Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57971 24 kwietnia 2013, 11:57

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

mnie się hobbit podobał! Tj nie ma jakiegoś szału- w duchu "Władcy..", ale bardzo miło się ogląda.

Własnie rozmawiałam z mężem przez telefon...powiedział,ze jak rano wychodzili z Patrycją z domu to mała bardzo płakała i nie chciała ich wypuscić.
No ...albo taki cycol albo cos nie tak z opiekunką...musimy zaobserwować.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57972 24 kwietnia 2013, 11:58

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Własnie rozmawiałam z mężem przez telefon...powiedział,ze jak rano wychodzili z Patrycją z domu to mała bardzo płakała i nie chciała ich wypuscić.
No ...albo taki cycol albo cos nie tak z opiekunką...musimy zaobserwować.

Biedna malutka....nic tylko ukryta kamera

Zgłoś nadużycie #57973 24 kwietnia 2013, 12:00

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

będą zdjęcia, ale w domu mam :)
A ile dziołszki ważą?
Kurde pytam bo oczywiście, któś mi gada, że Emila jest za gruba

eeeeeeeeeeeeeee :D :D no co ty!!! gruba ?? nie słuchaj głupot.
Asia  na golasa ponad 11 ma. Jest tłuściutka, oponkowa ale ja wiem że przez lato ją pewnie wyciągnie i tak samo wyszczupleje jak Iwona.

Zgłoś nadużycie #57974 24 kwietnia 2013, 12:06

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Takie byle jakie bo od męża z komórki, z soboty, z Roksaną i synem znajomych.

Gosia ale masz zajebiaszczą łazienkę :D

Zgłoś nadużycie #57975 24 kwietnia 2013, 12:07

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Ja mam dla małej :) w spadku dostałam, czasem się bawi.

Cześc Gosia :) Tęsnimy za Wami, buziaczki dla Ciebie i Emilki pisz co tam u WAs?

Zgłoś nadużycie #57976 24 kwietnia 2013, 12:08

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

nie wiem jak chłopcy w 11 miesiącu, ale o dziewczynkach czytałam ostatnio artykuł, że norma to 8,5-11kg.
A KAsi Wiktor ciekawe ile waży, przecież on też chudzina był!
Ja z moją Emilą nie mam żadnego problemu, je wszystko. No jedyne czego odmówiła to płatki z mlekiem - coś jej nie podchodzą.
A tak to każdą zupę, mięska, szyneczkę, paróweczki, brokuły, szpinak, cukienię, pomarańcze, banany i uwielbia kiwi :) no normalnie zawsze paszczkę otwiera!!

:D :D moja też je co jej dam :) .

Zgłoś nadużycie #57977 24 kwietnia 2013, 12:11

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

no własnie chyba jednak będzie trzeba załozyć...jeszcze zaobserwuję do końca tygodnia
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57978 24 kwietnia 2013, 12:15

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

a dobrze :)
weszłam, bo akurat szefostwa nie ma ;) ale i tak tylko pobierzne patrzę
Emilka nie chodzi i wciąż nie wstaje, nie chce, denerwuje się jak ją próbujemy stawiać na nóżki, nie chce i koniec. Za to raczkuje, włazi wszędzie. Gada mama, najczęsciej jak coś chce albo jak płacze :) Dostała się do żłobka od września, więc choć tyle dobrego!
A ja jakaś taka wkurzona ostatnimi czasy, mam nerwy na to, że na nic nie ma czasu, wstaję rano o 6 i do 21 -22 na pełnych obrotach, tak naprawdę to nie mam chwili dla siebie :( Po pracy od razu wybywam i dow ieczora jesteśmy na spacerkach, potem kolacja, kapanie, spanie i koniec dnia :( No i wciąż próbuję się odchudzić, póki co bezskutecznie, niestety to też ma wpływ na moje samopoczucie :(

Super że Emilka ma miejsce w złobku :)
ja tez ostatnio nerwowa jestem z odchudzaniem podobnie próbuje ale g...o z tego nawet wykupiłam dietę na kalorynce ale z rejestracją mam problem . odezwij się czasem to będziemy sie motywowac nawzajem ;)

Zgłoś nadużycie #57979 24 kwietnia 2013, 12:16

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny, a ile ważą Wasze dzieciaki?
Bo Emila koło 10.5kg i się zastanawiam czy to nie za dużo jest.

