Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57151 17 kwietnia 2013, 21:28

Konto usunięte

aniam napisał(a)

zaniedbujesz nas!!
a mnie kazałaś warowac przy kompie od 6, a sama pojawiasz się o 14:20 :P

bo mamy kryzys!!! jacek nei wróci juz do pracy, wetdy ja musze 22 maja wrocic i postanowilismy,ze sie wynosimy! mamy od poneidziałku  dni na szukanie meiszkania. masakra! i znów ta droga...

Zgłoś nadużycie #57152 18 kwietnia 2013, 6:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

bo mamy kryzys!!! jacek nei wróci juz do pracy, wetdy ja musze 22 maja wrocic i postanowilismy,ze sie wynosimy! mamy od poneidziałku  dni na szukanie meiszkania. masakra! i znów ta droga...

dlaczego nie wraca? to przez limo szefa, które Jacek mu sprawił?

Zgłoś nadużycie #57153 18 kwietnia 2013, 7:16

aniam Supermama
ale mnie dziś głowa napieprza...

Zgłoś nadużycie #57154 18 kwietnia 2013, 7:22

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dlaczego nie wraca? to przez limo szefa, które Jacek mu sprawił?

Ania przeciez to pcychopata jest. pracowałabys u kogoś kto na ciebie krzyczy, popycha cie i wogole traktuje jak debila?

Zgłoś nadużycie #57155 18 kwietnia 2013, 7:23

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ale mnie dziś głowa napieprza...

mnie 3 dzień już. ledwo żyje;/

Zgłoś nadużycie #57156 18 kwietnia 2013, 7:36

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Ania przeciez to pcychopata jest. pracowałabys u kogoś kto na ciebie krzyczy, popycha cie i wogole traktuje jak debila?

nie, nie pracowałabym

Zgłoś nadużycie #57157 18 kwietnia 2013, 7:36

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

mnie 3 dzień już. ledwo żyje;/

mnie tak głowa boli, że ledwo na oczy widzę :(

Zgłoś nadużycie #57158 18 kwietnia 2013, 7:41

Konto usunięte

aniam napisał(a)

mnie tak głowa boli, że ledwo na oczy widzę :(

Ja ostatnio jak sie denerwuje to mnie boli... kuzwa mam nadzieje,ze nei bedzie 10 dni! ten debil jacka szef mnie poprostu wykończy, wczoraj mi gadał,ze jacek ma sie zwolnic,ze go nie interesuje zaswiadczenie od lekarza,ze ma go do lzejszej pracy dac, ze ma w dupie jego zdrowie i czy dostanie zasiłek i za sam go nei zwolni, bo potrzebuje go na budowie głupi cap, samych starych ludzi ma i niemców oczywiscie jacek najciezsze roboty dostawał i jescze ciągle go wyzywał popychał itd... dlatego ma zwolneinie do pon, a w poniedziałek idziemy, może uda sie do końca miesiaca wziąć. i do polski jade, do greifswald :) na morze :) jade szukac meiszkania. złoze papiery, może nam z gminy przydzielą szybko ;) wrócimy tu i bedziemy czekali, jak dostaneimy chate to spadamy :) bede miała 70 km do swinoujścia i 250 do domu :)

Zgłoś nadużycie #57159 18 kwietnia 2013, 7:42

Konto usunięte
AA i jeszcze che bym o 9 jechała do niego w sobote rozmawiać... sama nei wiem czy jechac powiedziec mu co o nim myśle, czy olać i nei przyjechać, ja mu powiedziałam,zeby mnei w dupe pcałował :D ze nei jade, tak jak on ma nas w dupie tak ja mam jego.

Zgłoś nadużycie #57160 18 kwietnia 2013, 7:47

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

AA i jeszcze che bym o 9 jechała do niego w sobote rozmawiać... sama nei wiem czy jechac powiedziec mu co o nim myśle, czy olać i nei przyjechać, ja mu powiedziałam,zeby mnei w dupe pcałował :D ze nei jade, tak jak on ma nas w dupie tak ja mam jego.

No, ale w smumie po co masz jechać.Jacek na l4, wiec niech się palant w tylek ugryzie.

