Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57091 17 kwietnia 2013, 12:26

gwonka Fajna mama
a no i wczoraj byla jazda probna w nowym foteliku.oglaszam!!!! proba udana. Kubusiowi sie podobalo, nie plakal. ale jak wieczorkiem wracalismy do domku to nam zasnal, fakt bylo mu wygodnie, no ale niestety jak dojechalismy do domciu to trzeba bylo go wyciagnac z fotelika i wziac do domku no i maly sie obudzil. to nie to samo co nosidelko, ze zatargam razem z nim do domku.

Zgłoś nadużycie #57092 17 kwietnia 2013, 12:27

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dobra mykam pranie wieszac i małej zupke zrobić. ostatnio je pomidorową z lanymi kluseczkami codziennie bo nic innego jej nie pasi

U nas kalafiorowa.Puszczam jej przez laptopa w tv piosenki i jakos cos tam zjada,Osiwieje przez te obiady na bank.Nawet się o to z mezem już klóce, bo nerwy mi puszczają.

Zgłoś nadużycie #57093 17 kwietnia 2013, 12:30

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no w sumie tak bo pamiątka jest :) My spokojnie jakos ten poród przechodzilismy , jeszcze na fm weszłam dac znać dziewczynom że jadę zanim sie wyszykowałam ...jak sobie przypomne te sikające wody to mi się smiac chce :) )
ale ja nie lubię zdjęć swoich i tak oglądać bo jakas nie fotogeniczna jestem

ja nie nawidze zdjec swoich terazniejszych, bo sie sobie nie podobam, taki gruby ryj mam ze szok :( jak maz jakies fotki robi to patrzac na nie ryczec mi sie chce. nie chce tak wygladac, coraz wiekszego dola mam z tego powodu :( :( :( :( . no ale jak narazie nie moge sie odchudzac bo jeszcze malego karmie. nie moge mu zabrac tego co dla niego najlepsze. on tylko to z checia pije. jak zacznie mi w miare normalnie jesc to go odstawie i wtedy ostra dieta. ale ciekawe kiedy to bedzie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #57094 17 kwietnia 2013, 12:32

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dobra mykam pranie wieszac i małej zupke zrobić. ostatnio je pomidorową z lanymi kluseczkami codziennie bo nic innego jej nie pasi

ja juz dwa prania rano zrobilam i powiesilam :) ja jutro tez robie malemu pomidorowa. dziesiaj ma buraczkowa, a na drugie zeimniaczki i klopsik w bialym sosie.

Zgłoś nadużycie #57095 17 kwietnia 2013, 12:33

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja nie nawidze zdjec swoich terazniejszych, bo sie sobie nie podobam, taki gruby ryj mam ze szok :( jak maz jakies fotki robi to patrzac na nie ryczec mi sie chce. nie chce tak wygladac, coraz wiekszego dola mam z tego powodu :( :( :( :( . no ale jak narazie nie moge sie odchudzac bo jeszcze malego karmie. nie moge mu zabrac tego co dla niego najlepsze. on tylko to z checia pije. jak zacznie mi w miare normalnie jesc to go odstawie i wtedy ostra dieta. ale ciekawe kiedy to bedzie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Tez karmie,ale od kilku dni się ograniczam.Przeciez nie musimy jesc za dwóch tylko zdrowo.

Zgłoś nadużycie #57096 17 kwietnia 2013, 12:34

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas kalafiorowa.Puszczam jej przez laptopa w tv piosenki i jakos cos tam zjada,Osiwieje przez te obiady na bank.Nawet się o to z mezem już klóce, bo nerwy mi puszczają.

mi tez puszczaja :( maz madgy ze mam sie nie denerwowac, no tak latwo powiedziec bo to nie on mu gotuje, karmi go, . jego nie ma caly dzien i nie wie jak to jest walczyc z nim o jedzenie :( [przerabane

Zgłoś nadużycie #57097 17 kwietnia 2013, 12:34

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja juz dwa prania rano zrobilam i powiesilam :) ja jutro tez robie malemu pomidorowa. dziesiaj ma buraczkowa, a na drugie zeimniaczki i klopsik w bialym sosie.

U nas tez klopsik.Z cielęciny najbardziej jej smakuje.A kiedy idziesz do lekarza z tymi wymiotami?

Zgłoś nadużycie #57098 17 kwietnia 2013, 12:37

ewelina6660 Fajna mama
Iwonka, a ile razy je cyca w dzień?

Zgłoś nadużycie #57099 17 kwietnia 2013, 12:37

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Tez karmie,ale od kilku dni się ograniczam.Przeciez nie musimy jesc za dwóch tylko zdrowo.

kiedy ja nie jem za dwoch. staram sie jesc rzeczy wartosciowe. ale nie potrafie odmowic sobie slodyczy. moze jak bedzie ciepelko to na dworku zapomne o tym. mi takie ograniczanie nie pomoze, ja musze miec ostra diete. kiedys juz schudlam 10 kg w dwa miechy wiec wiem co robic zeby teraz tez schudnac. no ale narazie nie moge :(

Zgłoś nadużycie #57100 17 kwietnia 2013, 12:38

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas tez klopsik.Z cielęciny najbardziej jej smakuje.A kiedy idziesz do lekarza z tymi wymiotami?

idziemy dokladnie za tydzien bo czekamy za wynikami posiewu. musze tez pytac o wit d3 bo maly nadal ma duze ciemiaczko. juz kiedys dostawal podwojna dawke tej witaminy, zobaczymy co teraz powie. az sie boje tej wizyty :(

