Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57111 17 kwietnia 2013, 12:54

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ) ja mam lwa mówię mu zeby nieraz wziął magnez ale niechce ;)

to mój je magnez codziennie podwojną dawkę. ;)

Zgłoś nadużycie #57112 17 kwietnia 2013, 12:57

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ok 7 jak otworzy oczy to chwilke pociągnie cyca
ok 9 śniadanko( ok 150 ml kaszy na gesto)
Tu jest 2 h przerwy.
Cycek do zasniecia.
Ok 13 obiadek, ale to roznie
Po obiadku cycek do popicia.
ok 16 deserek ( ok 170 ml)
Cycek do zasniecia, ale to raczej jak smoczek
Ok 19 kolacja (kasza, parowka, omlet)

wiesz co, u mnie nie ma takiego schematu, bo on naprawde malo je. nie je zadnych kaszek, deserkow, owocow. rano tez zazwyczaj troche cyca, potem ma zelazo, potem dopiero moze cos zjesc, bula z maslem zazwyczaj bo ja cos innego to od razu wyzyga, razem z zelazem. potem znowu troche cyca, jakis herbatnik, potem spanie. jak sie obudzi to obiad, troche zupy, potem ziemniaczek z czyms, cyc tez ja chce. potem jakas tam przerwa, potem monte albo ten danone aksamitny( tylko takie llubi) no i cyc, herbatnik( uwielbia) na kolacje parowka, bula z maselkiem, kisielek, budyn, przed spaniem znowu cyc, no i w nocy ciagle na cycu.
ja nie moge mu robic takich duzych przerw miedzy jedzeniem bo on naprawde malo je, nie mam sumienia go glodzic :( ale nawet jak do poludnia pospi dwie albo dwie i pol godziny to wstaje to i tak nie ma wiekszego apetytu, je tak samo jak bez takiej przerwy

Zgłoś nadużycie #57113 17 kwietnia 2013, 13:03

gwonka Fajna mama
ostatnio jak bylam na dworze to wzielam sobie jabłuszko no i Kubus tak na mnie patrzyl wiec mu dalam i odziwo pogryzl troche i nie zwymiotowal, sukces.

Zgłoś nadużycie #57114 17 kwietnia 2013, 13:10

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurczę...ja tez nie cierpię swoich włosów....z jednej strony najlepiej mi z długimi, bo zwiążę i już...tylko grzywka mi wyłazi i przeszkadza...nie moge mieć zbyt rozpuszczonych ani pocieniowanych bo przeszkadzają mi w pracy...
nie moge miec krótkich bo każdy pokręcony w inna stronę i za cholerę mi sie nie układają...jakby piorun w rabarbar strzelił...grzywka rozłazi mi sie na boki i wygladam jak pół d...y zza krzaka...najwygodniej by mi było z długimi, związanymi łącznie z grzywką w koński ogon, ale czoło mam wysokie i tez wygladam jak d...i tak źle i tak nie dobrze! muszę się w końcu wybrac do fryzjera ale nie mam pojęcia co z nimi zrobić....a co nie zrobię potem i tak bede żałowała ,ze ścięłam i nie mogę ułozyć, związać i bóg wie co jeszcze!
swego czasu zachcialo mi się mokrej włoszki....i miałam..wyglądała super, tylko co dziennie musiałam wcierać kremy usztywniające,żeby dobrze wyglądać i włosy miałam jak druty nie mówiąc o tym,że strasznie się zniszczyły.
No kurczę...nigdy nei jestem zadowolona....a jak ja jestem to mi każą iść do fryzjera i cos ze soba zrobić.....i jak tu pogodzić wszystko ?? ?

ha ha Ela jakbym czytała o swoich perypetiach z włosami! Zawsze po fryzjerze żałuję strasznie, żal mi tej kasy za takie głów..o. Bo że shit będę mieć na głowie to pewne! Co fryzjer to dramat. A ostatnia wizyta to dosłownie był gwóźdź do trumny!- dosłownie pozbawiła mnie resztki złudzeń....
U mnie też krótkimi włosami kapa bo wywijają się we wszystkie strony.

Zgłoś nadużycie #57115 17 kwietnia 2013, 13:11

gwonka Fajna mama
zmykam robic obiadek, potem jemu i idziemy na dworek. no i jeszcze sterta prasowania przede mna, musze to dzisiaj wyprasowac, bo nastepne pranie juz sie suszy.

Zgłoś nadużycie #57116 17 kwietnia 2013, 13:13

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas kalafiorowa.Puszczam jej przez laptopa w tv piosenki i jakos cos tam zjada,Osiwieje przez te obiady na bank.Nawet się o to z mezem już klóce, bo nerwy mi puszczają.

no patrz u nas też kalafiorowa dzisiaj! :D :D

Zgłoś nadużycie #57117 17 kwietnia 2013, 13:18

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha Ela jakbym czytała o swoich perypetiach z włosami! Zawsze po fryzjerze żałuję strasznie, żal mi tej kasy za takie głów..o. Bo że shit będę mieć na głowie to pewne! Co fryzjer to dramat. A ostatnia wizyta to dosłownie był gwóźdź do trumny!- dosłownie pozbawiła mnie resztki złudzeń....
U mnie też krótkimi włosami kapa bo wywijają się we wszystkie strony.

