lans na całego