Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57471 19 kwietnia 2013, 14:51

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

pierwszy raaz jak badalismy malemu krewke to tez mial 12,2, dostal zelazo. po miesiacu brania zelaza krewka spadla do 11,9. teraz tez znowu mamy zelazo

no zobacz ty musialas podawac zelazo a ja nie ?? czemu?czy to zalezy od lekarza czy jak ??

Zgłoś nadużycie #57472 19 kwietnia 2013, 14:52

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

zaczelo sie od tego ze kiedys kupilam sobie takie trampki i one mi nie posluzyly, caly paznokiec od palucha prawego zrobil mi sie czarny. ze wzgledu na moja prace lekarka stwierdzila ze musze miec zerwany paznokiec. no i tak sie wlasnie zaczelo. nowy ktory urusl to zaczal mi wrastac, nie wie jak rosnac. no i mam duzy z tym problem, ciagle sie wrasta, ropa sie zbiera. przerabane. jak ja bym chciala juz miec zdrowego tego palucha. szlag mnie jasnisty trafia z ta noga, bo zadnych butow ubrac nie moge, a jak ubiore to sie walcze z bolem

ojej..sie wcale nei dziwie..przerabane!!! i zadnych butow ubrac...bo jak jak boli...wspolczuje

Zgłoś nadużycie #57473 19 kwietnia 2013, 14:52

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

my tez jedziemy nad morze, 30 kwietnia wyjeżdżamy :)

wow super...na wakacje?na dlugo ??

Zgłoś nadużycie #57474 19 kwietnia 2013, 14:54

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a sama na spacerki nie wychodzisz?

chodze i to obowiazkowo .tu taki klimat ze szkoda nei chodzic..po 2 lub 3 razy...łacznie pewnie z 2 godz wychodzi albo i wiecej...ale dzis pada i nie ide nigdzie ....siedzimy w chacie

Zgłoś nadużycie #57475 19 kwietnia 2013, 14:56

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj Kubus zjadl jadnie obiadek :) pare lyzeczek pomidorowi, a na drugie ziemniaczek z maselkiem i zoltkiem, dziewczyny jak on wsuwal :) konca nie bylo :) zjadl wszystko co mu uszykowalam :) a w miedzy czasie popijal kompocikiem :) chyba spacerki mu tak sluza :)

wow!!!super..moj za to od kilku dni nei chce jesc nic jakies tam pierdoly jedynei..a tak zawsze jadl chlebek na rano.obiadek obowiazkowo..nie wiemco sie stalo ?? buuuu ale wazylam go wczoraj i ma 11 kg.wiec z glodu chyba nei padnie ..chociaz wkur...mnie bo po co ja gotuje ??

Zgłoś nadużycie #57476 19 kwietnia 2013, 14:58

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto Kubus na spacerku i w traktorku :)

hihi super!mlody traktorzysta rosnie ;)

Zgłoś nadużycie #57477 19 kwietnia 2013, 14:59

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

zrób mu laske dzisiaj znienacka :D może być z połykiem albo spustem na cycki, obojetne :D tak czy siak się ucieszy :D wiem, co mówię :D

hih cala ulla... z polykeim ?? bleee bym sie zrzygala od razu!!!!!!!!!!!!!!!!!
a gdzie recenzja z klanu ?? czekam ;)

Zgłoś nadużycie #57478 19 kwietnia 2013, 15:01

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja wiem ze sie ucieszy, ale tu chodzi o to zeby on sie postaral a nie ja. ja zawsze sie bardzo staram zeby bylo milo.

no tacy juz sa facecil.....nie dostrzegaja pewnych rzeczy.... wrrrrrrrrrrr
mowisz ze macie kryzys ?? a to cos powaznego czy tak o po prostu ciche dni ?? ?

Zgłoś nadużycie #57479 19 kwietnia 2013, 15:04

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

tłustowłos zapiął rudą, a ona uhahana już się do niego wprowadza :D do schozola nie dociera, ż eruda nim jebła i czekał na nią pod sądem i dupe jej truł że "wszystko bedize dobrze" i zaczął ją szarpać i wtedy pojawił się tłustowłos i sobie troche guzów ponabijali.
schizol opowiada swojemu staremy, ze dalej jest z rudą... i ze ona jedzie z nim na to roczne stypendium. tyle ze prawda oczywisie wychodzi na jaw. schozil rzuca talerzami.
"absolutnie" nie umie sie rozstać z tropkiem i spotyka sie z jego wlascicielką , ze chce go zatrzymac. ta sie nie zgadza-wiadomo.
miłoszek dalej bajeruje Bozenke, a ta twardo przy swoim.
Michał chyba do niemiec bedzie jezdził do pracy na weekendy-piatek, sobota, niedziela. Zyta niezadowolona, bo kto sie bedzie dzieckiem zajomowal...przeciez ona ma biznes...
Zyta i Herbusiowa maja robić program o dzieciach, ale w efekcie Herbusiowa podbiera jej pytania i niedopuszcza jej do słowa. a że Herbusiowej tę robote załatwił jej bolec (ten bezpłodny, ktory niby miał być ojcem dziecka Zyty), to ona ma pozycje w programie zapewnioną...