Zgłoś nadużycie #57161 18 kwietnia 2013, 8:15

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi...nie mowie ze bym nie chciala...ale boje sie ze psychicznie bym nei dala rady bo ilez mozna z dzieciakami w 4 scianach siedziec ?? moj maz dopiero teraz widzi jak to jest ciezko tak z malym....

i bardzo dobrze, że widzi, przynajmniej doceni

Zgłoś nadużycie #57162 18 kwietnia 2013, 8:17

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

i prawidłowo
najgorzej pracowac u debila
jak chce porozmawiać, to niech się do was pofatyguje
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57163 18 kwietnia 2013, 8:20

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Ja ostatnio jak sie denerwuje to mnie boli... kuzwa mam nadzieje,ze nei bedzie 10 dni! ten debil jacka szef mnie poprostu wykończy, wczoraj mi gadał,ze jacek ma sie zwolnic,ze go nie interesuje zaswiadczenie od lekarza,ze ma go do lzejszej pracy dac, ze ma w dupie jego zdrowie i czy dostanie zasiłek i za sam go nei zwolni, bo potrzebuje go na budowie głupi cap, samych starych ludzi ma i niemców oczywiscie jacek najciezsze roboty dostawał i jescze ciągle go wyzywał popychał itd... dlatego ma zwolneinie do pon, a w poniedziałek idziemy, może uda sie do końca miesiaca wziąć. i do polski jade, do greifswald :) na morze :) jade szukac meiszkania. złoze papiery, może nam z gminy przydzielą szybko ;) wrócimy tu i bedziemy czekali, jak dostaneimy chate to spadamy :) bede miała 70 km do swinoujścia i 250 do domu :)

ciekawe gdzie takich debili robią ??
mój cham, ale ten to porażka!

Zgłoś nadużycie #57164 18 kwietnia 2013, 8:20

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

poowiedziałaś, ze ma Cię w dupę pocałowac ?? :D

Zgłoś nadużycie #57165 18 kwietnia 2013, 8:22

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

ja to poki tu jestem to zadnej imprezy nie robimy.ewentualnie torcik i cos do zjedzenia bo po co robic nie wiadomo co jak tylko ja z mezem i maly ?? napweno bedzie mi smutno ze mojej rodzinki nie bedzie..ale jak wrocimy nie wiadomo kiedy to trzeba jakas mala imprezka dla Oliwierka zrobic...zapraszam slownie bez zaproszen... a wy jak robicie ??

ja też słownie

Zgłoś nadużycie #57166 18 kwietnia 2013, 8:23

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

aj smierdzi mi tu MEGA KOMPLEKSAMI!!!napewno nie jest az tak zle....
no ale wiem ze slodycze niestety tucza... ja nie jem ich prawie ze wogole.... dobrze ze to nie moje uzaleznienie bo pewnie jak maciora bym juz wygladala!!!!!!!!!!!

a u mnie nie ma dnia, żebym słodyczy nie jadła, powinnam iść na jakieś APS (Anonimowi Pożeracze Słodyczy)

Zgłoś nadużycie #57167 18 kwietnia 2013, 8:24

elka40 Fajna mama
Bylismy wczoraj na zakupach...cała rodziną...kupiliśmy Zuzce trzy pary butów: adidasy, sandałki i takie do latania po domu. Oczywiscie Patrycja wyciagnęła kase na spodnie,ale niech jej tam bedzie..to było do przewidzenia.
Zuzka na zakupach super...troche dreptała , trochę jeździla w wózku...a najwiecej frajdy maiła jak poszliśmy na zakupy do Kauflandu i wsadziliśmy ja do koszyka razem z zakupami :D miała zabawe z przekładaniem torebek i torebeczek do samej kasy.
Wczoraj było u nas naprawde super...nasza Zuzka w samej bluzeczce i bez czapki, ale widziałam dzieciaki jeszcze po zimowemu opatulone w wózkach i to duzo ...rodzice nie mają wyobraźni chyba( 22 stopnie na dworze, zero wiatru, a dzieciak w zimowej kurtce zapiętej pod szyję, grubej czapie i opatulony jeszcze kocem...jejku!)

Zgłoś nadużycie #57168 18 kwietnia 2013, 8:25

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a u mnie nie ma dnia, żebym słodyczy nie jadła, powinnam iść na jakieś APS (Anonimowi Pożeracze Słodyczy)

mam to samo...własnie mi przypomniałaś,że mam w biurku pyszne czekoladowe groszki :D

Zgłoś nadużycie #57169 18 kwietnia 2013, 8:26

elka40 Fajna mama
co do bólu głowy..tez mnie boli od wczoraj, pewnie znów trzydniówka :-(

Zgłoś nadużycie #57170 18 kwietnia 2013, 8:47

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

mam to samo...własnie mi przypomniałaś,że mam w biurku pyszne czekoladowe groszki :D

ja włąśnie się obajdam m&m