Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57871 24 kwietnia 2013, 10:04

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

waży tyle co mój :)

ida leb w leb, hehe chudzinki nasze.

Zgłoś nadużycie #57872 24 kwietnia 2013, 10:04

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

i ze cie nie opuszcze mam i zbieram sie do obejrzenia. mam zgranego Hobbita i z doskoku zerkałam jak dzieciaki oglądały ale chciałabym w spokoju obejrzeć ale na razie sie nie składa jakos . " czas wojny' spielberga też mi sie podoba .
Roże obejrzałam cięzki film ale super , w ciemności też.
wczoraj oglądałam Miasto gniewu na jedynce też fajny był

oooooooooooooooooo Czas wojny super naprawdę...popłakałam się!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57873 24 kwietnia 2013, 10:05

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

a ile ma wzrostu?

urcze nie wiem bo nikt nigdy go nie mierzyl, sama bym musiala go zmierzyc. postaram sie dzisiaj to zrobic. oczywiscie jak sie uda zlapac i utrzymac tego dzikusa :)

Zgłoś nadużycie #57874 24 kwietnia 2013, 10:07

aniam Supermama

seshella napisał(a)

tak mame mam do pomocy

to dobrze :)

Zgłoś nadużycie #57875 24 kwietnia 2013, 10:08

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja mam zamiar zrobić małej mały plac zabaw na podwórku http://allegro.pl/mocna-zjezdzalnia-dino-135-cm-3-kolory-gratis-i3179958243.html http://allegro.pl/mocna-zjezdzalnia-dino-135-cm-3-kolory-gratis-i3179958243.html http://allegro.pl/paradiso-hustawka-bujak-kolyska-gasieniczka-2kol-i3164968066.h...

czekam m ma jechac na saksy dorobić to wtedy kupię.
ech wczoraj mega doła załapałam jakiegoś na szczęście dzis juz ok

no super..też myslałam nad zjeźdżalnią, domkiem, piaskownica i hustawką...ale jak to mój tat mówi: dziecko musi czasem wyjśc gdzie indziej i nacieszyc sie czymś z dala od domu...na innym placu zabaw, bez sensu ,żeby miało wszystko u siebie i z tym ma rację. poprzestanę chyba tylko na domku i piaskownicy...ale...tak do końca to nic pewnego :D

Zgłoś nadużycie #57876 24 kwietnia 2013, 10:08

aniam Supermama

Like napisał(a)

dziewczyny, a ile ważą Wasze dzieciaki?
Bo Emila koło 10.5kg i się zastanawiam czy to nie za dużo jest.

mój i gwonki po 8700g, reszta powyżej 10kg :)

Zgłoś nadużycie #57877 24 kwietnia 2013, 10:08

Ulla Fajna mama
w klanie
schizol nadal nie przyjmuje do wiadomości, ze ruda go nie chce i wyczekiwał pod jej domem zeby jej dac bilety na samolot-ze niby ona ma z nim na to stypendium leciec.
ma ma mamamaciek gra w sztuce teatralnej i przygotowuje sie do premiery :) ma ma ma mmmartynce powinno sie spodobac, byle tylko tekstu nei zapomniał ;)
żona olbrychskiego gdzies tam wyjezdza i szuka nowej rehabilitantki dla tej córki, co jest w spiączce. olbrychski prosi grażynke, ona mowi, ze ma za duzo zajęc ale kogos poleci.
Bożenka najwyraźniej darowala miłozkowi jego akcje, bo juz o slubie gadają. i ona stweirdzila, z ebeda chodzic na nauki przedslubne :P
zytka sie wnerwia, ze jej w studio nie idzie, zalatwili jej osobe od wizerunki-takiego facia, co ciagle ja beszta i robi uwagi, co ona robi źle... a zytka, z ekrytyki nie znosi, to sie wkurza, apotem wraca do domu i sie wkurza na michałaka, jes kłotnia i stefanek sie budzii ryczy :P
ze michal jedzie zarabiac do niemiec, a zytka robi kariere w tv, to stefankeim zajmowac sie bedzie babcia ela, co bardzo cieszy jurka, bo nie bedzie miala czasu na wielbłady krzysia-cyrkowczyka :P

"absolutnie" załamana, ze pieska musi oddac-pańcia po niego przyszla. hihi... i zaczeła rodzić :D poród odebrał "w rzeczy samej" :D tak- w ich domu, w ich sypialni, na ich łóżku :D blee :P

chyba tyle :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #57878 24 kwietnia 2013, 10:09

aniam Supermama

Like napisał(a)

a dobrze :)
weszłam, bo akurat szefostwa nie ma ;) ale i tak tylko pobierzne patrzę
Emilka nie chodzi i wciąż nie wstaje, nie chce, denerwuje się jak ją próbujemy stawiać na nóżki, nie chce i koniec. Za to raczkuje, włazi wszędzie. Gada mama, najczęsciej jak coś chce albo jak płacze :) Dostała się do żłobka od września, więc choć tyle dobrego!
A ja jakaś taka wkurzona ostatnimi czasy, mam nerwy na to, że na nic nie ma czasu, wstaję rano o 6 i do 21 -22 na pełnych obrotach, tak naprawdę to nie mam chwili dla siebie :( Po pracy od razu wybywam i dow ieczora jesteśmy na spacerkach, potem kolacja, kapanie, spanie i koniec dnia :( No i wciąż próbuję się odchudzić, póki co bezskutecznie, niestety to też ma wpływ na moje samopoczucie :(

widzisz mój nie raczkuje, ale cały czas tylko na nogach by stał łaził, nareszcie zaczął łazić wzdłuż kanapy, choc jeszcze koslwao mu to wychodzi :)