ja zawsze chodze do faceta fryzjera, babki jakoś mnie nie zadowalają :P

Zgłoś nadużycie #57118 17 kwietnia 2013, 13:18

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

wiesz co, u mnie nie ma takiego schematu, bo on naprawde malo je. nie je zadnych kaszek, deserkow, owocow. rano tez zazwyczaj troche cyca, potem ma zelazo, potem dopiero moze cos zjesc, bula z maslem zazwyczaj bo ja cos innego to od razu wyzyga, razem z zelazem. potem znowu troche cyca, jakis herbatnik, potem spanie. jak sie obudzi to obiad, troche zupy, potem ziemniaczek z czyms, cyc tez ja chce. potem jakas tam przerwa, potem monte albo ten danone aksamitny( tylko takie llubi) no i cyc, herbatnik( uwielbia) na kolacje parowka, bula z maselkiem, kisielek, budyn, przed spaniem znowu cyc, no i w nocy ciagle na cycu.
ja nie moge mu robic takich duzych przerw miedzy jedzeniem bo on naprawde malo je, nie mam sumienia go glodzic :( ale nawet jak do poludnia pospi dwie albo dwie i pol godziny to wstaje to i tak nie ma wiekszego apetytu, je tak samo jak bez takiej przerwy

z Twojego opisu Iwonka to mam wrażenie że on mega dużo je!

Zgłoś nadużycie #57119 17 kwietnia 2013, 13:21

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja zawsze chodze do faceta fryzjera, babki jakoś mnie zadowalają :P

no ja za chłopa już dziękuję. ostatnio mnie taki jeden obcinał. Bym mu tymi nożyczkami przyrodzenie obcięła w podzięce. :/

Zgłoś nadużycie #57120 17 kwietnia 2013, 13:45

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no ja za chłopa już dziękuję. ostatnio mnie taki jeden obcinał. Bym mu tymi nożyczkami przyrodzenie obcięła w podzięce. :/

ano widzisz, ja zawsze chodze do jednego na obcięcie, włosy układają się i jestem mega zadowolona, zalezy jak sie trafi

Zgłoś nadużycie #57121 17 kwietnia 2013, 13:46

Gosiulkovic Fajna mama
ha ha dziewczyny padłam :D :D

Zgłoś nadużycie #57122 17 kwietnia 2013, 13:56

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas kalafiorowa.Puszczam jej przez laptopa w tv piosenki i jakos cos tam zjada,Osiwieje przez te obiady na bank.Nawet się o to z mezem już klóce, bo nerwy mi puszczają.

ja dziś wylałam gar zupy, który zrobiłam kilka dni temu... nic nie chciał jej jeśc, a taka jak zawsze :( marchewka, seler, kartofelek :( i miesko tez było
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #57123 17 kwietnia 2013, 14:03

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

z Twojego opisu Iwonka to mam wrażenie że on mega dużo je!

No mnie się wydaje, że jak często po troszkę mu dajesz to on po prostu głodu nie czuje, ale Ty sama na pewno najlepiej wiesz co i jak.najwazniejsze to zdiagmozowac te wymioty.

Zgłoś nadużycie #57124 17 kwietnia 2013, 14:05

Konto usunięte
nie mam dla was czasu :( boo jacek na L4 , od rana kminie co dalej, gdie sie wynieśc itd... od 6.30 kłociłam sie z tym capem- jego szefem;/

Zgłoś nadużycie #57125 17 kwietnia 2013, 14:07

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha dziewczyny padłam :D :D

rechoczę XD
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #57126 17 kwietnia 2013, 14:19

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

nie mam dla was czasu :( boo jacek na L4 , od rana kminie co dalej, gdie sie wynieśc itd... od 6.30 kłociłam sie z tym capem- jego szefem;/

zaniedbujesz nas!!
a mnie kazałaś warowac przy kompie od 6, a sama pojawiasz się o 14:20 :P

Zgłoś nadużycie #57127 17 kwietnia 2013, 14:35

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

wiesz co..trudno radzić, bo na każde dziecko co innego działa...ja jak widzę,że Zuzka padnięta to daje spokój..pomarudzi i przestanie...przymykam oko na humorki. Ale jak dopiero co wstała i na przykład rozrzuca jedzenie...zabieram, wyrzuca specjalnie butelkę na podłogę i patrzy jak reaguję...zostawiam na podłodze, nawet jak jęczy,zeby podnieść. Jak cos chce a jej nie wolno i pokazuje nerwy to niech pokazuje...nie wolno to nie wolno. Staram się odwrócić jej uwage czym innym, albo po prostu zostawiam w spokoju,żeby sobie ochłonęła. No ale każde dziecko jest inne i trudno radzić..trzeba wyczuć.
Dzis czytałam dobre recenzje o książeczce: " Jak przechytrzyć dziecko" o tym własnie jak sprawić,zeby dziecko robiło to co my chcemy.

no wlasnie kazde jest inne ale juz takie rózki nieraz pokazuje.... i jak to skubany sie wygina do tylu..i ile sily ma..nieraz ledwo go utrzymuje!!i co tam ciekawego wyczytalas ?? ;)

Zgłoś nadużycie #57128 17 kwietnia 2013, 14:35

aniam Supermama

aniam napisał(a)

zaniedbujesz nas!!
a mnie kazałaś warowac przy kompie od 6, a sama pojawiasz się o 14:20 :P

no dobra 14:05 :P

Zgłoś nadużycie #57129 17 kwietnia 2013, 14:36

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

może maryna się tam postara o córkę teraz :) hi hi

hihi...nie mowie ze bym nie chciala...ale boje sie ze psychicznie bym nei dala rady bo ilez mozna z dzieciakami w 4 scianach siedziec ?? moj maz dopiero teraz widzi jak to jest ciezko tak z malym....

Zgłoś nadużycie #57130 17 kwietnia 2013, 14:38

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

to chyba jeszcze skorpion :P

ej nooooooooooooo..............znow nie widzialam piotrusia!!!!!!!!!!!!czemu usuwasz jego foty ?? ja wchodze na fm jak mi maly spi inaczej nie dam rady...a tu znow nie ma zadnej foty :(