Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57771 23 kwietnia 2013, 15:39

Gosiulkovic Fajna mama
wiecie co odkąd zmienili to cholerne allegro to dostaję kota jak coś mam tam znaleźć i zamówić :/ . Dla mnie beznadzieja.

Zgłoś nadużycie #57772 23 kwietnia 2013, 19:23

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

powodzenia, daj znać co załatwiłaś

nic, podpisałam karte i tyle, i ide za 3 miesiące znowu

Zgłoś nadużycie #57773 23 kwietnia 2013, 19:25

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Hej mamuski moje kochane za 1, 5 msca mam obrone i jestem w proszku wiec niestety bede bardzo rzadko zagladac .
Urodzinki Wiktorka udaly sie ;) Dostal duzo ubranek , z zabawek , ciuchcie , koparke i kure ktora znosi jajka i jest rewelacyjna no i pieniazki dostal .
Dzis mam dola bo Hania jest w szpitalu na chirurgii dzieciecej z powodu zapalenia pepuszka ;(
Pepowina nie chciala jej odpasc wogole, jezdizli po lekarzach, stosowali wszytko octanisept, spirytus, woda z mydlem masc z antybiotykiem i lekarze kazali czekac . Dzis w nocy mala dostala temo wiec pojechali na izbe , niestety od 1 w nocy do 4 siedzieli z malym dzieckiem na korytarzu bo lekarz nie mogl do nich zejsc bo operowal !!!
K.urwa w jakim kraju zyjemy , co to za polityka !!! Nie spalam w nocy ciagle myslalam co z Hania ? no i zostali w szpitalu , dosta;la antybiotyk i dzis na zywca odcieli jej pepowine , Monia dzwonila i plakala bo malutka potwornie plakala !!! Normalnie brakuje mi slow !!!
A oto kilka zdjec z mojego tel bo z aparatu nie mam zgranych i filmikow , moze jak bede miala wiecej czasu to wrzuce .
troche w domku troche na dworku ;)

biedna Hania :( co za kraj :( a zdjcia super, Wiktorek jaki zapatrzony :) słodziak

Zgłoś nadużycie #57774 23 kwietnia 2013, 19:28

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a my z mezem ostatnio ogladalismy :nad zycie: o agacie mroz...fajny ale niektore momenty mi sie nei podobaly....ogladalyscie ??

tak, dwa razy i ryczalam jak bóbr

Zgłoś nadużycie #57775 23 kwietnia 2013, 19:30

mala24 Supermama
Alan dzisiaj ma nieskończoną energię, nie śpi od 13 a chodził, gadał, na placu zabaw był, po domu chodził, dużo po parku z nami za rączkę jak nigdy tak dużo i nadal nic :( padam już :(

Zgłoś nadużycie #57776 23 kwietnia 2013, 21:35

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej mamuski moje kochane za 1, 5 msca mam obrone i jestem w proszku wiec niestety bede bardzo rzadko zagladac .
Urodzinki Wiktorka udaly sie ;) Dostal duzo ubranek , z zabawek , ciuchcie , koparke i kure ktora znosi jajka i jest rewelacyjna no i pieniazki dostal .
Dzis mam dola bo Hania jest w szpitalu na chirurgii dzieciecej z powodu zapalenia pepuszka ;(
Pepowina nie chciala jej odpasc wogole, jezdizli po lekarzach, stosowali wszytko octanisept, spirytus, woda z mydlem masc z antybiotykiem i lekarze kazali czekac . Dzis w nocy mala dostala temo wiec pojechali na izbe , niestety od 1 w nocy do 4 siedzieli z malym dzieckiem na korytarzu bo lekarz nie mogl do nich zejsc bo operowal !!!
K.urwa w jakim kraju zyjemy , co to za polityka !!! Nie spalam w nocy ciagle myslalam co z Hania ? no i zostali w szpitalu , dosta;la antybiotyk i dzis na zywca odcieli jej pepowine , Monia dzwonila i plakala bo malutka potwornie plakala !!! Normalnie brakuje mi slow !!!
A oto kilka zdjec z mojego tel bo z aparatu nie mam zgranych i filmikow , moze jak bede miala wiecej czasu to wrzuce .
troche w domku troche na dworku ;)