Rozalka 11 i lekarka mi nic nie mówiła że za dużo

Zgłoś nadużycie #57980 24 kwietnia 2013, 12:19

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no super..też myslałam nad zjeźdżalnią, domkiem, piaskownica i hustawką...ale jak to mój tat mówi: dziecko musi czasem wyjśc gdzie indziej i nacieszyc sie czymś z dala od domu...na innym placu zabaw, bez sensu ,żeby miało wszystko u siebie i z tym ma rację. poprzestanę chyba tylko na domku i piaskownicy...ale...tak do końca to nic pewnego :D

u mnie nie ma gdzie , na wiosce plac zabaw zdemolowali nie ma nic dla maluszków. Nad jeziorem są super place dla dzieciaczków ale codziennie nie dam rady tam jeżdzić więc coś koło domu sie przyda

Zgłoś nadużycie #57981 24 kwietnia 2013, 12:20

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

albo tęsknota, albo faktycznie cos nie tak

Zgłoś nadużycie #57982 24 kwietnia 2013, 12:20

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no super..też myslałam nad zjeźdżalnią, domkiem, piaskownica i hustawką...ale jak to mój tat mówi: dziecko musi czasem wyjśc gdzie indziej i nacieszyc sie czymś z dala od domu...na innym placu zabaw, bez sensu ,żeby miało wszystko u siebie i z tym ma rację. poprzestanę chyba tylko na domku i piaskownicy...ale...tak do końca to nic pewnego :D

u mnie nie ma gdzie , na wiosce plac zabaw zdemolowali nie ma nic dla maluszków. Nad jeziorem są super place dla dzieciaczków ale codziennie nie dam rady tam jeżdzić więc coś koło domu sie przyda

Zgłoś nadużycie #57983 24 kwietnia 2013, 12:20

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Gosia ale masz zajebiaszczą łazienkę :D

patrz, a ja głupia myślałam, ze to basen :P

Zgłoś nadużycie #57984 24 kwietnia 2013, 12:21

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie tak szybko, bo mi lekarz gada, ze powinnam zaczekac :/
u mnei tez juz trudno sie zoprientowac kiedy dni plodne. ostatnio mialam tak fest mokro po 20stym dc :| normalnie woda sie ze mnei lała... gdzie przeciez w tych dniach juz susza niby zawsze była totalna.

wiesz co- popatrz też na Hirusia. Zobacz jakby (tfu tfu odpukać) kolejna ciąża była problemowa. I musiałabyś leżeć? to co z nim? Kto się nim zaopiekuje. Masz kogoś zaufanego? Już nawet nie mówię o szpitalu! On malutki jeszcze jest. Ciężko mu będzie zrozumieć że mama go nie utuli, nie ponosi...
Ja najgorszy moment i największą depresję miałam jak musiałam iść rodzić Asię. I zostawić Iwonkę w domu na kilka dni! Strasznie to przeżywałam choć wiedziałam że jest z moją mamą i nic jej nie będzie. Jak Asi zaczęła bilirubina rosnąć to myślałam że oszaleję bo wiedziałam że pobyt się przedłuży!
Ula ja też po trzecim będę wszystko sprzedawać. A mam już tyle klamotów że szkoda gadać. Wszędzie wszystko poupychane. A ciuchów tyle...