Zgłoś nadużycie #57879 24 kwietnia 2013, 10:09

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

a dobrze :)
weszłam, bo akurat szefostwa nie ma ;) ale i tak tylko pobierzne patrzę
Emilka nie chodzi i wciąż nie wstaje, nie chce, denerwuje się jak ją próbujemy stawiać na nóżki, nie chce i koniec. Za to raczkuje, włazi wszędzie. Gada mama, najczęsciej jak coś chce albo jak płacze :) Dostała się do żłobka od września, więc choć tyle dobrego!
A ja jakaś taka wkurzona ostatnimi czasy, mam nerwy na to, że na nic nie ma czasu, wstaję rano o 6 i do 21 -22 na pełnych obrotach, tak naprawdę to nie mam chwili dla siebie :( Po pracy od razu wybywam i dow ieczora jesteśmy na spacerkach, potem kolacja, kapanie, spanie i koniec dnia :( No i wciąż próbuję się odchudzić, póki co bezskutecznie, niestety to też ma wpływ na moje samopoczucie :(

fajnie ze z Emilka wszystko dobzie :) na wstawanie, stanie i chodzenie przyjdzie czas :) gratuluje miejsca w zlobku :) i wspolczuje takich szalonych zapracowanych dni. a masz jakas diete czy po prostu ograniczasz jedzenie?

Zgłoś nadużycie #57880 24 kwietnia 2013, 10:09

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

Julia 10,4 w ubranich i to już bardzo długo, wydaje mi się ze schudła

Zgłoś nadużycie #57881 24 kwietnia 2013, 10:09

Like Supermama

mala24 napisał(a)

Alan waży coś ok 11 kg, prosimy jakieś zdjęcie Emilki jak znajdziesz chwilkę :) a co do chodzenia nic na siłę, Alan też nie chce chodzić a jakiś czas za rączki nie chciał a wczoraj pół parku z nami przeszedł, ale podejrzewam że popisywał się przed ciocią :)

będą zdjęcia, ale w domu mam :)

A ile dziołszki ważą?
Kurde pytam bo oczywiście, któś mi gada, że Emila jest za gruba

Zgłoś nadużycie #57882 24 kwietnia 2013, 10:09

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u moich rodzicow i u lekarza.
odebralismy wynik posiewu, nie ma zadnej bakteri :) zwalczylismy te paskudy. co do witaminy d3 to tak jak myslalam, Kubus ma jej za malo. nadal ma bardzo duze ciemiaczko. bedzie teraz dostawal podwojna dawke.
rozmawialam z lekarzem o tych jego odruchach wymiotnych i wymiotach, podejrzewa ze to jest jadlowstret. zapisal mu syropek na apetyt. za trzy miesiace kontrola, jak bedzie lepiej to znaczy ze trafil z diagnoza, jak nie to bedzie dalej prowadzil diagnostyke, bedzie dalej szukal przyczyn. za pare dni konczy sie nam zelazo, wtedy mamy zrobic kolejna morfologie. jak bedzie cos nie tak to jechac do niego. poza tym mam tez podawac malemu wit c. chyba wszystko napisalam.

świetnie,że posiew ok, a resztę na spokojnie wyrównacie :D

Zgłoś nadużycie #57883 24 kwietnia 2013, 10:09

aniam Supermama

seshella napisał(a)

tak pracuje i jeszcze nie wybieram sie na l4

a nie lepiej odpocząć? przeciez na zwolnieniu i tak dostajesz 100% pensji? nie lepiej z dzieckiem spędzać ten czas, mamam pomoże przy małej, odpoczniesz...

Zgłoś nadużycie #57884 24 kwietnia 2013, 10:10

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

pieknie wazy :) ciesz sie ze tyle :) moj 8700 :( i strasznie ubolewam nad tym ze tak malo :(

Zgłoś nadużycie #57885 24 kwietnia 2013, 10:10

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

jakie rozmiary butków kupujecie? chodzi mi konkretnie o te befado, bo chciałabym coś zamówić, ale nie chce żeby się znowu okazało, że są o 2 rozmiary za duże.

ja kupiłam 19 i są akurat, ale myślę ze za miesic kupie 20

Zgłoś nadużycie #57886 24 kwietnia 2013, 10:10

aniam Supermama

Like napisał(a)

jakie rozmiary butków kupujecie? chodzi mi konkretnie o te befado, bo chciałabym coś zamówić, ale nie chce żeby się znowu okazało, że są o 2 rozmiary za duże.

ja ostatniuo kupiłam 20, ale w ccc, bo na razie nie chodzi po dworze, a to były butki na wyjście, by ciepło w kop[ytka

Zgłoś nadużycie #57887 24 kwietnia 2013, 10:11

mala24 Supermama
spóźnione sto lat dla Kubusia :)

Zgłoś nadużycie #57888 24 kwietnia 2013, 10:11

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

na pewno Ci się przyda i potem bedzie jak znalazł....moja mam trzymała u siebie pieluchy po Patrycji i troche jakichs ciuszków, skarpetek, śliniaczków...19 lat a teraz jak znalazł
Ja zostawiam ładniejsze ciuszki dla Patrycji, zabawki tez zostaną

ja też wszystko zostawiam, od bratowej odstałam kilka ciuszków po dzieczynce, przy założeniu, ze następne będzie u mnie płci żeńskikiej :)

Zgłoś nadużycie #57889 24 kwietnia 2013, 10:11

Like Supermama
Takie byle jakie bo od męża z komórki, z soboty, z Roksaną i synem znajomych.

Zgłoś nadużycie #57890 24 kwietnia 2013, 10:12

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

a dlugo masz zamiar jeszcze pracowac, czy bierzesz chorobowe?

jak wszystko będzie dobrze, to planuje do lipca pracowac