Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #58051 25 kwietnia 2013, 7:15

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ja męcze jeszcze taką co z ciąży nei skończyłam czytać :P jestem gdzies koło 150strony :P

wiem, brak czasu, ale ja musze sobie go wygospodarować, bo inaczej ocipieje...
w ogóle ostatnio prze 4 dni do m ęża się nie odzywałam, wkur... mnie jeszcxze bardziej, jak wieczorem wyszedł i nie powiedział gdzie idzie, wrócił dopiero po 23...
a posżło o to, ze ja nie dość, ze do pracy, z małym musze się pobawić, posprzątać, poprasować, ugotować, to jeszcze mu niedobrze...
wcześniej przynajmniej pomagał, a teraz nic.
wkurzyłam sie i powiedziałam, ze jak chce mieć służącą to niech sobie ją zatrudni, ale ja wszystkiego sama robić nie będę..
no i wygadałam się , ulzyło mi przynamjniej, bo dusiłam to w sobie okrutnie

Zgłoś nadużycie #58052 25 kwietnia 2013, 7:16

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

bylam jak miał ostatnio kaszel i katar i przy okazji go ważyła i mierzyła. i powiedziała, ze jest tych dzieci drobniejszych i szczuplejszych, ale taka jego uroda i rozwija sie prawidłowo.

mnie tez tak powiedziała :)

Zgłoś nadużycie #58053 25 kwietnia 2013, 7:16

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

o fak! e, to moze się jednak nei spotykajmy, co?... sru, nie jade do gdańska ani do chorzowa ;)

no co Ty? my inne, może nam nie odbije;d

Zgłoś nadużycie #58054 25 kwietnia 2013, 7:18

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny strasznie mi przykro ze nie moge byc z wami na biezaco , normalnie tak mi Was brakuje !!!
Az ciagle mam poczucie ze czegos waznego nie zrobilam w ciagu dnia, to chyba chore co nie ?
Niestety goracy okres u mnie , obrona i jescze teraz zajmuje sie gabrysia i wiktorkiem bo monika z Hania w szpitalu a maz Moniki ciagle w terenie bo stawiaja mieszkanko i ciagle cos jejs to zalatwienia, ehh nie jest lekko , jeszcze cieplo to ten sroszzek maly ciagle chce na dwor , dzis u mamy na hustawce byjalam go godzine co go chcialam wyciagnac to beczal .
Poczytalam was tak w miare szybko bo nie mam czasu .
Aniam takkkk Wiktorek spi ladnie czasem jeszcze zjada butle w nocy , ale jak dla mnie spi ladnie, spimy do 8 lub 9 rano ;)
Like Wiktor cos kolo 10 kg wazy , a Emilka w baseniku cudna ;)
Gwonka super ze bakterii nie ma , ciesze sie razem z Tobą ;)
Ewelina Natalcia to modelka , dlugasnie zgrabne nozki ;)
Widze ze mamy kwietniowa mamusie , super Kasienka ze dolaczylas do nas , taaak tu jest jak w domciu , byla tu taka jedna co ciagle chciala byc lepsza ale szybko sie zawinela biedaczka ;) My tu jestesmy od tego by sie wspirac a nie wywyzszac ;) wszytkie dzieci sa tak samo kochane i wspaniale ;) a my poprostu jestesmy normalnymi mamuskami ;)
nie wiem co mialam jeszcze napisac , aaaaa Ula ja naprawde jestem jednym wielkim chodzacym kompleksem , nie wiem jakos tak po porodzie mi sie ten stan poglebil ;)
Mam do WAAS PROSBE chodzi o moja ankiete , moglybyscie udostepnic ja u siebie na nk albo na fb , zalezy mi by w szybkim tempie bylo jak najwiecej uzupelnien , mozecie nawet wy wypelnic sciemniajac , pliss od tego zalezy czy obronie sie w 1 terminie !!!
Drogie mamy ;)
Bardzo proszę o wypelnienie mojej ankiety , dotyczacej problemu samotnego macierzynstwa. Pytania służą celom badawczym mojej pracy dyplomowej ;)
Z gory dziękuje za udział w ankiecie ;)
http://www.ankietka.pl/ankieta/112579/samotne-macierzynstwo.html

Kasiu, napisz jeszcze co z malutką ?? martwię się o kruszynkę :(

Zgłoś nadużycie #58055 25 kwietnia 2013, 7:19

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

mielismy taka "kolezankę", ale pojechałyśmy z nia jak z fura siana i się zmyła :P

jesu, to może ja też nie będę się wywyższać, bo jeszcze mnie wyrzucicie i nie będę miała w ogóle do kogo gęby otworzyć :P

Zgłoś nadużycie #58056 25 kwietnia 2013, 7:19

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

spadam. kolejny wieczor stracilam, a mialam film jakis obejrzec :/

jak to straciłaś? z nami to strata czasu?
podaj adres to Ci nakopię w ten chudy zad :P

Zgłoś nadużycie #58057 25 kwietnia 2013, 7:20

aniam Supermama

Kasienka3b napisał(a)

No wiesz ale jak napisala Kasia17 bo ta 'Wasza kolezanka' sie wywyzszala a u nas jednej dziewczynie sie nie podobalo to ze inna pisala czesto o swoim dziecku i cieszyla sie ze rozwija sie prawidlowo i nazdala jej. A uwazala sie ze jest jakas najwazniejsza na kwietniowym watku. Ale nawet niechce o tym pisac bo brak slow na to co tam sie stalo.

a nie mogłyście ją stamtąd wyrzucić? nie pisać? unikać jej wypowiedzi?