Zgłoś nadużycie #57985 24 kwietnia 2013, 12:22

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

w klanie
schizol nadal nie przyjmuje do wiadomości, ze ruda go nie chce i wyczekiwał pod jej domem zeby jej dac bilety na samolot-ze niby ona ma z nim na to stypendium leciec.
ma ma mamamaciek gra w sztuce teatralnej i przygotowuje sie do premiery :) ma ma ma mmmartynce powinno sie spodobac, byle tylko tekstu nei zapomniał ;)
żona olbrychskiego gdzies tam wyjezdza i szuka nowej rehabilitantki dla tej córki, co jest w spiączce. olbrychski prosi grażynke, ona mowi, ze ma za duzo zajęc ale kogos poleci.
Bożenka najwyraźniej darowala miłozkowi jego akcje, bo juz o slubie gadają. i ona stweirdzila, z ebeda chodzic na nauki przedslubne :P
zytka sie wnerwia, ze jej w studio nie idzie, zalatwili jej osobe od wizerunki-takiego facia, co ciagle ja beszta i robi uwagi, co ona robi źle... a zytka, z ekrytyki nie znosi, to sie wkurza, apotem wraca do domu i sie wkurza na michałaka, jes kłotnia i stefanek sie budzii ryczy :P
ze michal jedzie zarabiac do niemiec, a zytka robi kariere w tv, to stefankeim zajmowac sie bedzie babcia ela, co bardzo cieszy jurka, bo nie bedzie miala czasu na wielbłady krzysia-cyrkowczyka :P

"absolutnie" załamana, ze pieska musi oddac-pańcia po niego przyszla. hihi... i zaczeła rodzić :D poród odebrał "w rzeczy samej" :D tak- w ich domu, w ich sypialni, na ich łóżku :D blee :P

chyba tyle :)

:) )) Ula masz talent :) )

Zgłoś nadużycie #57986 24 kwietnia 2013, 12:24

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Takie byle jakie bo od męża z komórki, z soboty, z Roksaną i synem znajomych.

Rosnie jak na drożdżach mala księżniczka :)

Zgłoś nadużycie #57987 24 kwietnia 2013, 12:28

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

ja pomarańcza narazie dwa razy dawałam, ale sam środek, bez żadnych tych skórek.
A ostatnio w piątek byliśmy w Opolu w galerii i wzięłam sobie sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy to oczywiście mi połowę wypiła, bo aż się cała podniecała jak widziała, że piję.
Teraz kupiłam jej te tymabrki w biedronce w buteleczkach co są niby w 100% soczkiem. Uwielbia :)

to moja od jakiegoś czasu wcina pomarańcze i mandarynki. Sam środeczek bez skórek. Bardzo lubi. Jak obieram pomarańczę i wyczuje zapach to pędzi do mnie z otwartym dziobkiem :D

Zgłoś nadużycie #57988 24 kwietnia 2013, 12:29

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

nie jest to takie łatwe, prace mam lekką, tylko do 14 a i są względy, że chę mieć do czego wracać, jak ja się na nich wypne to na moje miejsce jest milion chętnych, wiesz jak to jest

masz rację jak dobra praca to trzeba szanować ;)
moja koleżanka teraz poszla do sklepu pracowac wioskę dalej i masakra jak mi opowiada na godz. wychodzi jej 5 złoty pracuje średnio 6 dni w tygodniu po 9.5 godziny nie ma nadgodzin choć zostaje godz. nocnych też nie choć rano jest już przed 5ta w niedzielę normalna stawka jak w zwykły dzień. mroża i rozmrażają mięso po dwa razy , daty ważności zrywaja jak sie da i ostatnio przykaz dostała że ma bez paragonów sprzedawać bo za duz jest ale jak się wkopie to z własnej kasy płaci . to i tak nie wszystko mówię Wam masakra mówi ze nie wytrzyma psychicznie chyba

Zgłoś nadużycie #57989 24 kwietnia 2013, 12:32

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

patrz, a ja głupia myślałam, ze to basen :P

a gdzie tam! nie widzisz że to Gosi łazienka :D :D .

Zgłoś nadużycie #57990 24 kwietnia 2013, 12:32

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Spadam do lekarza, miłego dnia dziewczynki, bo potem jadę na wieś, Julia z tatą już tam są

i wzajemnie