Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57851 24 kwietnia 2013, 9:50

Like Supermama

seshella napisał(a)

o Gosia, witamy w naszych skromnych progach :) jak żyjesz, jak Emilka?

a dobrze :)
weszłam, bo akurat szefostwa nie ma ;) ale i tak tylko pobierzne patrzę
Emilka nie chodzi i wciąż nie wstaje, nie chce, denerwuje się jak ją próbujemy stawiać na nóżki, nie chce i koniec. Za to raczkuje, włazi wszędzie. Gada mama, najczęsciej jak coś chce albo jak płacze :) Dostała się do żłobka od września, więc choć tyle dobrego!
A ja jakaś taka wkurzona ostatnimi czasy, mam nerwy na to, że na nic nie ma czasu, wstaję rano o 6 i do 21 -22 na pełnych obrotach, tak naprawdę to nie mam chwili dla siebie :( Po pracy od razu wybywam i dow ieczora jesteśmy na spacerkach, potem kolacja, kapanie, spanie i koniec dnia :( No i wciąż próbuję się odchudzić, póki co bezskutecznie, niestety to też ma wpływ na moje samopoczucie :(

Zgłoś nadużycie #57852 24 kwietnia 2013, 9:51

Like Supermama

aniam napisał(a)

waży tyle co mój :)

dziewczyny, a ile ważą Wasze dzieciaki?
Bo Emila koło 10.5kg i się zastanawiam czy to nie za dużo jest.

Zgłoś nadużycie #57853 24 kwietnia 2013, 9:51

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

"Róża" super- jak zresztą wszystkie filmy Smarzowskiego, niemniej trzeba mieć do niego nastrój- bo dołuje." W ciemności" mnie się podobało średnio. Jakoś mi czegoś brakuje w tym filmie. Wyjazd integracyjny totalna sieczka :/ Ela początek nawet nieźle się zapowiadał a od połowy totalny shit dla mnie. Poradnik pozytywnego myślenia bardzo fajny!
Dosyć podobał mi się ten "Niemożliwe" o tsunami i "Kontrabanda"
Jakoś ciężko mi polecić jakiś film bo strasznie cienkie są te ostatnio kręcone- nie wiem czy już tak się zblazowałam i na wszystko kręcę nosem czy po prostu na ilość idą a nie na jakość.
Aha dosyć podobał mi się ten "Niemożliwe" o tsunami.

Niemozliwe faktycznie fajny
A Wyjazd integracyjny rzeczywiście do połowy lepszy a potem nie wiadomo juz o co chodzi:/
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57854 24 kwietnia 2013, 9:51

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

to jeszcze pracuejsz ?? ??

tak pracuje i jeszcze nie wybieram sie na l4

Zgłoś nadużycie #57855 24 kwietnia 2013, 9:52

Like Supermama
jakie rozmiary butków kupujecie? chodzi mi konkretnie o te befado, bo chciałabym coś zamówić, ale nie chce żeby się znowu okazało, że są o 2 rozmiary za duże.

Zgłoś nadużycie #57856 24 kwietnia 2013, 9:53

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja tam nic a nic nie sprzedaje i poki co nie wydaje...zostawiam do nastepnego.... a co ...bede znow kupowala ?? mimo ze wszysscy gadaja ze wszystko kolekcjonuje i chate zagracam..... mam nadzieje ze jeszcze mi sie przyda!!!!!!!!!!!!

na pewno Ci się przyda i potem bedzie jak znalazł....moja mam trzymała u siebie pieluchy po Patrycji i troche jakichs ciuszków, skarpetek, śliniaczków...19 lat a teraz jak znalazł
Ja zostawiam ładniejsze ciuszki dla Patrycji, zabawki tez zostaną

Zgłoś nadużycie #57857 24 kwietnia 2013, 9:55

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

super, że bakterii nie ma!!
nareszcie święty spokój!
a co za syrop przepisał?
dlaczego uważa, ze to jadłowstręt?

syropek nazywa sie Peritol. a Piotrus jaki mial? wiesz co, on go wczoraj calego przebadal, dlugo mu w gardle mieszal, brzyszek badal, doslownie wszystko. wszystko bylo oki. stwierdzil ze albo on po prostu jest niejadkiem, albo ma jadlo wstret, opiera sie na moich opowiesciach o naszych perypetiach jedzeniowych, tych odruchach wymiotnych, wymiotach. no ale to sa narazie podejrzenia. wiecej bedziemy wiedziec po podawaniu syropku, zobaczymy czy to cos pomoze. za pare dni, jak skoncze podawac zelazo to bedziemy podawac syropek

Zgłoś nadużycie #57858 24 kwietnia 2013, 9:56

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

oo ja już się do Nędzników przymierzam :D :D .

No ja doszłam do połowy, ale inaczej zupełnie sobie ten film wyobrazałam. Nie wiem..może bardziej jak Upiora w operze, a to jest bardziej filmowy...trudno określić...zdania też na razie nie mam...obejrzę do końca to zdecyduję czy mi sie podoba czy nie :D
A Mój rower akurat na poczatku jest faktycznie trudny do przebrnięcia...potem jakos idzie.