hihi doczytalamm...ulka jestes BOSKA I MARNUJESZ SWOJ TALENT! cos ty zapiał ruda ?? kurdde nei widzialam :( :(

Zgłoś nadużycie #57480 19 kwietnia 2013, 15:06

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ale nei kumam. mąz siedzi do wieczora w pracy, a ty caly dzien w domu z Oliwierkiem? nie iedzesz znim sama na spacer? o co chodzi? :(

zle to napisalam.... ogolnei ze nie wychodze do ludzi bo tu nikogo nie znam i wszyscy po niemiecku napier...a ja nie znam tak jezyka... polacy mieszkaja dalej...sama nawet tam nie trafie.... a na spacerki chodzimy

Zgłoś nadużycie #57481 19 kwietnia 2013, 15:08

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

apetyt rosnie w miarę jedzenia :D

hihi racja!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #57482 19 kwietnia 2013, 15:09

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

pracowalam jako kasjerka w markecie, to wiazalo sie z 8 a nawet 12 godzinnym staniem za kasa

oj...racja...a usiasc nei moglas ?? musialas stac ?? bo u nas zalezy gdzie widze ze neiraz siedza nieraz stoja

Zgłoś nadużycie #57483 19 kwietnia 2013, 15:10

aneta74 Fajna mama
nie umiałam ustawic i jest nie w ta strona ale trudno, młoda nadaje na rowerku. wczoraj już dziadkowie przywieżli na roczek. miałam taki uzywany i by jej styknął no ale cóż przecież nie powiem odwieżcie do sklepu
http://www.youtube.com/watch?v=mkSJ-fZg4ic&feature=youtu.be

Zgłoś nadużycie #57484 19 kwietnia 2013, 15:11

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

szukalam jakiegos swojego zdjecia z brzusiem, ale nie moge znalezc, na pewno gdzies mam, potem poszukam. ale wkleje wam pare innych fotek. ja przed ciaza ze swoja chrzesniaczka Oliwka, Kubus po urodzeniu, Kubus w solarium

ale ty laska!!! szok!!! a kubus czemu lezy w solarium ?? mial zoltaczke czy co ??

Zgłoś nadużycie #57485 19 kwietnia 2013, 15:14

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

no dobra proszę :)

o jaaaaaaaaaa ale brzuchol!!! ja nie mam zdejcia pod ktg...buuuu i w szpitalu nie mial kto zrobic....sama bylam

Zgłoś nadużycie #57486 19 kwietnia 2013, 15:16

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj ja tez ryczalam, az mi sie pokarm zatrzymal tak przezywalam. akurat ja Kubus tam trafil to dyzur nocny miala bardzo fajna polozna, pozwolila mi chodzic do malego, karmic go butla, przewijac, pilnowac :) takze to mi pomoglo. niby mu zbili bilirubine, ale jak wrocilismy do domku to ona znowu poszla w gore, takze po tygodniu pobytu w domu znowu trafilismy pod lampy, tydzien pod nimi lezal :( jak mial trzy tygodnie :( i glukoza dozylnie :( to byl dla mnie koszmar

a to od bilirubiny... moj mial 14,2 chyba a od 15 brali do szpitala..jezu jaki on byl zólty.... jakas masakra..ale nie wiem czy dobrze pamietam te parametry....

Zgłoś nadużycie #57487 19 kwietnia 2013, 15:28

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

tysiąc pozycji spania :) ostatnie jest sprzed chwili :)

hihi no i jak bym mojego widziala...a mnie to tak denerwuje bo nasluchuje...czy sei budzi c zy co....i spac nie mog!!!nie wiem czemu tak zle spi i sie tak rzuca na wszystkie strony..... ??

Zgłoś nadużycie #57488 19 kwietnia 2013, 15:38

maryna Fajna mama
[QUOTE=aniam;1596312]myje się dwa razy dziennie, ale dla mnie to i tak obzydlistwo, nie umiałabym ustami tego szponderka dotknąć, fuj!![/QUOTE

hihihihih]
co za okreslenie....

ja...lubie to.....ale nie z polykiem...a fuj!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #57489 19 kwietnia 2013, 15:58

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u mnie wszystko dupa cycki uda. stanik ostatni jaki kupowalam to 100d -miska jak namiot na łeb mozna założyć.na razie mi jeszcze nie opadly ale jak opadną to będa zwisy

co ?? o matko jaki big rozmiar.... ;)

Zgłoś nadużycie #57490 19 kwietnia 2013, 16:49

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

nie umiałam ustawic i jest nie w ta strona ale trudno, młoda nadaje na rowerku. wczoraj już dziadkowie przywieżli na roczek. miałam taki uzywany i by jej styknął no ale cóż przecież nie powiem odwieżcie do sklepu
http://www.youtube.com/watch?v=mkSJ-fZg4ic&feature=youtu.be

super..hi ale nadaje...a oliwier jaki wpatrzony ze mna ogladal... ;)