Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57811 24 kwietnia 2013, 9:10

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no to chyba my tez pojdziemy, dla pewnosci. dzieki bardzo ze mi powiedzialas o tym okuliscie :)

nie ma problemu :)

Zgłoś nadużycie #57812 24 kwietnia 2013, 9:10

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

nie je już od dawna w nocy, czasem się obudzi to bierzemy ją do siebie do łóżka, przytuli się i śpimy dalej, a jak nie to do 5 w łóżeczku, a dopiero o 6 jedzenie

ja też chcę spać całą noc!!! czy tylko moje dziecko je w nocy ?? !!

Zgłoś nadużycie #57813 24 kwietnia 2013, 9:11

aniam Supermama

seshella napisał(a)

mi się taka piaskownica podoba, ale mąż ma zrobic taka zwykła z drewna i jakąś folia będziemy przykrywać

to juz taka wypasiona :)

Zgłoś nadużycie #57814 24 kwietnia 2013, 9:11

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u moich rodzicow i u lekarza.
odebralismy wynik posiewu, nie ma zadnej bakteri :) zwalczylismy te paskudy. co do witaminy d3 to tak jak myslalam, Kubus ma jej za malo. nadal ma bardzo duze ciemiaczko. bedzie teraz dostawal podwojna dawke.
rozmawialam z lekarzem o tych jego odruchach wymiotnych i wymiotach, podejrzewa ze to jest jadlowstret. zapisal mu syropek na apetyt. za trzy miesiace kontrola, jak bedzie lepiej to znaczy ze trafil z diagnoza, jak nie to bedzie dalej prowadzil diagnostyke, bedzie dalej szukal przyczyn. za pare dni konczy sie nam zelazo, wtedy mamy zrobic kolejna morfologie. jak bedzie cos nie tak to jechac do niego. poza tym mam tez podawac malemu wit c. chyba wszystko napisalam.

super że wyniki są dobre :P

Zgłoś nadużycie #57815 24 kwietnia 2013, 9:11

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

ja też chcę spać całą noc!!! czy tylko moje dziecko je w nocy ?? !!

mój też, około 2 w nocy, a później o 5:30

Zgłoś nadużycie #57816 24 kwietnia 2013, 9:14

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja o 5 codziennie wstaje, wiec Julie usypiam o 21, szybko pod prysznic i marze o poduszce

jak bym była na Twoim miejscu to też bym tylko wieczorem o poduszce marzyła małe dziecko ,ciąża, praca , dom -podziwiam Cię
my dzis o szóstej a tak siódma i usypiamy najpózniej 22ga bo róznie w dzien spi czasem raz dziennie czasem dwa.

Zgłoś nadużycie #57817 24 kwietnia 2013, 9:15

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

u nas przy ubieraniu na spacer i przy ubieraniu po kapieli, normalnie masakra, aż ostatnio co drugi dzien kąpiel, bo normalnie jakby ja ze skory obdzierac przy tym ubieraniu

no ladnie, kolejna wymuszaczka. oh te nasze lobuzy. u nas ostatnio Kuba nienawidzil splukiwania wloskow, krzyczal, wyginal sie, ale odpukac od paru dni spokoj, lezy jak aniolek przy splukiwaniu. wydaje mi sie ze ja sama go kapie to jest spokojniejszy , aniezeli wtedy jak tatus pomaga. przy ubieraniu po kapieli tez jest spokojny. ale zawsze musze go czyms zainteresowac, to da sobie spokojnie pampka zalozyc, potem to lata na pampku po pokoju :) wszaleje sie i wtedy dalej ubieram :) no i oczywiscie jak mi ucieka to chowa sie przedemna i musze go gonic :) on ma z tego niezly ubaw. a ja juz sie tym nie denerwuje tylko ciesze sie, niech se lata jak lubi :) fajnie mu tak na golasa :) najgorsze to te ubieranie na pacery, masakra, armagedon jakis :) hehheh

Zgłoś nadużycie #57818 24 kwietnia 2013, 9:16

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

tuż tuż roczek, jak przygotowania?

na razie spoko, u mnie skromniutko w niedziele będzie raczej ładnie więc będzie grill i torcik

Zgłoś nadużycie #57819 24 kwietnia 2013, 9:17

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja tez wogóle nei biore pod uwagę pasów z wózka...wcale ich nei zakładam...wiecej swobody dają dziecku szelki i w kazdej chwili mogę je przepiąć tak,że bedę mała prowadzała przy chodzeniu na nóżkach

jak tylko zacznie wyskakiwac z wozka to wlasnie w szelki go uwiaze :) dzieki :)

