Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57831 24 kwietnia 2013, 9:32

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

jak bym była na Twoim miejscu to też bym tylko wieczorem o poduszce marzyła małe dziecko ,ciąża, praca , dom -podziwiam Cię
my dzis o szóstej a tak siódma i usypiamy najpózniej 22ga bo róznie w dzien spi czasem raz dziennie czasem dwa.

dom i gotowanie poszły w odstawkę, nie mam kiedy, czasem mąż trochę ogarnie, zastanawiam się czy nie wziąć kogoś do sprzątania, ale mąż narazie twierdzi, że on to będzie robił

Zgłoś nadużycie #57832 24 kwietnia 2013, 9:33

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

wazy 8700 :( lekarz go tez wczoraj wazyl i stwierdzil ze to stanowczo za malo. mowil ze powinien wazyc juz conajmniej 10 kg. zobaczymy jak bedzie przybieral po tym syropku. Aha no i stwierdzil ze te problemy z jego waga moga byc spowodowane przez te cholerne bakterie. mowi ze mogly wlasnie uposledzic jego rozwoj fizyczny. :( nie wiadomo wlasnie ile one szkody narobily w jego organizmie :( ta druga nie bo byla chwile tylko i niegrozna, ale ta pierwsza byla grozna :( az mi sie ryczec chce. mam nadzieje ze troche rozkreci sie z tym przybieraniem

po syropku miejmy nadzieje będzie lepiej :) już jest lepiej po dworku :) oby tak dalej :)

Zgłoś nadużycie #57833 24 kwietnia 2013, 9:34

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

na razie spoko, u mnie skromniutko w niedziele będzie raczej ładnie więc będzie grill i torcik

u mnie też w niedzielę impreza, w piątek urlop biorę i zaczynam przygotowania :)

Zgłoś nadużycie #57834 24 kwietnia 2013, 9:35

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan ok 12 czasem 1 i potem ok 5-6 a dzisiaj płakał od 23 do 1:30, jestem padnięta i wstajemy oczywiście ok 6 a kiedyś spał do 7-8 :(

może jakiś skok rozwojowy, albo jakieś zęby dają o sobie znać

Zgłoś nadużycie #57835 24 kwietnia 2013, 9:35

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

na razie spoko, u mnie skromniutko w niedziele będzie raczej ładnie więc będzie grill i torcik

mm.. grill, dawno nie jadłam :(

Zgłoś nadużycie #57836 24 kwietnia 2013, 9:35

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wow wypasiona :)
my tez przykrywac musimy bo kotów pełno u nas . sąsiadka za płotem chyba z dziesięc ma

ostatnio nawet na jakimś gruponie czy gruperze taką widzialam, ale nie pamietam ile kosztowała

Zgłoś nadużycie #57837 24 kwietnia 2013, 9:36

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

Alan ok 12 czasem 1 i potem ok 5-6 a dzisiaj płakał od 23 do 1:30, jestem padnięta i wstajemy oczywiście ok 6 a kiedyś spał do 7-8 :(

zmienia się to wszystko jak w kalejdoskopie, by czasem nie nabrac rutyny :(

Zgłoś nadużycie #57838 24 kwietnia 2013, 9:36

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej mamuski moje kochane za 1, 5 msca mam obrone i jestem w proszku wiec niestety bede bardzo rzadko zagladac .
Urodzinki Wiktorka udaly sie ;) Dostal duzo ubranek , z zabawek , ciuchcie , koparke i kure ktora znosi jajka i jest rewelacyjna no i pieniazki dostal .
Dzis mam dola bo Hania jest w szpitalu na chirurgii dzieciecej z powodu zapalenia pepuszka ;(
Pepowina nie chciala jej odpasc wogole, jezdizli po lekarzach, stosowali wszytko octanisept, spirytus, woda z mydlem masc z antybiotykiem i lekarze kazali czekac . Dzis w nocy mala dostala temo wiec pojechali na izbe , niestety od 1 w nocy do 4 siedzieli z malym dzieckiem na korytarzu bo lekarz nie mogl do nich zejsc bo operowal !!!
K.urwa w jakim kraju zyjemy , co to za polityka !!! Nie spalam w nocy ciagle myslalam co z Hania ? no i zostali w szpitalu , dosta;la antybiotyk i dzis na zywca odcieli jej pepowine , Monia dzwonila i plakala bo malutka potwornie plakala !!! Normalnie brakuje mi slow !!!
A oto kilka zdjec z mojego tel bo z aparatu nie mam zgranych i filmikow , moze jak bede miala wiecej czasu to wrzuce .
troche w domku troche na dworku ;)

super ze urodzinki sie udaly, fajne prezenty Wiktorek dostal. przykro mi z powodu Hani, niech szybciutko wraca do zdrowka bidulka mala. fotki sliczne, przystojny i elagancki kawaler z Wiktorka :)