Zgłoś nadużycie #58058 25 kwietnia 2013, 7:24

aniam Supermama

phoenix212 napisał(a)

je ladnie, pięc razy dziennie plus jakies chrupki, płatki czy biszkopty. ostatnio jak lekarce mowilam ze nie tyje to powiedziala ze buleczki tu gdzie miec powinna to ma i ze dziecko sie teraz wiecej rusza to spala. zreszta teraz w miesnie raczej idzie niz w sadelko :)

no widzisz, nie ma powodów do zmartwień :)

Zgłoś nadużycie #58059 25 kwietnia 2013, 7:25

aniam Supermama

phoenix212 napisał(a)

je ladnie, pięc razy dziennie plus jakies chrupki, płatki czy biszkopty. ostatnio jak lekarce mowilam ze nie tyje to powiedziala ze buleczki tu gdzie miec powinna to ma i ze dziecko sie teraz wiecej rusza to spala. zreszta teraz w miesnie raczej idzie niz w sadelko :)

to super, ze apetyt dopisuje :)
a chodzi już? wiem, ze kiedyś pisałaś, ale w natłoku innych spraw torszkę mi umknęło, poza tym za rzadko tu bywasz, dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #58060 25 kwietnia 2013, 7:26

aniam Supermama

Like napisał(a)

No i zdjęcia,
z piątku - przymiarka stroju
i z niedzieli ze spacerku :)
Lecę spać dobranoc!!
Napiszcie jakie rozmiary tych butów kupujecie!!
Ewelina jakie brałas Natalce ?? ?

przepraszam, ze to napiszę, ale fajna tłuściutka :) takie baleroniki ma :)
wygląda w tym kombinezoniku na pierwszej focie rewelacyjnie, istna modelka :)

Zgłoś nadużycie #58061 25 kwietnia 2013, 7:27

aniam Supermama

Like napisał(a)

Aha!! Kupiłyśmy dzisiaj sukieneczkę na roczek :)
Jak Wam się podoba?

okrutna jesteś!!!!!!!!!
następne dziecko na bank musi być dziewczynka i tez tak będę stroić :)

Zgłoś nadużycie #58062 25 kwietnia 2013, 7:27

aniam Supermama
sama piszę ?? ?!!

Zgłoś nadużycie #58063 25 kwietnia 2013, 7:36

Like Supermama

aniam napisał(a)

sama piszę ?? ?!!

no sama sama, ja czytam :)

Zgłoś nadużycie #58064 25 kwietnia 2013, 7:37

Like Supermama

aniam napisał(a)

wiem, brak czasu, ale ja musze sobie go wygospodarować, bo inaczej ocipieje...
w ogóle ostatnio prze 4 dni do m ęża się nie odzywałam, wkur... mnie jeszcxze bardziej, jak wieczorem wyszedł i nie powiedział gdzie idzie, wrócił dopiero po 23...
a posżło o to, ze ja nie dość, ze do pracy, z małym musze się pobawić, posprzątać, poprasować, ugotować, to jeszcze mu niedobrze...
wcześniej przynajmniej pomagał, a teraz nic.
wkurzyłam sie i powiedziałam, ze jak chce mieć służącą to niech sobie ją zatrudni, ale ja wszystkiego sama robić nie będę..
no i wygadałam się , ulzyło mi przynamjniej, bo dusiłam to w sobie okrutnie

kur... jak u mnie!!

Zgłoś nadużycie #58065 25 kwietnia 2013, 7:38

Like Supermama

aniam napisał(a)

okrutna jesteś!!!!!!!!!
następne dziecko na bank musi być dziewczynka i tez tak będę stroić :)

straszne to jest, bo ja co jestem gdzies na zakupach to coś kupuję, mam już tyle ciuchów, że mogłabym dwie dziewczynki ubrać :)

Zgłoś nadużycie #58066 25 kwietnia 2013, 7:49

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

straszne to jest, bo ja co jestem gdzies na zakupach to coś kupuję, mam już tyle ciuchów, że mogłabym dwie dziewczynki ubrać :)

to trzeba robic drugą :)

Zgłoś nadużycie #58067 25 kwietnia 2013, 7:51

Emza Fajna mama
dzień dobry dziewczyny...matko ja tez zaniedbuje fm;/ no kurcze nie ma na nic czasu..dla dziewczyn które nie maja fb to szykujemy sie do chrzcino-urodzin 19 maja......a teraz postaram sie troszke nadrobic..no i witam również nassza nową kolezanke :)

Zgłoś nadużycie #58068 25 kwietnia 2013, 7:59

aniam Supermama

Like napisał(a)

no sama sama, ja czytam :)

aktywność, Gosia, aktywność, bo na razie bierna jesteś :)

Zgłoś nadużycie #58069 25 kwietnia 2013, 7:59

aniam Supermama

Like napisał(a)

kur... jak u mnie!!

przej... z tymi facetami :(

Zgłoś nadużycie #58070 25 kwietnia 2013, 8:00

aniam Supermama

Like napisał(a)

ja wczoraj małemu kupiłam kilka zabawek, mąż stwierdził, ze chyba nie mam na co kasę wydawać :P