Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57991 24 kwietnia 2013, 12:32

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

a gdzie tam! nie widzisz że to Gosi łazienka :D :D .

Gosia tylko ściemniala, że takie male mieszkanie ma :)

Zgłoś nadużycie #57992 24 kwietnia 2013, 12:32

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

STO LAT!!

od nas też Wszystkiego naj, naj!!!

Zgłoś nadużycie #57993 24 kwietnia 2013, 12:36

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Własnie rozmawiałam z mężem przez telefon...powiedział,ze jak rano wychodzili z Patrycją z domu to mała bardzo płakała i nie chciała ich wypuscić.
No ...albo taki cycol albo cos nie tak z opiekunką...musimy zaobserwować.

Ela kupuj kamery i nagrywaj! Ja nigdy bym nie uwierzyła że wszystko jest ok jakbym na własne oczy nie zobaczyła. Biedna Zuziula :(
Lepiej sprawdzić niż później sobie wyrzucać.

Zgłoś nadużycie #57994 24 kwietnia 2013, 12:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

albo tęsknota, albo faktycznie cos nie tak

no ona ma czasem takie odbicia...jak mąż gdzieś wyjdzie na chwile albo ja to zaraz ryk, chociaz drugie z nią zostaje...myślę i mam nadzieję ze po prostu taki moment gorszy miała
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57995 24 kwietnia 2013, 12:44

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

nie wiem jak chłopcy w 11 miesiącu, ale o dziewczynkach czytałam ostatnio artykuł, że norma to 8,5-11kg.
A KAsi Wiktor ciekawe ile waży, przecież on też chudzina był!

Ja z moją Emilą nie mam żadnego problemu, je wszystko. No jedyne czego odmówiła to płatki z mlekiem - coś jej nie podchodzą.
A tak to każdą zupę, mięska, szyneczkę, paróweczki, brokuły, szpinak, cukienię, pomarańcze, banany i uwielbia kiwi :) no normalnie zawsze paszczkę otwiera!!

Super ze tak ładnie je , moja dalej z obiadami a tak to je. i dale uwielbia kaszki te hollle musli i jaglaną teraz daję i wcina az się uszy trzęsą

Zgłoś nadużycie #57996 24 kwietnia 2013, 12:49

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A mierzy ok 80 cm :)

wow wysoka dziewczyna będzie :)

Zgłoś nadużycie #57997 24 kwietnia 2013, 12:51

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Własnie rozmawiałam z mężem przez telefon...powiedział,ze jak rano wychodzili z Patrycją z domu to mała bardzo płakała i nie chciała ich wypuscić.
No ...albo taki cycol albo cos nie tak z opiekunką...musimy zaobserwować.

Biedulka może takie tesknotki ma ale faktycznie musisz zaobserwować albo kamerke załozyc i już

Zgłoś nadużycie #57998 24 kwietnia 2013, 13:08

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

no ona ma czasem takie odbicia...jak mąż gdzieś wyjdzie na chwile albo ja to zaraz ryk, chociaz drugie z nią zostaje...myślę i mam nadzieję ze po prostu taki moment gorszy miała

wiesz, lepiej dmuchac n azimne, zreszta ja ja wychodzę do pracy i mały ma zostać z babcią to też czasami urządza taki ryk, ze serce się kroi... i co mam podejrzewac babkę, ze jej krzywdę robi? kamery instalowac? okrutnie by sioe obraziła... ale tutaj masz obca osobe, lepiej patrzeć na ręce

Zgłoś nadużycie #57999 24 kwietnia 2013, 13:17

aniam Supermama
9 książek w ciągu miesiaca, tyle przeczytałam, matko jak mi tego brakowało w ciągu kilku lat :)

Zgłoś nadużycie #58000 24 kwietnia 2013, 13:40

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

wazy 8700 :( lekarz go tez wczoraj wazyl i stwierdzil ze to stanowczo za malo. mowil ze powinien wazyc juz conajmniej 10 kg. zobaczymy jak bedzie przybieral po tym syropku. Aha no i stwierdzil ze te problemy z jego waga moga byc spowodowane przez te cholerne bakterie. mowi ze mogly wlasnie uposledzic jego rozwoj fizyczny. :( nie wiadomo wlasnie ile one szkody narobily w jego organizmie :( ta druga nie bo byla chwile tylko i niegrozna, ale ta pierwsza byla grozna :( az mi sie ryczec chce. mam nadzieje ze troche rozkreci sie z tym przybieraniem

ojej.... to nie zazdroszcze.... biedulka mala..ale miejmy nadzieje ze bedzie juz coraz lepiej i tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #58001 24 kwietnia 2013, 13:42

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny, a ile ważą Wasze dzieciaki?
Bo Emila koło 10.5kg i się zastanawiam czy to nie za dużo jest.

cos ty jak za duzo ?? dobrze wazy moj chyba 11 kg. a jak zacznie chodzic to tez zgubi od razu..moj poki nie chodzil to taki klops byl a terraz to nozki chude.

Zgłoś nadużycie #58002 24 kwietnia 2013, 13:43

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

tak pracuje i jeszcze nie wybieram sie na l4

cos ty?jeszcze sie nie wybierasz ?? mowisz ze w pracy mniej zapier...jak w domu przy malej?a kto jest teraz z mala?