Zgłoś nadużycie #57839 24 kwietnia 2013, 9:36

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

wazy 8700 :( lekarz go tez wczoraj wazyl i stwierdzil ze to stanowczo za malo. mowil ze powinien wazyc juz conajmniej 10 kg. zobaczymy jak bedzie przybieral po tym syropku. Aha no i stwierdzil ze te problemy z jego waga moga byc spowodowane przez te cholerne bakterie. mowi ze mogly wlasnie uposledzic jego rozwoj fizyczny. :( nie wiadomo wlasnie ile one szkody narobily w jego organizmie :( ta druga nie bo byla chwile tylko i niegrozna, ale ta pierwsza byla grozna :( az mi sie ryczec chce. mam nadzieje ze troche rozkreci sie z tym przybieraniem

moja na zwyklej elektronicznej waży 10,4 w ubraniach. ciekawe czy ten syropek pomoze na wymioty

Zgłoś nadużycie #57840 24 kwietnia 2013, 9:37

Like Supermama

aniam napisał(a)

dziewczyny, czy któraś z Was ma taką zabawkę dla małego?

Ja mam dla małej :) w spadku dostałam, czasem się bawi.

Zgłoś nadużycie #57841 24 kwietnia 2013, 9:38

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

o Gosia, witamy w naszych skromnych progach :) jak żyjesz, jak Emilka?

Zgłoś nadużycie #57842 24 kwietnia 2013, 9:38

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a jaki syropek mu przespisał?
widzisz jak ja byłam u dwóch pediatrów, to mnie powiedzieli, ze rozwija się prawidłowo i nie ma podstaw do tego, by dziecko tuczyć na siłę.
choć mój też brał syrop na apetyt, podciągnął z wagą i teraz nawet syrop mu nie pomoże, bo je tyle ile potrzebuje

Zgłoś nadużycie #57843 24 kwietnia 2013, 9:39

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

waży tyle co mój :)

Zgłoś nadużycie #57844 24 kwietnia 2013, 9:39

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a ile ma wzrostu?

Zgłoś nadużycie #57845 24 kwietnia 2013, 9:40

aniam Supermama

seshella napisał(a)

nie narzekam, jeszcze nie tak dawno potrafiła budzić się w nocy i wyć np 2 godziny

tego Ci nie zazdroszczę, teraz potrzebujesz dużo wypoczynku, a masz w razie czego na kogo liczyć?
o męzu nie mówię, skoro pracuje, ale mama albo teściowa?

Zgłoś nadużycie #57846 24 kwietnia 2013, 9:41

aniam Supermama

seshella napisał(a)

dom i gotowanie poszły w odstawkę, nie mam kiedy, czasem mąż trochę ogarnie, zastanawiam się czy nie wziąć kogoś do sprzątania, ale mąż narazie twierdzi, że on to będzie robił

dokładnie nie da siew szytskiego zrobić, musi Cie  wyreczać w pracach domowych

Zgłoś nadużycie #57847 24 kwietnia 2013, 9:41

aniam Supermama

seshella napisał(a)

u mnie też w niedzielę impreza, w piątek urlop biorę i zaczynam przygotowania :)

to jeszcze pracuejsz ?? ??

Zgłoś nadużycie #57848 24 kwietnia 2013, 9:42

aniam Supermama

Like napisał(a)

nareszcie się odezwałaś:*
co u Was? jak Emilcia? pisz tu szybko!

Zgłoś nadużycie #57849 24 kwietnia 2013, 9:49

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju jakie wy mlode dupppy jestescie....to tylko ja taka stara ??

nie tylko :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57850 24 kwietnia 2013, 9:50

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

tego Ci nie zazdroszczę, teraz potrzebujesz dużo wypoczynku, a masz w razie czego na kogo liczyć?
o męzu nie mówię, skoro pracuje, ale mama albo teściowa?

tak mame mam do pomocy