Zgłoś nadużycie #57859 24 kwietnia 2013, 9:57

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja też chcę spać całą noc!!! czy tylko moje dziecko je w nocy ?? !!

nie tylko twoje :) moj na okraglo w nocy ciagnie cyca, nieraz budzi sie nawet co godzine :( no ale plus to to ze zawsze troche nadrobi w nocy

Zgłoś nadużycie #57860 24 kwietnia 2013, 9:57

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

super ten jezdzik!! i napewno dluzej posluzy jak sam pchacz...ja kupilam tez jezdziko pchacz.. i do teraz jezdzi na nim... ale nie umie sie jeszcze odpychac...neimoze zajarzyc o co w tym chodzi..

No Zuzka juz się do niego przekonała..jako pchacza jeszcze sie boi ale jeździk juz uzywa...wczoraj już nawet zaczęła się odpychac nogami tylko jeszcze często wstaje, podnosi go do góry, przestawia i dopiero spowrotem sadza dupkę :D

Zgłoś nadużycie #57861 24 kwietnia 2013, 9:59

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

po syropku miejmy nadzieje będzie lepiej :) już jest lepiej po dworku :) oby tak dalej :)

no ale on znowu bardzo malo przybiera :( w miesiac, nawet ponad miesiac przybral tylko 100 g :( :( :(

Zgłoś nadużycie #57862 24 kwietnia 2013, 9:59

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co odkąd zmienili to cholerne allegro to dostaję kota jak coś mam tam znaleźć i zamówić :/ . Dla mnie beznadzieja.

dla mnie też :-/

Zgłoś nadużycie #57863 24 kwietnia 2013, 10:00

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

u mnie też w niedzielę impreza, w piątek urlop biorę i zaczynam przygotowania :)

a dlugo masz zamiar jeszcze pracowac, czy bierzesz chorobowe?

Zgłoś nadużycie #57864 24 kwietnia 2013, 10:00

Ulla Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Tak przestaly ale ten watek z innych powodow sie rozpadl ale teraz to nie wazne. Bylo minelo i dziekuje za mile przyjecie :) Na poczatku musze Was troszke poznac :)

a z jakich powodów?
chyba ze juz pisałas, to zaraz docyztam
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #57865 24 kwietnia 2013, 10:01

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

moja na zwyklej elektronicznej waży 10,4 w ubraniach. ciekawe czy ten syropek pomoze na wymioty

sama jestem ciekawa. zobaczymy :( az sie boje

Zgłoś nadużycie #57866 24 kwietnia 2013, 10:02

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój mąz obejrzał ze mną "jestes bogiem" mimo ze paktofoniki nie znał i nie przepada na hip-hopem- a film bardzo mu sie spodobał i wciągnąl go od pierwszych minut :)

am i musże w końcu obejrzeć..patrycja mi bardzo polecała
A ja wczoraj obejrzałam 80 milionów...nasz polski jak chłopaki z Solidarnosci wyprowadzali z banku kasę,zeby SB jej nie dorwało...usmiałam się..polecam i czasy lat 80 wypisz wymaluj...jakby się tam wróciło

Zgłoś nadużycie #57867 24 kwietnia 2013, 10:03

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja kiedyś tam zaczęłam :) tylko nei mam kiedy skończyć, bo zaczelismy razem i tera zbez niego ani rusz... a nigdy nei ma kiedy... to samo z hobbitem...

u mnie tez hobbit czeka :-)

Zgłoś nadużycie #57868 24 kwietnia 2013, 10:03

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja kiedyś tam zaczęłam :) tylko nei mam kiedy skończyć, bo zaczelismy razem i tera zbez niego ani rusz... a nigdy nei ma kiedy... to samo z hobbitem...

u mnie tez hobbit czeka :-)

Zgłoś nadużycie #57869 24 kwietnia 2013, 10:03

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

a jaki syropek mu przespisał?
widzisz jak ja byłam u dwóch pediatrów, to mnie powiedzieli, ze rozwija się prawidłowo i nie ma podstaw do tego, by dziecko tuczyć na siłę.
choć mój też brał syrop na apetyt, podciągnął z wagą i teraz nawet syrop mu nie pomoże, bo je tyle ile potrzebuje

no i ja sie obawiam ze z Kubusiem bedzie to samo, ze po odstawieniu znowu wrocimu do szarej rzeczywistosci. o ile wogole ten syropek cos pomoze :(

Zgłoś nadużycie #57870 24 kwietnia 2013, 10:04

mala24 Supermama

Like napisał(a)

dziewczyny, a ile ważą Wasze dzieciaki?
Bo Emila koło 10.5kg i się zastanawiam czy to nie za dużo jest.

Alan waży coś ok 11 kg, prosimy jakieś zdjęcie Emilki jak znajdziesz chwilkę :) a co do chodzenia nic na siłę, Alan też nie chce chodzić a jakiś czas za rączki nie chciał a wczoraj pół parku z nami przeszedł, ale podejrzewam że popisywał się przed ciocią :)