Kaśka, ty masz kompleksy?! nie wierzę! ty nas wszytskie sciemniasz, żebyśmy ci słodziły! :D hahahahahhaha! :D
wiesz co, naprawdę super zdjęcie i piekne to, gdzei trzymasz Wiktorka na rękach, i z tatusiem! super naprawdę :)

no i biedna Hania, Boże aż się serce kraje :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #57777 23 kwietnia 2013, 21:36

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

witaj ja jestem ZA!!! u nas tez kwietniowy wiktorek jest...wiec Cie przyjmujemy!!napisz cos o sobie ?? powiadasz ze watek sie rozpadl?przestaly dziewczyny pisac totalnie ??

ja szukalam, to leciałam na kilka stron wstecz i nie znalazłam :O

Zgłoś nadużycie #57778 23 kwietnia 2013, 21:40

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

"Róża" super- jak zresztą wszystkie filmy Smarzowskiego, niemniej trzeba mieć do niego nastrój- bo dołuje." W ciemności" mnie się podobało średnio. Jakoś mi czegoś brakuje w tym filmie. Wyjazd integracyjny totalna sieczka :/ Ela początek nawet nieźle się zapowiadał a od połowy totalny shit dla mnie. Poradnik pozytywnego myślenia bardzo fajny!
Dosyć podobał mi się ten "Niemożliwe" o tsunami i "Kontrabanda"
Jakoś ciężko mi polecić jakiś film bo strasznie cienkie są te ostatnio kręcone- nie wiem czy już tak się zblazowałam i na wszystko kręcę nosem czy po prostu na ilość idą a nie na jakość.
Aha dosyć podobał mi się ten "Niemożliwe" o tsunami.

Niemożliwe-super jak dla mnie
Wyjazd integracyjny - można obejrzeć, jak sie nie ma nic lepszego do roboty :)
lot 2012 - nieżły... samolot rozpierdziela sie w pierwszy 15 minutach filmu, a ty sie zastanawiasz, o czym ten film w takim razie będzie :D
w ciemnosci-czytalam książke-polecam. film chyab nie widziałam jeszcze
Poradnik i Róża-nie widziałam
Zycie Pi- przypomniałyście mi co chciałam obejrzeć :D

ale dziś se juz dam siana, zmecozna jestem :) grunt, ze jakis spis mam, to będę odhaczac po kolei :)

Zgłoś nadużycie #57779 23 kwietnia 2013, 21:43

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ja tam nic a nic nie sprzedaje i poki co nie wydaje...zostawiam do nastepnego.... a co ...bede znow kupowala ?? mimo ze wszysscy gadaja ze wszystko kolekcjonuje i chate zagracam..... mam nadzieje ze jeszcze mi sie przyda!!!!!!!!!!!!

ja tak samo :) po trzecim będe sprzedawać :)

dzisiaj w DDtvn miało być o "wtórnej niepłodności", czyli o tym, dlaczego po ciązy cięzko zajśc w kolejną ciążę. myślałam,ze coś ciekawego poweidzą, a w sumie było tylko tyle, ze z wiekiem jakos nasienia jest coraz gorsza, a i u kobiet tez moga sie pojawić "rózne" problemy :| sie rozgadali... tyle to i ja wiem...

Zgłoś nadużycie #57780 23 kwietnia 2013, 21:45

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

3 razy próbowaliśmy obejrzeć "mój rower" ale nie wiem czy z 5 minut początku przeszliśmy :D . Jak mówisz że fajny to się może w ten weekend zmobilizujemy :D

mój mąz obejrzał ze mną "jestes bogiem" mimo ze paktofoniki nie znał i nie przepada na hip-hopem- a film bardzo mu sie spodobał i wciągnąl go od pierwszych minut :)

Zgłoś nadużycie #57781 23 kwietnia 2013, 21:47

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

oo ja już się do Nędzników przymierzam :D :D .

ja kiedyś tam zaczęłam :) tylko nei mam kiedy skończyć, bo zaczelismy razem i tera zbez niego ani rusz... a nigdy nei ma kiedy... to samo z hobbitem...

