Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57311 19 kwietnia 2013, 8:44

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

hehe, jaka reklama :P

a daj spokój..nalezy im się dużo gorsza...wydają na reklamy z mMajewskim cięzkie miliony a ich siedziba u nas w miescie to koszmar: odpadajacy tynk, zasyfiałe sciany, odpadające kafelki na schodach...ostatnio przy mnie babka z nich zleciała, bo jej się kafelek pod stopa osunął...obraz nędzy i rozpaczy po prostu
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57312 19 kwietnia 2013, 8:45

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurcze boję się że jak rozjaśniaczem potraktuję to już nie będę miała na co farby nakładać. Ja tylko o ton chciałabym rozjaśnić...Mówisz że nic a nic nie złapie?

raczej zlapie tyko odrosty, wiele razy robilam takie eksperymenty , ale kazde wlosy inne wiec mozesz sprobowac.

Zgłoś nadużycie #57313 19 kwietnia 2013, 8:46

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ela a prostownicy uzywasz? moje tez pizoki i bez wymodelowania i prostowania wygladam koszmarnie.

nigdy w zyciu...nienawidzę modelowania, prostowania, kręcenia...przed duzymi imprezami Patrycja mi prostuje albo robie koka...nie cierpię nic robić przy włosach
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57314 19 kwietnia 2013, 8:49

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wez ty mi tu przestan!!!!!!!!!!!!! a juz kiedys pisalam co maz mowil jak wrocil na wloski ?? bo nie doczytalam nigdzie.....

nie wiem o co chodzi? ja nie czytalam o tym ;0

Zgłoś nadużycie #57315 19 kwietnia 2013, 8:55

aneta74 Fajna mama
hej. biere się za nadrabianie bo wczoraj juz nie dałam rady. obiecałam foto mojej facjaty i proszę

Zgłoś nadużycie #57316 19 kwietnia 2013, 8:56

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Gwonka, Kasia i kto tam jeszcze...dziewczyny dajcie sobie spokój z tymi dietami... jak mnie rozpierdala ten wszeobecny kult ciała... kurfa, ile pozyjecie?! ze sto lat przy dobrych wiatrach. ile macie przyjemności w tym życiu? żryjcie co chcecie, tego NIKT wam nei zabierze! a nie, że przez tydzien wpierdalacie same jaja, potem same jogurty...no ja was proszę! Kasia grube nogi?! Gwonka tłusty ryj?! dziewczyny, co wy macie?! jakbyście się swoim chłopom nie podobały, to by z wami nie byli, nie ożenili się, tak? proste! :D

hola hola ;) Ulcia kiedy ja na diecie bylam, nie pamietam ;) ?

Zgłoś nadużycie #57317 19 kwietnia 2013, 8:57

aneta74 Fajna mama
chciałam takie . Tu na ostatnich nogach ;) i wczasy pod ktg :) )

Zgłoś nadużycie #57318 19 kwietnia 2013, 8:58

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wiem, że to nie wychowawczo,ale zabawiasz go przy jedzeniu?.My puszczamy Natalce tv i wtedy je.Taką metode ma tez chyba Kasia :)

tak tak jeszcze sie zdarza ale ju coraz rzadziej .

Zgłoś nadużycie #57319 19 kwietnia 2013, 8:59

aneta74 Fajna mama
a tu moje wczorajsze łupy lumpkowe i taki tam garnuszek z bigosikiem

Zgłoś nadużycie #57320 19 kwietnia 2013, 9:01

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a no i wczoraj byla jazda probna w nowym foteliku.oglaszam!!!! proba udana. Kubusiowi sie podobalo, nie plakal. ale jak wieczorkiem wracalismy do domku to nam zasnal, fakt bylo mu wygodnie, no ale niestety jak dojechalismy do domciu to trzeba bylo go wyciagnac z fotelika i wziac do domku no i maly sie obudzil. to nie to samo co nosidelko, ze zatargam razem z nim do domku.

super że fotelik podpasował Kubusiowi :)

Zgłoś nadużycie #57321 19 kwietnia 2013, 9:10

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja nie nawidze zdjec swoich terazniejszych, bo sie sobie nie podobam, taki gruby ryj mam ze szok :( jak maz jakies fotki robi to patrzac na nie ryczec mi sie chce. nie chce tak wygladac, coraz wiekszego dola mam z tego powodu :( :( :( :( . no ale jak narazie nie moge sie odchudzac bo jeszcze malego karmie. nie moge mu zabrac tego co dla niego najlepsze. on tylko to z checia pije. jak zacznie mi w miare normalnie jesc to go odstawie i wtedy ostra dieta. ale ciekawe kiedy to bedzie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

hmmm ja skończyłam karmic ale się jakos zebrac nie mogę. Nie jem dużo tylko staram się co trzy godziny małe porcje ale te słodycze mnie gubią no i do picia wody nie moge sie zmusic żeby wypić 2 litry :/wolę herbatkę no ale ja posłodzę lekko .musiałabym bym meć jakiegoś dziada nad soba z batem zeby tłukł po łapach za te słodycze