Zgłoś nadużycie #58003 24 kwietnia 2013, 13:44

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

na pewno Ci się przyda i potem bedzie jak znalazł....moja mam trzymała u siebie pieluchy po Patrycji i troche jakichs ciuszków, skarpetek, śliniaczków...19 lat a teraz jak znalazł
Ja zostawiam ładniejsze ciuszki dla Patrycji, zabawki tez zostaną

hihi cos ty tyle lat trzymala ?? niemozliwa...a i napewno sie przydalo...ja tez jestem zdania ze wszystko sie przyda... ;)

Zgłoś nadużycie #58004 24 kwietnia 2013, 13:53

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No Zuzka juz się do niego przekonała..jako pchacza jeszcze sie boi ale jeździk juz uzywa...wczoraj już nawet zaczęła się odpychac nogami tylko jeszcze często wstaje, podnosi go do góry, przestawia i dopiero spowrotem sadza dupkę :D

no to super!!

Zgłoś nadużycie #58005 24 kwietnia 2013, 14:12

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
schizol nadal nie przyjmuje do wiadomości, ze ruda go nie chce i wyczekiwał pod jej domem zeby jej dac bilety na samolot-ze niby ona ma z nim na to stypendium leciec.
ma ma mamamaciek gra w sztuce teatralnej i przygotowuje sie do premiery :) ma ma ma mmmartynce powinno sie spodobac, byle tylko tekstu nei zapomniał ;)
żona olbrychskiego gdzies tam wyjezdza i szuka nowej rehabilitantki dla tej córki, co jest w spiączce. olbrychski prosi grażynke, ona mowi, ze ma za duzo zajęc ale kogos poleci.
Bożenka najwyraźniej darowala miłozkowi jego akcje, bo juz o slubie gadają. i ona stweirdzila, z ebeda chodzic na nauki przedslubne :P
zytka sie wnerwia, ze jej w studio nie idzie, zalatwili jej osobe od wizerunki-takiego facia, co ciagle ja beszta i robi uwagi, co ona robi źle... a zytka, z ekrytyki nie znosi, to sie wkurza, apotem wraca do domu i sie wkurza na michałaka, jes kłotnia i stefanek sie budzii ryczy :P
ze michal jedzie zarabiac do niemiec, a zytka robi kariere w tv, to stefankeim zajmowac sie bedzie babcia ela, co bardzo cieszy jurka, bo nie bedzie miala czasu na wielbłady krzysia-cyrkowczyka :P
"absolutnie" załamana, ze pieska musi oddac-pańcia po niego przyszla. hihi... i zaczeła rodzić :D poród odebrał "w rzeczy samej" :D tak- w ich domu, w ich sypialni, na ich łóżku :D blee :P
chyba tyle :)

dziekuje...jestes nieziemska :)

Zgłoś nadużycie #58006 24 kwietnia 2013, 14:35

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

widzisz mój nie raczkuje, ale cały czas tylko na nogach by stał łaził, nareszcie zaczął łazić wzdłuż kanapy, choc jeszcze koslwao mu to wychodzi :)

no to super... widac postepy

Zgłoś nadużycie #58007 24 kwietnia 2013, 16:55

ewelina6660 Fajna mama
Natalka dzisiaj ;)

Zgłoś nadużycie #58008 24 kwietnia 2013, 17:43

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

spokojnie, najważniejsze, ze nie spada z wagi, a wieesz, kiedy dziecko nie przybiera na wadze to rośnie w długość?
tak od obu lekarzy usłyszałam, wiem, ze to czasem małe pocieszenie, bo tez może być wiele innych przyczyn, ale lekarze zbadali go i nic nie stwierdzili, taki jego urok, a syrop dostał na moje lepsze samopoczucie, a nie dlatego, ze mały tego potrzebował

no niby tak mowia. oby tak bylo.

Zgłoś nadużycie #58009 24 kwietnia 2013, 17:45

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

nie wiem jak chłopcy w 11 miesiącu, ale o dziewczynkach czytałam ostatnio artykuł, że norma to 8,5-11kg.
A KAsi Wiktor ciekawe ile waży, przecież on też chudzina był!

Ja z moją Emilą nie mam żadnego problemu, je wszystko. No jedyne czego odmówiła to płatki z mlekiem - coś jej nie podchodzą.
A tak to każdą zupę, mięska, szyneczkę, paróweczki, brokuły, szpinak, cukienię, pomarańcze, banany i uwielbia kiwi :) no normalnie zawsze paszczkę otwiera!!

super ze wszystko ci ladnie je, tez bym tak chciala :) musze poczytac o tej wadze dla chlopcow, dzieki

Zgłoś nadużycie #58010 24 kwietnia 2013, 17:47

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

pomyśl sobie, ze takiego kloca  musiałabys nosić...
jesu, pocieszam Ciebie, a sama swojego na każdym kroku tuczę, by ważył ciut więcej :)
złośliwość sytuacji :)

hehhehe no niby z tym noszeniem to lepiej mamy, ale jednaw nadal wole zeby wazyl wiecej :)