Zgłoś nadużycie #57782 23 kwietnia 2013, 21:52

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

a my z mezem ostatnio ogladalismy :nad zycie: o agacie mroz...fajny ale niektore momenty mi sie nei podobaly....ogladalyscie ??

oglądąłam i przeryczałam 3/4 filmu :P
a które moemnty ci sie nie podobały?

Zgłoś nadużycie #57783 23 kwietnia 2013, 21:54

Ulla Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój mąz obejrzał ze mną "jestes bogiem" mimo ze paktofoniki nie znał i nie przepada na hip-hopem- a film bardzo mu sie spodobał i wciągnąl go od pierwszych minut :)

tylko go wnerwiało, jak każda piosenke rapowałam z nimi i ciągle pytał "ty to znasz?!", "to tez znasz?".... hehe :P

Zgłoś nadużycie #57784 23 kwietnia 2013, 22:49

Kasienka3b Fajna mama

maryna napisał(a)

witaj ja jestem ZA!!! u nas tez kwietniowy wiktorek jest...wiec Cie przyjmujemy!!napisz cos o sobie ?? powiadasz ze watek sie rozpadl?przestaly dziewczyny pisac totalnie ??

Tak przestaly ale ten watek z innych powodow sie rozpadl ale teraz to nie wazne. Bylo minelo i dziekuje za mile przyjecie :) Na poczatku musze Was troszke poznac :)

Zgłoś nadużycie #57785 24 kwietnia 2013, 7:24

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co odkąd zmienili to cholerne allegro to dostaję kota jak coś mam tam znaleźć i zamówić :/ . Dla mnie beznadzieja.

dla mnie też!!

Zgłoś nadużycie #57786 24 kwietnia 2013, 7:25

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

Alan dzisiaj ma nieskończoną energię, nie śpi od 13 a chodził, gadał, na placu zabaw był, po domu chodził, dużo po parku z nami za rączkę jak nigdy tak dużo i nadal nic :( padam już :(

mój ma coraz częściej jedną drezmke około 10 rano pospi godzinkę i dopiero pada po 20, a jak spi krócej, to wtedy druga ok. 17 i usupia po 21

Zgłoś nadużycie #57787 24 kwietnia 2013, 7:44

aniam Supermama
dziewczyny, czy któraś z Was ma taką zabawkę dla małego?

Zgłoś nadużycie #57788 24 kwietnia 2013, 7:45

aniam Supermama
mam zamiar dla swojego małego taką kup[ić

Zgłoś nadużycie #57789 24 kwietnia 2013, 8:19

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja zostatnich filmów w całości: "Poradnik pozytywnego myslenia" "I ze cię nie opuszczę" - obydwa romansidła niezłe
"Lot" - dobry i "Django"- dobry ale końcówka głupkowata w stylu Tarrantina , ale ogólem niezły i mozna się uśmiać

Do połowy doszłam w.
Róża , W ciemności, Życie Pi i Wyjazd integracyjny

Polecam wszystkie ale zależy co kto lubi

i ze cie nie opuszcze mam i zbieram sie do obejrzenia. mam zgranego Hobbita i z doskoku zerkałam jak dzieciaki oglądały ale chciałabym w spokoju obejrzeć ale na razie sie nie składa jakos . " czas wojny' spielberga też mi sie podoba .
Roże obejrzałam cięzki film ale super , w ciemności też.
wczoraj oglądałam Miasto gniewu na jedynce też fajny był

Zgłoś nadużycie #57790 24 kwietnia 2013, 8:21

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Aha i Mój rower...jak ktoś lubi trudne filmy - polecam :-)

ja lubie to cos dla mnie :)