Zgłoś nadużycie #57820 24 kwietnia 2013, 9:18

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

mój też, około 2 w nocy, a później o 5:30

Alan ok 12 czasem 1 i potem ok 5-6 a dzisiaj płakał od 23 do 1:30, jestem padnięta i wstajemy oczywiście ok 6 a kiedyś spał do 7-8 :(

Zgłoś nadużycie #57821 24 kwietnia 2013, 9:19

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

odebralismy wynik posiewu, nie ma zadnej bakteri :) zwalczylismy te paskudy. co do witaminy d3 to tak jak myslalam, Kubus ma jej za malo. nadal ma bardzo duze ciemiaczko. bedzie teraz dostawal podwojna dawke.
rozmawialam z lekarzem o tych jego odruchach wymiotnych i wymiotach, podejrzewa ze to jest jadlowstret. zapisal mu syropek na apetyt. za trzy miesiace kontrola, jak bedzie lepiej to znaczy ze trafil z diagnoza, jak nie to bedzie dalej prowadzil diagnostyke, bedzie dalej szukal przyczyn. za pare dni konczy sie nam zelazo, wtedy mamy zrobic kolejna morfologie. jak bedzie cos nie tak to jechac do niego. poza tym mam tez podawac malemu wit c. chyba wszystko napisalam.

super że wyniki dobre. a apetyt moze będzie większy jak teraz wiecej na swierzym powietrzu będzie

Zgłoś nadużycie #57822 24 kwietnia 2013, 9:19

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja też mauczyła sie focha pokazywać jak sie zepnie to aż sina się robi malpiszon jeden mały no i oczywiście placzem wymusza ;)

nerwusy wstretne :) Kuba to ma wieksze fochy ode mnie :) ciekawe po kim :) hehheheh

Zgłoś nadużycie #57823 24 kwietnia 2013, 9:21

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny jak któras sama robi torcik na roczek to ja kupowałam taki zestaw ozdób cukrowych ale sa inne fajne. na zywo super wyglądaja bo własnie dziś mi przyszły takie http://allegro.pl/r-cz-chrzest-roczek-dekoracje-cukrowe-na-tort-i3164471043.html

ja juz tort mam zamowiony, ale dzieki za pomysl i link, moze za rok sama zrobie i przystoje :)

Zgłoś nadużycie #57824 24 kwietnia 2013, 9:21

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

mi się taka piaskownica podoba, ale mąż ma zrobic taka zwykła z drewna i jakąś folia będziemy przykrywać

wow wypasiona :)
my tez przykrywac musimy bo kotów pełno u nas . sąsiadka za płotem chyba z dziesięc ma

Zgłoś nadużycie #57825 24 kwietnia 2013, 9:23

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

tak dla porównania :) drugie zdj tydzień temu, pierwsze dzisiaj :)

slicznosci, i ty i Alanek :) buziaki :)

Zgłoś nadużycie #57826 24 kwietnia 2013, 9:28

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ile waży?

wazy 8700 :( lekarz go tez wczoraj wazyl i stwierdzil ze to stanowczo za malo. mowil ze powinien wazyc juz conajmniej 10 kg. zobaczymy jak bedzie przybieral po tym syropku. Aha no i stwierdzil ze te problemy z jego waga moga byc spowodowane przez te cholerne bakterie. mowi ze mogly wlasnie uposledzic jego rozwoj fizyczny. :( nie wiadomo wlasnie ile one szkody narobily w jego organizmie :( ta druga nie bo byla chwile tylko i niegrozna, ale ta pierwsza byla grozna :( az mi sie ryczec chce. mam nadzieje ze troche rozkreci sie z tym przybieraniem

Zgłoś nadużycie #57827 24 kwietnia 2013, 9:29

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja mam takie
http://www.dziecko.eu/szelki-do-nauki-chodzenia/571-szelki-do-wozka-do-nauki-cho...
maja dodatkowo pasek do chodzenia i fajne zapięcia metalowe - moment się zapina

mam te same tylko ze granatowe :)

Zgłoś nadużycie #57828 24 kwietnia 2013, 9:30

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

super że udało się z bakteriami wygrać :)

Zgłoś nadużycie #57829 24 kwietnia 2013, 9:31

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

supoer macie., zazdroszczę, też z utęsknieniem czekam na przespane noce

nie narzekam, jeszcze nie tak dawno potrafiła budzić się w nocy i wyć np 2 godziny

Zgłoś nadużycie #57830 24 kwietnia 2013, 9:32

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas już oki, Natalka odzyskala apetyt i humor.Najważniejsze, że biegunka się skonczyla.....ale jestem szczesliwa :)

to super :) dzielna Natalcia :) buziaczki dla choruszki