Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57631 22 kwietnia 2013, 9:14

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a żeby bylo ciekawiej to ja wygrałam zestaw sniadaniowy oczywiśce z motywem koni za chlebek który im upieklam dzisiaj bo zrobili jeszcze konkurs kulinarny. Córa oczywiście mi zarekwirowala ale szczęsliwa jest niesamowicie :) )

no gratulacje i dla Ciebie i dla córy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57632 22 kwietnia 2013, 9:21

Ewelyna Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

rzadko się odzywasz, rzekałabym nawet, ze w ogóle

Na fb jestem o wiele częściej :) coś ostatnio nie wyrabiam z czasem- młoda jak nie chora to sie gdzieś wywali,spacery,praca,zbliża sie chrzest,później nasz ślub kościelny i taki kołowrotek mam przez ostatnie miesiące :)

Zgłoś nadużycie #57633 22 kwietnia 2013, 9:24

No i tak czasami staram sie choć na chwilkę złapać oddech :)

Zgłoś nadużycie #57634 22 kwietnia 2013, 9:27

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

sama ze sobą piszę ?? Olka, gdzie Twój dyżur!!

Olka wyjechana przecież

Zgłoś nadużycie #57635 22 kwietnia 2013, 9:34

A tak to u mnie po staremu :) młoda nie chodzi, tylko przy meblach a sama nic a nic ... Wciąż czekamy na pierwszy samodzielny krok. Spacery spędza u mnie na rękach ... Wózek jedzie pusty... Licze że jej to minie bo nie wyrabiam czasami nosič tego klocka przez dłuższy czas. Gada po swojemu. Jemy mało nowości nadal słoiczki. Obcykała zabawki typu wrzucanie klocka do żyrafy by zagrała muzyczka itd. :)

Zgłoś nadużycie #57636 22 kwietnia 2013, 9:37

aniam Supermama
dziewczyny, po zmianie strony w allegro, nie umiem kupić :(
która mi pomoże?
wybrałam produkt, określiłam sposób dostawy, koszt, adres, sposób zapłaty i na koniec jest przejdź do podsmuowania i na dole jest "Kup teraz" klikam i nic mi się nie pojawia :(

Zgłoś nadużycie #57637 22 kwietnia 2013, 9:37

elka40 Fajna mama
No..nadrobilam w końcu!
My przez weekend dużo spacerowałyśmy z Zuzią.Chetnie siedzi w wózku, trohcę ja poprowadzę na nóżkach ale zazwyczaj sobie siedzi i wszystko oglada.
W sobote na giełdzie kupiłam jej jeździk
http://allegro.pl/fisher-price-jezdzik-pchacz-sloneczko-i3182304085.html
jak pierwszy raz usiadła-strasznei się rozpłakała...bała się ,ze spadnie
a teraz juz sama chce żeby ja sadzać i jeździć. To jest też pchacz, ale tego jeszcze się boi.
Ona jest wogóle bardzo ostrożna...byl czas ,ze myslałam,ze jeszcze trochę i zacznie latać ale jednak nie..musi czuc się stabilnie , trzeba ją trzymać za obie rączki i dopiero chodzi...czyli czekamy cierpliwie aż się sama zdecyduje :-)

Zgłoś nadużycie #57638 22 kwietnia 2013, 9:38

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Olka wyjechana przecież

to już wyjechała?

Zgłoś nadużycie #57639 22 kwietnia 2013, 9:38

aniam Supermama

Ewelyna napisał(a)

Na fb jestem o wiele częściej :) coś ostatnio nie wyrabiam z czasem- młoda jak nie chora to sie gdzieś wywali,spacery,praca,zbliża sie chrzest,później nasz ślub kościelny i taki kołowrotek mam przez ostatnie miesiące :)

współczuję

Zgłoś nadużycie #57640 22 kwietnia 2013, 9:39

elka40 Fajna mama
Aha...no i zaczyna si ew domu szerzyć terroryzm na całego...przez weekend nasze słodkie maleństwo o wszystko tak drze lapę,.że az uszy bolą. jak tylko cos nie po jej mysli to zaraz ryk! No ale na mnei to nie działa...czekam az się uspokoi i już.Widać,ze próbuje ile moze.