Zgłoś nadużycie #57101 17 kwietnia 2013, 12:42

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Iwonka, a ile razy je cyca w dzień?

wiesz co, u nas to jest roznie, bo on w dzien ie potrafi spokojnie napic sie mleczka. wezmie pare lczkow i leci sie bawic. a nieraz to lyczka, po chwili drugiego i tak ciagle on nie potrafi chwili na miejscu usiedziec. spokojnie to pije tylko w nocy na spiocha. no ale tak w przyblizeniu to z 4 5 razy, nieraz 6. to zalezy tez od tego ile uda mi sie mu jedzenia wmusic no i od tego ile wyzyga. bo nieraz jak zwymiotuje cos to potem boje mu sie dac cokolwiel do jedzenia, to dostanie mleczko, tego nie zwymiotuje, a przynajmniej cos w zoladeczku zostaje

Zgłoś nadużycie #57102 17 kwietnia 2013, 12:44

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wiesz co, u nas to jest roznie, bo on w dzien ie potrafi spokojnie napic sie mleczka. wezmie pare lczkow i leci sie bawic. a nieraz to lyczka, po chwili drugiego i tak ciagle on nie potrafi chwili na miejscu usiedziec. spokojnie to pije tylko w nocy na spiocha. no ale tak w przyblizeniu to z 4 5 razy, nieraz 6. to zalezy tez od tego ile uda mi sie mu jedzenia wmusic no i od tego ile wyzyga. bo nieraz jak zwymiotuje cos to potem boje mu sie dac cokolwiel do jedzenia, to dostanie mleczko, tego nie zwymiotuje, a przynajmniej cos w zoladeczku zostaje

Pytam, bo może za kro4tkie przerwy ma.Ja staram się, aby przerwy miedzy jedzeniem nie były krótsze niż 3h.

Zgłoś nadużycie #57103 17 kwietnia 2013, 12:44

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

karty ciąży jeszcze nie mam, a z usg na 22, 23 listopad

a zważywszy że to 2 ciąża i może pójść szybciej to jak nic urodzisz w swoje urodziny albo około nich :D i będziesz obchodzić urodziny z dzidzią jak ja i Ula :D :D :D ;)

Zgłoś nadużycie #57104 17 kwietnia 2013, 12:44

gwonka Fajna mama
wczoraj z moja mama podcielysmy malemu grzyweczke bo juz mu w oczka wchodzila, sama bym nie dala rady bo sie tak wierci i glowa rusza ze az strach. no i po scieciu wyglada jak mieszki I hihihihi. jak zrobie fotke to potem wkleje :)

Zgłoś nadużycie #57105 17 kwietnia 2013, 12:45

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

ja tez mam zamiar sciac, bo juz znowu mam prawie do pasa, rosna jak oszalale. ale to dopiero chyba po roczku zetne. bo jeszcze 12 maja rodzinna impreze mamy, potem roczek i moge scinac :) fotki prosze po scieciu :)

to długie masz? nie szkoda Ci ściąć?

Zgłoś nadużycie #57106 17 kwietnia 2013, 12:45

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pytam, bo może za kro4tkie przerwy ma.Ja staram się, aby przerwy miedzy jedzeniem nie były krótsze niż 3h.

ale mowisz o przerach miedzy cycem a cycem?

Zgłoś nadużycie #57107 17 kwietnia 2013, 12:47

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

moim zdaniem znak zodiaku nie ma znaczenia, to bardziej o charakter chodzi, moi rodzice oboje skorpiony a są jak ogien i woda, zupełne przeciwienstwa

też tak myślę! moi rodzice obydwoje koziorożce a zupełne przeciwieństwa.

Zgłoś nadużycie #57108 17 kwietnia 2013, 12:49

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale mowisz o przerach miedzy cycem a cycem?

Ok 7 jak otworzy oczy to chwilke pociągnie cyca
ok 9 śniadanko( ok 150 ml kaszy na gesto)
Tu jest 2 h przerwy.
Cycek do zasniecia.
Ok 13 obiadek, ale to roznie
Po obiadku cycek do popicia.
ok 16 deserek ( ok 170 ml)
Cycek do zasniecia, ale to raczej jak smoczek
Ok 19 kolacja (kasza, parowka, omlet)

Zgłoś nadużycie #57109 17 kwietnia 2013, 12:49

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

to długie masz? nie szkoda Ci ściąć?

a wiesz co nie :) bo wiem ze odrosna :) i beda jeszcze ladniejsze :) a ja lubie zmiany. lubie ale tez ich potrzebuje :) . przed ciaza na przyklad scielam duzo i zrobilam sobie grzywke, pierwszy raz w zyciu :) i mam ja do dzis :) . za krotko sciac nie moge bo za gruby ryj mam, ale chyba tak do ramion sprobuje. zawsze fryzjerki mi sie tez pytaja czy nie szkoda :)

Zgłoś nadużycie #57110 17 kwietnia 2013, 12:51

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

dziekuje Gosiula ;) Kochana jak chcesz miec jasne to musisz najpierw rozjasnic potem farbnac na kolor jaki chchesz bo jesli nalozysz blond farbe na braz to nic ci nie zlapie ;)

kurcze boję się że jak rozjaśniaczem potraktuję to już nie będę miała na co farby nakładać. Ja tylko o ton chciałabym rozjaśnić...Mówisz że nic a nic nie złapie?