Zgłoś nadużycie #57322 19 kwietnia 2013, 9:13

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha dziewczyny padłam :D :D

posikałam się : :) ))))))))))))))))gdzieś Ty to wynalazła

Zgłoś nadużycie #57323 19 kwietnia 2013, 9:18

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie mam dla was czasu :( boo jacek na L4 , od rana kminie co dalej, gdie sie wynieśc itd... od 6.30 kłociłam sie z tym capem- jego szefem;/

wracaj szybko

Zgłoś nadużycie #57324 19 kwietnia 2013, 9:21

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja to poki tu jestem to zadnej imprezy nie robimy.ewentualnie torcik i cos do zjedzenia bo po co robic nie wiadomo co jak tylko ja z mezem i maly ?? napweno bedzie mi smutno ze mojej rodzinki nie bedzie..ale jak wrocimy nie wiadomo kiedy to trzeba jakas mala imprezka dla Oliwierka zrobic...zapraszam slownie bez zaproszen... a wy jak robicie ??

z mojej strony nie musialam nawet słownie zapraszać dziadki już odliczają dni a brat tylko powiedział że on też chce przyjechać . wiec spoko. gorzej z rodzicami mojego męża z nimi zawsze cyrk jest

Zgłoś nadużycie #57325 19 kwietnia 2013, 9:23

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ania przeciez to pcychopata jest. pracowałabys u kogoś kto na ciebie krzyczy, popycha cie i wogole traktuje jak debila?

o nas takich w Pl mnogo też takich szefów debili nie wiem jak z popychaniem ale reszta na porządku dziennym

Zgłoś nadużycie #57326 19 kwietnia 2013, 9:25

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja ostatnio jak sie denerwuje to mnie boli... kuzwa mam nadzieje,ze nei bedzie 10 dni! ten debil jacka szef mnie poprostu wykończy, wczoraj mi gadał,ze jacek ma sie zwolnic,ze go nie interesuje zaswiadczenie od lekarza,ze ma go do lzejszej pracy dac, ze ma w dupie jego zdrowie i czy dostanie zasiłek i za sam go nei zwolni, bo potrzebuje go na budowie głupi cap, samych starych ludzi ma i niemców oczywiscie jacek najciezsze roboty dostawał i jescze ciągle go wyzywał popychał itd... dlatego ma zwolneinie do pon, a w poniedziałek idziemy, może uda sie do końca miesiaca wziąć. i do polski jade, do greifswald :) na morze :) jade szukac meiszkania. złoze papiery, może nam z gminy przydzielą szybko ;) wrócimy tu i bedziemy czekali, jak dostaneimy chate to spadamy :) bede miała 70 km do swinoujścia i 250 do domu :)

oby Wam się wszystko ułożyło po waszej mysli, trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #57327 19 kwietnia 2013, 9:26

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

a u mnie nie ma dnia, żebym słodyczy nie jadła, powinnam iść na jakieś APS (Anonimowi Pożeracze Słodyczy)

:) Ale Ty jestes usprawiedliwiona ;) )

Zgłoś nadużycie #57328 19 kwietnia 2013, 9:32

kasia17 Fajna mama
to tyle zmojego nadrabiania ;( maly wstal czas zacac dzien ;)

Zgłoś nadużycie #57329 19 kwietnia 2013, 9:32

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

też nie mogę na takie coś patrzeć, ludzie na krótki rękaw a dziecko zimowa kurtka, porażka :( Alan miał czapeczkę cienką ale dzisiaj muślę nad kapelusikiem chodź on tak w większości czapkę wozi w ręce

o tez wczoraj w miesćie takie przypadki widziałam. mama rozebrana a dziecko zimowa czapka i kurtka. u mnie wczoraj jak było ciepło tak koło 20 stopni było to miała tylko body na krótki rękaw cieniutenką bluzeczkę na długi i bawełniana bluże dresowa , na głowie czapkę ona bez włosów to ciągnie jej po tej " łysinie" a jeszcze wczoraj wiało trochę

Zgłoś nadużycie #57330 19 kwietnia 2013, 9:34

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

oooo ;) super ;)
nadrabiam was , maly jeszcze spi a ja nie wiem od kiedy w spokoju jem sniadanie i busuje w kompie, ale dzis i tak ciekawy dzien mnie czeka, nauka i pieczenie cista , miesa i salatki musze zrobic na jutro .

ja niestety też chyba jednak będe robić obiad, a miało byc tylko na słodko :(
współczuję, bo wiem, ze to kupa roboty