Zgłoś nadużycie #57641 22 kwietnia 2013, 9:41

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No..nadrobilam w końcu!
My przez weekend dużo spacerowałyśmy z Zuzią.Chetnie siedzi w wózku, trohcę ja poprowadzę na nóżkach ale zazwyczaj sobie siedzi i wszystko oglada.
W sobote na giełdzie kupiłam jej jeździk
http://allegro.pl/fisher-price-jezdzik-pchacz-sloneczko-i3182304085.html
jak pierwszy raz usiadła-strasznei się rozpłakała...bała się ,ze spadnie
a teraz juz sama chce żeby ja sadzać i jeździć. To jest też pchacz, ale tego jeszcze się boi.
Ona jest wogóle bardzo ostrożna...byl czas ,ze myslałam,ze jeszcze trochę i zacznie latać ale jednak nie..musi czuc się stabilnie , trzeba ją trzymać za obie rączki i dopiero chodzi...czyli czekamy cierpliwie aż się sama zdecyduje :-)

kuźwa, nie nadażam, jakoś nie mam ostatnio sił, by rozszyfrować czym sie różni chodzik od jeździka?
Ela, pomóz, wytłumacz koleżance :)

Zgłoś nadużycie #57642 22 kwietnia 2013, 9:54

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jej! cześć dziewczyny! ale naprodukowałyscie...staram sie nadrabiac ale ciężko idzie
Gwonka: współczuje problemów z palcem...faktycznie problem z kazdymi butami i ból
Kubus sliczny...nie zapinasz go w spacerówce jeszcze? moja juz w szelkach jeździ bo skręt straszny
Aneta: gar bigosu zarąbisty, ciuszki z lumpka sliczne Ci się trafily, a we włoskach wygladasz bardzo fajnie, nie widac na zdjęciu żółtego koloru...jest ok

juz przefarbowałam bo nie mogłam na nie patrzec :)

Zgłoś nadużycie #57643 22 kwietnia 2013, 9:57

aneta74 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

o to faktycznie się dzieje u Was mnóstwo. ale zaglądaj do nas . ja jakos nie umiem na tym fb siedzieć zreszta fb i fm nie dam rady obrobić a do fm mam sentyment ogromny :)

Zgłoś nadużycie #57644 22 kwietnia 2013, 9:58

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

kuźwa, nie nadażam, jakoś nie mam ostatnio sił, by rozszyfrować czym sie różni chodzik od jeździka?
Ela, pomóz, wytłumacz koleżance :)

w chodzik wsadzasz dziecko do środka
a jeździk to taki malutki "rowerek", dziecko sobie siedzi i zasuwa nogami po podłodze i jedzie
pchacz...pcha i uczy się przy tym chodzić
do chodzika można wsadzić mniejsze dziecko, które umie siedzieć ale nie musi trzymac stabilnie pozycji, a na jeździk musi byc trochę starsze,zeby bokiem nie spadło albo do tyłu się nei gibnęło

Zgłoś nadużycie #57645 22 kwietnia 2013, 10:01

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, po zmianie strony w allegro, nie umiem kupić :(
która mi pomoże?
wybrałam produkt, określiłam sposób dostawy, koszt, adres, sposób zapłaty i na koniec jest przejdź do podsmuowania i na dole jest "Kup teraz" klikam i nic mi się nie pojawia :(

sprawdz za jakiś czas w kupionych czy jest bo czasem coś im się wiesza i potem zonk bo dwa razy można kupic jak tak kiedys zrobiłam nic mi się nie pokazywało to kliknełam kup teraz jeszcze raz no i kupilam dwa razy . na szczęście odkręciłam ten drugi zakup.
teraz jest tak klikasz kup teraz potem potwierdz zakup i dale juz idzie wysyłka, adres platność

Zgłoś nadużycie #57646 22 kwietnia 2013, 10:03

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

juz przefarbowałam bo nie mogłam na nie patrzec :)

no własnie juz doczytałam :-) ale wiem co masz na mysli....mi tez niedawno wyszły żółte..jak kurczaczek...nikt za specjalnie nei zauwazył nawet ale mnie wkurzały i przefarbowałam

Zgłoś nadużycie #57647 22 kwietnia 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

wszystkie jutro powrócą :) Alan wykąpany a ja potem jak zaśnie włoski farbuje :)

no dawaj fotke w nowym kolorku :)

Zgłoś nadużycie #57648 22 kwietnia 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

Kasienka3b napisał(a)

Hej. Jestem mama Jasia. Nalezalam do kwietniowek 2012 no ale tez watek sie 'rozpadl' wiec moje pytanie czy moge do Was dziewczyny dolaczyc?

zapraszamy :) im nas wiecej ttym lepiej :) widze ze wy juz po roczku :)

Zgłoś nadużycie #57649 22 kwietnia 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no proszę Kubus jakie postępy z jedzeniem. super!!

no troszke sie ruszylo z tym jedzonkiem. szalu nie ma, ale juz lepiej

Zgłoś nadużycie #57650 22 kwietnia 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

spoko, mój nadal waży 8700g

ja napisalam tak na oko, wieczorkiem go wazymy. ale podejrzewam ze pewnie bedzie mial tyle co Piotrus